ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:15m:52s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.6 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

58 let

MUŽŮ

1238 startujících

ŽEN

262 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9m:4s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 26012 Žiška Peter Elite Men 1 SVK 00:37:40 -
2 5793 Dorňák Petr Elite Men 2 CZE 00:40:14 2m:34s
3 25503 Szabó Dávid Elite Men 3 HUN 00:42:04 4m:24s
4 25564 Šinkovský Roman Age Group Men 40-44 1 CZE 00:42:41 5m:1s
5 25428 Soukup Petr Elite Men 4 CZE 00:43:47 6m:7s
6 24272 Joska Vladislav Age Group Men 30-34 1 CZE 00:43:58 6m:18s
7 26047 Deciuk Teofil Age Group Men 18-24 1 POL 00:43:58 6m:18s
8 25015 Oślizło Tomasz Elite Men 5 POL 00:44:24 6m:44s
9 5801 Drábek Lukáš Open Men 1 CZE 00:44:54 7m:14s
10 24699 Liutkus Dainius Elite Men 6 LTU 00:45:03 7m:23s
11 25476 Subbotinas Vitalijus Elite Men 7 LTU 00:45:12 7m:32s
12 25006 Oniszczuk Bartosz Age Group Men 35-39 1 POL 00:45:20 7m:40s
13 25042 Pařenica Robert Age Group Men 25-29 1 CZE 00:45:20 7m:40s
14 5625 Bohoňek Miloš Open Men 2 CZE STG-Melník 15+ 00:45:28 7m:48s
15 24449 Kopřiva Martin Elite Men 8 CZE 00:45:51 8m:11s
16 25820 Vepřek Martin Open Men 3 CZE STG-Sumperk 15+ 00:45:51 8m:11s
17 24049 Hendzlik Jakub Open Men 4 POL 00:45:55 8m:15s
18 24817 Mazura Ondřej Elite Men 9 CZE 00:46:06 8m:26s
19 24324 KASZA RAFAŁ Age Group Men 35-39 2 POL 00:46:23 8m:43s
20 5585 Beneš Petr Age Group Men 40-44 2 CZE 00:46:25 8m:45s
21 24850 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Age Group Men 35-39 3 POL 00:46:29 8m:49s
22 25092 Pešek Daniel Age Group Men 25-29 2 CZE 00:46:35 8m:55s
23 5669 Bukvai Miloš Elite Men 10 SVK 00:46:40 9m:0s
24 26026 Kocumová Zuzana Elite Women 1 CZE 00:46:44 9m:4s
25 25594 Špaček Luděk Elite Men 11 CZE 00:46:45 9m:5s
26 24001 Hanyk Lukáš Age Group Men 25-29 3 CZE 00:46:59 9m:19s
27 25723 Tyl Lukáš Age Group Men 30-34 2 CZE 00:47:07 9m:27s
28 24339 KELLNER DAVID Age Group Men 40-44 3 CZE 00:47:15 9m:35s
29 25381 Skala Jan Age Group Men 40-44 4 CZE 00:47:19 9m:39s
30 5902 Fišer Rostislav Age Group Men 45-49 1 CZE 00:47:30 9m:50s
31 24414 Kolář Josef Age Group Men 30-34 3 CZE 00:48:04 10m:24s
32 24619 Kułaga Sebastian Open Men 5 POL 00:48:20 10m:40s
33 24706 Lorenc Lukasz Age Group Men 40-44 5 POL 00:48:24 10m:44s
34 25398 Slováček Dominik Elite Men 12 CZE 00:48:33 10m:53s
35 25891 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 2 CZE 00:48:33 10m:53s
36 25835 Vitásek Aleš Age Group Men 45-49 2 CZE 00:48:46 11m:6s
37 24350 Kircher Florian Elite Men 13 GER 00:48:56 11m:16s
38 25980 Ziober Zbigniew Elite Men 14 POL 00:48:59 11m:19s
39 24661 Lauko Igor Elite Men 15 SVK 00:49:20 11m:40s
40 24268 Jirsa Lukáš Age Group Men 25-29 4 CZE 00:49:24 11m:44s
41 5522 Andres Broňa Age Group Men 50-54 1 CZE 00:49:27 11m:47s
42 5545 Baranauskas Darius Age Group Men 30-34 4 LTU 00:49:31 11m:51s
43 24497 Kováčik Branislav Age Group Men 30-34 5 SVK 00:49:43 12m:3s
44 24678 Levý štěpán Age Group Men 35-39 4 CZE 00:49:48 12m:8s
45 24215 Janák Jíří Age Group Men 35-39 5 CZE 00:49:53 12m:13s
46 24626 Kunzmann Egon Open Men 6 CZE 00:49:53 12m:13s
47 24711 Louda Jan Age Group Men 35-39 6 CZE 00:50:14 12m:34s
48 25315 Řehoř Zdeněk Open Men 7 CZE STG-Strupcice 15+ 00:50:21 12m:41s
49 24323 Kasal Jan Age Group Men 25-29 5 CZE 00:50:33 12m:53s
50 25859 Vopasek Miroslav Open Men 8 CZE STG-Brno 15+ 00:50:34 12m:54s
51 24561 Krupica Ondřej Age Group Men 18-24 3 CZE 00:50:42 13m:2s
52 25887 Vrabecz Árpád Age Group Men 25-29 6 HUN 00:50:44 13m:4s
53 25122 Pilek Jakub Open Men 9 CZE STG-Strupcice 15+ 00:50:45 13m:5s
54 25389 Skula Miroslav Open Men 10 CZE STG-ZNS 15+ 00:50:45 13m:5s
55 25186 Pospíšil Richard Elite Men 16 SVK 00:50:53 13m:13s
56 5532 Bába Jaroslav Open Men 11 CZE STG-Strupcice 15+ 00:50:58 13m:18s
57 24657 László Mészáros Age Group Men 30-34 6 HUN 00:51:03 13m:23s
58 24274 Jozefčák Ladislav Open Men 12 CZE STG-BNL 4+ 00:51:06 13m:26s
59 24628 Kupijaj Marcin Age Group Men 25-29 7 POL 00:51:06 13m:26s
60 24879 Morávek Jan Open Men 13 CZE STG-Praha 15+ 00:51:09 13m:29s
61 25119 Baranowska Katarzyna Elite Women 2 POL 00:51:14 13m:34s
62 25036 Panitz Erich Age Group Men 30-34 7 CZE 00:51:14 13m:34s
63 26050 Dieckmann Jam-Philip Elite Men 17 GER 00:51:15 13m:35s
64 5961 Grigorov David Open Men 14 CZE STG-Celakovice 15+ 00:51:23 13m:43s
65 25841 Vladyka Honza Elite Men 18 CZE 00:51:36 13m:56s
66 24822 Mędygrał Krystian Age Group Men 25-29 8 POL 00:51:36 13m:56s
67 24773 Mareš Jan Age Group Men 25-29 9 CZE 00:51:39 13m:59s
68 24214 Jan Řezníček Age Group Men 45-49 3 CZE 00:51:43 14m:3s
69 5549 Baranowski Jarosław Age Group Men 35-39 7 POL 00:51:47 14m:7s
70 25063 Pavlík Michal Elite Men 19 CZE 00:51:50 14m:10s
71 24137 Hriadel Jaroslav Open Men 15 CZE Šneci 00:51:51 14m:11s
72 24140 Hrivnák L'ubomír Age Group Men 25-29 10 SVK 00:52:00 14m:20s
73 24518 Králík Petr Age Group Men 30-34 8 CZE 00:52:02 14m:22s
74 25587 Šnopl Vít Open Men 16 CZE #GLADIATORRACETEAM+ 00:52:04 14m:24s
75 24921 Nebola Jaroslav Open Men 17 CZE STG-ZNS 15+ 00:52:09 14m:29s
76 24954 Novák Josef Age Group Men 18-24 4 CZE 00:52:18 14m:38s
77 25530 Šafránek Michal Age Group Men 30-34 9 CZE 00:52:20 14m:40s
78 5859 Fabiánová Martina Elite Women 3 CZE 00:52:20 14m:40s
79 25133 Pitoňák Marek Age Group Men 30-34 10 CZE 00:52:30 14m:50s
80 24808 Matys Jan Age Group Men 25-29 11 CZE 00:52:34 14m:54s
81 25720 Tutzký Filip Open Men 18 CZE KARLOSTEAM 00:52:36 14m:56s
82 5701 Cupák Martin Age Group Men 45-49 4 CZE 00:52:37 14m:57s
83 25118 Pietraszko Patryk Age Group Men 30-34 11 POL 00:52:44 15m:4s
84 25195 Prášil Jiří Open Men 19 CZE 00:52:44 15m:4s
85 5733 Čihák Josef Open Men 20 CZE 00:52:54 15m:14s
86 5754 Dargacz Dominik Age Group Men 18-24 5 POL 00:52:57 15m:17s
87 24319 Karel Volf Age Group Men 50-54 2 CZE 00:52:58 15m:18s
88 25415 Soboń Krystian Elite Men 20 POL 00:52:59 15m:19s
89 25694 Tóth Roman Age Group Men 25-29 12 CZE 00:53:00 15m:20s
90 25972 Zieleniecki Mirosław Open Men 21 POL Twardziele Team Bogatynia 00:53:03 15m:23s
91 24784 Markvart Lukáš Open Men 22 CZE 00:53:08 15m:28s
92 24829 Meravý Tomáš Age Group Men 30-34 12 CZE 00:53:08 15m:28s
93 25142 Plecháček Jaroslav Open Men 23 CZE 00:53:15 15m:35s
94 5570 Bednář Richard Age Group Men 30-34 13 CZE 00:53:19 15m:39s
95 24121 Hostaša Jan Open Men 24 CZE OCR Losers 00:53:21 15m:41s
96 24633 Kurial Zbyněk Open Men 25 CZE STG-Breclav 15+ 00:53:27 15m:47s
97 5736 Čížek Jan Age Group Men 25-29 13 CZE 00:53:28 15m:48s
98 24578 Kubasa Jiří Open Men 26 CZE 00:53:31 15m:51s
99 25569 Škopek Martin Age Group Men 30-34 14 CZE 00:53:37 15m:57s
100 24989 Nutil Michal Open Men 27 CZE STG-HK 15+ 00:53:45 16m:5s

Zdroj: On line System