ZÁVODNÍKŮ

18871 v 8 závodech

Účast na všech závodech série

289 závodníků

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

500 m

Šenkýř David (01m:57s) v závodu Česká pojišťovna RunTour Brno 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

1 km (12-15 let)

Vacek Michal (02m:51s) v závodu Česká pojišťovna RunTour Brno 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

5 km

Doubek Jaroslav (15m:50s) v závodu Česká pojišťovna RunTour České Budějovice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

10 km

Pavlišta Vít (30m:56s) v závodu Česká pojišťovna RunTour České Budějovice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

3 km

Michálek Tomáš (10m:37s) v závodu Česká pojišťovna RunTour České Budějovice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

500 m

Divín Jiři (02m:16s) v závodu Česká pojišťovna RunTour Ostrava 2019

Průmerný čas seriálu

500 m

04m:01s

Průmerný čas seriálu

1 km (12-15 let)

04m:48s

Průmerný čas seriálu

5 km

31m:09s

Průmerný čas seriálu

10 km

55m:35s

Průmerný čas seriálu

3 km

19m:37s

Průmerný čas seriálu

500 m

03m:56s

Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 1 km
Závodní seriál o vzdálenosti 5 km
Závodní seriál o vzdálenosti 10 km
Závodní seriál o vzdálenosti 3 km
Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
30bře
Česká pojišťovna RunTour České Budějovice 2019 2478
500 m 243/279 závodníků Výsledky závodu

1

Fekl Daniel (00:02:07)

2

Šitra Štěpán (00:02:10)

3

Cisler Hugo (00:02:19)

o 00m:03s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:04s

Průměrný čas

08m:08s

Průměrné tempo

7.4 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 66/79 závodníků Výsledky závodu

1

Havelka Tomáš (00:02:56)

2

Šebest Jan (00:03:25)

3

Němec Dominik (00:03:27)

o 00m:27s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:21s

Průměrný čas

04m:21s

Průměrné tempo

13.8 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 216/254 závodníků Výsledky závodu

1

Šíla Jan (00:03:27)

2

Tůma Tomáš (00:03:29)

3

Alföldi Adam (00:03:32)

o 00m:13s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:01s

Průměrný čas

05m:01s

Průměrné tempo

12.0 km/h

Průměrná rychlost

3 km 259/293 závodníků Výsledky závodu

1

Michálek Tomáš (00:10:37)

2

Zajíček Libor (00:11:11)

3

Kružík jan (00:11:15)

o 00m:40s

ø čas rychlejší než ø v sérii

18m:57s

Průměrný čas

06m:19s

Průměrné tempo

9.5 km/h

Průměrná rychlost

5 km 776/865 závodníků Výsledky závodu

1

Doubek Jaroslav (00:15:50)

2

Strnad Marek (00:16:12)

3

Štěpáník pavel (00:16:14)

o 01m:01s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:08s

Průměrný čas

06m:01s

Průměrné tempo

10.0 km/h

Průměrná rychlost

10 km 640/708 závodníků Výsledky závodu

1

Pavlišta Vít (00:30:56)

2

Podjukl Vojtěch (00:32:07)

3

Csirik Jiři (00:32:17)

o 01m:42s

ø čas rychlejší než ø v sérii

53m:53s

Průměrný čas

05m:23s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

27dub
Česká pojišťovna RunTour Ústí nad Labem 2019 1902
500 m 161/192 závodníků Výsledky závodu

1

Macák Šimon (00:02:20)

2

Tancošová Adéla (00:02:23)

3

Vilková Olívie (00:02:25)

o 00m:25s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:26s

Průměrný čas

08m:52s

Průměrné tempo

6.8 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 43/57 závodníků Výsledky závodu

1

Smržová Kateřina (00:03:45)

2

Socha Ondřej (00:03:49)

3

Kvasnička Adam (00:03:51)

o 00m:04s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:52s

Průměrný čas

04m:52s

Průměrné tempo

12.3 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 183/214 závodníků Výsledky závodu

1

Beck Lukáš (00:03:38)

2

Alföldi Adam (00:03:39)

3

Tomáš Tůma (00:03:41)

o 00m:36s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:24s

Průměrný čas

05m:24s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

5 km 775/846 závodníků Výsledky závodu

1

Zaloudek Jan (00:16:22)

2

Šimon Koblížek (00:16:36)

3

Zuda Petr (00:16:37)

o 00m:40s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:29s

Průměrný čas

06m:05s

Průměrné tempo

9.8 km/h

Průměrná rychlost

10 km 532/593 závodníků Výsledky závodu

1

Podjukl Vojtěch (00:32:50)

2

Štěpáník Pavel (00:33:52)

3

Filingr Aleš (00:34:02)

o 01m:52s

ø čas rychlejší než ø v sérii

53m:43s

Průměrný čas

05m:22s

Průměrné tempo

11.2 km/h

Průměrná rychlost

11kvě
Česká pojišťovna RunTour Brno 2019 2053
500 m 231/250 závodníků Výsledky závodu

1

Šenkýř David (00:01:57)

2

Šimáková Silvie (00:02:08)

3

Vaněk Ondřej (00:02:12)

04m:01s

Průměrný čas

08m:02s

Průměrné tempo

7.5 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 68/81 závodníků Výsledky závodu

1

Vacek Michal (00:02:51)

2

Růža Tomáš (00:02:51)

3

Pacal Štěpán (00:03:09)

o 00m:25s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:23s

Průměrný čas

04m:23s

Průměrné tempo

13.7 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 193/221 závodníků Výsledky závodu

1

Šenkýř Dominik (00:03:21)

2

Tůma Tomáš (00:03:23)

3

Šír Martin (00:03:24)

o 00m:10s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:58s

Průměrný čas

04m:58s

Průměrné tempo

12.1 km/h

Průměrná rychlost

5 km 774/856 závodníků Výsledky závodu

1

Vondra Vojtěch (00:16:48)

2

Kobližek Šimon (00:17:13)

3

Vašinová Petra (00:17:58)

o 00m:10s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:59s

Průměrný čas

06m:11s

Průměrné tempo

9.7 km/h

Průměrná rychlost

10 km 575/645 závodníků Výsledky závodu

1

Chrascina Marek (00:32:02)

2

Požár Borek (00:33:01)

3

Kučera Lukáš (00:33:18)

o 00m:31s

ø čas rychlejší než ø v sérii

55m:04s

Průměrný čas

05m:30s

Průměrné tempo

10.9 km/h

Průměrná rychlost

8čer
Česká pojišťovna RunTour Ostrava 2019 1608
500 m 109/127 závodníků Výsledky závodu

1

Divín Jiři (00:02:16)

2

Hrubanová Zuzana (00:02:24)

3

Šablaturová Simona (00:02:25)

o 00m:09s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:05s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 41/56 závodníků Výsledky závodu

1

Varšavský Jiří (00:03:31)

2

Suchan Štěpán (00:03:37)

3

Bienieková Natálie (00:03:53)

o 00m:15s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:33s

Průměrný čas

04m:33s

Průměrné tempo

13.2 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 97/121 závodníků Výsledky závodu

1

Tůma Tomáš (00:03:44)

2

Štafa Jan (00:03:55)

3

Zajícová Emma (00:03:58)

o 00m:38s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:26s

Průměrný čas

05m:26s

Průměrné tempo

11.0 km/h

Průměrná rychlost

5 km 683/797 závodníků Výsledky závodu

1

Gaura Adam (00:16:51)

2

Machů Erik (00:18:00)

3

Gauva Michal (00:18:07)

o 00m:41s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:28s

Průměrný čas

06m:05s

Průměrné tempo

9.8 km/h

Průměrná rychlost

10 km 418/507 závodníků Výsledky závodu

1

Kosgei Mathew (00:31:53)

2

Ďurec Peter (00:32:00)

3

Lichý Tomáš (00:32:18)

o 00m:12s

ø čas pomalejší než ø v sérii

55m:47s

Průměrný čas

05m:34s

Průměrné tempo

10.8 km/h

Průměrná rychlost

13čvc
Česká pojišťovna RunTour Liberec 2019 1742
500 m 157/175 závodníků Výsledky závodu

1

Rozsypalová Linda (00:02:01)

2

Juliš Tomáš (00:02:04)

3

TRNEČKOVÁ Šárka (00:02:05)

o 00m:09s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:52s

Průměrný čas

07m:44s

Průměrné tempo

7.8 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 40/45 závodníků Výsledky závodu

1

Holomoucký Štěpán (00:03:12)

2

Pučalík Štěpán (00:03:13)

3

Hrádocký Richard (00:03:16)

o 00m:27s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:21s

Průměrný čas

04m:21s

Průměrné tempo

13.8 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 127/144 závodníků Výsledky závodu

1

Csizmaziová Jana (00:03:23)

2

Tůma Tomáš (00:03:25)

3

Přimda Jan (00:03:25)

o 00m:11s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:59s

Průměrný čas

04m:59s

Průměrné tempo

12.0 km/h

Průměrná rychlost

5 km 707/854 závodníků Výsledky závodu

1

Suchý Michal (00:17:33)

2

Lhota Zbyšek (00:18:20)

3

Gräf Jakub (00:18:32)

o 02m:13s

ø čas pomalejší než ø v sérii

33m:22s

Průměrný čas

06m:40s

Průměrné tempo

9.0 km/h

Průměrná rychlost

10 km 454/524 závodníků Výsledky závodu

1

Pavlišta Vít (00:34:07)

2

Pešava Jan (00:36:04)

3

Platil Lukash (00:36:12)

o 02m:40s

ø čas pomalejší než ø v sérii

58m:15s

Průměrný čas

05m:49s

Průměrné tempo

10.3 km/h

Průměrná rychlost

24srp
Česká pojišťovna RunTour Olomouc 2019 2328
500 m 207/238 závodníků Výsledky závodu

1

Šenkýř David (00:01:53)

2

Václavek Martin (00:02:00)

3

Hess Vojtěch (00:02:02)

o 00m:09s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:47s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 36/44 závodníků Výsledky závodu

1

Kratochvíl jan (00:03:24)

2

Kubáň Martin (00:03:25)

3

Tomanová Stela (00:03:39)

o 00m:16s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:32s

Průměrný čas

04m:32s

Průměrné tempo

13.2 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 190/206 závodníků Výsledky závodu

1

Tůma Tomáš (00:03:26)

2

Šenkýř Dominik (00:03:37)

3

Vyroubal Michael (00:03:42)

o 00m:25s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:13s

Průměrný čas

05m:13s

Průměrné tempo

11.5 km/h

Průměrná rychlost

3 km 244/298 závodníků Výsledky závodu

1

Buček Petr (00:09:58)

2

Homolka Martin (00:11:21)

3

Čupr Jiří (00:11:45)

o 00m:43s

ø čas pomalejší než ø v sérii

20m:20s

Průměrný čas

06m:46s

Průměrné tempo

8.9 km/h

Průměrná rychlost

5 km 745/882 závodníků Výsledky závodu

1

Buček Petr (00:17:10)

2

Vondra Vojtěch (00:17:24)

3

Machů Erik (00:17:26)

o 00m:31s

ø čas pomalejší než ø v sérii

31m:40s

Průměrný čas

06m:20s

Průměrné tempo

9.5 km/h

Průměrná rychlost

10 km 558/660 závodníků Výsledky závodu

1

Lichý Tomáš (00:32:36)

2

Splítek Karel (00:35:16)

3

Míč Robert (00:35:53)

o 01m:40s

ø čas pomalejší než ø v sérii

57m:15s

Průměrný čas

05m:43s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost

12říj
Česká pojišťovna RunTour Praha 2019 4144
500 m 394/482 závodníků Výsledky závodu

1

Pos Maxmilián (00:01:59)

2

Macák Šimon (00:02:06)

3

Šíma Daniel (00:02:06)

04m:01s

Průměrný čas

08m:02s

Průměrné tempo

7.5 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 82/115 závodníků Výsledky závodu

1

Janšta Matěj (00:03:05)

2

Hrádocký Richard (00:03:07)

3

Chabada Jan (00:03:19)

o 00m:26s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:22s

Průměrný čas

04m:22s

Průměrné tempo

13.7 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 358/437 závodníků Výsledky závodu

1

Tůma Tomáš (00:03:18)

2

Beck Lukáš (00:03:19)

3

Inneman Daniel (00:03:23)

o 00m:10s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:58s

Průměrný čas

04m:58s

Průměrné tempo

12.1 km/h

Průměrná rychlost

3 km 270/348 závodníků Výsledky závodu

1

Fuksa Martin (00:10:44)

2

Kucharčík Jan (00:11:41)

3

Dohnal Matyáš (00:12:13)

o 00m:02s

ø čas rychlejší než ø v sérii

19m:35s

Průměrný čas

06m:31s

Průměrné tempo

9.2 km/h

Průměrná rychlost

5 km 1434/1500 závodníků Výsledky závodu

1

Suchý Michal (00:16:18)

2

Vondra Vojtěch (00:16:59)

3

Kocián Aleš (00:17:27)

o 00m:06s

ø čas pomalejší než ø v sérii

31m:15s

Průměrný čas

06m:15s

Průměrné tempo

9.6 km/h

Průměrná rychlost

10 km 1005/1262 závodníků Výsledky závodu

1

Pavlišta Vít (00:31:09)

2

Raschupkín Sergii (00:31:30)

3

Volár Jan (00:31:34)

o 00m:19s

ø čas pomalejší než ø v sérii

55m:54s

Průměrný čas

05m:35s

Průměrné tempo

10.7 km/h

Průměrná rychlost

9lis
Česká pojišťovna RunTour Pardubice 2019 2616
500 m 149/199 závodníků Výsledky závodu

1

Rohlikova Sofie (00:02:06)

2

TRNEČKOVÁ Šárka (00:02:07)

3

Macák Šimon (00:02:08)

o 00m:19s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:42s

Průměrný čas

07m:24s

Průměrné tempo

8.1 km/h

Průměrná rychlost

1 km (12-15 let) 47/68 závodníků Výsledky závodu

1

Vinduška Pavel (00:02:57)

2

Kouba Jáchym (00:03:09)

3

Vacek Michal (00:03:14)

o 00m:18s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:30s

Průměrný čas

04m:30s

Průměrné tempo

13.3 km/h

Průměrná rychlost

1km (7-11 let) 190/244 závodníků Výsledky závodu

1

Tůma Tomáš (00:03:30)

2

Alföldi Adam (00:03:36)

3

Kundrátová Marie (00:03:43)

o 00m:20s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:08s

Průměrný čas

05m:08s

Průměrné tempo

11.7 km/h

Průměrná rychlost

5 km 1054/1251 závodníků Výsledky závodu

1

Vaš David (00:15:46)

2

Miler Jiři (00:15:47)

3

Štěpáník Pavel (00:16:54)

o 00m:11s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:58s

Průměrný čas

06m:11s

Průměrné tempo

9.7 km/h

Průměrná rychlost

10 km 708/854 závodníků Výsledky závodu

1

Vereckyi Pavel (00:31:36)

2

Vaš David (00:32:42)

3

Pešava Jan (00:33:42)

o 00m:45s

ø čas rychlejší než ø v sérii

54m:50s

Průměrný čas

05m:29s

Průměrné tempo

10.9 km/h

Průměrná rychlost