SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:59m:39s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

POČASÍ

18.4 °C

MUŽŮ

947 startujících

ŽEN

553 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 15m:27s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2517 Haviarik Jakub Elite Men 1 SVK 00:42:54 -
2 2296 Dorňák Petr Elite Men 2 CZE 00:45:09 -
4 2197 Ceniga Peter Elite Men 4 SVK 00:46:32 -
5 3403 Novák Josef Age Group Men 18-24 1 CZE 00:46:52 -
6 2672 Chrappa Richard Elite Men 5 SVK 00:47:44 -
8 2890 Kočvara Luboš Age Group Men 30-34 1 CZE 00:48:38 -
9 3400 Novák Daniel Age Group Men 18-24 2 CZE 00:49:48 -
10 3032 Krupica Ondřej Open Men 1 CZE 00:49:49 -
11 3334 Mrkous Jan Elite Men 7 CZE 00:50:11 -
16 3135 László Mészáros Age Group Men 30-34 2 HUN 00:51:22 -
17 2620 Hromada Martin Elite Men 11 SVK 00:51:38 -
19 2300 Podzimek Jakub Open Men 2 CZE 00:51:59 -
20 2361 Fehér Richárd Age Group Men 30-34 3 HUN 00:52:00 -
22 3601 Haviarik Lukáš Elite Men 12 SVK 00:52:19 -
25 3449 Pagáč Daniel Age Group Men 18-24 5 SVK 00:52:54 -
26 3490 Pavlík Michal Elite Men 13 CZE 00:53:35 -
27 2755 Joska Vladislav Age Group Men 30-34 5 CZE 00:54:12 -
28 3272 Meravý Tomáš Age Group Men 30-34 6 CZE 00:54:29 -
30 3030 Krupica Michal Age Group Men 15-17 2 CZE 00:55:20 -
32 2355 Faschinger Johannes Open Men 3 AUT Wolf's Rudel 00:55:23 -
33 2356 Faschinger Josef Open Men 4 AUT Wolf's Rudel 00:55:26 -
37 2247 Černý Václav Age Group Men 30-34 8 CZE 00:56:08 -
38 3650 Půža Patrik Age Group Men 15-17 3 CZE 00:56:22 -
39 3087 Kulhánek Martin Elite Men 16 CZE 00:56:27 -
40 3465 Pařenica Robert Open Men 5 CZE STG-Brno 4+ 00:56:47 -
41 2833 Kedršt Daniel Age Group Men 35-39 1 CZE 00:56:48 -
42 3003 Kraus Tomáš Age Group Men 35-39 2 CZE 00:56:58 -
43 3573 Podolinský Marek Age Group Men 35-39 3 SVK 00:57:20 -
47 2097 Bernhard Eilmsteiner Open Men 6 CZE Wolf's Rudel 00:58:12 -
48 2671 Chrappa Bronislava Elite Women 1 SVK 00:58:21 -
49 3078 Kuchař Lukáš Open Men 7 CZE STG-Brno 4+ 00:58:33 -
50 2614 Hrabák Petr Age Group Men 30-34 10 CZE 00:58:33 -
51 2012 Andres Broňa Age Group Men 50-54 1 CZE 00:58:40 -
54 2364 Fencl Jan Open Men 8 CZE STG-Praha 15+ 00:59:21 -
55 2443 Gradl Michaela Elite Women 2 AUT 00:59:22 -
56 3346 Murčo Marek Open Men 9 CZE STG-CT 4+ 00:59:27 -
57 2976 Kováts György Age Group Men 40-44 2 HUN 00:59:34 -
59 3519 Peterka Tomáš Open Men 10 CZE STG-Holysov 4+ 00:59:47 -
60 3031 Krupica Ondřej Open Men 11 CZE 00:59:51 -
62 2062 Bauštein Milan Age Group Men 30-34 11 CZE 01:00:01 -
64 3653 Račko Václav Age Group Men 35-39 4 CZE 01:00:16 -
65 2256 Čížek Jan Age Group Men 18-24 7 CZE 01:00:20 -
70 2312 Dubská Gabriela Elite Women 3 SVK 01:01:07 -
73 2068 Bednář Richard Age Group Men 30-34 13 CZE 01:01:20 -
74 2549 Hlavatý Vladislav Age Group Men 30-34 14 CZE 01:01:21 -
75 3644 Půček Zdeněk Age Group Men 30-34 15 CZE 01:01:36 -
76 3297 Mikuš Michal Age Group Men 35-39 6 CZE 01:01:40 -
78 2482 Hajosteková Simona Elite Women 4 SVK 01:02:07 -
80 3123 Lamač Daniel Age Group Men 15-17 4 CZE 01:02:20 -
81 2756 Jozefčák Ladislav Elite Men 18 CZE 01:02:20 -
85 3136 Lašek Karel Open Men 17 CZE STG-Pribram 4+ 01:02:45 -
86 3236 Marosi Peter Age Group Men 40-44 6 SVK 01:02:51 -
87 3070 Kudlič Josef Age Group Men 30-34 16 CZE 01:02:54 -
88 2031 Balom Soma Age Group Men 18-24 10 HUN 01:02:56 -
90 2409 Fryček Jan Age Group Men 30-34 17 CZE 01:03:12 -
91 3296 Mikulková Petra Age Group Women 30-34 1 CZE 01:03:22 -
92 3228 Marfláková Iveta Elite Women 5 CZE 01:03:26 -
95 3211 Malý Matouš Open Men 19 CZE 01:03:50 -
100 2147 Brejcha Miloš Age Group Men 50-54 2 CZE 01:04:06 -
101 3355 Mužík Martin Age Group Men 18-24 12 CZE 01:04:23 -
105 2243 Černý Lukáš Open Men 22 CZE 01:04:56 -
107 3145 Lesák Adam Open Men 24 CZE SAZKA 01:05:01 -
109 3596 Portellová Karolina Age Group Women 35-39 1 CZE 01:05:11 -
110 2569 Holuša Radomír Open Men 26 CZE STG-HK 15+ 01:05:16 -
111 2419 Gabriel Jan Open Men 27 CZE STG-Celakovice 15+ 01:05:22 -
112 3561 Plaček Tomáš Age Group Men 25-29 6 CZE 01:05:25 -
113 2954 Kotes Peter Open Men 28 SVK 01:05:34 -
114 3409 novakova gabriela Age Group Women 40-44 1 CZE 01:05:39 -
115 3223 Marek Roman Elite Men 19 CZE 01:06:01 -
116 3351 Musílková Marcela Age Group Women 30-34 2 CZE 01:06:10 -
118 2573 Honěk Šimon Age Group Men 18-24 13 CZE 01:06:12 -
122 2088 Volf Karel Age Group Men 50-54 3 CZK 01:06:39 -
123 2215 Helešic Dominik Open Men 30 CZE STG-Lisov 15+ 01:06:46 -
124 3343 Mucha Miroslav Open Men 31 CZE 01:06:47 -
125 2667 Chochola Adam Age Group Men 40-44 7 CZE 01:06:52 -
130 3147 Lettava Marek Age Group Men 25-29 8 CZE 01:07:18 -
132 3534 Petrašovský Luboš Open Men 35 CZE Střepina Team 01:07:40 -
133 2967 Kovačičín Jan Open Men 36 CZE STG-Lisov 15+ 01:07:43 -
135 3375 Neprášek Pavel Age Group Men 35-39 10 CZE 01:08:04 -
137 2261 Čuhel Igor Open Men 38 CZE STG-Brno 4+ 01:08:10 -
142 3459 Pančura Tomáš Open Men 41 CZE 01:08:25 -
143 2079 Bell Thomas Age Group Men 35-39 11 POL 01:08:26 -
144 3450 Pagáč Vladimír Age Group Men 25-29 9 SVK 01:08:33 -
146 3368 Nechutný Jiři Open Men 42 CZE STG-Sušice 4+ 01:08:56 -
147 3114 Kyrych Michaela Age Group Women 35-39 3 CZE 01:08:58 -
150 2303 Dratvová Silvia Age Group Women 18-24 2 SVK 01:09:17 -
151 2267 Daněk Radek Elite Men 22 CZE 01:09:18 -
152 3466 Pásler Richard Open Men 44 CZE GymplBarbarz 01:09:31 -
153 2327 Dvořák František Open Men 45 CZE STG-Lisov 15+ 01:09:32 -
156 2487 Halo Pavel Open Men 47 CZE 01:09:55 -
157 2117 Bohatová Tereza Age Group Women 18-24 3 CZE 01:09:55 -
159 3273 Měrka Roman Open Men 49 CZE STG-Zlin 4+ 01:10:01 -
161 2010 Amort Felix Open Men 50 CZE jihoCZEši 01:10:05 -
162 2362 Fejtová Zuzana Elite Women 6 CZE 01:10:06 -
164 2176 Buranský Šimon Age Group Men 15-17 7 CZE 01:10:13 -
165 2203 Florián Pavel Open Men 51 CZE STG-Celakovice 15+ 01:10:17 -
170 2707 Jankovičová Natália Open Women 2 SVK 01:10:22 -
171 2526 Hejna David Open Men 53 CZE 01:10:22 -
174 2873 Knoflíček Ondřej Open Women 3 CZE Na pohodu 01:10:37 -
175 3229 Marholt Petr Age Group Men 25-29 10 CZE 01:10:41 -

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:08m:41s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

61 let

POČASÍ

18.4 °C

MUŽŮ

1065 startujících

ŽEN

435 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 26m:11s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 818 Haviarik Jakub Elite Men 1 SVK 01:20:32 -
2 914 Chrappa Richard Elite Men 2 SVK 01:23:26 -
3 684 Dorňák Petr Elite Men 3 CZE 01:26:09 -
4 627 Ceniga Peter Elite Men 4 SVK 01:28:49 -
5 1058 Kolář Jakub Age Group Men 18-24 1 CZE 01:29:08 -
6 1923 Vrbenský Jakub Elite Men 5 CZE 01:30:24 -
7 1355 Novák Josef Age Group Men 18-24 2 CZE 01:30:56 -
8 1633 Slováček Dominik Elite Men 6 CZE 01:34:37 -
10 957 Kopeček David Age Group Men 25-29 1 CZE 01:36:51 -
11 974 Joska Vladislav Age Group Men 30-34 1 CZE 01:37:09 -
12 1207 Liška Miloš Age Group Men 45-49 1 CZE 01:37:10 -
13 1733 Šinkovský Roman Age Group Men 40-44 1 CZE 01:38:06 -
14 724 Fehér Richárd Age Group Men 30-34 2 HUN 01:38:08 -
15 1183 László Mészáros Age Group Men 30-34 3 HUN 01:38:22 -
16 1708 Szednár Roland Age Group Men 25-29 2 HUN 01:39:09 -
17 726 Fiala Dan Elite Men 8 CZE 01:39:21 -
18 1018 Kedršt Daniel Age Group Men 35-39 1 CZE 01:39:28 -
19 1420 Pavlík Michal Elite Men 9 CZE 01:39:45 -
20 1159 Kulhánek Martin Elite Men 10 CZE 01:41:17 -
22 1388 Pagáč Daniel Age Group Men 18-24 3 SVK 01:41:41 -
23 1737 Šisler Patrik Age Group Men 25-29 3 CZE 01:42:11 -
24 1881 Vavrečka Libor Age Group Men 35-39 2 CZE 01:42:24 -
26 614 Bukvai Miloš Elite Men 12 SVK 01:42:36 -
27 1755 Špaček Luděk Elite Men 13 CZE 01:42:49 -
28 1918 Vostřel Radek Age Group Men 15-17 1 CZE 01:43:26 -
29 1683 Stutz Jan Open Men 1 CZE STG-Kadan 4+ 01:43:36 -
30 1795 Theuer Martin Open Men 2 CZE 01:44:04 -
31 1938 Wornath Daniel Age Group Men 25-29 5 SVK 01:44:05 -
32 1411 Pařenica Robert Open Men 3 CZE STG-Brno 4+ 01:44:20 -
33 5070 David Radek Open Men 4 CZE 01:44:43 -
34 5015 Babii Oleksii Age Group Men 30-34 4 UKR 01:44:58 -
35 1130 Krupica Ondřej Age Group Men 18-24 4 CZE 01:45:21 -
36 1456 Pitoňák Marek Open Men 5 CZE STG-Lisov 15+ 01:45:31 -
37 770 Ganahl Christoph Elite Men 14 AUT 01:45:48 -
41 782 Gradl Michaela Elite Women 1 AUT 01:46:43 -
42 1275 Meravý Tomáš Age Group Men 30-34 5 CZE 01:46:58 -
43 5038 Biedermann René Age Group Men 30-34 6 AUT 01:47:10 -
44 1132 Krupka Michal Age Group Men 18-24 5 CZE 01:47:20 -
45 1715 Šando Ondřej Age Group Men 18-24 6 CZE 01:47:21 -
46 1896 Vitásek Aleš Age Group Men 45-49 2 CZE 01:47:32 -
47 913 Chrappa Bronislava Elite Women 2 SVK 01:47:36 -
49 1238 Maloň Tomáš Age Group Men 25-29 6 CZE 01:47:48 -
50 1467 Podolinský Marek Age Group Men 35-39 5 SVK 01:48:02 -
51 794 Habrun Róbert Age Group Men 25-29 7 SVK 01:48:07 -
53 1131 Krupica Ondřej Age Group Men 40-44 4 CZE 01:49:03 -
54 1052 Kohout David Age Group Men 25-29 8 CZE 01:49:14 -
55 771 Ganahl Matthias Age Group Men 30-34 8 AUT 01:49:35 -
57 863 Hoplíček Ondřej Age Group Men 25-29 9 CZE 01:49:54 -
58 1066 Kolpek Karel Open Men 6 CZE 01:50:21 -
59 1614 Skala Jan Age Group Men 40-44 5 CZE 01:50:33 -
60 5084 Drbohlav Josef Age Group Men 18-24 7 CZE 01:50:46 -
63 1838 TYL Lukáš Age Group Men 30-34 9 CZE 01:51:02 -
64 932 Jan Řezníček Age Group Men 45-49 4 CZE 01:51:21 -
65 1249 Marfláková Iveta Elite Women 3 CZE 01:51:26 -
67 1156 Kuchař Lukáš Open Men 7 CZE STG-Brno 4+ 01:51:40 -
68 856 Holuša Radomír Open Men 8 CZE STG-Pardubice 4+ 01:51:43 -
69 530 Balint Michal Age Group Men 30-34 10 CZE 01:51:46 -
71 620 Butorová Lenka Elite Women 4 CZE 01:52:17 -
72 877 Hrdlička Jan Open Men 10 CZE STG-Lisov 15+ 01:52:22 -
73 517 Andres Broňa Age Group Men 50-54 1 CZE 01:52:25 -
74 926 Illéš Martin Open Men 11 SVK 01:52:39 -
75 1216 Lukačovič Jiří Age Group Men 35-39 7 CZE 01:52:40 -
76 965 Jindřich Petr Elite Men 15 CZE 01:52:42 -
77 1391 Pakandl Zbyněk Age Group Men 25-29 12 CZE 01:52:49 -
78 1710 Šafránek Michal Age Group Men 30-34 11 CZE 01:53:11 -
79 699 Dvořák Martin Open Men 12 CZE Evolution gym 01:53:25 -
81 1378 Nový Jaroslav Age Group Men 18-24 9 CZE 01:53:41 -
82 5004 Ananin Artem Age Group Men 30-34 12 RUS 01:53:54 -
83 1573 Řehoř Zdeněk Age Group Men 40-44 6 CZE 01:54:17 -
84 672 Miklovicz Peter Laszlo Age Group Men 30-34 13 HUN 01:54:20 -
86 531 Balom Soma Age Group Men 18-24 10 HUN 01:54:39 -
87 1732 Šindler Matěj Age Group Men 25-29 14 CZE 01:54:41 -
88 1934 Wiesinger Christoph Age Group Men 35-39 8 AUT 01:54:49 -
89 1862 Kučera Petr Open Men 13 CZE 01:54:52 -
91 1531 Rákoci Nikolas Age Group Men 18-24 11 SVK 01:56:08 -
94 1399 Pančura Tomáš Open Men 14 CZE 01:56:18 -
95 660 Čuhel Igor Open Men 15 CZE STG-Brno 4+ 01:56:21 -
96 1102 Kováts György Age Group Men 40-44 7 HUN 01:56:25 -
97 1389 Pagáč Vladimír Age Group Men 25-29 15 SVK 01:56:40 -
98 1712 Šafránek Michal Age Group Men 25-29 16 CZE 01:56:44 -
99 1164 Kurial Zbyněk Open Men 16 CZE 01:56:57 -
100 1194 Lettava Marek Age Group Men 25-29 17 CZE 01:57:13 -
102 1935 Wipplinger Martin Elite Men 17 AUT 01:57:23 -
103 1091 Kotes Peter Open Men 17 SVK 01:57:25 -
104 905 Chlup Tomáš Open Men 18 CZE Evolution gym 01:57:30 -
105 1740 Škota Jan Open Men 19 CZE STG-Sporice 4+ 01:57:43 -
106 1578 Sába Josef Age Group Men 30-34 15 CZE 01:58:02 -
107 1598 Čajda Daniel Open Men 20 CZE STG-Brno 4+ 01:58:15 -
108 1714 Šando Adam Age Group Men 15-17 2 CZE 01:58:37 -
109 746 Fořt Josef Open Men 21 CZE STG-LNL 4+ 01:58:39 -
110 1437 Peterka Tomáš Open Men 22 CZE STG-Holysov 4+ 01:58:39 -
111 5090 Dunkl Tobiad Age Group Men 18-24 12 AUT 01:58:53 -
112 5138 Hammerschmid Christian Age Group Men 25-29 18 AUT 01:58:53 -
113 766 Gabriel Jan Open Men 23 CZE STG-Celakovice 15+ 01:59:24 -
114 552 Bednář Richard Open Men 24 CZE STG-Kolin 4+ 01:59:30 -
115 706 Dvořák Stanislav Open Men 25 CZE STG-Strupcice 15+ 01:59:30 -
116 758 Fuchshuber Andreas Age Group Men 35-39 11 GER 01:59:36 -
118 5010 Aranyi Norbert Open Men 27 HUN 02:00:04 -
119 1839 Tylich Jan Open Men 28 CZE Y Softers 02:00:11 -
120 631 Cimler Jiří Age Group Men 35-39 12 CZE 02:00:14 -

Zdroj: On line System