4 km

ZÁVODNÍKŮ

407

PRŮMĚRNÝ ČAS

27m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:52s

MUŽŮ

118 startujících

ŽEN

289 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1244 Rusínová Zuzana KZ50 1 Happy Loop 00:15:37 -
2 1130 Kotěšovec Martin KM50 1 Happy Loop 00:16:17 0m:39s
3 1166 Ludwiczuk Slawomir KM50 2 00:16:24 0m:46s
4 1343 Polák Milan KM50 3 Polka team 00:16:32 0m:54s
5 1355 Říha Jan KM50 4 00:17:52 2m:14s
6 1206 Oudová Theodora KZ30 1 00:17:56 2m:18s
7 1377 Kupka Daniel KM30 1 Night run team 00:18:09 2m:31s
8 1176 Maxmilián Karel KM30 2 00:18:22 2m:45s
9 1432 Porschmann Dirk KM30 3 00:18:26 2m:48s
10 1075 Heřman Petra KZ50 2 Mattoni FreeRun Praha - Letná 00:18:30 2m:52s
11 1362 Pavel Tomáš KM50 5 Night run team 00:18:42 3m:4s
12 1282 Šmíd Tomáš KM50 6 AC Praha 1890 00:18:42 3m:4s
13 1392 Choutka Roman KM50 7 DSV 00:18:47 3m:9s
14 1346 Dokládalová Martina KZ50 3 Brněnské kočičky 00:19:03 3m:25s
15 1332 Zloská Lenka KZ50 4 00:19:08 3m:30s
16 1344 Koch Bedřich KMS 1 TJ TZ Rakovník 00:19:11 3m:33s
17 1054 Dušek Tomáš KM30 4 Panda team 00:19:16 3m:38s
18 1328 Zahradník Filip KM30 5 00:19:18 3m:41s
19 1339 Buchar Tomáš KM50 8 Adventní běhání 00:19:29 3m:51s
20 1144 Krupičková Veronika KZ50 5 00:19:32 3m:54s
21 1322 Vokolek Ladislav KM50 9 Vokolkovci 00:19:39 4m:1s
22 1318 Vlachynská Libuše KZS 1 00:19:41 4m:3s
23 1308 Varmužová Simona KZ50 6 00:20:00 4m:22s
24 1411 Málek Petr KM50 10 00:20:15 4m:37s
25 1017 Bína David KM50 11 00:20:23 4m:45s
26 1053 Dral Robert KM50 12 00:20:35 4m:57s
27 1368 Ryšánek Jaroslav KM50 13 Šneci v běhu 00:20:45 5m:7s
28 1148 Kučerová Jitka KZ50 7 Night Run Team 00:20:46 5m:8s
29 1396 Smutná Veronika KZ50 8 00:21:02 5m:24s
30 1222 Pokorová Jaroslava KZ50 9 AK Škoda Plzeň 00:21:06 5m:29s
31 1161 Lavička Daniel KM50 14 00:21:12 5m:34s
32 1011 Barbořík Adam KM50 15 00:21:13 5m:35s
33 1345 Kalčík Josef KM50 16 00:21:15 5m:37s
34 1253 Ryšavý Lukáš KM50 17 00:21:21 5m:43s
35 1288 Toman Jaroslav KM50 18 Night Run Team 00:21:25 5m:47s
36 1441 Snobko Peter KMS 2 Pohronské řadové medvede Slovesko 00:21:25 5m:47s
37 1385 Mrňák Jakub KM50 19 SK Malešov 00:21:29 5m:51s
38 1117 Kiss Tomáš KM30 6 00:21:36 5m:58s
39 1200 Novotný Denis KM30 7 00:21:37 5m:59s
40 1293 Tomsa Jakub KM50 20 Mastodont baits 00:21:38 6m:0s
41 1326 Weigert Otto KM50 21 Šneci v běhu 00:21:39 6m:1s
42 1207 Oudová Sandra KZ50 10 00:21:45 6m:7s
43 1234 Průcha Lukáš KM30 8 DISKUSÁCI 00:21:47 6m:9s
44 1050 Domabyl Patrik KM30 9 Alps South Europe 00:21:47 6m:10s
45 1383 Vašíčková Dominika KZ30 2 00:21:59 6m:21s
46 1384 Mrňák Miroslav KM30 10 SK Malešov 00:21:59 6m:21s
47 1416 Marková Jana KZ30 3 Marná Snaha 00:22:01 6m:23s
48 1068 Glos Petr KM50 22 00:22:07 6m:29s
49 1214 Pavlov Roman KMS 3 00:22:07 6m:29s
50 1119 Kočí Jakub KM30 11 00:22:08 6m:30s
51 1365 Hrachová Šárka KZ50 11 Klinika Malvažinky 00:22:10 6m:32s
52 1165 Lokvenc Radim KM30 12 Alps South Europe 00:22:15 6m:37s
53 1330 Záchvějová Denisa KZ50 12 Panda team 00:22:16 6m:38s
54 1102 Jerlingová Lucka KZ50 13 Marná snaha 00:22:17 6m:39s
55 1024 Brožová Zuzana KZ50 14 00:22:19 6m:41s
56 1407 Dušánková Tereza KZ30 4 00:22:22 6m:44s
57 1266 Slepičková Irena KZ50 15 00:22:27 6m:49s
58 1283 Štorcová Kateřina KZ30 5 00:22:35 6m:57s
59 1424 Cismros Darina KZ50 16 Bontonfilm Promotions 00:22:36 6m:58s
60 1270 Stránský Ladislav KM50 23 00:22:41 7m:3s
61 1240 Rancova Marketa KZ50 17 00:22:41 7m:3s
62 1022 Brabcová Štěpánka KZ30 6 Brutální princezny 00:22:42 7m:4s
63 1070 Harwalík David KM30 13 NF Šance onkoláčkům 00:22:44 7m:6s
64 1088 Hůle Robert KM50 24 00:22:45 7m:7s
65 1074 Hejná Jana KZ50 18 00:22:50 7m:12s
66 1231 Procházka Jiří KM50 25 00:22:51 7m:13s
67 1313 Vavrušková Veronika KZ50 19 Vavru 00:22:56 7m:18s
68 1265 Slepičková Eva KZ50 20 00:22:59 7m:22s
69 1225 Poráková Kateřina KZ30 7 00:23:03 7m:25s
70 1342 Kalvasová Monika KZ50 21 00:23:05 7m:27s
71 1155 Kupka Marcel KM50 26 Night run team 00:23:06 7m:28s
72 1378 Brychtová Kateřina KZ50 22 00:23:08 7m:30s
73 1106 Jiříková Barbora KZ50 23 00:23:11 7m:34s
74 1233 Prokeš Igor KM50 27 00:23:13 7m:36s
75 1156 Kupkova Lenka KZ50 24 Night run team 00:23:15 7m:37s
76 1084 Horňáková Markéta KZ50 25 00:23:19 7m:41s
77 1269 Stránská Markéta KZ50 26 00:23:21 7m:43s
78 1104 Ježova Milena KZ50 27 Holky z hor 00:23:22 7m:44s
79 1366 Jankovská Barbora KZ50 28 00:23:23 7m:45s
80 1116 Kažmierski Tomáš KM50 28 00:23:29 7m:52s
81 1087 Hrdá Klára KZ50 29 00:23:30 7m:52s
82 1280 Šlégl Jan KM30 14 RunBo Team Liberec 00:23:35 7m:57s
83 1213 Paulová Dana KZ50 30 Brněnské kočičky 00:23:44 8m:7s
84 1323 Vokolková Ivana KZ50 31 Vokolkovci 00:23:52 8m:14s
85 1271 Strialová Michaela KZ30 8 00:23:57 8m:20s
86 1327 Yeskina Oxana KZ50 32 GinTeam 00:24:01 8m:23s
87 1403 Valentová Michaela KZ30 9 00:24:01 8m:23s
88 1192 Němcová Michaela KZ50 33 00:24:03 8m:25s
89 1417 Horáčková Markéta KZ50 34 Bontonfilm Promotions 00:24:03 8m:25s
90 1000 Vojtěch Adam KM50 29 Ministerstvo zdravotnictví 00:24:04 8m:27s
91 1100 Jarema Petr KM50 30 Ministerstvo zdravotnictví 00:24:04 8m:27s
92 1438 Křivánek Zdeněk KM50 31 ZZS HMP 00:24:04 8m:27s
93 1437 Řehák Vojtěch KM30 15 Ponostrars 00:24:06 8m:28s
94 1217 Pechová Tereza KZ30 10 00:24:06 8m:28s
95 1436 Brabcová Yvona KZS 2 00:24:07 8m:29s
96 1202 Opplová Veronika KZ30 11 00:24:09 8m:31s
97 1352 Hůla Pavel KM50 32 4home.cz 00:24:10 8m:32s
98 1154 Kupcová Veronika KZ50 35 00:24:11 8m:33s
99 1388 Rohla Pavel KM30 16 00:24:13 8m:35s
100 1297 Tvrdá Markéta KZ30 12 00:24:13 8m:35s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

181

PRŮMĚRNÝ ČAS

48m:32s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:4s

MUŽŮ

69 startujících

ŽEN

111 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 176 Turek Milan RfH 1 Krušnomeni 00:32:06 -
2 64 Jašek Pavel DM50 1 PČR Praha 00:33:39 1m:33s
3 133 Princ Roman DM50 2 PRINCONSULT 00:34:08 2m:2s
4 41 Frantova Andrea DZ50 1 Lidl 00:34:20 2m:14s
5 216 Ježek Jiří DM50 3 00:35:02 2m:55s
6 66 Jelínek Tomáš DM30 1 Praha 6 00:35:31 3m:25s
7 65 Jelínek Aleš DM30 2 Praha 6 00:35:52 3m:46s
8 101 Marek Vlastimil DM50 4 00:36:20 4m:14s
9 131 Pořický Jiří DM50 5 00:36:27 4m:20s
10 52 Heřmánek Jan DM30 3 00:37:41 5m:35s
11 232 Tomášek Martin DM50 6 IXTENT 00:38:16 6m:10s
12 22 Brabec Jiří DM50 7 Adventní běhání 00:38:20 6m:14s
13 191 Zárubová Martina DZ50 2 00:38:35 6m:29s
14 28 Debnar Peter DM50 8 Kateinprogress 00:38:38 6m:32s
15 202 Páleníková Lenka DZ50 3 Yoga lokah team 00:38:40 6m:34s
16 167 Štejnar Jan DM30 4 00:38:41 6m:35s
17 143 Slaninová Veronika DZ50 4 00:38:46 6m:40s
18 175 Turek Josef DM30 5 00:38:48 6m:42s
19 134 procyk radek DM50 9 Stinga team 00:38:57 6m:51s
20 72 Junková Kristýna DZ30 1 Stinga team 00:38:57 6m:51s
21 67 Jelínek Pavel DMS 1 Praha 6 00:39:04 6m:58s
22 182 Vítková Zuzana DZS 1 Rozběháme most 00:39:40 7m:34s
23 193 Závorka Milan DM30 6 SDH 00:39:48 7m:42s
24 102 Marek Pavel DMS 2 00:39:53 7m:47s
25 16 Binarová Monika DZ50 5 Kooperativa 00:40:47 8m:41s
26 228 Černá Klára DZ30 2 Nafrněnky 00:40:47 8m:41s
27 18 Boček Lukáš DM50 10 00:40:48 8m:41s
28 118 Novák Lubomír DM50 11 00:40:49 8m:42s
29 26 Carvan Pavel DM50 12 00:41:28 9m:22s
30 42 Friedrich Roman DM50 13 PČR Praha 00:41:34 9m:28s
31 39 Florian Tomáš DM50 14 ANDREA 00:42:02 9m:56s
32 104 Micková Petra DZ50 6 00:42:12 10m:6s
33 124 Pazour Blanka DZ50 7 GARUNDASANA 00:42:12 10m:6s
34 111 Možná Michaela DZ30 3 00:42:32 10m:26s
35 33 Drbal Luboš DM50 15 SDH 00:42:35 10m:29s
36 84 Kozák Šimon DM30 7 PČR Praha 00:42:56 10m:50s
37 77 Klouček Martin DM50 16 00:42:57 10m:51s
38 192 Závora Ivan DMS 3 Báječní v běhu 00:42:57 10m:51s
39 205 Hlaváč Roman DM50 17 00:43:08 11m:2s
40 214 Strachotová Anna DZ50 8 00:43:23 11m:16s
41 68 Jelínková Romana DZ50 9 00:43:32 11m:26s
42 223 Velichová Ilona DZ50 10 00:43:41 11m:35s
43 162 Škrobák Michal DM50 18 PČR Praha 00:43:47 11m:40s
44 207 Vašíčková Dominika DZ30 4 604333098 00:43:52 11m:45s
45 229 Svítilová Petra DZ30 5 00:43:56 11m:50s
46 160 Šimon Pavel DM50 19 00:44:06 12m:0s
47 29 Debnarova Katerina DZ50 11 Kateinprogress 00:44:18 12m:11s
48 153 Swiderová Vendula DZ50 12 00:44:21 12m:15s
49 161 Šímová Andrea DZ50 13 #GLADIATORRACETEAM 00:44:26 12m:19s
50 219 Kadlec Milan DM50 20 00:44:55 12m:49s
51 94 Lisy Karel DM50 21 Kateinprogress 00:45:04 12m:58s
52 130 Polanský Jiří DM50 22 PVZP 00:45:05 12m:58s
53 129 Polách Miroslav DM30 8 PVZP 00:45:05 12m:59s
54 69 Ježková Kateřina DZ30 6 PVZP 00:45:13 13m:7s
55 86 Križanová Veronika DZ50 14 00:45:22 13m:16s
56 45 Glimmer Lukáš DMS 4 00:45:22 13m:16s
57 188 Vránová Denisa DZ50 15 00:45:24 13m:17s
58 226 Vránek Jan DM50 23 Šneci v běhu 00:45:30 13m:23s
59 81 Kopecká Klára DZ30 7 00:45:34 13m:27s
60 184 Vlková Markéta DZ50 16 Báječné ženy v běhu 00:45:53 13m:47s
61 92 Lamačová Lucie DZ30 8 00:45:56 13m:50s
62 138 Růžička Pavel DM50 24 00:46:03 13m:56s
63 154 Šach Jakub DM30 9 00:46:09 14m:2s
64 105 Michalek Radim DM50 25 00:46:11 14m:5s
65 206 Kubičková Eliška Anna DZS 2 SC Marathon Plzeň 00:46:15 14m:8s
66 212 Šimoník David DM50 26 00:46:19 14m:13s
67 70 Jirásek Vít DM50 27 FBK KObylisy 00:46:29 14m:23s
68 180 Vajc Josef DM50 28 00:46:31 14m:24s
69 98 Majorová Kateřina DZ50 17 Mattoni Freerun Pardubice 00:46:40 14m:34s
70 11 Bártová Tereza DZ50 18 00:46:52 14m:45s
71 43 Frk Patrik DM50 29 00:46:55 14m:48s
72 179 Urminský Michal DM50 30 00:46:57 14m:51s
73 215 Bulič Viktorie DZ50 19 00:46:58 14m:52s
74 14 Bendovská Júlia DZ50 20 00:47:02 14m:56s
75 194 Zemanová Jitka DZ50 21 00:47:02 14m:56s
76 49 Harašta Juraj DM30 10 IXTENT 00:47:06 15m:0s
77 135 Prostecká Lenka DZ30 9 00:47:12 15m:6s
78 48 Haladová Źaneta DZ50 22 00:47:13 15m:7s
79 58 Horáková Kateřina DZ30 10 00:47:17 15m:11s
80 233 Musilová Kamila DZ50 23 #DCKM 00:47:18 15m:12s
81 24 Brož Václav DM50 31 00:47:27 15m:21s
82 109 Mojdlova Katerina DZ50 24 00:47:30 15m:24s
83 112 Mrázková Petra DZ50 25 00:47:32 15m:26s
84 155 Šachová Petra DZ30 11 00:47:48 15m:42s
85 36 Fabelova Jana DZ30 12 GARUNDASANA 00:47:50 15m:44s
86 110 Motejzík Miroslav DM50 32 Alps South Europe 00:47:55 15m:49s
87 53 Hillayová Daniela DZ50 26 Kdo neběží, hlídá! 00:47:57 15m:51s
88 178 Ulčová Gabriela DZ50 27 00:48:12 16m:6s
89 97 Maděrová Mirka DZ50 28 Rozběháme Most 00:48:12 16m:6s
90 27 Čechurová Šárka DZ30 13 00:48:16 16m:10s
91 189 Weigert Otto DM50 33 Šneci v běhu 00:48:18 16m:11s
92 183 Vlk Aleš DM50 34 Rozběháme Česko 00:48:23 16m:17s
93 204 Bilá Lucie DZ50 29 00:48:31 16m:24s
94 156 Šajner Josef DM50 35 Deny Gym 00:48:41 16m:34s
95 13 Bečvařík Jakub DM30 11 Deny Gym 00:48:41 16m:35s
96 157 Šajnerová Marcela DZ50 30 Deny Gym 00:48:42 16m:36s
97 106 Minaříková Tereza DZ50 31 Deny Gym 00:48:42 16m:36s
98 209 Cermanová Nikola DZ30 14 00:48:48 16m:42s
99 149 Streitová Eliška DZ50 32 00:49:07 17m:1s
100 227 Svašek Petr DMS 5 00:49:12 17m:6s

Zdroj: Sport Base