ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:50m:9s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

61 let

MUŽŮ

1084 startujících

ŽEN

416 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 16m:43s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 18242 Žiška Peter Elite Men 1 SVK 00:42:57 -
2 17050 Łobodziński Piotr Elite Men 2 POL 00:43:59 1m:2s
3 16447 Haviarik Jakub Elite Men 3 SVK 00:48:38 5m:41s
4 17804 Suszka Tomáš Age Group Men 25-29 1 CZE 00:49:15 6m:18s
5 17479 Planeta Štefan Elite Men 4 SVK 00:51:18 8m:21s
6 18098 Vladár Ján Elite Men 5 SVK 00:51:47 8m:50s
7 16827 Kolář Jakub Age Group Men 18-24 1 CZE 00:53:23 10m:26s
8 18130 Vrbenský Jakub Elite Men 6 CZE 00:53:31 10m:34s
9 17881 Špaček Luděk Elite Men 7 CZE 00:53:50 10m:53s
10 16256 Dorňák Petr Elite Men 8 CZE 00:53:57 11m:0s
11 18223 Ziober Zbigniew Elite Men 9 POL 00:54:37 11m:40s
12 17720 Slováček Dominik Elite Men 10 CZE 00:54:46 11m:49s
13 17421 Pavlík Michal Elite Men 11 CZE 00:56:21 13m:24s
14 17787 Stupka Patrik Age Group Men 18-24 2 CZE 00:56:25 13m:28s
15 16902 Adrian Rurkowski Age Group Men 18-24 3 PL 00:56:47 13m:50s
16 16531 Hoplíček Ondřej Age Group Men 25-29 2 CZE 00:57:08 14m:11s
17 16861 Kopeček David Age Group Men 25-29 3 CZE 00:57:08 14m:11s
18 17134 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-44 1 CZE 00:58:15 15m:18s
19 17036 Lesniak Lukáš Elite Men 12 CZE 00:58:21 15m:24s
20 16829 Kolář Josef Age Group Men 30-34 1 CZE 00:58:31 15m:34s
21 17045 Vitásek Aleš Age Group Men 45-49 1 CZE 00:58:32 15m:35s
22 17999 Uharček Marcel Age Group Men 40-44 2 SVK 00:58:37 15m:40s
23 16759 Kedršt Daniel Age Group Men 35-39 1 CZE 00:58:58 16m:1s
24 18115 Volný Tomáš Age Group Men 30-34 2 CZE 00:58:58 16m:1s
25 18048 Vaníček Petr Open Men 1 CZE 00:59:05 16m:8s
26 16253 Domorád Vojtěch Age Group Men 30-34 3 CZE 00:59:31 16m:34s
27 16313 Fabiánová Martina Elite Women 1 CZE 00:59:40 16m:43s
28 16941 Krupka Michal Age Group Men 18-24 4 CZE 01:00:12 17m:15s
29 16263 Drábek Lukáš Age Group Men 18-24 5 CZE 01:00:12 17m:15s
30 16280 Dufek Jakub Age Group Men 25-29 4 CZE 01:00:22 17m:25s
31 18246 Žůrek Jakub Open Men 2 CZE 01:00:38 17m:41s
32 17785 Studnička Ondřej Age Group Men 15-17 1 CZE 01:00:42 17m:45s
33 17537 Prášil Jiří Open Men 3 CZE 01:01:06 18m:9s
34 16200 Čerbák Adam Age Group Men 18-24 6 CZE 01:01:08 18m:11s
35 17131 Marflák Michal Age Group Men 35-39 2 CZE 01:01:12 18m:15s
36 16579 Hrdlička Jan Open Men 4 CZE STG-CBUD 4+ 01:01:45 18m:48s
37 17178 Meravý Tomáš Age Group Men 30-34 4 CZE 01:02:11 19m:14s
38 17752 Soukupová Vendula Elite Women 2 CZE 01:02:16 19m:19s
39 17315 Pešek Daniel Age Group Men 25-29 5 CZE 01:02:17 19m:20s
40 17824 Šafránek Michal Age Group Men 30-34 5 CZE 01:02:18 19m:21s
41 17132 Marfláková Iveta Age Group Women 30-34 1 CZE 01:02:47 19m:50s
42 17652 Řehoř Zdeněk Open Men 5 CZE STG-Strupcice 4+ 01:03:15 20m:18s
43 16770 Kiliján Tomáš Age Group Men 35-39 3 CZE 01:03:25 20m:28s
44 16466 Hejl Aleš Age Group Men 25-29 6 CZE 01:03:36 20m:39s
45 16638 Panitz Erich Age Group Men 30-34 6 CZE 01:03:43 20m:46s
46 18067 Medygral Krystian Wiktor Age Group Men 25-29 7 POL 01:03:48 20m:51s
47 16387 Grecman Daniel Elite Men 13 CZE 01:03:53 20m:56s
48 17862 Škopek Martin Age Group Men 30-34 7 CZE 01:03:59 21m:2s
49 17058 Lukačovič Jiří Open Men 6 CZE Šneci 01:04:05 21m:8s
50 16712 Kaczor Emil Age Group Men 35-39 4 POL 01:04:11 21m:14s
51 18192 Záruba Erik Age Group Men 15-17 2 CZE 01:04:11 21m:14s
52 18201 Zbranek Václav Open Men 7 CZE 01:04:14 21m:17s
53 16967 Kucka Juraj Open Men 8 SVK Meridiana 01:04:15 21m:18s
54 16599 Hudoková Simona Open Women 1 SVK Meridiana 01:04:15 21m:18s
55 16385 Gramel Peter Age Group Men 35-39 5 CZE 01:04:17 21m:20s
56 16820 Kołaczek Hubert Age Group Men 18-24 7 POL 01:04:22 21m:25s
57 17382 Pakandl Zbyněk Age Group Men 25-29 8 CZE 01:04:29 21m:32s
58 16182 Cimler Jiří Age Group Men 35-39 6 CZE 01:05:05 22m:8s
59 17339 Novotný Antonín Age Group Men 40-44 3 CZE 01:05:08 22m:11s
60 18080 Veselý Dominik Age Group Men 18-24 8 CZE 01:05:15 22m:18s
61 16278 Dudešek Martin Open Men 9 CZE 01:05:20 22m:23s
62 18227 Zlámal Tomáš Open Men 10 CZE STG-PP 4+ 01:05:32 22m:35s
63 17786 Stuchlík Michal Age Group Men 25-29 9 CZE 01:05:33 22m:36s
64 17784 Studnička Oldřich Age Group Men 18-24 9 CZE 01:05:41 22m:44s
65 17023 Látal Jan Age Group Men 18-24 10 CZE 01:05:43 22m:46s
66 17583 Půža Patrik Age Group Men 15-17 3 CZE 01:05:46 22m:49s
67 18164 Woźniak Artur Open Men 11 POL 01:05:49 22m:52s
68 17850 Šimek Jakub Open Men 12 CZE 01:05:54 22m:57s
69 16311 Fábera Luboš Age Group Men 30-34 8 CZE 01:05:57 23m:0s
70 187 Groholy Babett Elite Women 3 HUN 01:06:02 23m:5s
71 17268 Naďo Jaroslav Age Group Men 18-24 11 CZE 01:06:04 23m:7s
72 17446 Peterka Tomáš Age Group Men 25-29 10 CZE 01:06:07 23m:10s
73 17070 Macek Pavel Open Men 13 CZE 01:06:59 24m:2s
74 16707 Jurča Matouš Open Men 14 CZE 01:07:08 24m:11s
75 17293 Neprášek Pavel Age Group Men 35-39 7 CZE 01:07:16 24m:19s
76 16472 Hendrych Tibor Open Men 15 CZE 01:07:19 24m:22s
77 17213 Míšek Robin Age Group Men 15-17 4 CZE 01:07:22 24m:25s
78 17588 Račko Václav Age Group Men 35-39 8 CZE 01:07:32 24m:35s
79 17086 Majersky Jozef Open Men 16 SVK Meridiana 01:07:41 24m:44s
80 18039 Váňa Matěj Age Group Men 18-24 12 CZE 01:08:06 25m:9s
81 16578 Hrčkulák Richard Age Group Men 50-54 1 CZE 01:08:07 25m:10s
82 17867 Škréta Václav Open Men 17 CZE STG-Kadan 4+ 01:08:08 25m:11s
83 16020 Antonovič Lukáš Open Men 18 CZE STG-Kadan 4+ 01:08:12 25m:15s
84 16370 Gawroniuk Paulina Age Group Women 25-29 1 POL 01:08:13 25m:16s
85 16789 Kligl Lukáš Open Men 19 CZE Postřelený kachny 01:08:21 25m:24s
86 17647 Ryzák David Open Men 20 CZE Opravný termín 01:08:22 25m:25s
87 17021 Lašek Karel Open Men 21 CZE STG-Pribram 4+ 01:08:32 25m:35s
88 16469 Helcl Vojtěch Age Group Men 45-49 2 CZE 01:08:37 25m:40s
89 18113 Volf Karel Age Group Men 50-54 2 CZE 01:08:40 25m:43s
90 16915 Krásná Veronika Elite Women 4 CZE 01:08:41 25m:44s
91 16158 Bukvai Miloš Elite Men 14 SVK 01:08:43 25m:46s
92 17096 Maliha Roman Age Group Men 18-24 13 CZE 01:08:51 25m:54s
93 18263 Chudomel Radek Open Men 22 CZE 01:08:57 26m:0s
94 18254 Doubrava David Age Group Men 15-17 5 CZE 01:09:07 26m:10s
95 17318 Novák Lukáš Open Men 23 CZE Šneci 01:09:09 26m:12s
96 17654 Řezáč Václav Open Men 24 CZE STG-Pribram 4+ 01:09:13 26m:16s
97 16216 Čížek Jan Age Group Men 25-29 11 CZE 01:10:05 27m:8s
98 17516 Poncza Roman Open Men 25 CZE STG-Havirov 4+ 01:10:32 27m:35s
99 16055 Bartošík Jan Age Group Men 18-24 14 CZE 01:10:33 27m:36s
100 16626 Chochola Adam Age Group Men 40-44 4 CZE 01:10:35 27m:38s

Zdroj: On line System