ZÁVODNÍKŮ

4675 v 3 závodech

Účast na všech závodech série

Ptáčník Václav

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

900m

Bittermann Pavel (03m:41s) v závodu Urban Challenge Praha 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

1800m

Cingroš Filip (06m:11s) v závodu Urban Challenge Praha 2019

Průmerný čas seriálu

900m

25m:22s

Průmerný čas seriálu

1800m

11m:00s

Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 1 km
13dub
Urban Challenge Praha 2019 2026
900m 118/125 závodníků Výsledky závodu

1

Bittermann Pavel (00:03:41)

2

Slaměník Ondřej (00:03:44)

3

Chlumský Kristián (00:03:50)

o 19m:40s

ø čas rychlejší než ø v sérii

05m:42s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1800m 347/401 závodníků Výsledky závodu

1

Cingroš Filip (00:06:11)

2

Janda Matěj (00:06:17)

3

Hanzal Martin (00:06:21)

o 01m:46s

ø čas rychlejší než ø v sérii

09m:14s

Průměrný čas

09m:14s

Průměrné tempo

6.5 km/h

Průměrná rychlost

Dospělí 1500/1500 závodníků Výsledky závodu

1

Rychlík Jakub (00:23:58)

2

Wohl Pavel (00:24:06)

3

Krupica Ondřej (00:25:01)

o 17m:07s

ø čas pomalejší než ø v sérii

42m:29s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

15čer
Urban Challenge Brno 2019 1397
900m 48/52 závodníků Výsledky závodu

1

Hrdý Adam (00:04:50)

2

Sazama Daniel (00:05:00)

3

Hořava Oskar (00:05:25)

o 18m:21s

ø čas rychlejší než ø v sérii

07m:01s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1800m 127/134 závodníků Výsledky závodu

1

Gažo Jakub (00:08:56)

2

Hanzal Martin (00:09:01)

3

Kučera Petr (00:09:07)

o 02m:21s

ø čas pomalejší než ø v sérii

13m:21s

Průměrný čas

13m:21s

Průměrné tempo

4.5 km/h

Průměrná rychlost

Dospělí 1100/1211 závodníků Výsledky závodu

1

Němec Ondřej (00:25:27)

2

Joska Vladislav (00:25:39)

3

Hartmann Jakub (00:26:10)

o 24m:19s

ø čas pomalejší než ø v sérii

49m:41s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

24srp
Urban Challenge Ostrava 2019 1252
900m 63/64 závodníků Výsledky závodu

1

Hrdý Adam (00:03:42)

2

Marušák Cyril (00:03:53)

3

Hrubý Jan (00:04:06)

o 19m:41s

ø čas rychlejší než ø v sérii

05m:41s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost

1800m 130/144 závodníků Výsledky závodu

1

Hanzal Martin (00:07:17)

2

Zelenka Petr (00:07:23)

3

Švrlanský Vít (00:07:31)

o 00m:35s

ø čas rychlejší než ø v sérii

10m:25s

Průměrný čas

10m:25s

Průměrné tempo

5.8 km/h

Průměrná rychlost

Dospělí 952/1044 závodníků Výsledky závodu

1

Holaň Dominik (00:21:26)

2

Melka Filip (00:21:41)

3

Havlásek Jan (00:21:46)

o 16m:19s

ø čas pomalejší než ø v sérii

41m:41s

Průměrný čas

-

Průměrné tempo

- km/h

Průměrná rychlost