Výsledky závodu: Hradecký půlmaraton a maraton 2022

5km

ZÁVODNÍKŮ

79

POČASÍ

15,7 °C

MUŽŮ

33 startujících

ŽEN

46 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
0 1212 Flidrova Katerina Z18-99 0   -
0 1219 Josefová Denisa Z18-99 0 TCHK   -
0 1221 Jůnová Karolina Z18-99 0   -
0 1226 Kramule Matyáš JM13-17 0 Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora   -
0 1227 Kramule Tadeáš JM13-17 0 Funkční trénink Milovice   -
0 1237 Nováková Veronika Z18-99 0   -
0 1242 Pavlíčková Hana M18-99 0   -
1 1265 Václavů Pavel M18-99 1 ELEVEN RUN TEAM 00:14:09 00m:00s
2 1246 Písař Martin M18-99 2 Team CykloTrener Varnsdorf 00:14:44 00m:35s
3 1205 Cenefels Filip M18-99 3 ready2win 00:15:06 00m:57s
4 1243 Pekař Patrik M18-99 4 Cross Kruháč Hlinsko 00:15:50 01m:41s
5 1209 Dachovský Radovan M18-99 5 Tempo Malšovice 00:16:08 01m:59s
6 1256 Suldovský Šimon JM13-17 1 00:16:27 02m:18s
7 1232 Kynclová Zuzana Z18-99 1 TJ Sokol Maxičky 00:16:42 02m:33s
8 1233 Lidmila Ladislav M18-99 6 00:18:03 03m:54s
9 1241 Paulů Petr M18-99 7 Horní Branná 00:18:07 03m:58s
10 1274 Tyšer Jan M18-99 8 00:18:14 04m:05s
11 1266 Vejvodová Kristýna Z18-99 2 00:18:38 04m:29s
12 1238 Nováková Hana Z18-99 3 00:18:40 04m:31s
13 1245 Petrovová Tereza JZ13-17 1 TJ Lokomotiva Trutnov 00:18:42 04m:33s
14 1254 Smith Michael M18-99 9 00:18:46 04m:37s
15 1271 Fiala Matyáš JM13-17 2 00:19:05 04m:56s
16 1247 Procházka Lukáš M18-99 10 Svídnický extrém 00:19:31 05m:22s
17 1218 Janáková Martina Z18-99 4 Hoho Hořice 00:19:53 05m:44s
18 1244 Pekařová Lucie Z18-99 5 Cross Kruháč Hlinsko 00:20:01 05m:52s
19 1210 Fikarová Alena Z18-99 6 00:20:12 06m:03s
20 1211 Fišer Michal M18-99 11 00:20:12 06m:03s
21 1250 Rusiňák Damián JM13-17 3 00:20:35 06m:26s
22 1270 Sýkorová Julie JZ13-17 2 00:20:56 06m:47s
23 1259 Šotola Lukáš M18-99 12 00:20:56 06m:47s
24 1276 Kadlecová Helena Z18-99 7 Vlčí smečka 00:21:11 07m:02s
25 1230 Kubíčková Linda JZ13-17 3 Kočičí tým 00:21:14 07m:05s
26 1273 Karalová Lenka Z18-99 8 00:21:24 07m:15s
27 1217 Hrdina Tomáš M18-99 13 The Heroes 00:21:37 07m:28s
28 1214 Hanousková Monika Z18-99 9 Adventní běhání 00:22:00 07m:51s
29 1234 Losman Miroslav M18-99 14 Hradec Králové 00:22:05 07m:56s
30 1240 Padrián Jiří M18-99 15 00:22:09 08m:00s
31 1222 Jurášek Marek JM13-17 4 00:22:14 08m:05s
32 1206 Cvejn Oliver JM13-17 5 00:22:19 08m:10s
33 1279 Fialová Barbora Z18-99 10 00:22:21 08m:12s
34 1278 Krupička Přemysl M18-99 16 00:22:27 08m:18s
35 1207 Cvejnová Lenka Z18-99 11 00:22:37 08m:28s
36 1201 Bezvodová Markéta Z18-99 12 00:22:54 08m:45s
37 1267 Volf František JM13-17 6 00:22:56 08m:47s
38 1202 Budín Jan M18-99 17 Gags Bělečko 00:23:22 09m:13s
39 1253 Sladkovská Barbora Z18-99 13 00:23:23 09m:14s
40 1272 Petříčková Lucie Z18-99 14 00:23:23 09m:14s
41 1204 Burián Petr M18-99 18 00:23:27 09m:18s
42 1268 Vychopeň Radek M18-99 19 Gags Bělečko 00:23:34 09m:25s
43 1208 Černá Romana Z18-99 15 Turnov 00:23:39 09m:30s
44 1228 Kraus Filip M18-99 20 Horal-ky 00:23:39 09m:30s
45 1249 Richterová Klára Z18-99 16 00:23:43 09m:34s
46 1235 Matoušková Tereza Z18-99 17 00:23:53 09m:44s
47 1223 Karásková Darina Z18-99 18 Báječné ženy v běhu 00:24:03 09m:54s
48 1269 Starigazdová Jana Z18-99 19 00:24:03 09m:54s
49 1258 Syrová Aneta Z18-99 20 00:24:17 10m:08s
50 1264 Tureček Michal M18-99 21 00:24:30 10m:21s
51 1239 Novotná Gabriela Z18-99 21 Cross Kruháč Hlinsko 00:24:48 10m:39s
52 1216 Hospodková Monika Z18-99 22 Horal-ky 00:25:05 10m:56s
53 1231 Kubová Soňa Z18-99 23 00:25:57 11m:48s
54 1262 Šrotová Adriana Z18-99 24 00:25:59 11m:50s
55 1213 Franců Kateřina Z18-99 25 00:26:23 12m:14s
56 1220 Jůdlová Kateřina Z18-99 26 00:26:30 12m:21s
57 1215 Hátle Martin M18-99 22 00:26:30 12m:21s
58 1236 Metelková Lenka Z18-99 27 00:26:52 12m:43s
59 1255 Suchánková Vlasta Z18-99 28 00:26:54 12m:45s
60 1277 Košťálová Ivanka Z18-99 29 Hořice 00:27:04 12m:55s
61 1225 Kopecká Dana Z18-99 30 00:27:15 13m:06s
62 1251 Růžičková Kateřina Z18-99 31 00:27:54 13m:45s
63 1275 Čermák Petr M18-99 23 00:27:55 13m:46s
64 1263 Šrotová Emma JZ13-17 4 00:28:01 13m:52s
65 1261 Šrot Jaromír M18-99 24 00:28:02 13m:53s
66 1257 Svatošová Michaela Z18-99 32 00:28:52 14m:43s
67 1260 Špačková Veronika Z18-99 33 00:30:06 15m:57s
68 1224 Kazimírová Petra Z18-99 34 00:30:12 16m:03s
69 1248 Budínová Barbora Z18-99 35 00:32:29 18m:20s
70 1203 Burdová Martina Z18-99 36 DreamTeam 00:32:51 18m:42s
71 1252 Schnábelová Anna Z18-99 37 00:32:51 18m:42s
72 1229 Kubíčková Markéta Z18-99 38 Kočičí tým 00:33:12 19m:03s

maraton

ZÁVODNÍKŮ

163

POČASÍ

15,7 °C

MUŽŮ

133 startujících

ŽEN

30 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
0 1001 Andera Michal M30-39 0 00:00:06 00m:06s
0 1002 Barták Zdeněk M30-39 0 Bowling Squash Sadská 00:00:02 00m:02s
0 1003 Bělaška Přemysl M40-49 0 ComAp runtime error 00:00:02 00m:02s
0 1004 Bělehrádek Pavel M60-99 0 TJ Čolek 00:00:06 00m:06s
0 1005 Bělohlávek Jiří M30-39 0 virtutibus 00:00:00 00m:00s
0 1007 Borovička Radko M40-49 0 00:00:04 00m:04s
0 1008 Bouček Zdeněk M60-99 0 velké meziříčí   -
0 1009 Breburdová Hana Z60-99 0 Maratón klub Kladno 00:00:04 00m:04s
0 1010 Brzek David M30-39 0 00:00:04 00m:04s
0 1011 Budinová Eva Z30-39 0 00:00:08 00m:08s
0 1012 Bukovský Jarmil M50-59 0 Kumburak 00:00:02 00m:02s
0 1013 Bureš Ivo M40-49 0 00:00:06 00m:06s
0 1014 Cupáková Simona Z18-29 0 00:00:04 00m:04s
0 1015 Čechová Iva Z40-49 0 00:00:03 00m:03s
0 1017 Dočkal Jan M30-39 0 Posázaví 00:00:07 00m:07s
0 1018 DOHNAL Robert M50-59 0 ČAU 00:00:00 00m:00s
0 1019 Doležel Jiří M40-49 0 00:00:05 00m:05s
0 1020 Doubrava Michal M40-49 0 00:00:08 00m:08s
0 1022 Erben Václav M50-59 0 Karlovy Vary   -
0 1023 Fabiánek Bronislav M50-59 0 00:00:04 00m:04s
0 1024 Felipe Nestor M30-39 0 00:00:00 00m:00s
0 1025 Fikrová Lenka Z40-49 0 SKY4RUN 00:00:01 00m:01s
0 1026 Fišerová Tereza Z18-29 0 00:00:02 00m:02s
0 1027 Flégl Zdeněk M30-39 0 Slatinaci 00:00:02 00m:02s
0 1028 Floriš Petr M50-59 0 SCHOTT Lanškroun 00:00:03 00m:03s
0 1029 Foffová Nikola Z18-29 0 00:00:01 00m:01s
0 1030 Gazda Vítězslav M40-49 0 Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz 00:00:01 00m:01s
0 1031 Grulich Tomáš M50-59 0 Prostějov 00:00:09 00m:09s
0 1032 Grygera Tomáš M30-39 0 SHINDA RUNNING 00:00:00 00m:00s
0 1033 Hájek Michael M30-39 0 EMMA 00:00:08 00m:08s
0 1034 Hakkel Pavel M40-49 0 TechnickáVM 00:00:05 00m:05s
0 1035 Hamerník Jan M60-99 0 Přelouč 00:00:03 00m:03s
0 1036 Heller Jakub M30-39 0 00:00:06 00m:06s
0 1037 Hochman Petr M40-49 0 ph7.cz 00:00:09 00m:09s
0 1038 Holeček Ondřej M40-49 0 00:00:11 00m:11s
0 1039 Horák Václav M60-99 0 Libčany 00:00:08 00m:08s
0 1041 Hrček Petr M60-99 0 00:00:07 00m:07s
0 1042 Hrůša Miroslav M40-49 0 00:00:10 00m:10s
0 1043 Hudcovic Tomáš M50-59 0 SK Nové Město nad Metují 00:00:05 00m:05s
0 1044 Chudomelová Tereza Z18-29 0 00:00:04 00m:04s
0 1045 Chvátal Vladimír M50-59 0 00:00:05 00m:05s
0 1046 Janata Pavel M40-49 0 Libštát 00:00:10 00m:10s
0 1047 Jedlička Petr M40-49 0 Run magazine team 00:00:02 00m:02s
0 1048 Jedlička Filip M30-39 0 00:00:02 00m:02s
0 1049 Jeník Jan M40-49 0 Plíživá smrt 00:00:02 00m:02s
0 1050 Ježek David M30-39 0 00:00:06 00m:06s
0 1051 Kašparová Andrea Z30-39 0 00:00:08 00m:08s
0 1052 Kejšar Jan M40-49 0 Jihočeský klub maratonců 00:00:10 00m:10s
0 1053 Kinc Pavel M40-49 0 00:00:00 00m:00s
0 1054 Kirsch Radomír M40-49 0 Triatlon Team Loko Trutnov 00:00:05 00m:05s
0 1055 Klepetková Michaela Z18-29 0 00:00:08 00m:08s
0 1056 Klepl Filip M50-59 0 www.ticketportal.cz 00:00:04 00m:04s
0 1057 Koco Zdeněk M50-59 0 runners musketeers 00:00:01 00m:01s
0 1058 Komárek Tomáš M30-39 0 00:00:10 00m:10s
0 1059 Kosina Jiri M50-59 0   -
0 1060 Kotulkova Eliska Z30-39 0 2hasance 00:00:05 00m:05s
0 1062 Kubín Jan M30-39 0 00:00:03 00m:03s
0 1063 Kubínová Zuzana Z40-49 0 00:00:03 00m:03s
0 1064 Kubišta Michal M30-39 0 Šmídl Running Team   -
0 1065 Kubrt Roman M50-59 0 Žacléř 00:00:04 00m:04s
0 1069 Kyzlík Milan M18-29 0 00:00:05 00m:05s
0 1070 Lauryn Radek M40-49 0 00:00:06 00m:06s
0 1071 Lehmann Andreas M50-59 0 00:00:08 00m:08s
0 1072 Lenárt Tomáš M40-49 0 00:00:06 00m:06s
0 1073 Leniček Libor M40-49 0 00:00:06 00m:06s
0 1074 Levický Jan M40-49 0 00:00:07 00m:07s
0 1075 Linhart Vladimír M40-49 0 KH runners 00:00:01 00m:01s
0 1076 Macura Tomáš M30-39 0 00:00:08 00m:08s
0 1077 Madejewský Radek M18-29 0 TJ Sokol Lubná 00:00:00 00m:00s
0 1078 Macháň Šimon M30-39 0 00:00:05 00m:05s
0 1079 Machata Béla M50-59 0 00:00:05 00m:05s
0 1080 Maiwaelder Lukáš M30-39 0 SK Fuga 00:00:00 00m:00s
0 1083 Matocha Daniel M18-29 0 P(e)aceMakers   -
0 1084 Matoušek Martin M30-39 0 #GLADIATORRACETEAM 00:00:03 00m:03s
0 1085 Merta Dušan M40-49 0 Trnávka Ultra Runners 00:00:02 00m:02s
0 1086 Mifek Martin M40-49 0 00:00:12 00m:12s
0 1087 Mikulec Tomas M30-39 0 00:00:09 00m:09s
0 1088 Mrklovský Miroslav M50-59 0 Sokol Kameničná   -
0 1089 Mudrončík Michal M30-39 0 Mattoni FreeRun Olomouc 00:00:09 00m:09s
0 1090 Nejedlý Petr M40-49 0 00:00:03 00m:03s
0 1091 Neumann Jan M30-39 0 00:00:02 00m:02s
0 1092 Neužil Jan M40-49 0 00:00:03 00m:03s
0 1093 Novák Jiří M50-59 0 Jezbořice 00:00:04 00m:04s
0 1094 Novák Tomáš M40-49 0 Přerov 00:00:02 00m:02s
0 1095 Novák Viktor M40-49 0 www.kalirna.cz 00:00:04 00m:04s
0 1096 Nováková Barbora Z30-39 0 Sokol Kunvald 00:00:00 00m:00s
0 1097 Novotný Michal M40-49 0 BudEx! 00:00:02 00m:02s
0 1098 Okrouhlická Tereza Z30-39 0 00:00:07 00m:07s
0 1099 Otta Zdeněk M30-39 0 00:00:04 00m:04s
0 1100 Otta Roman M60-99 0 SK Vrchlabí Smola Konstrukce 00:00:03 00m:03s
0 1101 Pachtová Iva Z50-59 0 MK Seitl Ostrava 00:00:01 00m:01s
0 1102 Palas Michal M30-39 0   -
0 1106 Pavlík David M40-49 0 Running monkey 00:00:01 00m:01s
0 1107 Pekařová Jana Z30-39 0 Skálovka Turnov 00:00:08 00m:08s
0 1109 Pernica Karel M30-39 0 00:00:06 00m:06s
0 1111 Pirkl Vlastimil M50-59 0 Ohrazenice 00:00:04 00m:04s
0 1112 Plotěný Luboš M40-49 0 Sherpas 00:00:02 00m:02s
0 1113 Podhorský Aleš M40-49 0 00:00:01 00m:01s
0 1114 Poláček Pavel M40-49 0 Nezastavitelný - ????????????????? - Unstoppable 00:00:04 00m:04s
0 1115 Potocek Pavel M60-99 0 Vrtule Ledska 00:00:05 00m:05s

půlmaraton

ZÁVODNÍKŮ

973

POČASÍ

15,7 °C

MUŽŮ

603 startujících

ŽEN

293 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
0 1 Abraham Jan M30-39 0 kvůli holkám 00:00:23 00m:23s
0 2 Adamíra Jan M30-39 0 00:00:19 00m:19s
0 3 Adamírová Lenka Z30-39 0 00:00:20 00m:20s
0 4 Alexa Jiří M60-99 0 KRB Chrudim 00:00:29 00m:29s
0 5 Andr Jakub M30-39 0   -
0 6 Aur Zdeněk M60-99 0 SK Býšť 00:00:37 00m:37s
0 8 Balák Jiří M40-49 0 Aeroklub Zbraslavice 00:00:10 00m:10s
0 9 Baláš Martin M40-49 0 Matonky 00:00:11 00m:11s
0 10 Bareš Vladislav M30-39 0   -
0 11 Barishev Dimitry M30-39 0 00:00:33 00m:33s
0 13 Bartoněk Ondřej M30-39 0 00:00:07 00m:07s
0 14 Bartoš Marek M18-29 0 00:00:56 00m:56s
0 15 Bartoš Ondřej M18-29 0 Žádný   -
0 16 Bartoš Petr M50-59 0 Zahrádkáři Svatý Jiří 00:00:43 00m:43s
0 17 Bartošek Martin M18-29 0 Morosystems 00:00:37 00m:37s
0 18 Basel Miroslav M50-59 0 Nelahozeves 00:00:04 00m:04s
0 19 Bašný Adam M40-49 0 IR 28   -
0 20 Baumová Nikola Z18-29 0 00:00:04 00m:04s
0 21 Bednaříková Zuzana Z18-29 0 Mattoni FreeRun Jihlava 00:00:35 00m:35s
0 22 Beková Barbora Z18-29 0 00:00:49 00m:49s
0 23 Bělušová Kristýna Z18-29 0 00:00:49 00m:49s
0 25 Bendl Petr M40-49 0 00:00:22 00m:22s
0 26 Bendlová Petra Z40-49 0 Bendlíci 00:00:23 00m:23s
0 27 Beneda Jan M40-49 0 VK HK B 00:00:36 00m:36s
0 28 Beneš Jakub M18-29 0 Mokrý Banditi 00:00:47 00m:47s
0 29 Beníšková Martina Z30-39 0 00:00:24 00m:24s
0 31 Berná Eva Z40-49 0 Báječné ženy v běhu 00:00:34 00m:34s
0 32 Bezděk Václav M40-49 0   -
0 33 Bezr Jan M30-39 0 00:00:26 00m:26s
0 36 Bláha Richard M40-49 0 00:00:31 00m:31s
0 37 Blahová Jaroslava Z50-59 0 BK Vísky 00:00:55 00m:55s
0 38 Blatník Josef M40-49 0 00:00:07 00m:07s
0 40 Blažíček Martin M30-39 0 00:00:28 00m:28s
0 41 Blažková Karolína Z18-29 0 00:00:14 00m:14s
0 43 Bližňák Lukáš M30-39 0 00:00:52 00m:52s
0 44 Bobek Martin M40-49 0 Nebeská Rybná 00:00:27 00m:27s
0 45 Bobková Linda Z40-49 0   -
0 46 Bobrovská Lucie Z18-29 0 České spořitelny 00:00:35 00m:35s
0 47 Bohušová Lenka Z30-39 0 AC Puši 00:00:57 00m:57s
0 49 Bolková Karolina Z18-29 0 00:00:10 00m:10s
0 50 Bořek Radek M40-49 0 Sparta 00:00:32 00m:32s
0 51 Boříková Monika Z40-49 0 Blažim 00:00:18 00m:18s
0 52 Boušková Stanislava Z40-49 0 Patriot Čelákovice 00:00:10 00m:10s
0 53 Brabencová Sandra Z18-29 0   -
0 54 Brazdilova Jana Z30-39 0 00:00:34 00m:34s
0 55 Brettschneiderová Kateřina Z40-49 0 Atletika Litvínov,z.s. 00:00:08 00m:08s
0 56 Brezai Jana Z30-39 0 00:00:51 00m:51s
0 58 Brož Tomáš M18-29 0   -
0 59 Brožová Pavlína Z18-29 0   -
0 61 Břeň Michal M40-49 0 00:00:06 00m:06s
0 62 Buček Bronislav M40-49 0 00:00:28 00m:28s
0 63 Bučko Petr M30-39 0 Challenge 2022 00:00:13 00m:13s
0 64 Budilová Veronika Z40-49 0 Lesapáni 00:00:48 00m:48s
0 65 Budina Jakub M18-29 0 Trailrun.Cz 00:00:10 00m:10s
0 67 Bureš Michal M40-49 0 Hobík Hlinsko   -
0 68 Burešová Kateřina Z40-49 0 00:00:34 00m:34s
0 69 Bušová Jana Z40-49 0 00:00:07 00m:07s
0 70 Cejpek Stanislav M40-49 0 Pipík Team 00:00:18 00m:18s
0 71 Cieślik Mateusz M18-29 0 Team APK 00:00:03 00m:03s
0 72 Císař Otto M40-49 0 00:00:27 00m:27s
0 73 Císařová Lenka Z40-49 0 Night Run Team 00:00:27 00m:27s
0 74 Coufal Lukáš M18-29 0   -
0 75 Czajkowski Stefan M18-29 0 Team APK 00:00:22 00m:22s
0 76 Čapek Petr M18-29 0 eDO Finance 00:00:54 00m:54s
0 77 Čáslavková Barbora Z50-59 0 Sky4run 00:00:29 00m:29s
0 79 Čenovský Michal M30-39 0 00:00:26 00m:26s
0 80 Čepelka Jan M40-49 0 00:00:15 00m:15s
0 81 Černá Petra Z40-49 0 3D Fitness Race Team 00:00:21 00m:21s
0 82 Černohorská Lucie Z30-39 0 Run4Fun 00:00:05 00m:05s
0 84 Červenka Milan M50-59 0 TJ Dynamo Pardubice 00:00:35 00m:35s
0 86 Čipera Martin M40-49 0   -
0 87 Čivrný Radoslav M50-59 0 00:00:13 00m:13s
0 88