ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

58m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

65 let

POČASÍ

3.8 °C

MUŽŮ

1228 startujících

ŽEN

272 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 7m:14s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 7753 Žiška Peter Elite Men 1 SVK 00:30:34 -
2 6325 RAJNIAK MICHAL Elite Men 2 SVK 00:31:40 1m:6s
3 6840 Szabó Dávid Elite Men 3 HUN 00:31:44 1m:10s
4 3564 Dorňák Petr Elite Men 4 CZE 00:32:10 1m:36s
5 3975 Haviarik Jakub Elite Men 5 SVK 00:32:30 1m:56s
6 7758 Vacík Jiří Elite Men 6 CZE 00:32:32 1m:58s
7 7272 Tvrdik Tomas Elite Men 7 CZE 00:33:08 2m:34s
8 6087 Planeta Štefan Elite Men 8 SVK 00:34:31 3m:57s
9 6768 Stupka Patrik Age Group Men 18-24 1 CZE 00:34:41 4m:7s
10 7568 Vrbenský Jakub Elite Men 9 CZE 00:34:41 4m:7s
11 3265 Botha Armin Elite Men 10 ZAF 00:35:03 4m:29s
12 7202 Tóth Roman Age Group Men 25-29 1 CZE 00:35:11 4m:37s
13 6203 Pospíšil Richard Elite Men 11 SVK 00:35:45 5m:11s
14 6995 Špaček Luděk Elite Men 12 CZE 00:35:45 5m:11s
15 7701 Ziober Zbigniew Elite Men 13 POL 00:35:54 5m:20s
16 3907 Krajčovič Patrik Elite Men 14 SVK 00:35:58 5m:24s
17 6592 Skorski Lukasz Age Group Men 30-34 1 POL 00:36:04 5m:30s
18 6126 Podolinský Marek Age Group Men 35-39 1 SVK 00:36:47 6m:13s
19 5774 Novák Daniel Age Group Men 18-24 2 CZE 00:36:54 6m:20s
20 3755 Florentin Ovidiu Bonte Age Group Men 35-39 2 ROU 00:37:01 6m:27s
21 5035 Kubík Marek Age Group Men 18-24 3 SVK 00:37:04 6m:30s
22 5404 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-44 1 CZE 00:37:06 6m:32s
23 6934 Šinkovský Roman Age Group Men 40-44 2 CZE 00:37:19 6m:45s
24 5938 Pařenica Robert Age Group Men 25-29 2 CZE 00:37:26 6m:52s
25 3262 Bořil Petr Age Group Men 30-34 2 CZE 00:37:30 6m:56s
26 5623 Mrkous Jan Elite Men 15 CZE 00:37:31 6m:57s
27 4960 Krejčík Jiří Age Group Men 25-29 3 CZE 00:37:34 7m:0s
28 5168 Mészáros László Age Group Men 30-34 3 HUN 00:37:35 7m:1s
29 4785 Kopeček David Age Group Men 25-29 4 CZE 00:37:45 7m:11s
30 4241 Hůrková Kristýna Elite Women 1 CZE 00:37:48 7m:14s
31 7282 UHARČEK Marcel Age Group Men 40-44 3 SVK 00:37:56 7m:22s
32 4604 Kedršt Daniel Age Group Men 35-39 3 CZE 00:37:56 7m:22s
33 5176 Lauko Igor Elite Men 16 SVK 00:37:57 7m:23s
34 5540 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Age Group Men 35-39 4 POL 00:37:59 7m:25s
35 5975 Pavlík Michal Elite Men 17 CZE 00:38:02 7m:28s
36 6489 Sciranka Samuel Elite Men 18 SVK 00:38:12 7m:38s
37 5914 Pagáč Daniel Age Group Men 18-24 4 SVK 00:38:14 7m:40s
38 7482 Vitásek Aleš Age Group Men 45-49 1 CZE 00:38:32 7m:58s
39 4589 KASZA RAFAŁ Age Group Men 35-39 5 POL 00:38:36 8m:2s
40 6620 Slováček Dominik Elite Men 19 CZE 00:38:42 8m:8s
41 7449 Vepřek Martin Open Men 1 CZE Benzina tým 00:38:46 8m:12s
42 3716 Fehér Richárd Elite Men 20 HUN 00:38:50 8m:16s
43 4609 KELLNER DAVID Age Group Men 40-44 4 CZE 00:38:54 8m:20s
44 4125 Hoplíček Ondřej Age Group Men 25-29 5 CZE 00:39:02 8m:28s
45 7757 Tyl Lukáš Age Group Men 30-34 4 CZE 00:39:08 8m:34s
46 4350 Jan Řezníček Age Group Men 45-49 2 CZE 00:39:09 8m:35s
47 6017 Pešek Daniel Age Group Men 25-29 6 CZE 00:39:11 8m:37s
48 7075 Šulc Martin Age Group Men 35-39 6 CZE 00:39:12 8m:38s
49 5846 Nutil Michal Age Group Men 25-29 7 CZE 00:39:19 8m:45s
50 3403 Cwirzen Marcin Age Group Men 30-34 5 POL 00:39:22 8m:48s
51 3247 Bohoňek Miloš Open Men 2 CZE STG-Melník 4+ 00:39:23 8m:49s
52 3838 Góczán Máté Age Group Men 25-29 8 HUN 00:39:25 8m:51s
53 4012 Hel Michal Age Group Men 25-29 9 CZE 00:39:25 8m:51s
54 5673 Nagy Kornel Age Group Men 30-34 6 HUN 00:39:29 8m:55s
55 3346 Bukvai Miloš Elite Men 21 SVK 00:39:35 9m:1s
56 5247 Lorenc Lukasz Age Group Men 40-44 5 POL 00:39:35 9m:1s
57 3976 Haviarik Roman Age Group Men 45-49 3 SVK 00:39:45 9m:11s
58 3977 Haviarik Lukáš Age Group Men 18-24 5 SVK 00:39:51 9m:17s
59 5095 Kułaga Sebastian Open Men 3 POL 00:39:54 9m:20s
60 6419 Růžek Pavel Age Group Men 25-29 10 CZE 00:39:58 9m:24s
61 6180 Politov Oleg Age Group Men 30-34 7 RUS 00:40:08 9m:34s
62 3415 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 11 SVK 00:40:40 10m:6s
63 5539 Miklovicz Gábor Age Group Men 30-34 8 HUN 00:40:41 10m:7s
64 5598 Morávek Jan Open Men 4 CZE STG-Praha 15+ 00:40:44 10m:10s
65 3698 Fabiánová Martina Elite Women 2 CZE 00:40:50 10m:16s
66 6117 Podhora Ondřej Open Men 5 CZE STG-Celakovice 15+ 00:40:56 10m:22s
67 3072 Kahánek Martin Open Men 6 SVK Benzina tým 00:40:58 10m:24s
68 3139 Bednář Richard Age Group Men 30-34 9 CZE 00:41:03 10m:29s
69 3542 Dočkal Roman Age Group Men 40-44 6 CZE 00:41:07 10m:33s
70 5925 Panitz Erich Age Group Men 30-34 10 CZE 00:41:10 10m:36s
71 6673 Soukupová Vendula Elite Women 3 CZE 00:41:13 10m:39s
72 6420 Růžek Vojtěch Age Group Men 18-24 6 CZE 00:41:13 10m:39s
73 3028 Ambroz Michal Age Group Men 25-29 12 CZE 00:41:21 10m:47s
74 4205 Hrivňák Ľubomír Age Group Men 25-29 13 SVK 00:41:22 10m:48s
75 3912 Haken Viktor Age Group Men 18-24 7 CZE 00:41:23 10m:49s
76 3163 Beneš Petr Age Group Men 40-44 7 CZE 00:41:26 10m:52s
77 4198 Hrdlička Jan Open Men 7 CZE STG-Lisov 15+ 00:41:33 10m:59s
78 7521 Volák Adam Age Group Men 18-24 8 CZE 00:41:34 11m:0s
79 4903 Koziol Kamil Elite Men 22 POL 00:41:42 11m:8s
80 5488 Medžibrický Jozef Open Men 8 CZE STG-Celakovice 15+ 00:41:53 11m:19s
81 4159 Hortobágyiová Eszter Elite Women 4 SVK 00:42:01 11m:27s
82 7769 Voračkova Adela Elite Women 5 CZ 00:42:02 11m:28s
83 3171 Beran Lukáš Age Group Men 30-34 11 CZE 00:42:03 11m:29s
84 6703 Stárek Vojtěch Open Men 9 CZE 00:42:07 11m:33s
85 4590 Kašík František Elite Men 23 SVK 00:42:07 11m:33s
86 6932 Šindler Matěj Age Group Men 25-29 14 CZE 00:42:08 11m:34s
87 6462 Říha Zdeněk Age Group Men 35-39 7 CZE 00:42:13 11m:39s
88 4454 Jirsa Lukáš Age Group Men 25-29 15 CZE 00:42:18 11m:44s
89 4464 Jozefčák Ladislav Elite Men 24 CZE 00:42:28 11m:54s
90 7590 Waldhans Patrik Open Men 10 CZE 00:42:30 11m:56s
91 6164 Polaček Marián Age Group Men 45-49 4 SVK 00:42:31 11m:57s
92 3856 Gradl Michaela Elite Women 6 AUT 00:42:37 12m:3s
93 5581 Mokříž Jakub Open Men 11 CZE 00:42:40 12m:6s
94 7484 Vitkai Elemer Age Group Men 50-54 1 HUN 00:42:44 12m:10s
95 3354 Krůtil Jan Open Men 12 CZE STG-Prostějov 4+ 00:42:48 12m:14s
96 5287 Macura Vladimír Open Men 13 CZE STG-Most 15+ 00:42:51 12m:17s
97 3448 Černý Lukáš Open Men 14 CZE Benzina tým 00:42:51 12m:17s
98 5596 Moravec Milan Age Group Men 35-39 8 CZE 00:42:53 12m:19s
99 7763 Schuh Martin Age Group Men 25-29 16 AUT 00:42:53 12m:19s
100 3492 Daněk Luboš Elite Men 25 CZE 00:42:54 12m:20s

Zdroj: On line System