MajDay Dětský závod

ZÁVODNÍKŮ

120

PRŮMĚRNÝ ČAS

17m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

POČASÍ

25 °C

MUŽŮ

68 startujících

ŽEN

52 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:45s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 109 Mitrenga Nikodem Kluci 1 emp 00:11:45 -
2 79 Folwarczny Dawid Kluci 2 emp 00:12:39 0m:54s
3 76 Bohm Filip Kluci 3 emp 00:12:58 1m:13s
4 99 Ksenič Šimon Kluci 4 emp 00:13:08 1m:23s
5 51 Kulich Vojtěch Mladší žáci 1 emp 00:13:17 1m:32s
6 104 Kusinová Marie Holky 1 emp 00:13:30 1m:45s
7 66 Babilon Adam Mladší žáci 2 emp 00:13:34 1m:49s
8 110 Wawracz Marek Kluci 5 emp 00:13:39 1m:54s
9 86 Cienciala Filip Kluci 6 emp 00:14:00 2m:15s
10 119 Burawa Viktor Mladší žáci 3 emp 00:14:22 2m:37s
11 111 Pindorová Zina Holky 2 emp 00:14:22 2m:37s
12 62 Svoboda Michael Mladší žáci 4 emp 00:14:23 2m:38s
13 120 Szarzec Adam Kluci 7 emp 00:14:30 2m:45s
14 118 Mendreková Kateřina Holky 3 emp 00:14:35 2m:50s
15 94 Piechaczková Nina Holky 4 emp 00:14:40 2m:55s
16 27 Chlebík Filip Mladší žáci 5 emp 00:14:42 2m:57s
17 106 Kulichová Klaudie Holky 5 emp 00:14:46 3m:1s
18 39 Sikora Martin Mladší žáci 6 emp 00:14:53 3m:8s
19 78 Bielesz Diminik Kluci 8 emp 00:15:01 3m:16s
20 98 Gorylová Patricie Holky 6 emp 00:15:06 3m:21s
21 33 Morcinek Filip Mladší žáci 7 emp 00:15:07 3m:22s
22 46 Klar Veronika Mladší žákyně 1 emp 00:15:15 3m:30s
23 36 Böhm Anna Mladší žákyně 2 emp 00:15:16 3m:31s
24 73 Blaha David Kluci 9 emp 00:15:19 3m:34s
25 87 Novák Matěj Kluci 10 emp 00:15:20 3m:35s
26 41 Rybková Anetka Mladší žákyně 3 emp 00:15:21 3m:36s
27 67 Návratová Dominika Mladší žákyně 4 emp 00:15:22 3m:37s
28 81 Roček Vojtěch Kluci 11 emp 00:15:28 3m:43s
29 13 Orság Matouš Mladší žáci 8 emp 00:15:30 3m:45s
30 68 Hlawiczka Vojtěch Mladší žáci 9 emp 00:15:33 3m:48s
31 107 Szkandera Adam Kluci 12 emp 00:15:55 4m:10s
32 21 Samiec Dominik Mladší žáci 10 emp 00:15:58 4m:13s
33 50 Branná Sára Mladší žákyně 5 emp 00:16:02 4m:17s
34 45 Pilch Jakub Mladší žáci 11 emp 00:16:04 4m:19s
35 61 Zuczek Tadeáš Mladší žáci 12 emp 00:16:10 4m:25s
36 26 Červenka Vít Mladší žáci 13 emp 00:16:10 4m:25s
37 69 Kučera Filip Mladší žáci 14 emp 00:16:12 4m:27s
38 63 Noga Filip Mladší žáci 15 emp 00:16:14 4m:29s
39 38 Sikora Agata Elen Mladší žákyně 6 emp 00:16:16 4m:31s
40 14 Kuczynska Vendula Mladší žákyně 7 emp 00:16:18 4m:33s
41 17 Przeczek Marek Mladší žáci 16 emp 00:16:22 4m:37s
42 49 Palonca Eliska Mladší žákyně 8 emp 00:16:34 4m:49s
43 82 Červenka Filip Kluci 13 emp 00:16:44 4m:59s
44 70 Galacz Vojtěch Mladší žáci 17 emp 00:16:45 5m:0s
45 100 Marosz Dominik Kluci 14 emp 00:16:45 5m:0s
46 18 Roiková Natalie Mladší žákyně 9 emp 00:16:47 5m:2s
47 1 Cienciala Lukáš Kluci 15 emp 00:16:47 5m:2s
48 80 Roček Ondřej Kluci 16 emp 00:16:57 5m:12s
49 102 Janiczková Lenka Holky 7 emp 00:16:57 5m:12s
50 103 Kohout Jiří Kluci 17 emp 00:16:57 5m:12s
51 90 Samiecová Natálie Holky 8 emp 00:17:06 5m:21s
52 53 Vraník Václav Mladší žáci 18 emp 00:17:25 5m:40s
53 35 Klement Samuel Mladší žáci 19 emp 00:17:28 5m:43s
54 42 Bockova Anezka Mladší žákyně 10 emp 00:17:31 5m:46s
55 83 Filip Adam Kluci 18 emp 00:17:38 5m:53s
56 96 Ernstová Natálie Holky 9 emp 00:17:41 5m:56s
57 9 Skulinova Sára Mladší žákyně 11 emp 00:17:49 6m:4s
58 91 Szkandera Jakub Kluci 19 emp 00:17:52 6m:7s
59 34 Pielesz Izabela Mladší žákyně 12 emp 00:18:07 6m:22s
60 52 Olejník Jiří Mladší žáci 20 emp 00:18:11 6m:26s
61 57 Cieslav Adam Mladší žáci 21 emp 00:18:21 6m:36s
62 85 Cieslar Matteo Kluci 20 emp 00:18:24 6m:39s
63 58 Bronclíková Terezka Mladší žákyně 13 emp 00:18:31 6m:46s
64 32 Marosz Marek Mladší žáci 22 emp 00:18:34 6m:49s
65 75 Recková Rozárie Holky 10 emp 00:18:39 6m:54s
66 43 Niemczyk Petr Mladší žáci 23 emp 00:18:41 6m:56s
67 88 Kobieluszová Klára Holky 11 emp 00:18:51 7m:6s
68 3 Ciencila Jonáš Mladší žáci 24 emp 00:18:55 7m:10s
69 105 Kusinová Amálie Holky 12 emp 00:18:56 7m:11s
70 37 Flaszová Klára Mladší žákyně 14 emp 00:18:56 7m:11s
71 10 Stryja Jáchym Mladší žáci 25 emp 00:18:57 7m:12s
72 74 Martýnek Tobiáš Kluci 21 emp 00:18:57 7m:12s
73 108 Chlebíková Nikol Holky 13 emp 00:19:00 7m:15s
74 44 Labudova Karolína Mladší žákyně 15 emp 00:19:06 7m:21s
75 28 Warzeszka Patrik Mladší žáci 26 emp 00:19:07 7m:22s
76 97 Sikora Magdalena Holky 14 emp 00:19:11 7m:26s
77 24 Kaleta Vojtěch Mladší žáci 27 emp 00:19:12 7m:27s
78 6 Luňáková Laura Mladší žákyně 16 emp 00:19:18 7m:33s
79 113 Kufa Jiří Kluci 22 emp 00:19:21 7m:36s
80 112 Filipková Anna Maria Holky 15 emp 00:19:25 7m:40s
81 31 Bujnoch Hynek Mladší žáci 28 emp 00:19:30 7m:45s
82 22 Šiška Tonda Mladší žáci 29 emp 00:19:37 7m:52s
83 72 Glatzová Eva Holky 16 emp 00:19:44 7m:59s
84 7 Kobielusz Marek Mladší žáci 30 emp 00:19:58 8m:13s
85 71 Drinková Kristýna Mladší žákyně 17 emp 00:20:09 8m:24s
86 29 Mihal Jan Mladší žáci 31 emp 00:20:16 8m:31s
87 54 Paláková Sára Mladší žákyně 18 emp 00:20:17 8m:32s
88 60 Šišková Elen Mladší žákyně 19 emp 00:20:31 8m:46s
89 8 Fizek Adam Mladší žáci 32 emp 00:20:38 8m:53s
90 48 Czepcová Hana Mladší žákyně 20 emp 00:20:41 8m:56s
91 20 Dian Jakub Mladší žáci 33 emp 00:20:42 8m:57s
92 23 Makowski Adam Mladší žáci 34 emp 00:20:44 8m:59s
93 2 Pilch Martin Mladší žáci 35 emp 00:20:46 9m:1s
94 65 Nogolova Denisa Mladší žákyně 21 emp 00:20:55 9m:10s
95 4 Holeš Daniel Mladší žáci 36 emp 00:21:08 9m:23s
96 116 Strnadová Lucie Mladší žákyně 22 emp 00:21:12 9m:27s
97 30 Meleš Tobias Mladší žáci 37 emp 00:21:12 9m:27s
98 5 Aneta Fizková Holky 17 emp 00:21:13 9m:28s
99 92 Hrobař Lukáš Kluci 23 emp 00:21:16 9m:31s
100 101 Klementova Sara Holky 18 emp 00:21:22 9m:37s

MajDay

ZÁVODNÍKŮ

419

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:15m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

62 let

POČASÍ

25 °C

MUŽŮ

176 startujících

ŽEN

243 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 2m:39s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 23 ORUN Running Team Elita Muži 1 emp 01:15:17 -
2 27 Burik Team Element Elita Muži 2 emp 01:16:26 1m:9s
3 32 Bob a Bobek Elita Muži 3 emp 01:17:12 1m:55s
4 28 Mama a tata Elita Mix 1 emp 01:17:56 2m:39s
5 31 salomon-run.cz Elita Muži 4 emp 01:22:06 6m:49s
6 6 Byliny v ústech Elita Muži 5 emp 01:23:22 8m:5s
7 21 Rumpál mustard Elita Muži 6 emp 01:26:37 11m:20s
8 33 Bratrstvo rychlých zajíců Elita Muži 7 emp 01:26:48 11m:31s
9 70 VZS a baník Veteráni Muži 1 emp 01:27:11 11m:54s
10 1 Marek^2 Junioři Muži 1 emp 01:27:47 12m:30s
11 39 Divočáci Elita Muži 8 emp 01:29:41 14m:24s
12 36 Vořešpruti: Part II Elita Muži 9 emp 01:30:11 14m:54s
13 64 Divocí fešáci Elita Muži 10 emp 01:30:24 15m:7s
14 22 Hopsinky Elita Ženy 1 emp 01:30:40 15m:23s
15 37 TJDL Elita Muži 11 emp 01:30:57 15m:40s
16 358 BKB Metal Elita Muži 12 emp 01:30:58 15m:41s
17 68 Gabrys Brothers Elita Muži 13 emp 01:31:14 15m:57s
18 11 Střanski & Bartuš Elita Muži 14 emp 01:31:51 16m:34s
19 78 Fit Factory - Pat a Mart Elita Muži 15 emp 01:32:50 17m:33s
20 7 Cross&MMA Elita Mix 2 emp 01:33:04 17m:47s
21 24 Easy Riders Elita Muži 16 emp 01:34:05 18m:48s
22 114 Dingo Brothers Junioři Muži 2 emp 01:34:24 19m:7s
23 14 LaBoco Elita Muži 17 emp 01:34:28 19m:11s
24 9 Chodci Elita Muži 18 emp 01:34:56 19m:39s
25 4 BoroBoro Elita Muži 19 emp 01:36:28 21m:11s
26 15 DHL Running Club + friends Elita Muži 20 emp 01:36:57 21m:40s
27 58 aŇimalZ Elita Muži 21 emp 01:37:53 22m:36s
28 45 Octagon Team Elita Muži 22 emp 01:38:09 22m:52s
29 87 Marcy Elita Muži 23 emp 01:38:23 23m:6s
30 20 Fit Factory Třinec Veteráni Muži 2 emp 01:39:07 23m:50s
31 62 Řízená střela Elita Muži 24 emp 01:39:32 24m:15s
32 101 Tým alfa Junioři Mix 1 emp 01:40:01 24m:44s
33 363 To je jedno Elita Muži 25 emp 01:40:45 25m:28s
34 60 GEPARD & LEVHART Elita Muži 26 emp 01:41:48 26m:31s
35 198 Janičky1 Elita Mix 3 emp 01:41:52 26m:35s
36 123 Wichry 1 Junioři Muži 3 emp 01:43:05 27m:48s
37 26 Bryndzové halušky Elita Muži 27 emp 01:43:08 27m:51s
38 105 DŘEVOBIJCI Elita Muži 28 emp 01:43:10 27m:53s
39 92 J.S. TEAM Elita Muži 29 emp 01:43:40 28m:23s
40 30 Vagus Elita Muži 30 emp 01:44:09 28m:52s
41 52 Kdo si počká, ten se dočká! Elita Mix 4 emp 01:44:22 29m:5s
42 38 Rooster & Goose Elita Muži 31 emp 01:44:32 29m:15s
43 142 My2 - Stib a Lope Elita Muži 32 emp 01:45:39 30m:22s
44 99 Happy human Elita Mix 5 emp 01:45:44 30m:27s
45 345 Haide! Junioři Muži 4 emp 01:46:05 30m:48s
46 51 Tygři Elita Muži 33 emp 01:46:10 30m:53s
47 25 Pokrevní bratři Veteráni Muži 3 emp 01:46:27 31m:10s
48 311 Bananek Junioři Muži 5 emp 01:46:42 31m:25s
49 191 Hardstyle Elita Muži 34 emp 01:46:42 31m:25s
50 48 Do osmi doma Junioři Muži 6 emp 01:46:47 31m:30s
51 2 Ondřeji PROSÍM! Elita Muži 35 emp 01:46:47 31m:30s
52 96 Jdem do toho po hlavě! Elita Muži 36 emp 01:47:02 31m:45s
53 299 Pytlíci Elita Muži 37 emp 01:47:08 31m:51s
54 131 Pokus č.4 Elita Muži 38 emp 01:47:09 31m:52s
55 53 Jogurtová bábovka Junioři Muži 7 emp 01:47:23 32m:6s
56 229 PaTo Elita Muži 39 emp 01:47:54 32m:37s
57 307 když ne kozub aspoň kámen Elita Muži 40 emp 01:47:57 32m:40s
58 75 BAZINGA Junioři Muži 8 emp 01:48:07 32m:50s
59 10 Rumové kuličky 1 Elita Mix 6 emp 01:48:08 32m:51s
60 306 Adél a Tomáš Elita Mix 7 emp 01:48:12 32m:55s
61 44 M & N TEAM Elita Ženy 2 emp 01:48:38 33m:21s
62 354 Satani Elita Muži 41 emp 01:48:51 33m:34s
63 3 Terident Elita Mix 8 emp 01:48:54 33m:37s
64 16 HOŠI STAROŠI Veteráni Muži 4 emp 01:49:00 33m:43s
65 67 ORKA Elita Muži 42 emp 01:49:03 33m:46s
66 12 Bambulky Elita Ženy 3 emp 01:49:14 33m:57s
67 98 100% condition Junioři Mix 2 emp 01:49:16 33m:59s
68 72 Pejsci Elita Mix 9 emp 01:49:17 34m:0s
69 304 mrtvoly Veteráni Muži 5 emp 01:49:39 34m:22s
70 17 Panter a Mánička Elita Muži 43 emp 01:49:59 34m:42s
71 200 2+0 Elita Muži 44 emp 01:50:17 35m:0s
72 34 Piekny i Bestia Elita Mix 10 emp 01:50:29 35m:12s
73 141 Břuch a Břušek Elita Muži 45 emp 01:50:35 35m:18s
74 300 Ropice-Vojkovice Elita Muži 46 emp 01:50:41 35m:24s
75 121 Mastergirls Junioři Ženy 1 emp 01:51:10 35m:53s
76 162 Rum&Dup Veteráni Muži 6 emp 01:52:44 37m:27s
77 133 Jedna Dva Tři Elita Mix 11 emp 01:52:52 37m:35s
78 385 EasyPízy Elita Mix 12 emp 01:53:00 37m:43s
79 106 Poutníčci Elita Mix 13 emp 01:53:20 38m:3s
80 65 Jedničky Veteráni Ženy 1 emp 01:53:36 38m:19s
81 100 ERR DESING Elita Muži 47 emp 01:53:44 38m:27s
82 79 Teddy Bears Family Elita Mix 14 emp 01:53:46 38m:29s
83 164 Gympláci Elita Mix 15 emp 01:53:50 38m:33s
84 90 MaFuLu Junioři Muži 9 emp 01:53:57 38m:40s
85 321 FilaHany Elita Muži 48 emp 01:53:59 38m:42s
86 313 No co je Elita Muži 49 emp 01:54:15 38m:58s
87 127 To jsou lamy, vole! Elita Mix 16 emp 01:54:51 39m:34s
88 224 Mamka a taťka Veteráni Mix 1 emp 01:54:56 39m:39s
89 209 CeBéčko Elita Muži 50 emp 01:54:56 39m:39s
90 94 Czech Street Boys Elita Muži 51 emp 01:55:28 40m:11s
91 13 Tempish Heartbeat Inline Elita Muži 52 emp 01:55:33 40m:16s
92 18 unse grose Veteráni Muži 7 emp 01:55:34 40m:17s
93 343 Na žížu! Veteráni Muži 8 emp 01:55:41 40m:24s
94 77 Bratři Elita Muži 53 emp 01:55:57 40m:40s
95 342 CWG - Fery a Čapis Veteráni Muži 9 emp 01:56:24 41m:7s
96 143 Přelkep Elita Muži 54 emp 01:56:35 41m:18s
97 245 ANOEM Elita Mix 17 emp 01:56:44 41m:27s
98 29 MM team Elita Muži 55 emp 01:57:02 41m:45s
99 71 KSLP Elita Ženy 4 emp 01:57:12 41m:55s
100 374 Rychlejší než střela Elita Muži 56 emp 01:57:26 42m:9s

Zdroj: On line System