MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

62

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:51s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

POČASÍ

20.8 °C

ŽEN

62 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 45 Zavadilová Aneta 2012 1 CZE 00:01:06 -
2 48 Žaludek Přemeček 2013 1 CZE 00:01:10 0m:4s
2 1028 Hepplerová Zuzana 2012 2 CZE 00:01:10 0m:4s
4 7 Drábek Štěpán 2012 3 CZE 00:01:10 0m:4s
5 1018 Čechmánek Oliver 2013 2 CZE 00:01:11 0m:5s
6 28 Meravý Šimon 2012 4 CZE 00:01:11 0m:5s
7 1021 Petrášová Samanta 2012 5 CZE 00:01:11 0m:5s
8 801 Mareček Rupert 2012 6 CZE 00:01:14 0m:8s
9 1023 Holub David 2013 3 CZE 00:01:14 0m:8s
10 20 Juřenová Natálie 2012 7 CZE 00:01:15 0m:9s
11 32 Orel Kryštof 2013 4 CZE 00:01:16 0m:10s
12 37 toman marek 2012 8 CZE 00:01:16 0m:10s
13 1024 Holub Vojtěch 2013 5 CZE 00:01:17 0m:11s
14 11 Gureň Matěj 2014 1 CZE 00:01:17 0m:11s
15 41 Vlček Dominik 2012 9 CZE 00:01:18 0m:12s
16 1027 Osvald Ivan 2012 10 CZE 00:01:18 0m:12s
17 1017 Vlčková Alžběta 2013 6 CZE 00:01:18 0m:12s
18 39 Trpíková Tereza 2013 7 CZE 00:01:18 0m:12s
19 22 Kolaříková Karolina 2013 8 CZE 00:01:19 0m:13s
20 27 Malíková Ella 2013 9 CZE 00:01:20 0m:14s
21 42 Vodičková Natálie 2014 2 CZE 00:01:20 0m:14s
22 46 Zeliková Kateřina 2012 11 CZE 00:01:23 0m:17s
23 40 Vajdík Tomáš 2013 10 CZE 00:01:24 0m:18s
24 3 Bezslezinová Klára 2013 11 CZE 00:01:24 0m:18s
25 38 Tomanec Lukáš 2012 12 CZE 00:01:24 0m:18s
26 805 Zubíček Ondřej 2012 13 CZE 00:01:25 0m:19s
27 17 Cholastová Karla 2013 12 CZE 00:01:26 0m:20s
28 35 Smyček Adam 2014 3 CZE 00:01:26 0m:20s
29 36 Soukeníková Simona 2014 4 CZE 00:01:27 0m:21s
30 8 Frolíková Noemi 2012 14 CZE 00:01:29 0m:23s
31 10 Grec Sebastian 2014 5 CZE 00:01:30 0m:24s
32 1022 Zatloukalová Denisa 2013 13 CZE 00:01:33 0m:27s
33 18 Chylík Viktor 2013 14 CZE 00:01:35 0m:29s
34 1030 Morická Jasmína 2013 15 CZE 00:01:36 0m:30s
35 802 Ondra Matěj 2013 16 CZE 00:01:36 0m:30s
36 30 Nedomová Tereza 2014 6 CZE 00:01:40 0m:34s
37 43 Vojtková Alexandra 2014 7 CZE 00:01:42 0m:36s
38 1 Bašková Adéla 2014 8 CZE 00:01:43 0m:37s
39 2 BENDA Alex 2014 9 CZE 00:01:46 0m:40s
40 800 Marečková Lora 2014 10 CZE 00:01:47 0m:41s
41 806 Zubíčková Adéla 2014 11 CZE 00:01:47 0m:41s
42 24 Kopřiva David 2014 12 CZE 00:01:49 0m:43s
43 26 Machalová Magdalena 2014 13 CZE 00:01:51 0m:45s
44 15 Charvát Matěj 2014 14 CZE 00:01:54 0m:48s
45 44 Vysloužil Jakub 2014 15 CZE 00:04:12 3m:6s
46 25 Machala Marek 2013 17 CZE 00:18:14 17m:8s
32767 4 Bubeník Jakub 2012 32767 CZE   -
32767 5 Daněk Matěj 2012 32767 CZE   -
32767 6 Doleschal Lukáš 2014 32767 CZE   -
32767 9 Gajduskova Nela 2013 32767 CZE   -
32767 12 Hryhoryeu Alexej 2014 32767 SVK   -
32767 13 Hryhoryeuova Varvara 2013 32767 SVK   -
32767 14 Huťka Tomáš 2013 32767 CZE   -
32767 16 Chludová Liliana 2013 32767 CZE   -
32767 19 Janásek Jakub 2013 32767 CZE   -
32767 21 Knebl Michael Jan 2014 32767 CZE   -
32767 23 Komárková Beáta 2012 32767 CZE   -
32767 29 Müllerová Klára 2013 32767 CZE   -
32767 31 Ondrovčík Tomáš 2013 32767 CZE   -
32767 33 Podzemný Matěj 2013 32767 CZE   -
32767 34 Smyček Adam 2014 32767 CZE   -
32767 47 Zichová Laura 2012 32767 CZE   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

75

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:26s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

20.8 °C

MUŽŮ

45 startujících

ŽEN

30 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 4s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1014 Železníková Monika Dívky 2008-2009 1 cze 00:01:46 -
2 69 Holubová Agáta Dívky 2008-2009 2 CZE 00:01:50 0m:4s
3 100 Pernička Martin Chlapci 2008-2009 1 CZE 00:01:50 0m:4s
4 89 Meravý Ondřej Hoši 2010-2011 1 CZE 00:01:51 0m:5s
5 107 Trojancová Monika Dívky 2008-2009 3 CZE 00:01:53 0m:7s
6 86 Malík Viktor Hoši 2010-2011 2 CZE 00:01:54 0m:8s
7 50 Andryskova Klara Dívky 2008-2009 4 CZE 00:01:54 0m:8s
8 1013 Železník Libor Hoši 2010-2011 3 cze 00:01:54 0m:8s
9 804 Skácel Ondřej Chlapci 2008-2009 2 cze 00:01:57 0m:11s
10 1019 Čechmánek Eduard Hoši 2010-2011 4 cze 00:01:59 0m:13s
11 64 Flašar Jiří Chlapci 2008-2009 3 CZE 00:01:59 0m:13s
12 111 Žaludková Terka Dívky 2008-2009 5 CZE 00:01:59 0m:13s
13 80 Krejčiřík Matyáš Chlapci 2008-2009 4 CZE 00:02:02 0m:16s
14 90 Molnar Tomáš Chlapci 2008-2009 5 CZE 00:02:07 0m:21s
15 53 Bařina Tomáš Hoši 2010-2011 5 CZE 00:02:07 0m:21s
16 66 Fuksová Adéla Dívky 2008-2009 6 CZE 00:02:10 0m:24s
17 52 Baroň Damián Chlapci 2008-2009 6 CZE 00:02:10 0m:24s
18 59 Čuda Ondřej Chlapci 2008-2009 7 CZE 00:02:10 0m:24s
19 103 Regmund Marek Hoši 2010-2011 6 CZE 00:02:10 0m:24s
20 74 Jurásková Tereza Dívky 2008-2009 7 CZE 00:02:11 0m:25s
21 55 Bezslezina Jan Hoši 2010-2011 7 CZE 00:02:13 0m:27s
22 96 Nevělík Adam Hoši 2010-2011 8 CZE 00:02:14 0m:28s
23 72 Hudecová Julie Dívky 2010-2011 1 CZE 00:02:15 0m:29s
24 65 Frolík Maxmilian Hoši 2010-2011 9 CZE 00:02:16 0m:30s
25 56 Ciranová Sabina Dívky 2008-2009 8 CZE 00:02:16 0m:30s
26 71 Horký Josef Ján Chlapci 2008-2009 8 CZE 00:02:17 0m:31s
27 1040 Měrka Matěj Hoši 2010-2011 10 CZE 00:02:18 0m:32s
28 101 Polanská Adriana Dívky 2008-2009 9 CZE 00:02:18 0m:32s
29 1033 Ritter David Chlapci 2008-2009 9 cze 00:02:21 0m:35s
30 108 Vajdík Ondřej Hoši 2010-2011 11 CZE 00:02:22 0m:36s
31 88 Meravá Tereza Dívky 2008-2009 10 CZE 00:02:23 0m:37s
32 81 Lesák Adam Chlapci 2008-2009 10 CZE 00:02:23 0m:37s
33 85 Macháň Šimon Hoši 2010-2011 12 CZE 00:02:24 0m:38s
34 51 Baroň Šebestián Hoši 2010-2011 13 CZE 00:02:24 0m:38s
35 82 Lukášová Nina Dívky 2010-2011 2 CZE 00:02:25 0m:39s
36 98 Orlová Jolana Dívky 2010-2011 3 CZE 00:02:25 0m:39s
37 93 Mynařík Petr Chlapci 2008-2009 11 CZE 00:02:25 0m:39s
38 1009 Lochman Dominik Hoši 2010-2011 14 cze 00:02:26 0m:40s
39 1031 Smyček Jakub Hoši 2010-2011 15 cze 00:02:26 0m:40s
40 1008 Lochman Matěj Chlapci 2008-2009 12 cze 00:02:26 0m:40s
41 109 Vodičková Sofie Dívky 2010-2011 4 CZE 00:02:29 0m:43s
42 62 Drgáč Jakub Chlapci 2008-2009 13 CZE 00:02:32 0m:46s
43 70 Horká Marie Anna Dívky 2008-2009 11 CZE 00:02:32 0m:46s
44 76 Kočíb Marek Hoši 2010-2011 16 CZE 00:02:35 0m:49s
45 57 Čáslavská Kristýna Dívky 2010-2011 5 CZE 00:02:37 0m:51s
46 1003 Mladá Viktorie Dívky 2010-2011 6 cze 00:02:39 0m:53s
47 49 Abdullah Sára Liliana Dívky 2010-2011 7 CZE 00:02:39 0m:53s
48 1002 Dundálek Šimon Hoši 2010-2011 17 cze 00:02:41 0m:55s
49 68 Hlavačka Petr Hoši 2010-2011 18 CZE 00:02:43 0m:57s
49 84 Machalová Hana Dívky 2010-2011 8 CZE 00:02:43 0m:57s
51 95 Nedoma Tomáš Hoši 2010-2011 19 CZE 00:02:44 0m:58s
52 83 Macháčková Eliška Dívky 2010-2011 9 CZE 00:02:45 0m:59s
53 79 Krejčík Kryštof Hoši 2010-2011 20 CZE 00:02:51 1m:5s
54 106 Soukeníková Sára Dívky 2010-2011 10 CZE 00:02:59 1m:13s
55 104 Regmund Michal Hoši 2010-2011 21 CZE 00:10:15 8m:29s
32767 54 Bělíčková Adéla Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 58 Červenka Jakub Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 60 Drda Dalibor Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 61 Drdová Kamila Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 63 Dytrych Prokop Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 67 Gajduskova Nikola Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 73 Jahodík Karel Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 75 Knebl Matouš Lukáš Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 77 Koutna Dominika Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 78 Krejcirikova Magda Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 87 Manik Tomas Hoši 2010-2011 32767 SVK   -
32767 91 Mrázková Eva Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 92 Musil Jan Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 94 Nedoma Tomáš Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 97 Novák Jan Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 99 Orsák Pepa Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 102 Raim Ladislav Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 105 Sobotková Elen Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 110 Zichová Sára Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 1004 Dundálková Laura Dívky 2008-2009 32767 cze   -

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

47

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:13s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:13s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

20.8 °C

MUŽŮ

24 startujících

ŽEN

23 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 13s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 134 Koníček Ondřej Hoši 2004-2005 1 CZE 00:03:04 -
2 1038 Hudec Ondřej Hoši 2004-2005 2 CZE 00:03:12 0m:8s
3 125 Holub Šimon Hoši 2006-2007 1 CZE 00:03:14 0m:10s
4 114 Andryskova Sara Dívky 2006-2007 1 CZE 00:03:17 0m:13s
5 1015 Petrošová Tereza Dívky 2006-2007 2 CZE 00:03:20 0m:16s
6 144 Pernička Václav Hoši 2006-2007 2 CZE 00:03:21 0m:17s
7 133 Kolajová Klára Dívky 2006-2007 3 CZE 00:03:34 0m:30s
8 115 Baroň Jakub Hoši 2006-2007 3 CZE 00:03:38 0m:34s
9 147 Solař Petr Hoši 2006-2007 4 CZE 00:03:39 0m:35s
10 1042 Vaněk Krištof Hoši 2006-2007 5 CZE 00:03:44 0m:40s
11 150 Výsmek Adam Hoši 2006-2007 6 CZE 00:03:45 0m:41s
12 1036 Solecká Barbora Dívky 2006-2007 4 CZE 00:03:46 0m:42s
13 1016 Krocová Kristýna Dívky 2004-2005 1 CZE 00:03:47 0m:43s
14 1020 Petrášová Beáta Dívky 2006-2007 5 CZE 00:03:53 0m:49s
15 148 Šimoník Ladislav Hoši 2004-2005 3 CZE 00:03:57 0m:53s
16 139 Křížek Filip Hoši 2006-2007 7 CZE 00:04:01 0m:57s
17 1039 Járová Jana Dívky 2004-2005 2 CZE 00:04:12 1m:8s
18 121 Drábek David Hoši 2006-2007 8 CZE 00:04:19 1m:15s
19 1041 Krejčíříková Ivana Dívky 2006-2007 6 CZE 00:04:19 1m:15s
20 140 Macháček Ondřej Hoši 2006-2007 9 CZE 00:04:24 1m:20s
21 118 Čáslavský Adam Hoši 2006-2007 10 CZE 00:04:34 1m:30s
22 129 Janečková Tereza Dívky 2006-2007 7 CZE 00:04:38 1m:34s
23 120 Dostal Pavel Hoši 2006-2007 11 CZE 00:04:39 1m:35s
24 137 Krsičková Nela Dívky 2006-2007 8 CZE 00:04:54 1m:50s
25 138 Krsičková Simona Dívky 2006-2007 9 CZE 00:04:55 1m:51s
26 131 Jurásková Natálie Dívky 2006-2007 10 CZE 00:04:56 1m:52s
27 1034 Kachtík Vojtěch Hoši 2006-2007 12 CZE 00:05:01 1m:57s
28 124 Ernstová kristyna Dívky 2006-2007 11 CZE 00:05:31 2m:27s
29 130 Jurásek Jan Hoši 2004-2005 4 CZE 00:05:33 2m:29s
30 1035 Potočný Matyáš Hoši 2004-2005 5 CZE 00:05:49 2m:45s
31 151 Zajíčková Aneta Dívky 2006-2007 12 CZE 00:06:00 2m:56s
32767 112 Albrecht Lukáš Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 116 Bělíčková Elišks Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 117 Bombikova Denisa Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 119 čechova andrea Dívky 2004-2005 32767 CZE   -
32767 122 Drda Patrik Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 123 Dytrychová Lucie Dívky 2004-2005 32767 CZE   -
32767 126 Horváthová Juliána Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 127 Hudec Ondřej Hoši 2004-2005 32767 CZE   -
32767 128 Janečka Ondřej Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 132 Kadlčík Jan Hoši 2004-2005 32767 CZE   -
32767 136 Krejčík Miroslav Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 141 Mrázek Petr Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 142 Orsáková Simča Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 146 Sojová Adéla Dívky 2004-2005 32767 CZE   -
32767 149 Škrabalová Klára Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 152 Žaludková Barča Dívky 2006-2007 32767 CZE   -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

220

PRŮMĚRNÝ ČAS

53m:53s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:23s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

84 let

POČASÍ

20.8 °C

MUŽŮ

150 startujících

ŽEN

70 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:44s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 688 Kučera Lukáš Muži do 39 let 1 CZE 00:34:56 -
2 1118 Beníček Matěj Muži do 39 let 2 CZE 00:38:17 3m:21s
3 1110 Žigo Martin Muži do 39 let 3 CZE 00:38:17 3m:21s
4 705 Matouch Bronislav Muži 50-59 let 1 CZE 00:39:21 4m:25s
5 1011 Lochman Petr Muži 40-49 let 1 CZE 00:39:56 5m:0s
6 629 Dosoudil František Muži 40-49 let 2 CZE 00:40:31 5m:35s
7 762 Šmotek Antonín Muži 40-49 let 3 CZE 00:40:38 5m:42s
8 790 Zich Radek Muži do 39 let 4 CZE 00:40:39 5m:43s
9 665 Jedlička Dalibor Muži do 39 let 5 CZE 00:40:42 5m:46s
10 652 Chadim Stanislav Muži do 39 let 6 CZE 00:40:44 5m:48s
11 618 Buriánek Roman Muži 50-59 let 2 CZE 00:41:16 6m:20s
12 677 Klofáč František Muži do 39 let 7 CZE 00:41:39 6m:43s
13 737 Pospíšilová Irena Ženy do 39 let 1 CZE 00:41:40 6m:44s
14 610 Bednář Zbyněk Muži 40-49 let 4 CZE 00:41:40 6m:44s
15 1117 Říha Adam Muži do 39 let 8 CZE 00:41:41 6m:45s
16 1116 Orlovský Martin Muži do 39 let 9 CZE 00:41:48 6m:52s
17 664 Jasenský Oldřich Muži do 39 let 10 CZE 00:42:02 7m:6s
18 703 Martinek Tomáš Muži do 39 let 11 CZE 00:42:14 7m:18s
19 757 Synek Lukáš Muži do 39 let 12 CZE 00:42:57 8m:1s
20 637 Fiser Ales Muži do 39 let 13 CZE 00:42:59 8m:3s
21 740 Riečičiar Juraj Muži 40-49 let 5 CZE 00:43:06 8m:10s
22 1113 Šumbera Tomáš Muži do 39 let 14 CZE 00:43:22 8m:26s
23 753 Staněk Petr Muži 40-49 let 6 CZE 00:43:29 8m:33s
24 735 Plhoň Jakub Muži 40-49 let 7 CZE 00:43:36 8m:40s
25 708 MOJAK Marek Muži 40-49 let 8 CZE 00:43:38 8m:42s
26 608 Bařinka Martin Muži 50-59 let 3 CZE 00:43:52 8m:56s
27 731 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 4 CZE 00:43:59 9m:3s
28 624 Dalajka David Muži do 39 let 15 CZE 00:44:11 9m:15s
29 728 Paťava Alexandr Muži do 39 let 16 CZE 00:44:26 9m:30s
30 616 BUBLÁK ROMAN Muži 40-49 let 9 CZE 00:44:36 9m:40s
31 793 Žaludková Jana Ženy 40-49 let 1 CZE 00:44:42 9m:46s
32 1109 Čmelík Martin Muži do 39 let 17 CZE 00:44:52 9m:56s
33 623 Červenka Jiří Muži do 39 let 18 CZE 00:44:57 10m:1s
34 772 Tureček David Muži do 39 let 19 CZE 00:45:07 10m:11s
35 1100 Smyček Lukáš Muži do 39 let 20 CZE 00:45:07 10m:11s
36 1010 Sečka Ondřej Muži do 39 let 21 CZE 00:45:16 10m:20s
37 658 Chromeková Helena Ženy do 39 let 2 CZE 00:45:16 10m:20s
38 662 Januška Ivan Muži 60+ 1 CZE 00:45:20 10m:24s
39 612 Bezslezina Jan Muži do 39 let 22 CZE 00:45:24 10m:28s
40 617 Bukovjan Filip Muži do 39 let 23 CZE 00:45:25 10m:29s
41 739 Ratiborský Pavel Muži do 39 let 24 CZE 00:45:46 10m:50s
42 666 Jeleník Jarko Muži 40-49 let 10 SVK 00:45:48 10m:52s
43 1012 Lochmanová Blanka Ženy 40-49 let 2 CZE 00:45:50 10m:54s
44 649 Hrubčo Jozef Muži do 39 let 25 CZE 00:46:10 11m:14s
45 748 Slezáček Tomáš Muži 40-49 let 11 CZE 00:46:15 11m:19s
46 625 Dohnal David Muži do 39 let 26 CZE 00:46:17 11m:21s
47 683 Kovář David Muži 40-49 let 12 CZE 00:46:24 11m:28s
48 1101 Smyček Jakub Muži do 39 let 27 CZE 00:46:33 11m:37s
49 651 Hvězda Petr Muži do 39 let 28 CZE 00:46:36 11m:40s
50 724 Pala Vlastimil Muži do 39 let 29 CZE 00:46:42 11m:46s
51 709 Moravík Pavol Muži do 39 let 30 CZE 00:46:43 11m:47s
52 791 Zichová Miroslava Ženy do 39 let 3 CZE 00:46:44 11m:48s
53 713 Navrátil Radomír Muži do 39 let 31 CZE 00:46:46 11m:50s
54 669 Jonášek Zdeněk Muži do 39 let 32 CZE 00:47:16 12m:20s
55 1105 Přemeček Robert Muži 40-49 let 13 CZE 00:47:24 12m:28s
56 761 Šmerda David Muži do 39 let 33 CZE 00:47:31 12m:35s
57 609 Bařinková Jitka Ženy 40-49 let 3 CZE 00:47:37 12m:41s
58 767 Tofel Petr Muži do 39 let 34 CZE 00:47:48 12m:52s
59 628 Dorušek Pavel Muži 60+ 2 CZE 00:47:50 12m:54s
60 712 Mynařík Petr Muži do 39 let 35 CZE 00:48:15 13m:19s
61 695 Macek Martin Muži do 39 let 36 CZE 00:48:23 13m:27s
62 676 Klapil Luděk Muži 40-49 let 14 CZE 00:48:25 13m:29s
63 768 Tomanec Josef Muži 40-49 let 15 CZE 00:48:28 13m:32s
64 770 Tomečka Libor Muži 50-59 let 5 CZE 00:48:34 13m:38s
65 771 Tomečková Šárka Ženy do 39 let 4 CZE 00:48:43 13m:47s
66 611 Belousek Filip Muži do 39 let 37 CZE 00:48:43 13m:47s
67 743 Sedláček Robert Muži 40-49 let 16 CZE 00:48:44 13m:48s
68 670 Juřena Petr Muži do 39 let 38 CZE 00:48:53 13m:57s
69 642 Gaja Petr Muži do 39 let 39 CZE 00:49:07 14m:11s
70 750 sobotka jan Muži do 39 let 40 CZE 00:49:07 14m:11s
71 717 Novák Jakub Muži do 39 let 41 CZE 00:49:20 14m:24s
72 729 Pernička Petr Muži 40-49 let 17 CZE 00:49:24 14m:28s
73 672 KALINEC Jakub Muži do 39 let 42 CZE 00:49:31 14m:35s
74 746 Skoupá Vendula Ženy do 39 let 5 CZE 00:49:34 14m:38s
75 686 Krejcirik Jiří Muži 40-49 let 18 CZE 00:49:46 14m:50s
76 777 Valerián Radim Muži 40-49 let 19 CZE 00:49:50 14m:54s
77 657 Chovanec ml. Patrik Muži do 39 let 43 CZE 00:49:51 14m:55s
78 656 Chovanec Patrik Muži 40-49 let 20 CZE 00:49:51 14m:55s
79 645 Hanáková Miroslava Ženy 50+ 1 CZE 00:49:52 14m:56s
80 704 Martyčák Martin Muži 40-49 let 21 CZE 00:49:57 15m:1s
81 655 Cholasta Karel Muži 40-49 let 22 CZE 00:49:57 15m:1s
82 789 Zela Dalibor Muži 40-49 let 23 CZE 00:49:59 15m:3s
83 659 Chylík Michal Muži do 39 let 44 CZE 00:50:02 15m:6s
84 1107 Kubeš Martin Muži 40-49 let 24 CZE 00:50:14 15m:18s
85 763 Šmotek Antonín Muži do 39 let 45 CZE 00:50:18 15m:22s
86 733 Pleha David Muži do 39 let 46 CZE 00:50:20 15m:24s
87 765 Šotolová Jana Ženy do 39 let 6 CZE 00:50:37 15m:41s
88 627 Dolský Josef Muži do 39 let 47 CZE 00:50:46 15m:50s
89 641 Gabryš František Muži 50-59 let 6 CZE 00:50:49 15m:53s
90 721 Ondra Martin Muži do 39 let 48 CZE 00:50:51 15m:55s
91 634 Dvorská Kamila Ženy 40-49 let 4 CZE 00:50:55 15m:59s
92 792 Zmrzlík Tomáš Muži do 39 let 49 CZE 00:50:56 16m:0s
93 756 Stuchlík Milan Muži do 39 let 50 CZE 00:51:05 16m:9s
94 647 HRACHOVEC VLADISLAV Muži 40-49 let 25 CZE 00:51:07 16m:11s
95 723 Otruba Petr Muži do 39 let 51 CZE 00:51:12 16m:16s
96 702 Majc Patrik Muži do 39 let 52 CZE 00:51:13 16m:17s
97 727 Pastyřík Michal Muži do 39 let 53 CZE 00:51:19 16m:23s
98 784 Výsmek Kamil Muži 40-49 let 26 CZE 00:51:20 16m:24s
99 779 Voráček Josef Muži do 39 let 54 CZE 00:51:30 16m:34s
100 776 Vaculík Radim Muži 40-49 let 27 CZE 00:51:40 16m:44s

Zdroj: On line System