ZÁVODNÍKŮ

4089 v 6 závodech

Účast na všech závodech série

7 závodníků

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

400 m

Kupka Denis (01m:01s) v závodu Innogy Winter Run Brno 2018

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

400 m

Krátký Jakub (01m:17s) v závodu Innogy Winter Run České Budějovice 2018

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

400 m

Miskolci Tadeas (01m:15s) v závodu Innogy Winter Run Hradec Králové 2018

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

Závod na 8,6 km

Volár Jan (29m:03s) v závodu Innogy Winter Run Hradec Králové 2018

Průmerný čas seriálu

400 m

25m:46s

Průmerný čas seriálu

400 m

13m:26s

Průmerný čas seriálu

400 m

09m:47s

Průmerný čas seriálu

Závod na 8,6 km

46m:35s

Závodní seriál o vzdálenosti 8 km
Závodní seriál o vzdálenosti 4 km
Závodní seriál o vzdálenosti 4 km
Závodní seriál o vzdálenosti 8 km
13led
Innogy Winter Run Hradec Králové 2018 525
Závod na 4,3 km 209/209 závodníků Výsledky závodu

1

Mocek Tomáš (00:15:31)

2

Vejnar Jiří (00:15:41)

3

Vavrečka Libor (00:16:09)

o 15m:46s

ø čas pomalejší než ø v sérii

25m:33s

Průměrný čas

05m:56s

Průměrné tempo

10.1 km/h

Průměrná rychlost

Závod na 8,6 km 251/251 závodníků Výsledky závodu

1

Volár Jan (00:29:03)

2

Skalka Jakub (00:30:36)

3

Pop Marek (00:32:23)

46m:35s

Průměrný čas

05m:25s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

400 m 40/40 závodníků Výsledky závodu

1

Miskolci Tadeas (00:01:15)

2

Novák Matyáš (00:01:17)

3

Krejčík Daniel (00:01:19)

o 07m:50s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:57s

Průměrný čas

00m:27s

Průměrné tempo

132.3 km/h

Průměrná rychlost

800 m 25/25 závodníků Výsledky závodu

1

Puchernová Tereza (00:01:27)

2

Kubinová Adéla (00:01:30)

3

Viesner Daniel (00:01:30)

o 07m:54s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:53s

Průměrný čas

00m:26s

Průměrné tempo

137.0 km/h

Průměrná rychlost

20led
Innogy Winter Run Brno 2018 490
8 km 264/264 závodníků Výsledky závodu

1

Hrabovský Zdeněk (00:28:45)

2

Dobeš Václav (00:29:09)

3

Dufek Jan (00:29:12)

o 17m:30s

ø čas pomalejší než ø v sérii

43m:16s

Průměrný čas

05m:24s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

4 km 166/166 závodníků Výsledky závodu

1

Kubínek František (00:13:53)

2

Říha Jaroslav (00:14:12)

3

Uher Kristián (00:14:26)

o 10m:28s

ø čas pomalejší než ø v sérii

23m:54s

Průměrný čas

05m:58s

Průměrné tempo

10.0 km/h

Průměrná rychlost

400 m 27/27 závodníků Výsledky závodu

1

Kupka Denis (00:01:01)

2

Andel Jakub (00:01:05)

3

Krejčík Kryštof (00:01:09)

o 23m:56s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:50s

Průměrný čas

00m:13s

Průměrné tempo

261.8 km/h

Průměrná rychlost

800 m 33/33 závodníků Výsledky závodu

1

Kupka Daniel (00:02:24)

2

Kupka Dominik (00:02:41)

3

Kubinová Adéla (00:02:44)

o 22m:17s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:29s

Průměrný čas

00m:26s

Průměrné tempo

137.8 km/h

Průměrná rychlost

27led
Innogy Winter Run Ostrava 2018 586
400 m 28/28 závodníků Výsledky závodu

1

Mazáč Michal (00:02:16)

2

Kupka Denis (00:02:26)

3

Kočvara Tobiáš (00:02:45)

o 09m:27s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:59s

Průměrný čas

00m:59s

Průměrné tempo

60.3 km/h

Průměrná rychlost

800 m 44/44 závodníků Výsledky závodu

1

Kupka Daniel (00:02:54)

2

Gajdoš Adam (00:02:57)

3

Přibyl Jan (00:02:59)

o 09m:34s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:52s

Průměrný čas

00m:58s

Průměrné tempo

62.1 km/h

Průměrná rychlost

4 km 265/265 závodníků Výsledky závodu

1

Filip Daniel (00:14:22)

2

Vlček Michal (00:14:24)

3

Prus Roman (00:15:45)

o 11m:16s

ø čas pomalejší než ø v sérii

24m:42s

Průměrný čas

06m:10s

Průměrné tempo

9.7 km/h

Průměrná rychlost

8 km 249/249 závodníků Výsledky závodu

1

Bárta Vojtěch (00:27:25)

2

Gavra Adam (00:27:31)

3

Hvolka Petr (00:29:26)

o 16m:36s

ø čas pomalejší než ø v sérii

42m:22s

Průměrný čas

05m:17s

Průměrné tempo

11.3 km/h

Průměrná rychlost

3úno
Innogy Winter Run České Budějovice 2018 611
400 m 47/47 závodníků Výsledky závodu

1

Krátký Jakub (00:01:17)

2

Kozáková Kristýna (00:01:20)

3

Dušáková Denisa (00:01:21)

o 11m:05s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:21s

Průměrný čas

00m:35s

Průměrné tempo

102.1 km/h

Průměrná rychlost

800 m 35/35 závodníků Výsledky závodu

1

Kovář Jan (00:02:36)

2

Čoka Tomáš (00:02:41)

3

Štefanová Adéla (00:02:42)

o 09m:53s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:33s

Průměrný čas

00m:53s

Průměrné tempo

67.6 km/h

Průměrná rychlost

4 km 244/244 závodníků Výsledky závodu

1

Kobeš Jan (00:15:28)

2

Habara Jaromír (00:15:40)

3

Szábo Miloš (00:15:48)

o 12m:31s

ø čas pomalejší než ø v sérii

25m:57s

Průměrný čas

06m:29s

Průměrné tempo

9.2 km/h

Průměrná rychlost

8 km 285/285 závodníků Výsledky závodu

1

Skalka Jakub (00:28:20)

2

Krejčík Milan (00:29:35)

3

Hvolka Petr (00:30:00)

o 17m:07s

ø čas pomalejší než ø v sérii

42m:53s

Průměrný čas

05m:21s

Průměrné tempo

11.2 km/h

Průměrná rychlost

17úno
Innogy Winter Run Olomouc 2018 738
400 m 28/28 závodníků Výsledky závodu

1

Kupka Denis (00:01:44)

2

Worm Kristian (00:01:55)

3

Grulich Marek (00:02:00)

o 10m:25s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:01s

Průměrný čas

00m:45s

Průměrné tempo

79.6 km/h

Průměrná rychlost

800 m 35/35 závodníků Výsledky závodu

1

Kupka Daniel (00:03:09)

2

Vytásek Radek (00:03:24)

3

Rašner Jiří (00:03:29)

o 08m:59s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:27s

Průměrný čas

01m:06s

Průměrné tempo

53.9 km/h

Průměrná rychlost

4 km 287/287 závodníků Výsledky závodu

1

Burian Miroslav (00:14:58)

2

Fišer Aleš (00:15:28)

3

Vavrečka Libor (00:15:47)

o 12m:36s

ø čas pomalejší než ø v sérii

26m:02s

Průměrný čas

06m:30s

Průměrné tempo

9.2 km/h

Průměrná rychlost

8 km 388/388 závodníků Výsledky závodu

1

Skalka Jakub (00:29:08)

2

Krátký Tomáš (00:30:40)

3

Vašinová Petra (00:30:44)

o 19m:22s

ø čas pomalejší než ø v sérii

45m:08s

Průměrný čas

05m:38s

Průměrné tempo

10.6 km/h

Průměrná rychlost

24úno
Innogy Winter Run Praha 2018 1139
450 m 57/57 závodníků Výsledky závodu

1

Hušek Jan (00:01:46)

2

Horák Samuel (00:01:47)

3

Chlebecová Kateřina (00:01:52)

o 22m:41s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:05s

Průměrný čas

00m:23s

Průměrné tempo

155.7 km/h

Průměrná rychlost

900 m 43/43 závodníků Výsledky závodu

1

Cingroš Filip (00:03:18)

2

Fryč David (00:03:19)

3

Mošovský Denis (00:03:25)

o 21m:10s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:36s

Průměrný čas

00m:34s

Průměrné tempo

104.3 km/h

Průměrná rychlost

4 km 512/512 závodníků Výsledky závodu

1

Pazdera Lukáš (00:13:49)

2

Bielik Jan (00:14:37)

3

Hlas Jakub (00:14:40)

o 12m:40s

ø čas pomalejší než ø v sérii

26m:06s

Průměrný čas

06m:31s

Průměrné tempo

9.2 km/h

Průměrná rychlost

8 km 527/527 závodníků Výsledky závodu

1

Kovář Jáchym (00:27:14)

2

Marčík Vladimír (00:27:26)

3

Skalka Jakub (00:29:12)

o 19m:37s

ø čas pomalejší než ø v sérii

45m:23s

Průměrný čas

05m:40s

Průměrné tempo

10.6 km/h

Průměrná rychlost