Jak se stát hrdinou s aplikací PhotonHero?

Rychlý postup používání aplikace a služby

 

1. Vytvoř si uživatelský účet na našem webu, pokud ho ještě nemáš.

2. Stáhni si mobilní aplikaci z Google Play (případně importuj své sportovní aktivity ve formátech .GPX,.TCX nebo .FIT z jiných služeb). Pokud máš zařízení Garmin propoj svůj účet.

3. Vyber si svůj tým nebo výzvu, případně si založ vlastní.

4. Sportuj, soupeř, a hlavně se dobře bav.

 

První instalace, nastavení a použití mobilní aplikace PhotonHero

Při prvním spuštění mobilní aplikace PhotonHero (podporována zařízeními s Android verze 7 a vyšší) budeš vyzván k přihlášení. Pro plnohodnotné funkce je nutné být během používání aplikace stále na dostupném internetovém připojení (wifi nebo mobilní data). Pokud ještě nemáš vytvořený uživatelský účet na webu www.photonhero.cz můžeš se skrze aplikaci a tlačítko registrovat přesměrovat na registrační formulář, který je dostupný na http://www.photonhero.cz/Account/Register.

Po vytvoření uživatelského účtu ti přijde na registrační email potvrzení, kterým musíš nově vytvořený účet schválit. Po schválení uživatelského účtu se již můžeš v mobilní aplikaci přihlásit a naplno využívat všech funkcí.


Pokud zvolíš variantu pokračovat bez přihlášení, funguje aplikace pouze v režimu, kdy zobrazuje seznam závodů a sérií. Pro funkce záznamu aktivit je nutné být přihlášen. 

Po první instalaci je nutné provést základní nastavení, aby aplikace fungovala vždy správně a telefon ji např. při vypnutém displeji nevypínal.  Jak tedy postupovat?

V menu nastaveníO aplikaci naleznete odkazy k nastavení 3 důležitých parametrů:

1.       Optimalizace využívání baterie aplikace – všechny aplikace – PhotonHero – zakázat (baterie se může vybíjet rychleji)

2.       Optimalizace spouštění aplikace – spravovat ručně a nechat povolené všechny tři parametry

3.       Nastavení úsporného režimu baterie – u některých telefonů může být dodatečně vyžadováno vypnutí úsporného režimu baterie