Výsledky závodu: GR8 TRAILS - ČESKÝ RÁJ 2022

11km

ZÁVODNÍKŮ

143

POČASÍ

18,5 °C

MUŽŮ

76 startujících

ŽEN

67 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 349 Hrdinka Jirka M18-99 1 Run4fun 00:40:36 00m:00s
2 340 Hájek Štěpán JM13-17 1 Sokol Lochkov 00:40:58 00m:22s
3 440 Vlček Tomáš M18-99 2 Run4fun 00:43:37 03m:01s
4 397 Patera Martin M18-99 3 00:45:35 04m:59s
5 368 Korejza Milan M18-99 4 STG Mladá Boleslav 00:45:39 05m:03s
6 370 Koucký Matěj JM13-17 2 00:45:39 05m:03s
7 352 Hynková Barbora Z18-99 1 Salomon/Suunto 00:46:38 06m:02s
8 405 Pradeová Ema JZ13-17 1 Liberec 00:47:38 07m:02s
9 579 Lada Tomáš M18-99 5 Zahrada Ladovi.cz 00:47:54 07m:18s
10 337 Fraňková Alexandra Z18-99 2 Horoguru 00:48:17 07m:41s
11 577 Bečan Jiří M18-99 6 00:49:07 08m:31s
12 362 Kaplan Daniel M18-99 7 Běhej Poděbrady 00:49:35 08m:59s
13 374 Krejcarová Eva Z18-99 3 Sokol Železný Brod 00:50:36 10m:00s
14 334 Dusil Míra M18-99 8 00:50:41 10m:05s
15 401 Petrus Václav M18-99 9 Ďábličtí 00:50:44 10m:08s
16 343 Hanousková Adéla JZ13-17 2 00:50:46 10m:10s
17 443 Vrána Petr M18-99 10 Drylock 00:51:26 10m:50s
18 325 Černá Linda Z18-99 4 00:51:30 10m:54s
19 389 Matulík Michal M18-99 11 Tým Výběžek 00:51:57 11m:21s
20 309 Beníšková Martina Z18-99 5 00:52:05 11m:29s
21 315 Bret Jakub M18-99 12 00:52:15 11m:39s
22 445 Zavadil Adam JM13-17 3 00:52:16 11m:40s
23 393 Myslivec Ondřej JM13-17 4 AC TJ JIČÍN 00:52:48 12m:12s
24 418 Suchy David M18-99 13 00:52:49 12m:13s
25 435 Václavková Adéla Z18-99 6 #GLADIATORRACETEAM 00:53:10 12m:34s
26 394 Němec Ladislav M18-99 14 00:53:13 12m:37s
27 407 Prokop Martin M18-99 15 00:53:50 13m:14s
28 380 Kvapilová Tereza Z18-99 7 00:54:20 13m:44s
29 390 Melis Josef M18-99 16 00:55:21 14m:45s
30 581 Votoček Miroslav M18-99 17 Běhám bídu! 00:55:29 14m:53s
31 306 Bala Martin M18-99 18 OCR Čelákovice 00:55:39 15m:03s
32 311 Bláha Martin M18-99 19 #GLADIATORRACETEAM 00:56:02 15m:26s
33 396 Novotný Aleš M18-99 20 #GLADIATORRACETEAM 00:56:02 15m:26s
34 580 Matthissen Martin JM13-17 5 00:56:32 15m:56s
35 571 Žalská Barbora Z18-99 8 ITADECO 00:56:51 16m:15s
36 427 Štěpán Miloš M18-99 21 Stěžery 00:57:04 16m:28s
37 441 Votoček Vojtěch M18-99 22 Běhám bídu 00:57:45 17m:09s
38 446 Zavadil Radek M18-99 23 00:57:47 17m:11s
39 430 Tesařová Barbora Z18-99 9 Výzva 21 dní 00:57:49 17m:13s
40 399 Peer Ivoš M18-99 24 Dolany 00:57:51 17m:15s
41 378 Kršmaru Barbora Z18-99 10 Hammer OCR Team 00:58:03 17m:27s
42 404 Polívková Lenka Z18-99 11 00:58:06 17m:30s
43 419 Svoboda Michal M18-99 25 00:58:23 17m:47s
44 323 Čadil Josef M18-99 26 Lauf Team Kněžmost 00:58:26 17m:50s
45 573 Smith Michael M18-99 27 00:58:35 17m:59s
46 302 Andrade Telmo M18-99 28 Terronska UTD 00:58:38 18m:02s
47 356 Janáková Martina Z18-99 12 Hoho Hořice 00:58:47 18m:11s
48 324 Čadilová Klára Z18-99 13 00:58:49 18m:13s
49 366 Kluh Michal M18-99 29 Sokolka 00:59:02 18m:26s
50 353 Ilek Václav M18-99 30 Rychlé Šípy 00:59:10 18m:34s
51 372 Král Pavel M18-99 31 PR Emil Nádeníček 00:59:13 18m:37s
52 335 Feneš Jakub M18-99 32 CRTC 00:59:24 18m:48s
53 357 Janouš Ondřej M18-99 33 00:59:33 18m:57s
54 415 Stádník Jan M18-99 34 00:59:49 19m:13s
55 336 Fenešová Aneta Z18-99 14 CRTC 00:59:51 19m:15s
56 307 Bárta Tomáš M18-99 35 Srch 00:59:56 19m:20s
57 355 Jakša Ladislav M18-99 36 Lážo plážo 00:59:56 19m:20s
58 387 Martínek Antonín M18-99 37 Sokolka 01:00:19 19m:43s
59 392 Myslivcova Lenka Z18-99 15 01:00:24 19m:48s
60 388 Martišková Dana Z18-99 16 01:00:45 20m:09s
61 385 Malý Jan M18-99 38 01:00:45 20m:09s
62 329 Dědková Eva Z18-99 17 01:00:51 20m:15s
63 344 Hašl Pavel M18-99 39 01:00:58 20m:22s
64 447 Zelenková Aneta Z18-99 18 01:01:05 20m:29s
65 412 Sedlák František M18-99 40 01:01:10 20m:34s
66 312 Blehová Gabriela Z18-99 19 01:01:13 20m:37s
67 376 Krňoul Vladimír M18-99 41 01:01:23 20m:47s
68 403 Polikowski Krzysztof M18-99 42 Zawsze coś 01:01:43 21m:07s
69 576 Endler Marek M18-99 43 01:02:25 21m:49s
70 450 Zwesperová Monika Z18-99 20 ŠBV 01:02:25 21m:49s
71 414 Sládek Jaroslav M18-99 44 01:02:46 22m:10s
72 382 Lipenská Radka Z18-99 21 01:02:49 22m:13s
73 316 Brossova Sabina Z18-99 22 01:03:00 22m:24s
74 360 Kabelka Ondřej M18-99 45 Gondor 01:03:57 23m:21s
75 429 Šverma Jaroslav M18-99 46 01:04:05 23m:29s
76 434 Třešňáková Pavla Z18-99 23 01:04:10 23m:34s
77 328 Dědková Petra Z18-99 24 01:04:18 23m:42s
78 437 Veiser Jiří M18-99 47 01:04:43 24m:07s
79 301 Adámková Kateřina Z18-99 25 01:05:05 24m:29s
80 381 Lehký Martin M18-99 48 01:05:26 24m:50s
81 574 Urbánek Jiří M18-99 49 Hrotovice 01:05:27 24m:51s
82 425 Šmarda Milan M18-99 50 #GLADIATORRACETEAM 01:05:42 25m:06s
83 400 Petrlák Miroslav M18-99 51 01:06:06 25m:30s
84 371 Kozák Stanislav M18-99 52 01:06:13 25m:37s
85 359 Jodas Zdeněk M18-99 53 01:06:19 25m:43s
86 363 Kettner Roman M18-99 54 01:06:22 25m:46s
87 347 Hofman Tomáš M18-99 55 Decathlon Hradec Králové 01:06:25 25m:49s
88 411 Sádovský Martin M18-99 56 01:06:27 25m:51s
89 391 Musil Michal M18-99 57 Pardubice 01:06:27 25m:51s
90 354 Jagrova Petra Z18-99 26 01:06:35 25m:59s
91 304 Azebová Nina Z18-99 27 Hujerovi 01:06:37 26m:01s
92 444 Vranková Růžena Z18-99 28 01:07:30 26m:54s
93 409 Rubín Tomáš M18-99 58 01:08:01 27m:25s
94 384 Machová Marcela Z18-99 29 01:08:24 27m:48s
95 305 Bajer Miloslav M18-99 59 cafeBajer 01:08:25 27m:49s
96 361 Kalenská Kateřina Z18-99 30 ITADECO 01:08:43 28m:07s
97 333 Ďurčekova Denisa Z18-99 31 01:08:53 28m:17s
98 332 Dostál Pavel M18-99 60 01:08:54 28m:18s
99 341 Hák Ondřej M18-99 61 01:09:00 28m:24s
100 408 Res Michal M18-99 62 01:09:08 28m:32s

21km

ZÁVODNÍKŮ

221

POČASÍ

18,5 °C

MUŽŮ

148 startujících

ŽEN

73 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 107 Lhota Zbyšek M30-39 1 ELEVEN RUN TEAM 01:18:59 00m:00s
2 256 Bartoš Dalibor M40-49 1 Liaz Jablonec 01:19:54 00m:55s
3 225 Veber Josef M40-49 2 LK Tatran Chodov 01:20:02 01m:03s
4 67 Jíšová Barbora Z30-39 1 Eleven run team 01:23:26 04m:27s
5 140 Nemšák Miroslav M50-59 1 RunSport team 01:23:30 04m:31s
6 246 Kohout Milan M40-49 3 ED SYSTEM SILVINI 01:24:08 05m:09s
7 110 Madejewský Radek M18-29 1 TJ Sokol Lubná 01:24:18 05m:19s
8 53 Hrbek Filip M30-39 2 01:25:46 06m:47s
9 44 Halama Jan M40-49 4 TJ Sokol Skuhrov 01:26:06 07m:07s
10 38 Fořt Martin M50-59 2 ELEVEN RUN TEAM 01:26:43 07m:44s
11 203 Šmehlík Eduard M30-39 3 Hujerovi 01:28:45 09m:46s
12 228 Vitásek Aleš M40-49 5 STG Mladá Boleslav 01:31:08 12m:09s
13 237 Zikán Václav M40-49 6 01:31:49 12m:50s
14 19 Cindr Martin M30-39 4 AMULET ROHOZEC TEAM 01:31:55 12m:56s
15 245 Nováková Barbora Z30-39 2 TJ Sokol Kunvald 01:32:00 13m:01s
16 39 Frosch Petr M40-49 7 OK LOKO Pardubice 01:32:09 13m:10s
17 131 Mosca Massimiliano M40-49 8 01:32:33 13m:34s
18 257 Bachman Michal M30-39 5 Maxtri 01:32:34 13m:35s
19 58 Hulík Vojtěch M30-39 6 HTW 01:32:40 13m:41s
20 258 Zavřelová Barbora Z30-39 3 Zavři Němčice 01:32:44 13m:45s
21 233 Wolf Tomáš M40-49 9 Runbo Team Liberec 01:32:56 13m:57s
22 226 Veselý Petr M40-49 10 Royal Bay 01:33:12 14m:13s
23 123 Michl Pavel M30-39 7 01:33:31 14m:32s
24 29 Drabík Radek M40-49 11 01:33:48 14m:49s
25 198 Šedivec Michal M30-39 8 01:33:52 14m:53s
26 60 Chumlenová Barbora Z30-39 4 ELEVEN RUN TEAM 01:33:56 14m:57s
27 2 Azeb Karim M30-39 9 01:34:21 15m:22s
28 174 Semerák Ivo M40-49 12 Lauf Team Kněžmost 01:34:23 15m:24s
29 5 Balek Jan M30-39 10 #GLADIATORRACETEAM 01:35:13 16m:14s
30 218 Valenta Miroslav M40-49 13 Libáň 01:35:15 16m:16s
31 224 Vávra Štěpán M18-29 2 01:35:47 16m:48s
32 12 Blažek Miloslav M30-39 11 01:36:49 17m:50s
33 176 Skala Martin M30-39 12 01:37:28 18m:29s
34 185 Starý Jan M30-39 13 01:37:30 18m:31s
35 160 Prchal Pavel M60-99 1 GP Kolín 01:37:36 18m:37s
36 167 Ruffer Roman M30-39 14 01:37:38 18m:39s
37 78 Kindl Jaromír M40-49 14 Jari Kurri Band 01:37:52 18m:53s
38 136 Nárožný Jakub M30-39 15 AČR 01:37:59 19m:00s
39 206 Štěpanek Libor M40-49 15 Tj sokol podlazky dalovice 01:38:04 19m:05s
40 119 Matoušek Martin M30-39 16 #GLADIATORRACETEAM 01:38:22 19m:23s
41 135 Najman Ondřej M30-39 17 AC Branžež 01:39:05 20m:06s
42 45 Hampejsová Martina Z50-59 1 ŠNECI na MAX 01:39:34 20m:35s
43 17 Bříza David M40-49 16 OOB Třebíč 01:39:35 20m:36s
44 241 Zvěřina Tomáš M40-49 17 Ultra Trail Runners 01:39:39 20m:40s
45 84 Kočí Halka Z40-49 1 01:40:18 21m:19s
46 72 Kára Vladimír M60-99 2 AC-Patřín 01:40:29 21m:30s
47 111 Makovoz Svitlana Z40-49 2 01:40:45 21m:46s
48 46 Hanuš Tomáš M30-39 18 Trutnov 01:41:14 22m:15s
49 40 Gabriel Evžen M40-49 18 Spřízněné duše 01:41:46 22m:47s
50 113 Malý David M30-39 19 #Ratarteam 01:41:48 22m:49s
51 90 Kovář Jan M30-39 20 Vyskeř 01:42:46 23m:47s
52 133 Musil Radek M40-49 19 01:42:57 23m:58s
53 170 Řimnáč Petr M30-39 21 01:43:11 24m:12s
54 217 Valena Tomáš M40-49 20 HC Mžany 01:43:39 24m:40s
55 3 Bába Marek M18-29 3 Univerzita Karlova - Lékařská fakulta v HK 01:43:52 24m:53s
56 66 JEZBERA ROMAN M50-59 3 Sám za sebe 6 01:44:05 25m:06s
57 104 Lang Stanislav M30-39 22 01:44:21 25m:22s
58 208 Tomáš Radek M40-49 21 01:44:30 25m:31s
59 124 Louda Jan M40-49 22 Loudové 01:44:47 25m:48s
60 88 Koťátková Věra Z40-49 3 01:44:51 25m:52s
61 50 Hlaváč Michal M40-49 23 01:45:02 26m:03s
62 100 Kupčák Vítězslav M30-39 23 Salomon lemra 01:45:14 26m:15s
63 211 Trpišovská Iveta Z40-49 4 Běh?m pro radost 01:45:17 26m:18s
64 114 Maňák Michal M18-29 4 01:45:21 26m:22s
65 34 Exler Kamil M30-39 24 Letohrad 01:45:21 26m:22s
66 183 Soukup Václav M30-39 25 Defect Praha 01:46:01 27m:02s
67 252 Zeman Jindra M40-49 24 Energosol 01:46:25 27m:26s
68 6 Balihar Jiří M40-49 25 Balini 01:46:31 27m:32s
69 126 Mizerová Michala Z18-29 1 01:47:16 28m:17s
70 51 Horáková Jana Z50-59 2 cafebajer 01:47:23 28m:24s
71 98 Kulhavy Vaclav M40-49 26 01:47:29 28m:30s
72 192 Svobodová Jaroslava Z40-49 5 Mladá Boleslav 01:47:37 28m:38s
73 43 Hájek Radek M40-49 27 Sokol Lochkov 01:47:51 28m:52s
74 1 Antoš Petr M40-49 28 FitclubMH 01:47:57 28m:58s
75 48 Havlíček Martin M40-49 29 #GLADIATORRACETEAM 01:48:01 29m:02s
76 97 Kuchař Tomáš M40-49 30 01:48:06 29m:07s
77 49 Hladík Pavel M50-59 4 01:48:10 29m:11s
78 248 Fialová Petra Z30-39 5 edsystem silvini 01:48:19 29m:20s
79 178 Skorunková Veronika Z40-49 6 Spřízněné duše 01:48:29 29m:30s
80 173 Sekerová Andrea Z40-49 7 Mladá Boleslav 01:48:36 29m:37s
81 35 Fenďová Zuzana Z30-39 6 TJ Harant Pecka 01:48:48 29m:49s
82 239 Zrzavý Jan M30-39 26 TJ Sokol Kaňk 01:48:51 29m:52s
83 14 Böhm Ondřej M40-49 31 čvacht 01:49:15 30m:16s
84 23 Černohorská Lucie Z30-39 7 Run4Fun 01:49:17 30m:18s
85 25 Čopák Martin M30-39 27 01:49:22 30m:23s
86 199 Šilar Martin M50-59 5 01:49:40 30m:41s
87 141 Nosková Aneta Z30-39 8 01:49:47 30m:48s
88 94 Křížek Miloslav M50-59 6 Runners Musketeers 01:49:48 30m:49s
89 64 Jedlička Petr M40-49 32 Run magazine team 01:49:49 30m:50s
90 214 Ungvári Jozef M50-59 7 Vlčí smečka HK 01:49:59 31m:00s
91 129 Moravec Antonín M50-59 8 Rozběháme Pardubice 01:50:25 31m:26s
92 197 Šabaka Petr M40-49 33 01:50:37 31m:38s
93 148 Otmar Jiří M40-49 34 Na Klepanci 01:51:22 32m:23s
94 187 Stiborský Filip M30-39 28 01:51:28 32m:29s
95 77 Khalsa Siri Jodha M60-99 3 01:51:30 32m:31s
96 85 Kočí Vojtěch M40-49 35 SDH Lhotka Mělník 01:51:45 32m:46s
97 33 Erban Jakub M18-29 5 01:51:59 33m:00s
98 41 Grolmus Radek M40-49 36 01:52:03 33m:04s
99 27 Devátý Zdeněk M18-29 6 Lomnice nad Popelkou 01:52:32 33m:33s
100 76 Kašper Štěpán M30-39 29 01:52:37 33m:38s

6km

ZÁVODNÍKŮ

93

POČASÍ

18,5 °C

MUŽŮ

39 startujících

ŽEN

54 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 501 Mach Lukáš M18-99 1 #GLADIATORRACETEAM 00:23:49 -
2 480 Chlubna Patrik JM13-17 1 OCR Kids Poděbrady 00:24:00 00m:11s
3 522 Skrbková Lenka Z18-99 1 Sokol Železný Brod 00:25:27 01m:38s
4 546 Matějů Štěpán JM13-17 2 00:26:49 03m:00s
5 469 Guňka Igor M18-99 2 00:27:10 03m:21s
6 476 Hubený Petr M18-99 3 #GLADIATORRACETEAM 00:27:26 03m:37s
7 500 Lukáč Jan M18-99 4 00:27:27 03m:38s
8 478 Hybš Marek M18-99 5 SRTG Kolín 00:27:58 04m:09s
9 523 Sotonová Petra Z18-99 2 STG Kolín 00:28:12 04m:23s
10 468 Guňka Lukáš JM13-17 3 00:28:26 04m:37s
11 459 Čechová Olga Z18-99 3 SOKOL FRÝDŠTEJN 00:29:02 05m:13s
12 486 Kosinová Gabriela Z18-99 4 Třista60 00:29:10 05m:21s
13 526 Škáchová Veronika Z18-99 5 00:30:13 06m:24s
14 470 Hanousková Jitka Z18-99 6 00:30:17 06m:28s
15 493 Krčilová Klára Z18-99 7 00:30:44 06m:55s
16 483 Janošíková Lenka Z18-99 8 00:30:54 07m:05s
17 551 Mogilevskij Andrej M18-99 6 B.MONAKO 00:31:02 07m:13s
18 465 Fikarová Alena Z18-99 9 00:31:38 07m:49s
19 492 Kratochvíl Tomáš M18-99 7 00:31:41 07m:52s
20 491 Kracík David M18-99 8 00:31:42 07m:53s
21 508 Mrňa Jakub M18-99 9 00:31:50 08m:01s
22 534 Trepeš Dominik M18-99 10 00:32:09 08m:20s
23 473 Hiersch Marek M18-99 11 00:32:35 08m:46s
24 509 Němcová Ivona Z18-99 10 00:33:01 09m:12s
25 481 Chroust Rosta M18-99 12 00:33:13 09m:24s
26 512 Paveska Martin M18-99 13 00:33:54 10m:05s
27 499 Láska Jan M18-99 14 FullBear.eu 00:34:12 10m:23s
28 549 Mouchová Dana Z18-99 11 00:34:15 10m:26s
29 477 Hulínská Adéla JZ13-17 1 Olympia Spartan Training KH 00:34:25 10m:36s
30 552 Klacl Radim M18-99 15 STG Česká Třebová 00:34:26 10m:37s
31 503 Martinec Radomil M18-99 16 Třista60 00:34:39 10m:50s
32 525 Šindelář Roman M18-99 17 00:34:42 10m:53s
33 496 Kubeš Štěpán JM13-17 4 00:35:13 11m:24s
34 530 Švadlák Petr M18-99 18 Svídnický Extrém Team 00:35:13 11m:24s
35 527 Štěpankova Petra Z18-99 12 Tj sokol podlazky dalovice 00:35:16 11m:27s
36 528 Štěpanková Natálie JZ13-17 2 Tj sokol podlazky dalovice 00:35:16 11m:27s
37 494 Krutil Adam JM13-17 5 Cave Hunters 00:35:25 11m:36s
38 515 Přibylová Michala Z18-99 13 00:35:27 11m:38s
39 513 Pihýková Jana Z18-99 14 #GLADIATORRACETEAM 00:35:57 12m:08s
40 548 Novotná Lucie JZ13-17 3 00:35:57 12m:08s
41 487 Koubová Jana Z18-99 15 Koubovka 00:36:10 12m:21s
42 538 Vavera Jaroslav M18-99 19 00:36:25 12m:36s
43 505 Matějíček Zdeněk M18-99 20 Westside 00:36:26 12m:37s
44 506 Matějíčková Ivana Z18-99 16 Westside 00:36:26 12m:37s
45 511 Patolánová Michaela Z18-99 17 Báječné ženy v Běhu 00:36:54 13m:05s
46 536 Turták Vít M18-99 21 00:37:00 13m:11s
47 516 Res Matyáš JM13-17 6 00:37:02 13m:13s
48 504 Martinková Lenka Z18-99 18 00:37:03 13m:14s
49 467 Grgulová Markéta Z18-99 19 00:37:21 13m:32s
50 456 Brejcha Antoni JM13-17 7 AŠMB 00:37:26 13m:37s
51 489 Kovaříková Michaela Z18-99 20 00:37:59 14m:10s
52 533 Tomkova Lenka Z18-99 21 Šílene běžecké výzvy</