ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:13m:18s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

64 let

MUŽŮ

1130 startujících

ŽEN

370 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 32m:18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 20368 Žiška Peter Elite Men 1 SVK 01:26:44 -
2 18718 Hajnos Dawid Elite Men 2 POL 01:30:25 3m:41s
3 19530 Oślizło Tomasz Elite Men 3 POL 01:30:25 3m:41s
4 18831 Hrdina Pavel Elite Men 4 CZE 01:33:31 6m:47s
5 19687 Pospíšil Richard Elite Men 5 SVK 01:36:07 9m:23s
6 18700 Groh Radoslav Elite Men 6 CZE 01:37:38 10m:54s
7 19107 Koziol Kamil Elite Men 7 POL 01:41:58 15m:14s
8 19043 Kolář Jakub Age Group Men 18-24 1 CZE 01:42:04 15m:20s
9 20120 Třešňák Radim Age Group Men 35-39 1 CZE 01:43:06 16m:22s
10 19948 Suszka Tomáš Age Group Men 25-29 1 CZE 01:43:48 17m:4s
11 20269 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 2 CZE 01:43:55 17m:11s
12 20234 Vladár Ján Elite Men 8 SVK 01:44:21 17m:37s
13 19149 Krzystyniak Robert Age Group Men 45-49 1 POL 01:46:49 20m:5s
14 18804 Hoplíček Ondřej Age Group Men 25-29 2 CZE 01:47:17 20m:33s
15 19791 Růžek Vojtěch Elite Men 9 CZE 01:48:03 21m:19s
16 19790 Růžek Pavel Elite Men 10 CZE 01:48:03 21m:19s
17 19551 Pařenica Robert Age Group Men 25-29 3 CZE 01:49:33 22m:49s
18 19746 Raczek Radosław Age Group Men 25-29 4 POL 01:49:47 23m:3s
19 20235 Vladyka Honza Elite Men 11 CZE 01:49:56 23m:12s
20 19872 Slováček Dominik Elite Men 12 CZE 01:50:23 23m:39s
21 19166 Bořil Petr Age Group Men 30-34 1 CZE 01:51:14 24m:30s
22 20347 Ziober Zbigniew Elite Men 13 POL 01:51:57 25m:13s
23 19143 Krupka Michal Age Group Men 18-24 3 CZE 01:53:09 26m:25s
24 19522 Oniszczuk Bartosz Age Group Men 35-39 2 POL 01:53:29 26m:45s
25 20024 Špaček Luděk Elite Men 14 CZE 01:53:44 27m:0s
26 20196 Vavrečka Libor Open Men 1 CZE STG-Olomouc 4+ 01:53:52 27m:8s
27 20079 Theuer Martin Open Men 2 CZE 01:53:52 27m:8s
28 20137 Uharček Marcel Age Group Men 40-44 1 SVK 01:54:05 27m:21s
29 19385 Mikrut Jakub Age Group Men 18-24 4 POL 01:55:37 28m:53s
30 19146 Krýsl Miloslav Elite Men 15 CZE 01:56:23 29m:39s
31 19319 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-44 2 CZE 01:56:30 29m:46s
32 20214 Vepřek Martin Open Men 3 CZE 01:57:21 30m:37s
33 19555 Pastuszka Paweł Age Group Men 30-34 2 POL 01:57:26 30m:42s
34 20369 Žižka Ondřej Age Group Men 45-49 2 CZE 01:57:31 30m:47s
35 19601 Pešek Daniel Age Group Men 25-29 5 CZE 01:57:50 31m:6s
36 20228 Vitásek Aleš Age Group Men 45-49 3 CZE 01:58:05 31m:21s
37 19574 Pavlík Michal Elite Men 16 CZE 01:58:11 31m:27s
38 18342 Baranowska Katarzyna Elite Women 1 POL 01:59:02 32m:18s
39 20350 Zlámal Tomáš Open Men 4 CZE STG-PP 4+ 01:59:19 32m:35s
40 20295 Zabloudil Jan Age Group Men 30-34 3 CZE 01:59:46 33m:2s
41 19959 Świętek Bartosz Age Group Men 18-24 5 POL 01:59:58 33m:14s
42 19046 Kolář Ladislav Open Men 5 CZE 02:00:04 33m:20s
43 18669 Gałdyn Kamil Age Group Men 18-24 6 POL 02:00:12 33m:28s
44 20252 Volný Tomáš Age Group Men 30-34 4 CZE 02:00:26 33m:42s
45 18694 Gramel Peter Open Men 6 CZE STG-Celakovice 15+ 02:00:29 33m:45s
46 18833 Hrdlička Jan Age Group Men 25-29 6 CZE 02:00:40 33m:56s
47 19363 Meluzín Petr Age Group Men 30-34 5 CZE 02:00:51 34m:7s
48 20054 Haken Viktor Open Men 7 SVK 02:00:55 34m:11s
49 18548 Dostál David Age Group Men 18-24 7 CZE 02:00:55 34m:11s
50 20263 Vostřel Radek Age Group Men 15-17 1 CZE 02:00:55 34m:11s
51 19697 Prášil Jiří Open Men 8 CZE 02:01:12 34m:28s
52 18870 Chlopčík Radek Open Men 9 CZE 02:02:10 35m:26s
53 19381 Mikel Marek Age Group Men 30-34 6 CZE 02:02:17 35m:33s
54 20183 Vaníček Petr Open Men 10 CZE 02:02:23 35m:39s
55 18605 Fabiánová Martina Elite Women 2 CZE 02:02:39 35m:55s
56 19976 Šafránek Michal Age Group Men 30-34 7 CZE 02:02:48 36m:4s
57 19318 Marfláková Iveta Age Group Women 30-34 1 CZE 02:02:54 36m:10s
58 19935 Studnička Oldřich Age Group Men 18-24 8 CZE 02:02:55 36m:11s
59 19010 Kligl Lukáš Open Men 11 CZE Postřelený kachny 02:02:57 36m:13s
60 19814 Říha Zdeněk Age Group Men 35-39 3 CZE 02:03:06 36m:22s
61 19438 Naďo Jaroslav Age Group Men 18-24 9 CZE 02:03:16 36m:32s
62 19607 Peterka Tomáš Age Group Men 25-29 7 CZE 02:03:31 36m:47s
63 18744 Havlásek Jan Open Men 12 CZE STG-Opava 4+ 02:04:06 37m:22s
64 18555 Drábek Lukáš Age Group Men 18-24 10 CZE 02:04:13 37m:29s
65 18643 Formánek Jiří Open Men 13 CZE STG-Chomutov 4+ 02:04:42 37m:58s
66 19196 Kujawa Szymon Age Group Men 30-34 8 POL 02:04:52 38m:8s
67 18543 Domorád Vojtěch Age Group Men 30-34 9 CZE 02:05:11 38m:27s
68 18885 Chvastek David Age Group Men 40-44 3 CZE 02:05:11 38m:27s
69 18604 Fábera Luboš Age Group Men 30-34 10 CZE 02:05:33 38m:49s
70 19317 Marflák Michal Age Group Men 35-39 4 CZE 02:05:48 39m:4s
71 19806 Řehoř Zdeněk Age Group Men 40-44 4 CZE 02:06:00 39m:16s
72 18573 Dufek Jakub Age Group Men 25-29 8 CZE 02:06:48 40m:4s
73 18769 Herberová Hana Open Women 1 CZE 02:07:18 40m:34s
74 18383 Belej Tomáš Open Men 14 CZE STG-Chomutov 4+ 02:07:21 40m:37s
75 19544 Panitz Erich Age Group Men 30-34 11 CZE 02:07:36 40m:52s
76 18899 Janák Jiří Age Group Men 35-39 5 CZE 02:07:43 40m:59s
77 20254 Vopasek Miroslav Age Group Men 25-29 9 CZE 02:07:46 41m:2s
78 20012 Škrabal Petr Age Group Men 40-44 5 CZE 02:07:49 41m:5s
79 20375 Waldhans Patrik Open Men 15 CZE 02:07:50 41m:6s
80 18938 Jurča Matouš Open Men 16 CZE 02:07:50 41m:6s
81 18761 Hejla Lukáš Open Men 17 CZE STG-Celakovice 15+ 02:08:05 41m:21s
82 19036 Koďous Leoš Open Men 18 CZE STG-RNK 4+ 02:08:06 41m:22s
83 19358 Melich David Age Group Men 18-24 11 CZE 02:08:06 41m:22s
84 18998 Kiliján Tomáš Age Group Men 35-39 6 CZE 02:08:20 41m:36s
85 19479 Novák Daniel Age Group Men 18-24 12 CZE 02:08:22 41m:38s
86 18315 Andres Broňa Age Group Men 50-54 1 CZE 02:08:27 41m:43s
87 18343 Baranowski Jarosław Open Men 19 POL STG Wałbrzych 4+ 02:08:29 41m:45s
88 18949 Kaczor Emil Age Group Men 35-39 7 POL 02:08:31 41m:47s
89 19922 Straka Martin Open Men 20 CZE Starky 02:08:36 41m:52s
90 187 Groholy Babett Elite Women 3 HUN 02:08:43 41m:59s
91 18758 Heidenreich Patrik Age Group Men 35-39 8 CZE 02:09:18 42m:34s
92 18793 Hoffmann Adam Open Men 21 CZE STG-Havirov 4+ 02:09:27 42m:43s
93 20166 Vala Jaromír Age Group Men 40-44 6 CZE 02:09:34 42m:50s
94 18552 Doubrava Daniel Age Group Men 18-24 13 CZE 02:09:40 42m:56s
95 19217 Lamač Daniel Age Group Men 15-17 2 CZE 02:10:12 43m:28s
96 18391 Beníček Matěj Open Men 22 CZE STG-Zlin 4+ 02:10:15 43m:31s
97 20141 Ujfaluši Jakub Open Men 23 CZE STG-PP 4+ 02:10:25 43m:41s
98 18332 Babušková Stanislava Age Group Women 45-49 1 CZE 02:10:35 43m:51s
99 19391 Mikyska Václav Age Group Men 40-44 7 CZE 02:10:55 44m:11s
100 19232 Lašek Karel Open Men 24 CZE 02:11:15 44m:31s

Zdroj: On line System