ZÁVODNÍKŮ

2182 v 5 závodech

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

MINI 300

Volný Lukáš (00m:50s) v závodu Deza Desítka okolo komína 2018

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

10 km

Veretsky Pavel (31m:27s) v závodu Deza Desítka okolo komína 2018

Průmerný čas seriálu

MINI 300

02m:43s

Průmerný čas seriálu

10 km

53m:38s

Závodní seriál o vzdálenosti 1 km
Závodní seriál o vzdálenosti 10 km
21dub
Synthesia AGROFERT Run 2018 325
MINI 300 37/58 závodníků Výsledky závodu

1

Krejčík Daniel (00:01:12)

2

Ambrúž Alexander (00:01:17)

3

Krupičková Adéla (00:01:18)

o 00m:57s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:46s

Průměrný čas

01m:46s

Průměrné tempo

34.0 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 47/47 závodníků Výsledky závodu

1

Krejčík Pavel (00:01:43)

2

Brandýská Aneta (00:01:43)

3

Hudec Jan (00:01:46)

o 00m:29s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:14s

Průměrný čas

02m:14s

Průměrné tempo

26.9 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 16/16 závodníků Výsledky závodu

1

Záruba Patrik (00:03:03)

2

Lorinc Jakub (00:03:12)

3

Varmuža Šimon (00:03:22)

o 01m:13s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:56s

Průměrný čas

03m:56s

Průměrné tempo

15.3 km/h

Průměrná rychlost

10 km 170/204 závodníků Výsledky závodu

1

Kovář Jáchym (00:32:06)

2

Krvnka Kamil (00:32:20)

3

Zenkl Adam (00:34:24)

o 00m:46s

ø čas rychlejší než ø v sérii

52m:52s

Průměrný čas

05m:17s

Průměrné tempo

11.3 km/h

Průměrná rychlost

19kvě
Deza Desítka okolo komína 2018 895
MINI 300 76/106 závodníků Výsledky závodu

1

Volný Lukáš (00:00:50)

2

Tvrdoň David (00:00:50)

3

Plesníková Valerie (00:00:53)

o 01m:32s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:11s

Průměrný čas

01m:11s

Průměrné tempo

50.7 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 105/153 závodníků Výsledky závodu

1

Obermajer Matěj (00:01:44)

2

Pupík Kryštof (00:01:47)

3

Baar Tomáš (00:01:48)

o 00m:23s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:20s

Průměrný čas

02m:20s

Průměrné tempo

25.7 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 58/94 závodníků Výsledky závodu

1

Pavlica Vojtěch (00:03:22)

2

Horak Tadeáš (00:03:31)

3

Krčmář Radomír (00:03:31)

o 01m:46s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:29s

Průměrný čas

04m:29s

Průměrné tempo

13.4 km/h

Průměrná rychlost

10 km 423/542 závodníků Výsledky závodu

1

Veretsky Pavel (00:31:27)

2

Timastoc Volodymyr (00:32:10)

3

Míč Robert (00:32:33)

o 01m:12s

ø čas rychlejší než ø v sérii

52m:26s

Průměrný čas

05m:14s

Průměrné tempo

11.4 km/h

Průměrná rychlost

9čer
Fatra Desítka okolo komína 2018 505
MINI 300 35/62 závodníků Výsledky závodu

1

Železník Libor (00:00:55)

2

Krejčík Kryštof (00:00:56)

3

Musil Jan (00:00:57)

o 01m:25s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:18s

Průměrný čas

01m:18s

Průměrné tempo

46.2 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 67/99 závodníků Výsledky závodu

1

Ponert Tomáš (00:01:49)

2

Baroň Jakub (00:01:56)

3

Pernička Martin (00:01:58)

02m:43s

Průměrný čas

02m:43s

Průměrné tempo

22.1 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 41/60 závodníků Výsledky závodu

1

Šimek Dávid (00:02:58)

2

Ciran Adam (00:03:02)

3

Paťava Alexandr (00:03:04)

o 01m:26s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:09s

Průměrný čas

04m:09s

Průměrné tempo

14.5 km/h

Průměrná rychlost

10 km 239/284 závodníků Výsledky závodu

1

Kučera Martin (00:33:39)

2

Zenkl Adam (00:34:54)

3

Kohut Jan (00:35:02)

o 03m:18s

ø čas pomalejší než ø v sérii

56m:56s

Průměrný čas

05m:41s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost

1zář
Lovochemie AGROFERT Run 2018 303
MINI 300 30/39 závodníků Výsledky závodu

1

Vincent Král (00:01:12)

2

Kejřová Markéta (00:01:15)

3

Šmíd Jakub (00:01:15)

o 01m:09s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:34s

Průměrný čas

01m:34s

Průměrné tempo

38.3 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 46/54 závodníků Výsledky závodu

1

Kučerová Tereza (00:02:19)

2

Kubík Filip (00:02:20)

3

Lauko Viktor (00:02:22)

o 00m:27s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:10s

Průměrný čas

03m:10s

Průměrné tempo

18.9 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 15/24 závodníků Výsledky závodu

1

Škvor Jan (00:03:04)

2

Lorinc Jakub (00:03:22)

3

Lauko Dominik (00:03:37)

o 01m:43s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:26s

Průměrný čas

04m:26s

Průměrné tempo

13.5 km/h

Průměrná rychlost

10 km 137/186 závodníků Výsledky závodu

1

Šacl Jiří (00:33:39)

2

Švadlenka Jan (00:34:11)

3

Karko Jan (00:36:06)

o 01m:38s

ø čas rychlejší než ø v sérii

52m:00s

Průměrný čas

05m:12s

Průměrné tempo

11.5 km/h

Průměrná rychlost

8zář
Precheza AGROFERT Run 2018
Předposlední závod seriálu Agrofert Run 2018 se uskuteční v chemičce Precheza.
13říj
Desítka okolo Čapáku 2018 154
MINI 300 17/25 závodníků Výsledky závodu

1

Knebl Matouš Lukáš (00:01:21)

2

Hájek Vít (00:01:22)

3

Jahelková Hana (00:01:23)

o 01m:01s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:42s

Průměrný čas

01m:42s

Průměrné tempo

35.3 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 13/20 závodníků Výsledky závodu

1

Noháčová Anna (00:01:28)

2

Noháč Matěj (00:01:30)

3

Machačka Šimon (00:01:32)

o 01m:03s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:40s

Průměrný čas

01m:40s

Průměrné tempo

36.0 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 11/17 závodníků Výsledky závodu

1

Korous David (00:03:06)

2

Chlumský Lukáš (00:03:31)

3

Bohačova Tereza (00:03:48)

o 01m:33s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:16s

Průměrný čas

04m:16s

Průměrné tempo

14.1 km/h

Průměrná rychlost

10 km 65/92 závodníků Výsledky závodu

1

Korous Martin (00:37:36)

2

Churáňová Radka (00:38:23)

3

Hanák Petr (00:40:15)

o 00m:20s

ø čas pomalejší než ø v sérii

53m:58s

Průměrný čas

05m:23s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost