ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:3m:48s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

69 let

POČASÍ

8.7 °C

MUŽŮ

1201 startujících

ŽEN

299 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 19m:30s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8335 Haviarik Jakub Elite Men 1 SVK 01:03:30 -
2 10284 Žiška Peter Elite Men 2 SVK 01:04:30 1m:0s
3 8467 Hrdina Pavel Elite Men 3 CZE 01:05:49 2m:19s
4 10038 Tvrdik Tomas Elite Men 4 CZE 01:07:15 3m:45s
5 8501 Hynek Richard Elite Men 5 CZE 01:07:58 4m:28s
6 9553 RAJNIAK MICHAL Elite Men 6 SVK 01:08:17 4m:47s
7 10296 Vacík Jiří Elite Men 7 CZE 01:12:06 8m:36s
8 9837 Szabó Dávid Elite Men 8 HUN 01:12:20 8m:50s
9 8128 Dorňák Petr Elite Men 9 CZE 01:12:28 8m:58s
10 9397 Pavlík Michal Age Group Men 30-34 1 CZE 01:12:56 9m:26s
11 10294 Krejčí Pavel Elite Men 10 CZE 01:13:20 9m:50s
12 10293 Schuh Martin Age Group Men 25-29 1 AUT 01:14:05 10m:35s
13 7972 Botha Armin Elite Men 11 ZAF 01:14:20 10m:50s
14 9949 Štulajter Adam Age Group Men 25-29 2 SVK 01:15:05 11m:35s
15 8678 Kazuła Jakub Age Group Men 18-24 1 POL 01:15:14 11m:44s
16 9360 Pagáč Daniel Age Group Men 18-24 2 SVK 01:15:21 11m:51s
17 9661 Sciranka Samuel Elite Men 12 SVK 01:15:30 12m:0s
18 9244 Nagy Kornel Age Group Men 30-34 2 HUN 01:15:48 12m:18s
19 8231 Florentin Ovidiu Bonte Age Group Men 35-39 1 ROU 01:16:24 12m:54s
20 9891 Šinkovský Roman Age Group Men 40-44 1 CZE 01:17:05 13m:35s
21 10010 Tóth Roman Age Group Men 25-29 3 CZE 01:17:08 13m:38s
22 8669 KASZA RAFAŁ Age Group Men 35-39 2 POL 01:17:09 13m:39s
23 8035 Cwirzen Marcin Age Group Men 30-34 3 POL 01:17:51 14m:21s
24 9022 Liutkus Dainius Elite Men 13 LTU 01:17:58 14m:28s
25 8470 Hrivnak Ľubomír Age Group Men 25-29 4 SVK 01:18:04 14m:34s
26 9727 Slováček Dominik Elite Men 14 CZE 01:18:22 14m:52s
27 8996 Lauko Igor Elite Men 15 SVK 01:18:33 15m:3s
28 8681 Kedršt Daniel Age Group Men 35-39 3 CZE 01:18:41 15m:11s
29 8034 Cupák Martin Age Group Men 45-49 1 CZE 01:18:51 15m:21s
30 9216 Mrkous Jan Elite Men 16 CZE 01:19:29 15m:59s
31 8895 Krupica Ondřej Open Men 1 CZE STG-Vyskov 15+ 01:19:34 16m:4s
32 10172 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 3 CZE 01:19:55 16m:25s
33 8277 Góczán Máté Age Group Men 25-29 5 HUN 01:20:03 16m:33s
34 8993 László Mészáros Age Group Men 30-34 4 HUN 01:20:11 16m:41s
35 8685 Kellner David Age Group Men 40-44 2 CZE 01:20:24 16m:54s
36 8553 Jan Řezníček Age Group Men 45-49 2 CZE 01:20:43 17m:13s
37 8947 Kułaga Sebastian Open Men 2 POL 01:20:57 17m:27s
38 9698 Skala Jan Age Group Men 40-44 3 CZE 01:21:00 17m:30s
39 8228 Fišer Rostislav Age Group Men 45-49 3 CZE 01:21:01 17m:31s
40 10117 Vepřek Karel Age Group Men 40-44 4 CZE 01:21:10 17m:40s
41 10295 Vinicky Petr Elite Men 17 CZE 01:21:15 17m:45s
42 8748 Koďous Leoš Open Men 3 CZE STG-RNK 4+ 01:21:40 18m:10s
43 9474 Podolinský Marek Age Group Men 35-39 4 SVK 01:21:41 18m:11s
44 8879 Krejčík Jiří Age Group Men 25-29 6 CZE 01:21:51 18m:21s
45 8040 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 7 SVK 01:22:03 18m:33s
46 8274 Kahánek Martin Age Group Men 18-24 4 CZE 01:22:23 18m:53s
47 9499 Pospíšil Richard Elite Men 18 SVK 01:22:54 19m:24s
48 9296 Novák Josef Age Group Men 18-24 5 CZE 01:22:59 19m:29s
49 10300 Voráčková Adéla Elite Women 1 CZE 01:23:00 19m:30s
50 9071 Maliha Roman Age Group Men 18-24 6 CZE 01:23:03 19m:33s
51 8893 Miklovicz Gabor Age Group Men 30-34 5 POL 01:23:04 19m:34s
52 8660 Karel Štěpán Elite Men 19 CZE 01:23:05 19m:35s
53 8834 Kouřil Jiří Elite Men 20 CZE 01:23:17 19m:47s
54 9944 Štolpa Vojtěch Open Men 4 CZE STG-Olomouc 4+ 01:23:25 19m:55s
55 10138 Vladyka Honza Elite Men 21 CZE 01:23:45 20m:15s
56 8969 Květoň Jiří Age Group Men 30-34 6 CZE 01:23:47 20m:17s
57 8760 Kolář Jakub Age Group Men 18-24 7 CZE 01:23:50 20m:20s
58 9915 Špaček Luděk Elite Men 22 CZE 01:23:59 20m:29s
59 10298 Krajčovič Patrik Elite Men 23 SVK 01:24:02 20m:32s
60 9848 Šafránek Michal Elite Men 24 CZE 01:24:55 21m:25s
61 9491 Politov Oleg Age Group Men 30-34 7 RUS 01:25:12 21m:42s
62 10135 Vítek Jiří Open Men 5 CZE Náhodní kolemjdoucí 01:25:36 22m:6s
63 9203 Morávek Jan Open Men 6 CZE STG-Praha 15+ 01:25:38 22m:8s
64 9027 Lokajíčková Klára Elite Women 2 CZE 01:25:48 22m:18s
65 9519 Procházka Lukáš Open Men 7 CZE 01:25:49 22m:19s
66 8968 Kvedaravičius Ričards Age Group Men 40-44 5 LTU 01:25:57 22m:27s
67 8193 Fabiánová Martina Elite Women 3 CZE 01:26:09 22m:39s
68 9154 Meravý Tomáš Age Group Men 30-34 8 CZE 01:26:18 22m:48s
69 9847 Šafránek Michal Age Group Men 25-29 8 CZE 01:26:23 22m:53s
70 9367 Pala Marian Open Men 8 CZE 01:26:27 22m:57s
71 8463 Hráček Martin Open Men 9 CZE OCR Losers 01:26:36 23m:6s
72 8112 Dobrovolný Tomáš Open Men 10 CZE STG-Breclav 15+ 01:26:41 23m:11s
73 8605 Joska Vladislav Age Group Men 30-34 9 CZE 01:26:56 23m:26s
74 8960 Kurial Zbyněk Open Men 11 CZE STG-Breclav 15+ 01:27:05 23m:35s
75 10260 Zlámal Tomáš Open Men 12 CZE STG-PP 4+ 01:27:08 23m:38s
76 7896 Baranauskas Darius Age Group Men 30-34 10 LTU 01:27:37 24m:7s
77 10166 Vrabčák Jan Open Men 13 CZE STG-KutnaHora 15+ 01:27:43 24m:13s
78 9359 Pacola David Open Men 14 CZE STG-Mlada Boleslav 4+ 01:27:46 24m:16s
79 9842 Szczepański Grzegorz Age Group Men 30-34 11 POL 01:27:47 24m:17s
80 8134 Doubrava David Age Group Men 15-17 1 CZE 01:27:48 24m:18s
81 8746 Kočvara Luboš Age Group Men 30-34 12 CZE 01:27:53 24m:23s
82 8994 Lašek Karel Open Men 15 CZE SrTG-Příbram 4+ 01:28:00 24m:30s
83 8294 Grzegorczyk Marcin Open Men 16 POL 01:28:02 24m:32s
84 10032 Turek Martin Elite Men 25 CZE 01:28:09 24m:39s
85 9179 Mikyska Václav Age Group Men 40-44 6 CZE 01:28:15 24m:45s
86 9609 Roubík Lukáš Open Men 17 CZE Mutějovický válec 01:28:16 24m:46s
87 10004 Tomíček Václav Open Men 18 CZE STG-HK 15+ 01:28:18 24m:48s
88 8481 Hubálek Lukáš Open Men 19 CZE STG-HK 15+ 01:28:19 24m:49s
89 8948 Kulhánek Martin Elite Men 26 CZE 01:28:33 25m:3s
90 7929 Belej Tomáš Open Men 20 CZE STG-Chomutov 15+ 01:28:40 25m:10s
91 9327 Nowakowski Jakub Open Men 21 GER STG-Zielona Gora 01:28:41 25m:11s
92 8008 Bukvai Miloš Elite Men 27 SVK 01:28:43 25m:13s
93 9875 Šigut Martin Open Men 22 CZE STG-Chocen 4+ 01:28:45 25m:15s
94 8357 Hendzlik Jakub Age Group Men 30-34 13 POL 01:28:45 25m:15s
95 10235 Zbranek Václav Open Men 23 CZE 01:28:50 25m:20s
96 8779 Komarov Alexander Age Group Men 25-29 9 RUS 01:28:52 25m:22s
97 9136 Matys Jan Open Men 24 CZE 01:29:14 25m:44s
98 9689 Schwarz Václav Age Group Men 30-34 14 CZE 01:29:24 25m:54s
99 7879 Bába Jaroslav Open Men 25 CZE Náhodní kolemjdoucí 01:29:24 25m:54s
100 8468 Hrdlička Jan Open Men 26 CZE STG-CBUD 4+ 01:29:28 25m:58s

Zdroj: On line System