Závod na 10 km

ZÁVODNÍKŮ

169

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:0m:33s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:3s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

19 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

72 let

POČASÍ

9 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 133 Bitala Václav M49 1 CZE AK EZ Kopřivnice 00:40:13 -
2 146 Ambros Jakub M39 1 CZE AK E. Zátopka Kopřivnice 00:41:03 0m:50s
3 89 Zemaník Jan M29 1 CZE Salomon-Suunto/Lifefood.cz 00:41:26 1m:13s
4 87 mudron ivan M39 2 SVK 00:44:41 4m:28s
5 113 Ježek Jan M39 3 CZE SK Svěrák 00:45:24 5m:11s
6 93 Muras Petr M29 2 CZE MK Seitl Ostrava 00:45:40 5m:27s
7 78 Píštěk Miroslav M29 3 CZE KESBUK 00:45:55 5m:42s
8 145 Helcel Richard M49 2 CZE SAK Karviná Havířov 00:46:01 5m:48s
9 98 Durych Martin M29 4 CZE MP Dukla Praha 00:46:41 6m:28s
10 67 Šimral Vít M39 4 CZE InvEast 00:46:54 6m:41s
11 128 Říha Pavel M49 3 CZE 00:47:25 7m:12s
12 143 Beck Zdeněk M49 4 CZE Rivalové 00:47:57 7m:44s
13 79 Václavík Rostislav M39 5 CZE Madeja sport Ostrava 00:48:19 8m:6s
14 100 Nohejl Tomáš M59 1 CZE SKDNF/Salming 00:48:29 8m:16s
15 132 Kalina Petr M49 5 CZE TOBI Sport team 00:48:31 8m:18s
16 5 Hořínek Martin M39 6 CZE MK Seitl Ostrava 00:48:42 8m:29s
17 104 Pachta Martin M29 5 CZE Canicross Beskydy 00:48:45 8m:32s
18 154 Drobek Petr M39 7 CZE 00:49:07 8m:54s
19 131 Svoboda Jiří M59 2 CZE BodyID.com 00:49:31 9m:18s
20 122 Dinter Jiří M49 6 CZE Pepa team Frýdek-Místek 00:49:48 9m:35s
21 127 Wrona Tomáš M39 8 CZE Ježek na Kopci / Ostrava 00:49:49 9m:36s
22 6 Střalka Tomáš M29 6 CZE TJ Trojanovice Bystré 00:49:49 9m:36s
23 30 Bebek Pavel M49 7 CZE Šantánek 00:49:57 9m:44s
24 125 Veselý Pavel M59 3 CZE HSK Horní Rokytnice 00:50:00 9m:47s
25 114 Marek Vojtěch M29 7 CZE SK Svěrák 00:50:05 9m:52s
26 73 Bauer Michal M39 9 CZE 00:50:08 9m:55s
27 18 Machart Filip M39 10 CZE 00:50:40 10m:27s
28 23 Moškoř Marek M39 11 CZE Vendavo 00:51:14 11m:1s
29 49 Sumec Jaro M49 8 SVK 00:51:19 11m:6s
30 118 Glomb Richard M49 9 CZE 00:51:34 11m:21s
31 103 Skalický Josef M59 4 CZE ACTIVITY Lanškroun / Žichlínek 00:51:41 11m:28s
32 44 Jorníček Petr M59 5 CZE MK Seitl Ostrava 00:51:41 11m:28s
33 26 Holak Tomas M39 12 CZE Vendavo 00:52:01 11m:48s
34 9 Homolka Ondřej M49 10 CZE Praha 12 00:52:12 11m:59s
35 47 Maršálek Radim M49 11 CZE Rozběháme Uherské Hradiště 00:52:12 11m:59s
36 10 Krulikovský Vít M39 13 CZE Malenovice 00:52:19 12m:6s
37 157 Frost Gary M49 12 CZE Team GB !!! 00:52:40 12m:27s
38 54 Matušek Zdeněk M59 6 CZE 00:52:46 12m:33s
39 8 Lipina Tomáš M59 7 CZE MK Seitl Ostrava 00:52:52 12m:39s
40 140 Buriš Peter M49 13 SVK Aerobic Team Praha 00:53:05 12m:52s
41 22 riedel radek M49 14 CZE Vendavo 00:53:21 13m:8s
42 123 Maloň Vladimír M39 14 CZE Gumárny Zubří 00:53:30 13m:17s
43 60 Romaňák Tomáš M29 8 CZE 00:53:30 13m:17s
44 37 Honců Jan M39 15 CZE Nerudní Běžci 00:53:38 13m:25s
45 29 Faltusová Radka F54 1 CZE Atletika Jablonné nad Orlicí 00:53:39 13m:26s
46 42 Vrátný Lukáš M29 9 CZE Biskupcovi 00:53:47 13m:34s
47 77 Hikl Petr M49 15 CZE Přibor 00:54:35 14m:22s
48 50 Burešová Iva F54 2 CZE Rozběháme Uherské Hradiště 00:54:51 14m:38s
49 65 Slovák Tomáš M49 16 CZE Traged Team 00:55:09 14m:56s
50 137 Revenda Daniel M39 16 CZE 00:55:18 15m:5s
51 115 Kučerová Markéta F34 1 CZE SK Svěrák 00:55:31 15m:18s
52 75 Čepela Milan M39 17 SVK 00:55:58 15m:45s
53 85 Maruška Tomáš M39 18 SVK Gamanet 00:56:20 16m:7s
54 153 Collen Malcolm M59 8 GBR Team GB!!! 00:56:58 16m:45s
55 105 Káňa Jan M39 19 CZE 00:57:19 17m:6s
56 21 Latocha Jiri M49 17 CZE Run4Fun Opava 00:57:21 17m:8s
57 46 Zeithaml Matěj M39 20 CZE 00:57:22 17m:9s
58 45 Pachtová Iva F54 3 CZE MK Seitl Ostrava 00:57:29 17m:16s
59 111 Měchura Marek M39 21 CZE SK Svěrák - Pekelní satani 00:57:32 17m:19s
60 24 Nemec Pavel M39 22 CZE Vendavo CZ / Ostrava 00:57:33 17m:20s
61 81 Hudeček Tomáš M49 18 CZE Camel team 00:57:55 17m:42s
62 136 Rajdus Vojtěch M39 23 CZE SRTG Havířov 00:58:00 17m:47s
63 11 Pech Štěpán M39 24 CZE Prague Runners 00:58:15 18m:2s
64 112 Ambrožová Irena F34 2 CZE SK Svěrák - Pekelní satani 00:58:27 18m:14s
65 58 Vacula Lukáš M39 25 CZE Ostrava 00:58:35 18m:22s
66 20 Fanta Marek M39 26 CZE Vendavo CZ / Ostrava 00:58:51 18m:38s
67 106 Kőnig René M49 19 CZE 00:58:55 18m:42s
68 76 Mikula Michal M49 20 SVK 00:59:13 19m:0s
69 55 Houserek Tomáš M39 27 CZE 00:59:21 19m:8s
70 43 Jerabek Zdenek M39 28 CZE 00:59:25 19m:12s
71 25 Kořínek Kamil M39 29 CZE 00:59:33 19m:20s
72 51 Karbulková Alice F54 4 CZE ŠAKAL Kbely 00:59:36 19m:23s
73 108 Helegda Matouš M29 10 CZE 00:59:48 19m:35s
74 124 Krumnikl Adam M29 11 CZE 01:00:33 20m:20s
75 13 Linhart František M39 30 CZE Prague Runners 01:00:41 20m:28s
76 56 Dörrich Vladimír M39 31 CZE 01:01:21 21m:8s
77 15 Chlup Kamil M39 32 CZE 01:01:25 21m:12s
78 110 Mičulka Petr M49 21 CZE * 01:01:47 21m:34s
79 156 Sládečková Tereza F34 3 CZE 01:01:51 21m:38s
80 147 Jarolím Lukáš M39 33 CZE Ostrava 01:02:10 21m:57s
81 95 Šianská Adéla F34 4 CZE 01:02:16 22m:3s
82 94 Ptašek Jan M29 12 CZE 01:02:16 22m:3s
83 66 Kozubek Lukáš M49 22 CZE Ostrava 01:02:24 22m:11s
84 61 Melecká Kateřina F34 5 CZE 01:02:36 22m:23s
85 97 Šikula Jiří M59 9 CZE Frýdek-Místek 01:02:37 22m:24s
86 36 Slouka Martin M49 23 CZE Vendavo 01:02:49 22m:36s
87 3 Svobodová Soňa F54 5 CZE SKP Kometa Brno 01:03:01 22m:48s
88 149 marek stepan M59 10 CZE Ostrava 01:03:10 22m:57s
89 84 Kmentová Zuzana F34 6 CZE 01:03:42 23m:29s
90 96 Fussová Markéta F34 7 CZE Mattoni FreeRun Zlín 01:03:57 23m:44s
91 32 Pytlik Pavel M49 24 CZE 01:04:01 23m:48s
92 134 Jílek Pavel M39 34 CZE Ostrava 01:04:04 23m:51s
93 121 Zajíček Petr M49 25 CZE Ostrava - Poruba 01:04:09 23m:56s
94 126 Fujakova Katerina F34 8 CZE SRTG Havířov 01:04:23 24m:10s
95 116 Rajnochová Jana F54 6 CZE 01:04:25 24m:12s
96 90 Bukovská Radka F44 1 CZE Společné běhání v Čeladné 01:04:39 24m:26s
97 130 Smolka Martin M39 35 CZE 01:04:42 24m:29s
98 119 Karas Ivan M29 13 CZE Klub bláznů 01:04:57 24m:44s
99 135 Cibulková Eliška F34 9 CZE SK Svěrák 01:04:59 24m:46s
100 35 Olivka Petr M39 36 CZE Vendavo 01:05:00 24m:47s

Závod na 5 km

ZÁVODNÍKŮ

23

PRŮMĚRNÝ ČAS

30m:38s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:7s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

50 let

POČASÍ

9 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 210 Píša Ondřej CZE SK Svěrák - Uhlíř 00:22:09 -
2 213 Veselík Miroslav CZE SK Svěrák 00:23:46 1m:37s
3 206 Drahošan Pavel CZE Slezská Ostrava 00:27:02 4m:53s
4 207 Šrajer Jan CZE RUNdál 00:27:11 5m:2s
5 214 Vláhová Veronika CZE Vendavo CZ / Ostrava 00:28:47 6m:38s
6 212 Kilarova Jana CZE 00:29:50 7m:41s
7 219 Svobodová Kateřina CZE Havířov 00:29:57 7m:48s
8 211 Navrátil Tomáš CZE Běžecká škola Ostravy-Jihu 00:30:13 8m:4s
9 217 Sýkrová Iva CZE rozbehame Havirov 00:30:24 8m:15s
10 218 Dinter Alexandr CZE Lučina 00:30:44 8m:35s
11 208 Šittlerová Marie CZE RUNdál 00:33:29 11m:20s
12 203 Mikula Miroslav CZE 00:33:49 11m:40s
13 216 Hilpertová Diana CZE 00:36:57 14m:48s
14 202 Mikulová Kateřina CZE 00:37:05 14m:56s
15 209 Kristen Markéta CZE 00:38:21 16m:12s
215 Macek Petr CZE Vendavo CZ / Ostrava   -
201 Bátovská Michaela SVK Levice   -
204 Kondělka David CZE BrosTeam Orlová   -
205 Kondělka Adam CZE BrosTeam Orlová   -
0 Šmahlík Radomír CZE Šantánek   -
86 Kavalek Miro SVK   -
88 Šimanicová Erika SVK   -
0 Gordon Ariel CZE Team GB!!!   -

Zdroj: Sportovní servis