2 km (12-14)

ZÁVODNÍKŮ

73

PRŮMĚRNÝ ČAS

21m:54s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

10m:57s

PRŮMĚRNÝ VĚK

13 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

21.7 °C

MUŽŮ

47 startujících

ŽEN

26 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 01m:12s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 40 Jančík Jakub Hoši 12-14 1 CZE 00:15:11 -
2 35 Brigula Patrik Hoši 12-14 2 CZE 00:15:38 00m:27s
3 43 Kornel Matěj Hoši 12-14 3 CZE 00:15:42 00m:31s
4 205 Vladař Michael Hoši 12-14 4 CZE 00:16:19 01m:08s
5 54 Slaninova Eliška Dívky 12-14 let 1 CZE 00:16:23 01m:12s
6 57 Urbánek Daniel Hoši 12-14 5 CZE 00:16:39 01m:28s
7 42 Karola David Hoši 12-14 6 CZE 00:17:03 01m:52s
8 11 Huťa Ondřej Hoši 12-14 7 CZE 00:17:30 02m:19s
9 55 Škrobánek Daniel Hoši 12-14 8 CZE 00:17:31 02m:20s
10 18 Kubalová Tereza Dívky 12-14 let 2 CZE 00:17:49 02m:38s
11 221 Pecník Jakub Hoši 12-14 9 CZE 00:17:50 02m:39s
12 27 Rásocha Jakub Hoši 12-14 10 CZE 00:17:53 02m:42s
13 3 Andrle Miroslav Hoši 12-14 11 CZE 00:17:58 02m:47s
14 5 Blecha Vojtěch Hoši 12-14 12 CZE 00:18:01 02m:50s
15 36 Bulička Matěj Hoši 12-14 13 CZE 00:18:08 02m:57s
16 52 Petřeková Karolína Dívky 12-14 let 3 CZE 00:18:19 03m:08s
17 204 Káňa Kryštof Hoši 12-14 14 CZE 00:18:41 03m:30s
18 34 Bednářová Agáta Anna Dívky 12-14 let 4 CZE 00:18:44 03m:33s
19 14 Krkoska Tadeáš Hoši 12-14 15 CZE 00:18:47 03m:36s
20 16 Kříž Matyáš Hoši 12-14 16 CZE 00:18:50 03m:39s
21 2 Adamec Hynek Hoši 12-14 17 CZE 00:18:53 03m:42s
22 10 Hrbač Marek Hoši 12-14 18 CZE 00:18:53 03m:42s
23 30 Šebek Štěpán Hoši 12-14 19 CZE 00:19:10 03m:59s
24 38 Hellebrandt Vincent Hoši 12-14 20 CZE 00:19:16 04m:05s
25 8 Drábková Kateřina Dívky 12-14 let 5 CZE 00:19:22 04m:11s
26 12 Klapetek Václav Hoši 12-14 21 CZE 00:19:33 04m:22s
27 7 Drábková Kateřina Dívky 12-14 let 6 CZE 00:19:34 04m:23s
28 6 Donátek Tadeaš Hoši 12-14 22 CZE 00:19:42 04m:31s
29 21 Maněk Jakub Hoši 12-14 23 CZE 00:19:44 04m:33s
30 41 Jaroš Štěpán Hoši 12-14 24 CZE 00:20:04 04m:53s
31 186 Kyjovský Luděk Hoši 12-14 25 CZE 00:20:08 04m:57s
32 13 Kolenovská Lenka Dívky 12-14 let 7 CZE 00:20:17 05m:06s
33 56 Švábek Šimon Hoši 12-14 26 CZE 00:20:28 05m:17s
34 48 Malchárková Karin Dívky 12-14 let 8 CZE 00:20:43 05m:32s
35 184 Tomšík Vojtěch Hoši 12-14 27 CZE 00:22:09 06m:58s
36 198 Žilka Štěpán Hoši 12-14 28 CZE 00:22:09 06m:58s
37 9 Dušek Jan Hoši 12-14 29 CZE 00:22:18 07m:07s
38 199 Krusberski Ondřej Hoši 12-14 30 CZE 00:22:51 07m:40s
39 23 Piechowicz Kateřina Dívky 12-14 let 9 CZE 00:22:57 07m:46s
40 32 Zlámalová Sofie Dívky 12-14 let 10 CZE 00:23:09 07m:58s
41 217 Sonnek Martin Hoši 12-14 31 CZE 00:23:09 07m:58s
42 181 Valenit Rataj Hoši 12-14 32 CZE 00:23:09 07m:58s
43 29 Sondová Rita Dívky 12-14 let 11 CZE 00:23:26 08m:15s
44 145 Ulrych Samuel Hoši 12-14 33 CZE 00:23:41 08m:30s
45 203 Ladner Sebastian Hoši 12-14 34 CZE 00:23:45 08m:34s
46 49 Malchárková Natálie Dívky 12-14 let 12 CZE 00:23:48 08m:37s
47 46 Lacová Linda Dívky 12-14 let 13 CZE 00:23:51 08m:40s
48 15 Křenek Jakub Hoši 12-14 35 CZE 00:24:19 09m:08s
49 28 Rosendorfová Šarlota Markéta Dívky 12-14 let 14 CZE 00:24:37 09m:26s
50 225 Kirschnerová Eliška Dívky 12-14 let 15 CZE 00:24:49 09m:38s
51 63 Bartošíková Markéta Dívky 12-14 let 16 CZE 00:24:54 09m:43s
52 1 Adamčík Denis Hoši 12-14 36 CZE 00:25:03 09m:52s
53 47 Machalcova Vendula Dívky 12-14 let 17 CZE 00:25:05 09m:54s
54 24 Pustějovská Adéla Dívky 12-14 let 18 CZE 00:25:15 10m:04s
55 17 Kubala Tomáš Hoši 12-14 37 CZE 00:25:19 10m:08s
56 44 Krybusová Karolína Dívky 12-14 let 19 CZE 00:26:11 11m:00s
57 197 Krusbersky Jakub Hoši 12-14 38 CZE 00:26:12 11m:01s
58 190 Beitel Lukáš Hoši 12-14 39 CZE 00:26:21 11m:10s
59 26 Ranostaj Matouš Hoši 12-14 40 CZE 00:27:21 12m:10s
60 185 Rychlík Filip Hoši 12-14 41 CZE 00:27:37 12m:26s
61 31 Šustková Kristýna Dívky 12-14 let 20 CZE 00:28:25 13m:14s
62 37 Grmelová Elena Dívky 12-14 let 21 CZE 00:31:38 16m:27s
63 50 Novotná Nancy Dívky 12-14 let 22 CZE 00:34:16 19m:05s
64 45 Kubajurová Alice Dívky 12-14 let 23 CZE 00:35:36 20m:25s
65 58 Velešík Patrik Hoši 12-14 42 CZE 00:35:37 20m:26s
32767 22 Nováková Natálie Dívky 12-14 let 32767 CZE   -
32767 4 Binek Denis Hoši 12-14 32767 CZE   -
32767 20 Maněk Marek Hoši 12-14 32767 CZE   -
32767 25 Ranostaj Vojtěch Hoši 12-14 32767 CZE   -
32767 39 Jakubovits Štěpán Hoši 12-14 32767 CZE   -
32767 51 Ocieczek Ondřej Hoši 12-14 32767 CZE   -
32767 53 Pleváková Barbora Dívky 12-14 let 32767 CZE   -
32767 60 Vrbová Berta Dívky 12-14 let 32767 CZE   -

2 km (6-8)

ZÁVODNÍKŮ

56

PRŮMĚRNÝ ČAS

28m:03s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

14m:01s

PRŮMĚRNÝ VĚK

7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

4 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

POČASÍ

21.7 °C

MUŽŮ

39 startujících

ŽEN

17 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 01m:32s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 152 Gajdošík Tomáš Hoši 6-8 let 1 CZE 00:20:37 -
2 175 Kornel Ondra Hoši 6-8 let 2 CZE 00:21:05 00m:28s
3 195 Zezulka Šimon Hoši 6-8 let 3 CZE 00:21:17 00m:40s
4 208 Krajička Milan Hoši 6-8 let 4 CZE 00:21:20 00m:43s
5 200 Ivanov Simeon Hoši 6-8 let 5 CZE 00:21:30 00m:53s
6 163 Lupa David Hoši 6-8 let 6 CZE 00:21:45 01m:08s
7 170 Tichý Dalibor Hoši 6-8 let 7 CZE 00:21:54 01m:17s
8 194 Mynařík Petr Hoši 6-8 let 8 CZE 00:22:02 01m:25s
9 223 Foltisová Lili Dívky 6-8let 1 CZE 00:22:09 01m:32s
10 230 Rampáček Vojtěch Hoši 6-8 let 9 CZE 400 00:22:26 01m:49s
11 210 Bartošík Marek Hoši 6-8 let 10 CZE 00:22:34 01m:57s
12 219 Koliba Sebastián Hoši 6-8 let 11 CZE 00:22:40 02m:03s
13 156 Hendrych Filip Hoši 6-8 let 12 CZE 00:22:55 02m:18s
14 161 Křížová Adriana Dívky 6-8let 2 CZE 00:23:39 03m:02s
15 125 Minárik Peter Hoši 6-8 let 13 CZE 00:23:48 03m:11s
16 167 Střílka Daniel Hoši 6-8 let 14 CZE 00:23:51 03m:14s
17 153 Gilík Robert Hoši 6-8 let 15 CZE 00:23:58 03m:21s
18 164 Melichar Tomáš Hoši 6-8 let 16 CZE 00:24:21 03m:44s
19 171 Žídková Lucie Dívky 6-8let 3 CZE 00:24:31 03m:54s
20 193 Šimek Jonáš Hoši 6-8 let 17 CZE 00:25:25 04m:48s
21 160 Kotullová Lucie Dívky 6-8let 4 CZE 00:26:16 05m:39s
22 178 Machura Jan Bartoloměj Hoši 6-8 let 18 CZE 00:26:17 05m:40s
23 213 Špringer Tobias Hoši 6-8 let 19 CZE 00:26:44 06m:07s
24 201 Čermák Maxmilian Hoši 6-8 let 20 CZE 00:26:54 06m:17s
25 179 Návrat Tadeáš Hoši 6-8 let 21 CZE 00:26:55 06m:18s
26 155 Glosová Viktorie Dívky 6-8let 5 CZE 00:26:58 06m:21s
27 189 Beitelová Veronika Dívky 6-8let 6 CZE 00:27:03 06m:26s
28 173 Goldmann Kristian Hoši 6-8 let 22 CZE 00:27:15 06m:38s
29 222 Rippel Maxmilián Hoši 6-8 let 23 CZE 00:27:19 06m:42s
30 162 Lička Jakub Hoši 6-8 let 24 CZE 00:27:24 06m:47s
31 196 Štěpánková Klára Dívky 6-8let 7 CZE 00:28:15 07m:38s
32 169 Šlezingr Tobias Hoši 6-8 let 25 CZE 00:28:27 07m:50s
33 183 Csobok Adam Hoši 6-8 let 26 CZE 00:28:33 07m:56s
34 172 Blažková Amálie Dívky 6-8let 8 CZE 00:28:56 08m:19s
35 174 Gregor David Hoši 6-8 let 27 CZE 00:29:51 09m:14s
36 216 Stursová Dorota Dívky 6-8let 9 CZE 00:29:55 09m:18s
37 126 Novák Karel Hoši 6-8 let 28 CZE 00:30:01 09m:24s
38 165 Musálek Filip Hoši 6-8 let 29 CZE 00:30:44 10m:07s
39 157 Kolková Tereza Dívky 6-8let 10 CZE 00:31:30 10m:53s
40 168 Střílka Filip Hoši 6-8 let 30 CZE 00:31:31 10m:54s
41 127 Petermann Mikuláš Hoši 6-8 let 31 CZE 00:31:45 11m:08s
42 227 Koláček Tobias Hoši 6-8 let 32 CZE 00:31:47 11m:10s
43 191 Ondrašík Martin Hoši 6-8 let 33 CZE 00:31:54 11m:17s
44 177 Krejčí Natálie Ema Dívky 6-8let 11 CZE 00:32:04 11m:27s
45 149 Černá Amálie Dívky 6-8let 12 CZE 00:32:06 11m:29s
46 151 Dryják Mikuláš Hoši 6-8 let 34 CZE 00:32:07 11m:30s
47 220 Kolibová Valentýna Dívky 6-8let 13 CZE 00:32:22 11m:45s
48 158 Koraba Jakub Hoši 6-8 let 35 CZE 00:32:42 12m:05s
49 180 Tomsu Klara Dívky 6-8let 14 CZE 00:32:50 12m:13s
50 192 Ondrašík Marek Hoši 6-8 let 36 CZE 00:32:55 12m:18s
51 150 Dopiráková Simona Dívky 6-8let 15 CZE 00:35:22 14m:45s
52 159 Koraba Adam Hoši 6-8 let 37 CZE 00:38:28 17m:51s
53 228 Koláček Matiáš Hoši 6-8 let 38 CZE 00:38:41 18m:04s
54 176 Krejčí Kristýna Anna Dívky 6-8let 16 CZE 00:41:13 20m:36s
55 209 Dopika Lukáš Hoši 6-8 let 39 CZE 00:46:09 25m:32s
32767 148 Černá Amálie Dívky 6-8let 32767 CZE   -

2 km (9-11)

ZÁVODNÍKŮ

103

PRŮMĚRNÝ ČAS

24m:24s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

12m:12s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

POČASÍ

21.7 °C

MUŽŮ

54 startujících

ŽEN

49 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 01m:32s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 88 Mazáč Michal Hoši 9-11 1 CZE 00:15:23 -
2 65 Bulička Jakub Hoši 9-11 2 CZE 00:16:41 01m:18s
3 110 Arabasz Matěj Hoši 9-11 3 CZE 00:16:52 01m:29s
4 141 Šnýdrová Sabina Dívky 9-11 let 1 CZE 00:16:55 01m:32s
5 93 Rybka Vojtěch Hoši 9-11 4 CZE 00:17:12 01m:49s
6 187 Rybář Matouš Hoši 9-11 5 CZE 00:17:18 01m:55s
7 73 Jančík Jan Hoši 9-11 6 CZE 00:17:20 01m:57s
8 85 Legut Viktor Hoši 9-11 7 CZE 00:18:08 02m:45s
9 128 Petřek Marek Hoši 9-11 8 CZE 00:18:23 03m:00s
10 68 Drábek Jan Hoši 9-11 9 CZE 00:18:33 03m:10s
11 78 Kornel Tomáš Hoši 9-11 10 CZE 00:18:33 03m:10s
12 33 Žídek Jakub Hoši 9-11 11 CZE 00:18:51 03m:28s
13 109 Valušek Lukáš Hoši 9-11 12 CZE 00:19:09 03m:46s
14 139 Suchánek Vojtěch Hoši 9-11 13 CZE 00:19:22 03m:59s
15 224 Mužík Tadeáš Hoši 9-11 14 CZE 00:19:23 04m:00s
16 95 Sedláček Eliáš Hoši 9-11 15 CZE 00:19:23 04m:00s
17 154 Gilík Richard Hoši 9-11 16 CZE 00:19:24 04m:01s
18 138 Suchánek Jakub Hoši 9-11 17 CZE 00:19:26 04m:03s
19 133 Rataj Jan Hoši 9-11 18 CZE 00:19:43 04m:20s
20 212 Stachovič Alex Hoši 9-11 19 CZE 00:19:46 04m:23s
21 102 Šana Sebastian Hoši 9-11 20 CZE 00:19:46 04m:23s
22 100 Sproga Petr Hoši 9-11 21 CZE 00:20:02 04m:39s
23 101 Stejskalová Eliška Dívky 9-11 let 2 CZE 00:20:05 04m:42s
24 206 Vladařová Kateřina Dívky 9-11 let 3 CZE 00:20:18 04m:55s
25 202 Stará Helen Dívky 9-11 let 4 CZE 00:20:26 05m:03s
26 82 Kuběna Josef Hoši 9-11 22 CZE 00:20:40 05m:17s
27 62 Andrlová Bára Dívky 9-11 let 5 CZE 00:21:20 05m:57s
28 86 Linart Vaclav Hoši 9-11 23 CZE 00:21:31 06m:08s
29 69 Genzer Lukáš Hoši 9-11 24 CZE 00:21:31 06m:08s
30 144 Toška David Hoši 9-11 25 CZE 00:21:32 06m:09s
31 74 Kluka Matyáš Hoši 9-11 26 CZE 00:21:52 06m:29s
32 137 Suchánek Lukáš Hoši 9-11 27 CZE 00:21:56 06m:33s
33 120 Maixnerová Alice Lola Dívky 9-11 let 6 CZE 00:22:03 06m:40s
34 107 Tichý Ondřej Hoši 9-11 28 CZE 00:22:08 06m:45s
35 117 Křížová Anna Dívky 9-11 let 7 CZE 00:22:12 06m:49s
36 182 Csoboková Barbora Dívky 9-11 let 8 CZE 00:22:30 07m:07s
37 72 Humlíček Kryštof Hoši 9-11 29 CZE 00:22:35 07m:12s
38 129 Pielesz Izabela Dívky 9-11 let 9 CZE 00:22:40 07m:17s
39 80 Kubánek Antonín Hoši 9-11 30 CZE 00:22:50 07m:27s
40 98 Skuplík Jan Hoši 9-11 31 CZE 00:22:57 07m:34s
41 233 Půža Daniel Hoši 9-11 32 CZE 400 00:23:00 07m:37s
42 61 Adamec Marek Hoši 9-11 33 CZE 00:23:05 07m:42s
43 94 Ryplová Anna Dívky 9-11 let 10 CZE 00:23:07 07m:44s
44 143 Ťapťuchová Marie Dívky 9-11 let 11 CZE 00:23:11 07m:48s
45 111 Dryják Matěj Hoši 9-11 34 CZE 00:23:23 08m:00s
46 131 Pravdová Kateřina Dívky 9-11 let 12 CZE 00:23:28 08m:05s
47 103 Šlezingrová Laura Dívky 9-11 let 13 CZE 00:23:35 08m:12s
48 99 Slaninová Emily Dívky 9-11 let 14 CZE 00:23:36 08m:13s
49 96 Schrammová Viktorie Dívky 9-11 let 15 CZE 00:23:36 08m:13s
50 142 Švidrnochová Natálie Dívky 9-11 let 16 CZE 00:23:38 08m:15s
51 19 Lacová Lea Dívky 9-11 let 17 CZE 00:23:45 08m:22s
52 112 Gajdošíková Emma Dívky 9-11 let 18 CZE 00:24:04 08m:41s
53 77 Kolková Lucie Dívky 9-11 let 19 CZE 00:24:21 08m:58s
54 83 Kubesa Filip Hoši 9-11 35 CZE 00:24:21 08m:58s
55 64 Botos Alexandr Hoši 9-11 36 CZE 00:24:26 09m:03s
56 215 Nedělová Eliška Dívky 9-11 let 20 CZE 00:24:29 09m:06s
57 122 Malchárková Leontýna Dívky 9-11 let 21 CZE 00:24:31 09m:08s
58 118 Kučerová Barbora Dívky 9-11 let 22 CZE 00:24:32 09m:09s
59 84 Kuděla Filip Hoši 9-11 37 CZE 00:24:36 09m:13s
60 188 Rybář Mikuláš Hoši 9-11 38 CZE 00:24:37 09m:14s
61 90 Pika Teodor Hoši 9-11 39 CZE 00:24:45 09m:22s
62 166 Sliwkova Barbora Dívky 9-11 let 23 CZE 00:25:19 09m:56s
63 71 Hašová Eliška Dívky 9-11 let 24 CZE 00:26:03 10m:40s
64 81 Kubánková Adéla Dívky 9-11 let 25 CZE 00:26:42 11m:19s
65 136 Starý Čeněk Hoši 9-11 40 CZE 00:26:46 11m:23s
66 70 Graňák Dominik Hoši 9-11 41 CZE 00:26:47 11m:24s
67 76 Kolenovská Markéta Dívky 9-11 let 26 CZE 00:26:48 11m:25s
68 108 Urbánková Natálie Dívky 9-11 let 27 CZE 00:26:51 11m:28s
69 113 Glosová Amálie Dívky 9-11 let 28 CZE 00:26:56 11m:33s
70 104 Šoltys Filip Hoši 9-11 42 CZE 00:26:58 11m:35s
71 124 Matýsková Justýna Dívky 9-11 let 29 CZE 00:27:02 11m:39s
72 214 Kožušník Petr Hoši 9-11 43 CZE 00:27:11 11m:48s
73 234 Kačmař Sebastian Hoši 9-11 44 CZE 00:27:20 11m:57s
74 134 Ročáková Adéla Dívky 9-11 let 30 CZE 00:27:34 12m:11s
75 116 Krybusová Ivona Dívky 9-11 let 31 CZE 00:27:55 12m:32s
76 66 Burton Sophie Dívky 9-11 let 32 CZE 00:27:57 12m:34s
77 106 Švarcová Hana Dívky 9-11 let 33 CZE 00:28:31 13m:08s
78 67 Divecká Marie Dívky 9-11 let 34 CZE 00:28:45 13m:22s
79 130 Pravda Martin Hoši 9-11 45 CZE 00:29:04 13m:41s
80 226 Kirschner Jan Hoši 9-11 46 CZE 00:29:18 13m:55s
81 238 Kačmařová Sandra Dívky 9-11 let 35 CZE 00:29:22 13m:59s
82 91 Piskořová Alexandra Dívky 9-11 let 36 CZE 00:29:23 14m:00s
83 97 Skuplík Jiří Hoši 9-11 47 CZE 00:29:31 14m:08s
84 114 Helikarová Natálie Dívky 9-11 let 37 CZE 00:29:41 14m:18s
85 123 Manderlová Nikol Dívky 9-11 let 38 CZE 00:29:42 14m:19s
86 87 Machálková Barbora Dívky 9-11 let 39 CZE 00:29:43 14m:20s
87 207 Heraltová Lucie Dívky 9-11 let 40 CZE 00:29:55 14m:32s
88 119 Machurová Rozálie Dívky 9-11 let 41 CZE 00:29:58 14m:35s
89 146 Záruba Martin Hoši 9-11 48 CZE 00:30:37 15m:14s
90 229 Divilová Aneta Dívky 9-11 let 42 CZE 400 00:30:55 15m:32s
91 89 Musálek Amálie Anna Dívky 9-11 let 43 CZE 00:31:45 16m:22s
92 211 Stachovič Max Hoši 9-11 49 CZE 00:33:24 18m:01s
93 79 Kubajura David Hoši 9-11 50 CZE 00:35:16 19m:53s
94 59 Velešík Daniel Hoši 9-11 51 CZE 00:35:59 20m:36s
95 121 Malchárková Adéla Dívky 9-11 let 44 CZE 00:36:58 21m:35s
96 140 Šípová Julie Dívky 9-11 let 45 CZE 00:37:59 22m:36s
97 135 Staníková Sofie Dívky 9-11 let 46 CZE 00:38:48 23m:25s
32767 75 Kluka Matyáš Hoši 9-11 32767 CZE   -
32767 92 Rašková Alžběta Dívky 9-11 let 32767 CZE   -
32767 105 Švábek Matyáš Hoši 9-11 32767 CZE   -

7km

ZÁVODNÍKŮ

318

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:35m:28s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

2.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

22m:12s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

21.7 °C

MUŽŮ

212 startujících

ŽEN

106 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 22m:34s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 615 Ildža Matúš Muži 1 SVK 01:08:17 -
2 745 Tóth Roman Muži 2 CZE 01:10:49 02m:32s
3 965 Ceniga Peter Muži 3 emp Ocra CZ/SK 01:11:03 02m:46s
4 652 Vrba Ivo Muži 4 CZE 01:11:13 02m:56s
5 963 Novák Lukáš Muži 5 emp Ocra CZ/SK 01:11:37 03m:20s
6 625 Levý Štěpán Muži 6 CZE 01:18:25 10m:08s
7 606 Burian Josef Muži 7 CZE BEER TEAM 01:18:53 10m:36s
8 967 Durda Artur Adam Muži 8 CZE 01:19:24 11m:07s
9 941 Černoch Karel Muži 9 CZE 01:19:27 11m:10s
10 688 Račko Václav Muži 10 CZE 01:25:42 17m:25s
11 651 Vladař Michael Muži 11 CZE 01:25:42 17m:25s
12 862 Černička Bohumil Muži 12 SVK 01:27:06 18m:49s
13 743 Šamárek Ondřej Muži 13 CZE 01:29:50 21m:33s
14 685 Ondrička Marián Muži 14 SVK 01:30:35 22m:18s
15 605 Buhlova Renáta Ženy 1 CZE 01:30:51 22m:34s
16 939 Simandl Ondřej Muži 15 emp Bratřijaksepatří.cz 01:31:28 23m:11s