MINI 300

ZÁVODNÍKŮ

55

PRŮMĚRNÝ ČAS

1m:32s

PRŮMĚRNÝ VĚK

6.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

5 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

ŽEN

55 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2 Barvíková Kristiana 2012 1 CZE 00:01:08 -
2 20 Lengál Štěpán 2012 2 CZE 00:01:09 0m:1s
3 37 Ruta Jiří 2012 3 CZE 00:01:09 0m:1s
4 1068 Volejník Filip 2012 4 CZE 00:01:10 0m:2s
5 45 Vodička Jakub 2012 5 CZE 00:01:11 0m:3s
6 14 Kadlec Matyáš 2012 6 CZE 00:01:12 0m:4s
7 3 Černovský David 2012 7 CZE 00:01:14 0m:6s
8 1060 Meclová Marie 2012 8 CZE 00:01:16 0m:8s
9 39 Sokol Nicolas Dominik 2013 1 CZE 00:01:16 0m:8s
10 4 Černý Lukáš 2012 9 CZE 00:01:18 0m:10s
11 1063 Oyeyiola Ellenor 2012 10 CZE 00:01:19 0m:11s
12 13 Chlápková Jana 2012 11 CZE 00:01:19 0m:11s
13 30 Nováková Zuzana 2013 2 CZE 00:01:21 0m:13s
14 26 Menclová Šárka 2013 3 CZE 00:01:21 0m:13s
15 1064 Kokaisl Filip 2012 12 CZE 00:01:23 0m:15s
16 18 Křivková Justýna 2013 4 CZE 00:01:23 0m:15s
17 25 Melichar Vlastimil 2013 5 CZE 00:01:23 0m:15s
18 27 Mikova Johanka 2012 13 CZE 00:01:26 0m:18s
19 12 Chlápková Šárka 2012 14 CZE 00:01:27 0m:19s
20 10 Huňáčková Šarlota 2012 15 CZE 00:01:28 0m:20s
21 38 Samková Kristýna 2012 16 CZE 00:01:29 0m:21s
22 31 Nováková Tereza 2013 6 CZE 00:01:29 0m:21s
23 15 Knebl Michael Jan 2014 1 CZE 00:01:30 0m:22s
24 24 Mates Daniel 2013 7 CZE 00:01:30 0m:22s
25 17 Krejčík Matyáš 2014 2 CZE 00:01:31 0m:23s
26 19 Kubínová Barbora 2013 8 CZE 00:01:31 0m:23s
26 1069 Žídek Ondřej 2013 8 CZE 00:01:31 0m:23s
28 33 Novotný David 2013 10 CZE 00:01:35 0m:27s
29 21 Lukš Daniel 2013 11 CZE 00:01:35 0m:27s
30 41 Starý Marek 2012 17 CZE 00:01:36 0m:28s
31 42 Starý Vojtěch 2012 18 CZE 00:01:40 0m:32s
32 23 Mamasaliev Erki 2013 12 CZE 00:01:42 0m:34s
33 43 Večerek Matěj 2014 3 CZE 00:01:43 0m:35s
34 9 Hromádková Nela 2013 13 CZE 00:01:44 0m:36s
35 40 Solnička Tadeáš 2013 14 CZE 00:01:46 0m:38s
36 5 Fenclová Zuzana 2014 4 CZE 00:01:48 0m:40s
37 1 Adéla Kadlecová 2014 5 CZE 00:01:48 0m:40s
38 7 Gazárková Gabriela 2012 19 CZE 00:01:51 0m:43s
39 1066 Pokorný Ondřej 2014 6 CZE 00:01:53 0m:45s
40 29 Nikodýmová Eliška 2014 7 CZE 00:01:53 0m:45s
41 1057 Zbořil Kamil 2013 15 CZE 00:01:53 0m:45s
42 1059 Macurová Markéta 2014 8 CZE 00:01:53 0m:45s
43 22 Macková Zuzana 2014 9 CZE 00:01:53 0m:45s
44 36 Pospíšilová Adéla 2014 10 CZE 00:01:54 0m:46s
45 34 Orlík Jakub 2013 16 CZE 00:01:58 0m:50s
46 44 Vítek Lumír 2013 17 CZE 00:02:28 1m:20s
32767 6 Förstlová Sophie 2014 32767 CZE   -
32767 8 Hrbek Sebastian 2012 32767 CZE   -
32767 11 Huňáčková Šarlota 2012 32767 CZE   -
32767 16 Kramule Tadeáš 2012 32767 CZE   -
32767 28 Moravcová Emma 2012 32767 CZE   -
32767 32 Novotná Vendula 2012 32767 CZE   -
32767 35 Pospíšil Tomáš 2013 32767 CZE   -
32767 46 Vodička Jan 2012 32767 CZE   -
32767 1056 Žirovnický Jakub 2012 32767 CZE   -

MINI 600

ZÁVODNÍKŮ

75

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:55s

PRŮMĚRNÝ VĚK

9.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

MUŽŮ

33 startujících

ŽEN

42 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 6s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 94 Štěpánková Klára Dívky 2008-2009 1 CZE 00:02:11 -
2 105 Zárubová Dominika Dívky 2008-2009 2 CZE 00:02:13 0m:2s
3 93 Strnad Vítek Chlapci 2008-2009 1 CZE 00:02:17 0m:6s
4 60 Jamborová Aneta Dívky 2008-2009 3 CZE 00:02:18 0m:7s
5 67 Krejcik Pavlik Chlapci 2008-2009 2 CZE 00:02:19 0m:8s
6 47 Barvík Tadeáš Hoši 2010-2011 1 CZE 00:02:20 0m:9s
7 91 Solnický Richard Chlapci 2008-2009 3 CZE 00:02:23 0m:12s
8 52 Čapský Michal Chlapci 2008-2009 4 CZE 00:02:24 0m:13s
9 64 Kňapová Alena Dívky 2008-2009 4 CZE 00:02:24 0m:13s
10 59 Jamborová Adéla Dívky 2010-2011 1 CZE 00:02:25 0m:14s
11 65 Knebl Matouš Lukáš Hoši 2010-2011 2 CZE 00:02:25 0m:14s
12 55 Fenclová Hana Dívky 2010-2011 2 CZE 00:02:26 0m:15s
13 107 Zemánek Daniel Hoši 2010-2011 3 CZE 00:02:27 0m:16s
14 87 Raim Ladislav Chlapci 2008-2009 5 CZE 00:02:27 0m:16s
15 68 Krejcik Daniel Hoši 2010-2011 4 CZE 00:02:28 0m:17s
16 71 Kubín Jan Hoši 2010-2011 5 CZE 00:02:30 0m:19s
17 81 Nováková Aneta Dívky 2010-2011 3 CZE 00:02:31 0m:20s
18 48 Barvík Matyáš Chlapci 2008-2009 6 CZE 00:02:33 0m:22s
19 1062 Oyeyiola Nela Dívky 2010-2011 4 CZE 00:02:34 0m:23s
20 88 Rutová Renata Dívky 2008-2009 5 CZE 00:02:37 0m:26s
21 1071 Jelínková Natálie Dívky 2010-2011 5 CZE 00:02:37 0m:26s
22 108 Zemánek Adam Chlapci 2008-2009 7 CZE 00:02:40 0m:29s
23 100 Vítková Stela Dívky 2010-2011 6 CZE 00:02:41 0m:30s
24 85 Pechman Šimon Hoši 2010-2011 6 CZE 00:02:41 0m:30s
25 98 Večerek Lukáš Hoši 2010-2011 7 CZE 00:02:42 0m:31s
26 56 Hofman Adam Hoši 2010-2011 8 CZE 00:02:42 0m:31s
27 83 Pátek Pavel Chlapci 2008-2009 8 CZE 00:02:42 0m:31s
28 76 Machatá Eliška Dívky 2008-2009 6 CZE 00:02:43 0m:32s
29 54 Černá Stella Dívky 2008-2009 7 CZE 00:02:44 0m:33s
30 103 Wimmerova Sofinka Dívky 2008-2009 8 CZE 00:02:46 0m:35s
31 78 Melicharová Tereza Dívky 2010-2011 7 CZE 00:02:47 0m:36s
32 70 Křivková Elena Dívky 2010-2011 8 CZE 00:02:48 0m:37s
33 53 Čenec Oldřich Chlapci 2008-2009 9 CZE 00:02:48 0m:37s
34 1053 Bednář Lukáš Hoši 2010-2011 9 CZE 00:02:49 0m:38s
35 95 Švejk Filip Chlapci 2008-2009 10 CZE 00:02:51 0m:40s
36 1055 Lukele Michal Hoši 2010-2011 10 CZE 00:02:51 0m:40s
37 77 Mates Patrik Hoši 2010-2011 11 CZE 00:02:51 0m:40s
38 50 Bílek Vojtěch Hoši 2010-2011 12 CZE 00:02:52 0m:41s
39 80 Novák Daniel Chlapci 2008-2009 11 CZE 00:02:52 0m:41s
40 75 Macháčková Tereza Dívky 2008-2009 9 CZE 00:02:52 0m:41s
41 1061 Meclová Anna Dívky 2010-2011 9 CZE 00:02:53 0m:42s
42 99 Večerková Eliška Dívky 2008-2009 10 CZE 00:02:56 0m:45s
43 106 Zárybnický Daniel Hoši 2010-2011 13 CZE 00:02:57 0m:46s
44 1067 Volejníková Barbora Dívky 2010-2011 10 CZE 00:02:58 0m:47s
45 96 Švejková Adéla Dívky 2010-2011 11 CZE 00:03:04 0m:53s
46 1065 Pokorná Radka Dívky 2010-2011 12 CZE 00:03:08 0m:57s
47 97 Tocháčková Gabriela Dívky 2010-2011 13 CZE 00:03:09 0m:58s
48 72 Kynclová Sofie Dívky 2008-2009 11 CZE 00:03:13 1m:2s
49 69 Krupičková Adéla Dívky 2010-2011 14 CZE 00:03:17 1m:6s
50 101 Weidlichová Ema Dívky 2010-2011 15 CZE 00:03:18 1m:7s
51 92 Solnička Matyáš Hoši 2010-2011 14 CZE 00:03:20 1m:9s
52 89 Samková Karolína Dívky 2008-2009 12 CZE 00:03:22 1m:11s
53 86 Prorok Adam Hoši 2010-2011 15 CZE 00:03:23 1m:12s
54 1070 Říhová Eliška Dívky 2008-2009 13 CZE 00:03:27 1m:16s
55 1073 Kučerová Rozárie Dívky 2008-2009 14 CZE 00:03:32 1m:21s
56 61 Jeriová Tereza Dívky 2010-2011 16 CZE 00:03:37 1m:26s
57 58 Chvojková Natálie Dívky 2010-2011 17 CZE 00:03:58 1m:47s
58 57 Chlápková Adriana Dívky 2010-2011 18 CZE 00:03:59 1m:48s
59 1052 Hořeňovský Petr Dívky 2008-2009 15 CZE 00:10:01 7m:50s
32767 49 Bětíková Jana Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 51 Čapská Aneta Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 62 Káles Josef Daniel Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 63 Kaufmanová Barbora Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 66 Kramule Matyáš Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 73 Lafková Anna Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 74 Macháčková Eliška Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 79 Molnar Tomáš Chlapci 2008-2009 32767 CZE   -
32767 82 Novotný Jan Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 84 Pecina Tobiáš Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 90 Samková Karolína Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 102 Weidlichová Nela Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 104 Wimmerova Sofinka Dívky 2008-2009 32767 CZE   -
32767 1027 Sedláček Robert Hoši 2010-2011 32767 CZE   -
32767 1054 Dreiseitlová Petra Dívky 2010-2011 32767 CZE   -
32767 1075 Vávra Filip Hoši 2010-2011 32767 CZE   -

Junior 1km

ZÁVODNÍKŮ

25

PRŮMĚRNÝ ČAS

4m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

4m:16s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

MUŽŮ

9 startujících

ŽEN

16 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 132 Vaněk Daniel Hoši 2004-2005 1 CZE 00:03:07 -
2 133 Vyňuchalová Karolína Dívky 2006-2007 1 CZE 00:03:15 0m:8s
3 131 Štěpánek Vítek Hoši 2006-2007 1 CZE 00:03:16 0m:9s
4 121 Novotna Vera Dívky 2006-2007 2 CZE 00:03:17 0m:10s
5 122 Novotna Lucie Dívky 2006-2007 3 CZE 00:03:24 0m:17s
6 115 Jansky Ondrej Hoši 2006-2007 2 CZE 00:03:26 0m:19s
7 111 Hořenovský Pavel Hoši 2004-2005 2 CZE 00:03:50 0m:43s
8 129 Sloupova Adela Dívky 2006-2007 4 CZE 00:03:54 0m:47s
9 1074 Járová Jana Dívky 2004-2005 1 CZE 00:03:54 0m:47s
10 130 Sloupova Eliska Dívky 2006-2007 5 CZE 00:04:44 1m:37s
11 128 Rybářová Anna Dívky 2006-2007 6 CZE 00:04:52 1m:45s
12 127 Pechmanová Eliška Dívky 2006-2007 7 CZE 00:05:01 1m:54s
13 123 Novotná Pavla Dívky 2004-2005 2 CZE 00:05:24 2m:17s
14 113 Huňáčková Jana Dívky 2006-2007 8 CZE 00:05:24 2m:17s
15 119 Kořínková Karolína Dívky 2006-2007 9 CZE 00:05:31 2m:24s
16 1058 Zavadilová Ester Dívky 2004-2005 3 CZE 00:05:57 2m:50s
32767 112 Hrbek Kryštof Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 114 Huňáčková Eliška Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 116 Jiřiště David Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 117 Kamenicka Michaela Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 118 Kamenicka Kateřina Dívky 2004-2005 32767 CZE   -
32767 120 Krejčí Natálie Dívky 2006-2007 32767 CZE   -
32767 124 Pachta Oliver Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 125 Pařízek Ondřej Hoši 2006-2007 32767 CZE   -
32767 126 Pecina Adam Hoši 2006-2007 32767 CZE   -

10 km

ZÁVODNÍKŮ

143

PRŮMĚRNÝ ČAS

53m:7s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

39.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

70 let

MUŽŮ

97 startujících

ŽEN

46 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:38s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 613 Buriánek Roman Muži 50-59 let 1 CZE 00:39:21 -
2 1015 Semrád Ladislav Muži 50-59 let 2 CZE 00:40:08 0m:47s
3 658 Linek Jakub Muži do 39 let 1 CZE 00:40:25 1m:4s
4 611 Borek Rostislav Muži 40-49 let 1 CZE 00:40:34 1m:13s
5 1022 Hanák Petr Muži do 39 let 2 CZE 00:40:40 1m:19s
6 604 Bednář Zbyněk Muži 40-49 let 2 CZE 00:40:47 1m:26s
7 1020 Simon Martin Muži do 39 let 3 CZE 00:40:53 1m:32s
8 652 Kozáková Denisa Ženy 40-49 let 1 CZE 00:40:59 1m:38s
9 668 Martinek Tomáš Muži do 39 let 4 CZE 00:41:15 1m:54s
10 1024 Mittner Leoš Muži 40-49 let 3 CZE 00:41:31 2m:10s
11 686 Píchal Tomáš Muži 50-59 let 3 CZE 00:41:57 2m:36s
12 670 MOJAK Marek Muži 40-49 let 4 CZE 00:42:18 2m:57s
13 715 Zárybnický Vlastislav Muži 40-49 let 5 CZE 00:42:21 3m:0s
14 705 Vavák Libor Muži 50-59 let 4 CZE 00:42:41 3m:20s
15 674 Navrátil Jakub Muži do 39 let 5 CZE 00:43:38 4m:17s
16 1001 Sečka Ondřej Muži do 39 let 6 CZE 00:43:47 4m:26s
17 696 Solovei Yaroslav Muži do 39 let 7 CZE 00:44:35 5m:14s
18 1018 Ungerová Lenka Ženy do 39 let 1 CZE 00:44:37 5m:16s
19 639 Januška Ivan Muži 60+ 1 CZE 00:44:47 5m:26s
20 718 Žídek Radek Muži do 39 let 8 CZE 00:44:59 5m:38s
21 692 Samek Ondřej Muži do 39 let 9 CZE 00:45:01 5m:40s
22 612 Brožek Radmil Muži 60+ 2 CZE 00:45:08 5m:47s
23 713 Weidlich Tomáš Muži 40-49 let 6 CZE 00:45:12 5m:51s
24 1017 Prokop Richard Muži do 39 let 10 CZE 00:45:15 5m:54s
25 615 Černý Jan Muži 40-49 let 7 CZE 00:45:27 6m:6s
26 646 Kočanová Veronika Ženy do 39 let 2 CZE 00:45:28 6m:7s
27 702 Tofel Petr Muži do 39 let 11 CZE 00:45:31 6m:10s
28 636 Chovanec ml. Patrik Muži do 39 let 12 CZE 00:45:49 6m:28s
29 671 Moka Michal Muži 40-49 let 8 CZE 00:46:03 6m:42s
30 678 Novák Petr Muži 40-49 let 9 CZE 00:46:08 6m:47s
31 1013 Kühn Jiří Muži 50-59 let 5 CZE 00:46:26 7m:5s
32 624 Hamerník Jan Muži 60+ 3 CZE 00:46:28 7m:7s
33 602 Barvík Roman Muži 40-49 let 10 CZE 00:46:29 7m:8s
34 682 Pachtová Iva Ženy 40-49 let 2 CZE 00:46:30 7m:9s
35 1016 Hokr Marcel Muži 40-49 let 11 CZE 00:46:38 7m:17s
36 628 Holda Josef Muži 60+ 4 CZE 00:46:55 7m:34s
37 635 Chovanec Patrik Muži 40-49 let 12 CZE 00:47:10 7m:49s
38 707 Vejběrová Eva Ženy 40-49 let 3 CZE 00:47:13 7m:52s
39 1023 Orničová Simona Ženy 40-49 let 4 CZE 00:47:48 8m:27s
40 643 Kaplan Radek Muži 40-49 let 13 CZE 00:47:53 8m:32s
41 619 Eliáš Radim Muži 40-49 let 14 CZE 00:48:05 8m:44s
42 709 Vítek Pavel Muži 40-49 let 15 CZE 00:48:47 9m:26s
43 655 Kubiš Tomáš Muži do 39 let 13 CZE 00:49:10 9m:49s
44 648 Kopecký Antonín Muži do 39 let 14 CZE 00:49:16 9m:55s
45 1002 Pokorný Radek Muži 40-49 let 16 CZE 00:49:18 9m:57s
46 1021 Hanáková Miroslava Ženy 50+ 1 CZE 00:49:32 10m:11s
47 698 Stebel Martin Muži do 39 let 15 CZE 00:49:55 10m:34s
48 1014 Sobotková Kristýna Ženy do 39 let 3 CZE 00:49:55 10m:34s
49 711 Voženílek Miroslav Muži 50-59 let 6 CZE 00:50:25 11m:4s
50 651 Kovařík František Muži do 39 let 16 CZE 00:51:01 11m:40s
51 621 Fiala Milan Muži do 39 let 17 CZE 00:51:05 11m:44s
52 660 Losman Miroslav Muži 60+ 5 CZE 00:51:08 11m:47s
53 630 Hromádko Jiří Muži 40-49 let 17 CZE 00:51:22 12m:1s
54 1008 Václavek Pavel Muži 40-49 let 18 CZE 00:51:24 12m:3s
55 627 Hlinecky Ondrej Muži 40-49 let 19 CZE 00:51:27 12m:6s
56 620 Eliášová Petra Ženy 40-49 let 5 CZE 00:51:27 12m:6s
57 679 Novák Martin Muži 40-49 let 20 SVK 00:51:34 12m:13s
58 656 Kvapil Jaroslav Muži 50-59 let 7 CZE 00:51:45 12m:24s
59 662 Lukš Tomáš Muži do 39 let 18 CZE 00:52:20 12m:59s
60 693 Samková Lenka Ženy do 39 let 4 CZE 00:52:21 13m:0s
61 664 Machatý Radek Muži 40-49 let 21 CZE 00:52:31 13m:10s
62 708 Verster Ivana Ženy do 39 let 5 CZE 00:53:05 13m:44s
63 688 Podmelle Libor Muži 50-59 let 8 CZE 00:53:34 14m:13s
64 601 Bartušek Tomáš Muži do 39 let 19 CZE 00:54:19 14m:58s
65 716 Zemánek Petr Muži 50-59 let 9 CZE 00:54:46 15m:25s
66 687 Podaný Lubomír Muži do 39 let 20 CZE 00:54:53 15m:32s
67 681 Orlík Vladimír Muži do 39 let 21 CZE 00:55:04 15m:43s
68 690 Rokoš Jan Muži do 39 let 22 CZE 00:55:17 15m:56s
69 657 Kvasnička Pavel Muži do 39 let 23 CZE 00:55:23 16m:2s
70 699 Svědiroh Miroslav Muži 50-59 let 10 CZE 00:55:35 16m:14s
71 677 Novák Jiří Muži 40-49 let 22 CZE 00:55:47 16m:26s
72 649 Kořínek Martin Muži 50-59 let 11 CZE 00:56:17 16m:56s
73 659 Livarová Renata Ženy do 39 let 6 CZE 00:56:31 17m:10s
74 1019 Bednář Josef Muži 60+ 6 CZE 00:56:45 17m:24s
75 1009 Šlor Robert Muži do 39 let 24 CZE 00:56:58 17m:37s
76 603 Bečka Miloslav Muži 60+ 7 CZE 00:57:01 17m:40s
77 608 Bláha Roman Muži 40-49 let 23 CZE 00:57:08 17m:47s
78 695 Sloup Stepan Muži 40-49 let 24 CZE 00:57:45 18m:24s
79 650 Kotenová Bohunka Ženy 40-49 let 6 CZE 00:58:07 18m:46s
80 685 Pavlík Aleš Muži do 39 let 25 CZE 00:58:11 18m:50s
81 675 Nemešová Jana Ženy do 39 let 7 CZE 00:58:17 18m:56s
82 691 Rychterová Nikola Ženy do 39 let 8 CZE 00:58:35 19m:14s
83 641 Járová Silvie Ženy 40-49 let 7 CZE 00:58:42 19m:21s
84 645 Knebl Lukáš Muži do 39 let 26 CZE 00:58:50 19m:29s
85 1003 Pazderová Alena Ženy 40-49 let 8 CZE 00:59:23 20m:2s
86 661 Lukáš Filip Muži do 39 let 27 CZE 00:59:48 20m:27s
87 640 Jarošová Andrea Ženy do 39 let 9 CZE 00:59:48 20m:27s
88 676 Nikodým Ivan Muži do 39 let 28 CZE 01:00:39 21m:18s
89 694 Shejbalová Jana Ženy do 39 let 10 CZE 01:00:47 21m:26s
90 625 Hameršmíd Vladimír Muži 60+ 8 CZE 01:01:04 21m:43s
91 1012 Litt Radek Muži 40-49 let 25 CZE 01:01:09 21m:48s
92 1011 Littová Petra Ženy 40-49 let 9 CZE 01:01:09 21m:48s
93 626 Havlasová Nikola Ženy do 39 let 11 CZE 01:01:20 21m:59s
94 605 Bek Tomáš Muži do 39 let 29 CZE 01:02:09 22m:48s
95 1000 Dudíková Milada Ženy 40-49 let 10 CZE 01:02:53 23m:32s
96 712 Vránová Hana Ženy do 39 let 12 CZE 01:02:57 23m:36s
97 614 Buriánek Tomáš Muži do 39 let 30 CZE 01:02:59 23m:38s
98 684 Paříková Jana Ženy 40-49 let 11 CZE 01:03:03 23m:42s
99 616 Doležalová Michaela Ženy do 39 let 13 CZE 01:05:30 26m:9s
100 647 Koníček Josef Muži do 39 let 31 CZE 01:05:40 26m:19s

Zdroj: On line System