Hledáš v novém roce motivaci ke sportování? Máš problém vydržet dlouho u opakujících se aktivit? Právě pro tebe jsme nachystali žhavou novinku, která tě zvedne ze židle, křesla i gauče! Představujeme příběhyDokážeš utéct z nejznámějšího vězení na světě z AlcatrazuPřežiješ na pustém tropickém ostrově?

Co jsou to a jak fungují příběhy?

Příběhy jsou novým podáním a vylepšením běžných výzev. Cílem je sportovat zábavnou formou.

Každý sportovní příběh obsahuje řadu zábavných misí, které musíš různými sportovními aktivitami splnit, tak aby se ti odemknuly další mise. V rámci různých misí jsou stanoveny různé tematické úkoly. Některé mise jsou pak dokonce rozděleny milníky, takže můžeš sledovat, kde se právě nacházíš. Každá kapitola také obsahuje informaci, kolik uživatelů ji již splnilo, což tě může motivovat k tomu, abys byl první kdo dokončí celý příběh.

U každého příběhu se dozvíš, jaké sportovní aktivity budeš v průběhu misí muset absolvovat. Některé mise se dají splnit např. pouze během a u jiných lze zvolit i chůzi nebo jiný sport. Je to vždy individuální a odpovídá to úkolu mise. 

Jak začít svůj první příběh?

  1. Zaregistruj se nebo se přihlas na svůj účet na webu photonhero.cz. Pokud jsi u nás poprvé najdeš důležité informace na našem blogu.
  2. V horním menu na webu pod výzvami najdeš sekci příběhy.
  3. Vyber si jeden z příběhů a přidej se k němu tlačítkem v detailu příběhu.
  4. Na svoji první misi se můžeš podívat v seznamu kapitol příběhu nebo ji najdeš mezi svými výzvami.
  5. Začni sportovat a plnit úkoly každé mise (kapitoly). Aktivity můžeš zaznamenávat naší mobilní aplikací nebo můžeš automaticky propojit svoje Garmin zařízení. Případně můžeš z externí aplikace exportovat aktivity ve formátech .gpx., .tcx nebo .fit a ty k nám ručně nahrát. Zpětně se ti aktivity nezapočítají, vše se začíná počítat až od momentu přidání se k příběhu a následnému nahrání aktivity.
  6. Po nahrání aktivy náš systém do 15 min vše automaticky vyhodnotí a pokud splníš cíle kapitoly, tak ti dojde automatická emailová notifikace o postupu do další mise.     Pusť se ještě dnes do některého z příběhů, protože s námi může být sportování hrou. Vyzkoušej svůj první příběh