Hledej závody


image
28 červen 2022

RunTour Ústí nad Labem 2022

Další ze závodů RunTour, tentokrát závod bude hostit město Ústí nad Labem. Závodníci budou bojovat na tratích 3, 5 a 10 km. Děti si mohou zasoutěžit na trase 500 m nebo 1 km.

image
1 červenec 2022

MTB TRILOGY 2022

MTB Trilogy je etapový závod horských kol a enduro, který provede závodníky jedinečnou krajinou Broumovska na pomezí Čech a Polska. Centrem závodu jsou Teplice nad Metují, v jejichž parku se nachází starty a cíle jednotlivých etap i vlastní zázemí závodu, včetně stravování. Závod se skládá z prologu a tří charakterově zcela odlišných etap. Pro všechny etapy je typický náročný profil tratě a velké množství singltreků a jen nutné minimum silničních úseků. Čtyřdenní MTB Trilogy je výzvou pro všechny opravdové bikery, který prověří každého po všech stránkách.

image
15 červenec 2022

PŘEJEZD REPUBLIKY Č. 10

Trasa shodná s loňskou. Start v kempu Veveří Nové Hrady - průjezdní bod Černá Hora - cíl v kempu v Osoblaze Opět bude každý účastník neustále sledovatelný na mapě v aktuální poloze během celého závodu. Jedná se o poslední možnost startu na této trase. Tříletý limit je naplněn a v roce 2023 se podíváme do jiných koutů republiky. Uveřejnění propozic a s nimi spuštění registrace proběhne 15.2. ve 20.00.

image
16 červenec 2022

RunTour Olomouc 2022

Závod v Olomouci nabídne již tradičně tratě o délce 3, 5 a 10 km. Atmosféru dokreslí dětské závody.

image
16 červenec 2022

Běhej lesy Brdy 2022

Chráněná krajinná oblast Brdy, území bývalého Vojenského újezdu Brdy, je místem prvního závodu série Běhej lesy. Závodníci mohou na trati vidět Padrťské rybníky, chatu Václavku, zaniklé obce. To vše dokresluje úžasná příroda.

image
16 červenec 2022

ZKUS NOČNÍ KUKS 2022

Na trase 10km vás zavedeme z Kuksu do Braunova Betléma a přes Křížovou cestu 21. století zase zpět. Na trase 5km seběhnete z hospitalu k nočnímu Labi, minete Šporkův mlýn a pokračujete obnovenou hraběcí alejí stávající z 222 stromů ze Stanovic zpět do Kuksu.

image
16 červenec 2022

Trans Brdy 2022

Tradiční velkolepý otvírák nové cyklistické sezóny, na který se po dlouhém zimním cyklistickém půstu těší velcí i malí bikeři. Zázemí areálu v Dobřichovicích září novotou, závodníci i jejich doprovod se poprvé seznámí se všemi novinkami začínajícího ročníku Kolo pro život.

image
30 červenec 2022

EXCALIBUR RACE Opatov 2022

Je to pro nás úplně nový závod. Pokud jste byli zvyklí ve Vranově na bláto, tak tady si ho užijete ještě víc. Navíc Vás čeká krásná motokrosová trať, kde naleznete celkem tři rybníky a velký potok, který nám ve Vranově strašně chyběl. Chceme závod Sky udělat pro širokou veřejnost, aby jste si ho pořádně užili se vším všudy a na Hellu, už víte co Vás čeká :-)

image
30 červenec 2022

Šumavský MTB maraton 2022

Příjemné osvěžení uprostřed léta. Na Zadov do šumavských hvozdů se přijíždí zchladit všichni, kdo v létě preferují teploty pod 30 stupňů. A místní organizátoři jim vycházejí maximálně vstříc. Trasa závodu vede CHKO Šumava, lesními cestami plnými dozrávajícího borůvčí, které často lemují hnědé sametové kloboučky hříbků. Na pasekách se otevírají výhledy na posečené protilehlé louky a pasoucí se stáda krav a koní, před chalupami mávají a povzbuzují místní i rekreanti. Pro děti je připravená unikátní a technicky hravá trať vedoucí pouze a jenom lesem.

image
5 srpen 2022

PRIMA CUP SAHARA RACE 2022

MTB závod se uskuteční ve starém písníku Marokánka, kde závodníci nejprve překonají písečné duny a vydají se do nedalekého lesa, odkud se podjezdem pod mostem dostanou do nového aktivně těžebního písníku. Trasa v novém písníku povede kolem těžební techniky zpět přes les a podjezdem do starého písníku.

Nevidíte zde Váš závod?

Přidejte jej, nebo nás kontaktujte!