ZÁVODNÍKŮ

12077 v 7 závodech

Účast na všech závodech série

77 závodníků

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

500 m

Kysela Václav (01m:24s) v závodu Běhej lesy Bílá 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

1 km

Špiroch Jiří (01m:55s) v závodu Běhej lesy Brdy 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

11km

Toman František (40m:15s) v závodu Běhej lesy Slavkovský les 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

19 km

Szymanik Adam (1h:19m:31s) v závodu Běhej lesy Bílá 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

500 m

Kysela Václav (01m:17s) v závodu Běhej lesy Slavkovský les 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

13km

Fiala Dan (50m:27s) v závodu Běhej lesy Lednice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

20 km

Miroslav Rais (1h:26m:10s) v závodu Běhej lesy Boletice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

12km

Teska Ondřej (43m:51s) v závodu Běhej lesy Brdy 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

22 km

Flašar Jan (1h:26m:27s) v závodu Běhej lesy Brdy 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

21 km

Szymanik Adam (1h:18m:48s) v závodu Běhej lesy Lednice 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

23 km

Pechek Petr (1h:22m:41s) v závodu Běhej lesy Slavkovský les 2019

Průmerný čas seriálu

500 m

03m:28s

Průmerný čas seriálu

1 km

04m:09s

Průmerný čas seriálu

11km

1h:12m:15s

Průmerný čas seriálu

19 km

2h:07m:02s

Průmerný čas seriálu

500 m

02m:44s

Průmerný čas seriálu

13km

1h:28m:34s

Průmerný čas seriálu

20 km

1h:54m:01s

Průmerný čas seriálu

12km

1h:19m:43s

Průmerný čas seriálu

22 km

2h:17m:08s

Průmerný čas seriálu

21 km

2h:03m:44s

Průmerný čas seriálu

23 km

2h:10m:34s

Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 1 km
Závodní seriál o vzdálenosti 11 km
Závodní seriál o vzdálenosti 19 km
Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 13 km
Závodní seriál o vzdálenosti 20 km
Závodní seriál o vzdálenosti 12 km
Závodní seriál o vzdálenosti 22 km
Závodní seriál o vzdálenosti 21 km
Závodní seriál o vzdálenosti 23 km
27dub
Běhej lesy Lednice 2019 2629
500 m 227/275 závodníků Výsledky závodu

1

Panuška David (00:02:11)

2

Grec Josef (00:02:11)

3

Mlčkovský Ondřej (00:02:15)

o 00m:16s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:44s

Průměrný čas

07m:28s

Průměrné tempo

8.0 km/h

Průměrná rychlost

1 km 111/139 závodníků Výsledky závodu

1

Réger Jaroslav (00:04:09)

2

Tomanová Stela (00:04:13)

3

Potočková Eva (00:04:21)

o 01m:11s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:20s

Průměrný čas

05m:20s

Průměrné tempo

11.3 km/h

Průměrná rychlost

13km 1279/1438 závodníků Výsledky závodu

1

Fiala Dan (00:50:27)

2

Kuna Alois (00:50:32)

3

Teska Ondřej (00:50:58)

o 04m:41s

ø čas rychlejší než ø v sérii

1h:23m:53s

Průměrný čas

06m:27s

Průměrné tempo

9.3 km/h

Průměrná rychlost

21 km 690/777 závodníků Výsledky závodu

1

Szymanik Adam (01:18:48)

2

Hrdina Tomáš (01:20:10)

3

Frauenberg Hynek (01:21:37)

o 04m:56s

ø čas rychlejší než ø v sérii

1h:58m:48s

Průměrný čas

05m:39s

Průměrné tempo

10.6 km/h

Průměrná rychlost

18kvě
Běhej lesy Karlštejn 2019 2523
500 m 215/262 závodníků Výsledky závodu

1

Rychna Martin (00:02:10)

2

Zdechovský Jakub (00:02:13)

3

Grec Josef (00:02:14)

o 00m:14s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:42s

Průměrný čas

07m:24s

Průměrné tempo

8.1 km/h

Průměrná rychlost

1 km 123/155 závodníků Výsledky závodu

1

Huml Jan (00:03:04)

2

Bernat Jakub (00:03:05)

3

Budín Jakub (00:03:07)

o 00m:21s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:48s

Průměrný čas

03m:48s

Průměrné tempo

15.8 km/h

Průměrná rychlost

13km 1252/1419 závodníků Výsledky závodu

1

Toman František (00:52:57)

2

Teska Ondřej (00:53:28)

3

Steklý Radek (00:54:36)

o 05m:27s

ø čas pomalejší než ø v sérii

1h:34m:01s

Průměrný čas

07m:13s

Průměrné tempo

8.3 km/h

Průměrná rychlost

19 km 585/687 závodníků Výsledky závodu

1

Kratochvíl Miloš (01:20:12)

2

Hrdina Tomáš (01:22:02)

3

Dragoun Radek (01:24:51)

o 00m:20s

ø čas rychlejší než ø v sérii

2h:06m:42s

Průměrný čas

06m:40s

Průměrné tempo

9.0 km/h

Průměrná rychlost

1čer
Běhej lesy Vysočina 2019 1599
500 m 171/190 závodníků Výsledky závodu

1

Gregor Šimon (00:01:59)

2

Kysela Václav (00:02:04)

3

Pohanka Dan (00:02:07)

o 00m:30s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:58s

Průměrný čas

07m:56s

Průměrné tempo

7.6 km/h

Průměrná rychlost

1 km 92/107 závodníků Výsledky závodu

1

Kašpar Ondřej (00:03:48)

2

Slonková Amálie (00:03:56)

3

Zeman Bruno (00:03:56)

o 00m:54s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:03s

Průměrný čas

05m:03s

Průměrné tempo

11.9 km/h

Průměrná rychlost

12km 703/816 závodníků Výsledky závodu

1

Šacl Jiří (00:45:23)

2

Toman František (00:47:59)

3

Kučera Daniel (00:48:17)

o 01m:00s

ø čas pomalejší než ø v sérii

1h:20m:43s

Průměrný čas

06m:43s

Průměrné tempo

8.9 km/h

Průměrná rychlost

21 km 418/486 závodníků Výsledky závodu

1

Hrdina Tomáš (01:27:53)

2

Benko Jan (01:28:55)

3

Brychta Jiří (01:29:02)

o 04m:56s

ø čas pomalejší než ø v sérii

2h:08m:40s

Průměrný čas

06m:07s

Průměrné tempo

9.8 km/h

Průměrná rychlost

22čer
Běhej lesy Slavkovský les 2019 1121
500 m 86/109 závodníků Výsledky závodu

1

Kysela Václav (00:01:17)

2

Grec Josef (00:01:23)

3

Špačková Sára (00:01:23)

o 00m:36s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:08s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1 km 62/80 závodníků Výsledky závodu

1

Beck Lukáš (00:02:29)

2

Plevný Albert (00:02:35)

3

Hejlová Viktorie (00:02:36)

o 01m:01s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:08s

Průměrný čas

03m:08s

Průměrné tempo

19.1 km/h

Průměrná rychlost

11km 507/607 závodníků Výsledky závodu

1

Toman František (00:40:15)

2

Teska Ondřej (00:40:47)

3

Kuna Alois (00:42:23)

o 06m:10s

ø čas rychlejší než ø v sérii

1h:06m:05s

Průměrný čas

06m:00s

Průměrné tempo

10.0 km/h

Průměrná rychlost

23 km 266/325 závodníků Výsledky závodu

1

Pechek Petr (01:22:41)

2

Frauenberg Hynek (01:30:50)

3

Hrdina Tomáš (01:32:05)

2h:10m:34s

Průměrný čas

05m:40s

Průměrné tempo

10.6 km/h

Průměrná rychlost

20čvc
Běhej lesy Brdy 2019 1686
500 m 122/147 závodníků Výsledky závodu

1

Nademlejnský Pavel (00:01:38)

2

Kysela Václav (00:01:38)

3

Malý Lukáš (00:01:44)

o 00m:18s

ø čas rychlejší než ø v sérii

03m:10s

Průměrný čas

06m:20s

Průměrné tempo

9.5 km/h

Průměrná rychlost

1 km 61/75 závodníků Výsledky závodu

1

Špiroch Jiří (00:01:55)

2

Škarban Jan (00:01:58)

3

Bielinová Andrea (00:02:04)

o 01m:32s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:37s

Průměrný čas

02m:37s

Průměrné tempo

22.9 km/h

Průměrná rychlost

12km 829/950 závodníků Výsledky závodu

1

Teska Ondřej (00:43:51)

2

Toman František (00:44:19)

3

Bielik Jan (00:47:58)

o 01m:00s

ø čas rychlejší než ø v sérii

1h:18m:43s

Průměrný čas

06m:33s

Průměrné tempo

9.1 km/h

Průměrná rychlost

22 km 424/514 závodníků Výsledky závodu

1

Flašar Jan (01:26:27)

2

Hradecký Jaromír (01:26:47)

3

Hrdina Tomáš (01:30:04)

2h:17m:08s

Průměrný čas

06m:14s

Průměrné tempo

9.6 km/h

Průměrná rychlost

10srp
Běhej lesy Bílá 2019 1650
500 m 145/184 závodníků Výsledky závodu

1

Kysela Václav (00:01:24)

2

Gistr Jan (00:01:24)

3

Grec Josef (00:01:28)

o 00m:40s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:48s

Průměrný čas

05m:36s

Průměrné tempo

10.7 km/h

Průměrná rychlost

1 km 58/81 závodníků Výsledky závodu

1

Tůma Tomáš (00:03:34)

2

Gnida Filip (00:03:38)

3

Jarolím Filip (00:03:44)

o 00m:43s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:52s

Průměrný čas

04m:52s

Průměrné tempo

12.3 km/h

Průměrná rychlost

11km 764/862 závodníků Výsledky závodu

1

Semerád Martin (00:40:31)

2

Teska Ondřej (00:45:12)

3

Kocián Aleš (00:45:48)

o 06m:11s

ø čas pomalejší než ø v sérii

1h:18m:26s

Průměrný čas

07m:07s

Průměrné tempo

8.4 km/h

Průměrná rychlost

19 km 442/523 závodníků Výsledky závodu

1

Szymanik Adam (01:19:31)

2

Zahraj Krystian (01:23:19)

3

Tretera Marek (01:24:03)

o 00m:21s

ø čas pomalejší než ø v sérii

2h:07m:23s

Průměrný čas

06m:42s

Průměrné tempo

8.9 km/h

Průměrná rychlost

31srp
Běhej lesy Jizerská 2019
Trať slavného závodu v běhu na lyžích Jizerská 50 může být prozkoumána i běžeckými nadšenci. Místa jako Hřebínek, Kristiánov, Jizerka či Olivetská hora se obvykle sjíždí na běžkách, ale nyní jsou dostupná i pro běžce.
14zář
Běhej lesy Boletice 2019 869
500 m 68/82 závodníků Výsledky závodu

1

Kysela Václav (00:01:58)

2

Gistr Jan (00:02:01)

3

Grec Josef (00:02:05)

o 00m:37s

ø čas pomalejší než ø v sérii

03m:21s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1 km 39/57 závodníků Výsledky závodu

1

Vojáček Josef (00:03:17)

2

Valda Antonín (00:03:18)

3

Vitoul Tobiáš (00:03:27)

o 00m:11s

ø čas pomalejší než ø v sérii

04m:20s

Průměrný čas

04m:20s

Průměrné tempo

13.8 km/h

Průměrná rychlost

13km 346/476 závodníků Výsledky závodu

1

Teska Ondřej (00:53:27)

2

Fiala Andrej (00:57:27)

3

Klíma Lukáš (00:57:33)

o 00m:44s

ø čas rychlejší než ø v sérii

1h:27m:50s

Průměrný čas

06m:45s

Průměrné tempo

8.9 km/h

Průměrná rychlost

20 km 177/254 závodníků Výsledky závodu

1

Martin Pekař (01:21:10)

2

Tomáš Hrdina (01:21:32)

3

Václav Bauer (01:22:08)

1h:54m:01s

Průměrný čas

05m:42s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost