12km+

ZÁVODNÍKŮ

402

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:22m:53s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

11m:54s

POČASÍ

8.8 °C

MUŽŮ

402 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1011 Hrdina Pavel MM 1 Sweep OCRA Elite team 01:11:20 -
2 1002 Karel Štěpán MM 2 01:21:26 10m:5s
3 1100 Beneš Petr MM2 1 Kvíčala Team 01:22:08 10m:47s
4 1012 Nutil Michal MM 3 FUBO 01:23:58 12m:37s
5 1415 Jílek David MM 4 Zábřeh 01:24:29 13m:8s
6 1397 Prášil Jiří MM 5 VOSA 01:25:16 13m:55s
7 1188 Vepřek Karel MM2 2 Vepříci z Teplic 01:26:13 14m:52s
8 1409 Řezníček Jan MM2 3 Junák Červený Kostelec 01:27:44 16m:23s
9 1283 Remeš Jan MM 6 01:27:49 16m:28s
10 1297 Roth Zdeněk MM 7 01:28:19 16m:58s
11 1249 Blažek Radek MM 8 01:29:17 17m:56s
12 1241 Plíhal Tomáš MM2 4 svidnicky extrem 01:29:54 18m:33s
13 1004 Babušková Stanislava MZ2 1 #GLADIATORRACETEAM 01:30:12 18m:51s
14 1001 Mrkous Jan MM 9 Nadace Patron Dětí 01:31:51 20m:30s
15 1395 Varga Zoltán Csaba Csernák Enikő MMIX 1 OCR ÉRD 01:31:54 20m:33s
16 1318 Maliha Roman MM 10 01:32:13 20m:52s
17 1289 Koďous Leoš MM2 5 #GLADIATORRACETEAM 01:33:00 21m:39s
18 1245 Buben Václav MM 11 01:33:08 21m:47s
19 1008 Říha Zdeněk MM 12 01:33:16 21m:55s
20 1469 Illéš Martin MM 13 HK Slaňák Vranov nad Toplou 01:33:18 21m:57s
21 1299 Diblík Jan MM 14 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 01:33:38 22m:17s
22 1357 Thiele Aleš MM 15 STG Kolín 01:34:14 22m:53s
23 1158 Snopko David MM 16 shybuj.cz, Vivo Barefoot Hradec Králové 01:34:28 23m:7s
24 1381 Kavulok Lukáš MM2 6 01:34:45 23m:24s
25 1117 Gabriel Jan MM 17 01:34:55 23m:34s
26 1302 Václavík Karel MM2 7 01:34:56 23m:35s
27 1298 Ryšavý Martin MM2 8 #GLADIATORRACETEAM 01:36:22 25m:1s
28 1376 Krýsl Miloslav MM 18 Orel Rtyně 01:36:24 25m:3s
29 1013 Soukupová Vendula MZ 1 Gladiators 01:36:29 25m:9s
30 1350 Nový Jaroslav MM 19 LionsTeamOCR 01:37:05 25m:44s
31 1413 Barna Martin MM 20 Ždimiators 01:37:42 26m:21s
32 1003 Ždímal Michal MM 21 Ždimiators 01:37:43 26m:22s
33 1291 Šrámek Dobroslav MM 22 Lanáčovci 01:37:53 26m:32s
34 1197 Šašková Zuzana Šašek Matěj MMIX 2 Gladiátoři 01:38:09 26m:48s
35 1460 Kodydek Tomáš MM2 9 STG Rychnov nad Kněžnou 01:38:14 26m:53s
36 1412 Löffler Erik MM 23 Spartan Gym 01:38:34 27m:13s
37 1336 Souček Vladimír MM2 10 TJ Lhota Červený Kostelec 01:39:04 27m:43s
38 1383 Moravec Milan MM 24 #GLADIATORRACETEAM 01:39:16 27m:55s
39 1146 Slaměník Bedřich MM2 11 neBull a Makej 01:39:41 28m:20s
40 1107 Kubasa Jiří MM2 12 TJ Maratonstav Úpice 01:40:43 29m:22s
41 1051 Hlava Roman MM2 13 #GLADIATORRACETEAM 01:41:03 29m:42s
42 1300 Pacola David MM2 14 SRTG Mladá Boleslav 01:41:13 29m:52s
43 1113 Kudrna Daniel MM 25 01:41:17 29m:56s
44 1177 Volenec Antonín MM 26 WILDTeam 01:41:55 30m:35s
45 1246 Skula Miroslav MM 27 SRTG Žďár nad Sázavou 01:41:56 30m:35s
46 1248 Blažek Lukáš MM 28 01:41:56 30m:35s
47 1130 Doležal Jan MM 29 RunFórFun 01:42:09 30m:48s
48 1423 Vaňura Jan MM 30 Rocki Race 01:42:10 30m:49s
49 1009 Doubrava David MJM 1 Kutná Hora 01:43:18 31m:57s
50 1010 Butorová Lenka MZ 2 Extra Brno 01:43:35 32m:14s
51 1354 Fencl Michal MM 31 01:43:41 32m:20s
52 1471 Hanousková Lenka MZ 3 01:45:04 33m:43s
53 1461 Malovcová Monika MZ 4 01:45:41 34m:20s
54 1018 Průša Milan MM 32 01:45:53 34m:32s
55 1194 Šorf Petr MM 33 01:45:59 34m:38s
56 1147 Novotný Jakub MM 34 REST.TU 01:46:11 34m:50s
57 1345 Hospodka Vojta MJM 2 SDH Letňany 01:46:16 34m:55s
58 1258 Vlasák Jan MJM 3 01:46:27 35m:6s
59 1157 Kocourek Martin MM2 15 01:46:52 35m:31s
60 1424 Vepřek Martin Drábková Veronika MMIX 3 OCR Runners Šumperk 01:47:03 35m:42s
61 1148 Navrátil Marek MM 35 Ultimate Survival 01:47:57 36m:36s
62 1173 Vavřička Stanislav MJM 4 #GLADIATORRACETEAM 01:48:10 36m:49s
63 1161 Mareš Pavel MM 36 OCR losers 01:48:51 37m:30s
64 1310 Kavka Martin MM 37 #GLADIATORRACETEAM 01:49:02 37m:41s
65 1122 Bednář Petr MM 38 Bedýnky 01:49:07 37m:47s
66 1295 Bartels Andy MM 39 No_Burpees 01:49:10 37m:49s
67 1118 Pekař Patrik MM 40 Kamarádi 01:49:10 37m:49s
68 1098 Laštovička Petr MM 41 #GLADIATORRACETEAM 01:49:35 38m:14s
69 1133 Mareš Oldřich MM 42 #GLADIATORRACETEAM 01:49:39 38m:18s
70 1374 Macek Petr MM2 16 01:49:52 38m:31s
71 1071 Surý Martin MM2 17 Brutal Kruháč Team 01:49:58 38m:37s
72 1293 Dušek Michal MM 43 #GLADIATORRACETEAM 01:49:58 38m:37s
73 1465 Oppoczer Jan MM 44 Kladno 01:50:23 39m:2s
74 1408 Knotek Tomáš MM 45 01:50:29 39m:8s
75 1474 Plíhal Jakub MM 46 Rachot Lebek 01:50:56 39m:35s
76 1358 Kubeček Petr MM 47 ProBro 01:51:01 39m:40s
77 1359 Kubeček Antonín MM 48 ProBro 01:51:03 39m:42s
78 1455 Zběhlík Petr MM 49 #GLADIATORRACETEAM 01:51:04 39m:43s
79 1454 Václavková Petra MZ2 2 #GLADIATORRACETEAM 01:51:08 39m:47s
80 1410 Faulová Jana MZ2 3 #GLADIATORRACETEAM 01:51:52 40m:31s
81 1372 Sonda Martin Havlásek Jan Hrazdil Martin Dvořáček Radek MT 1 SVVAT 01:52:08 40m:47s
82 1260 Svitek Andrej MM 50 Máme jiný problém... 01:52:32 41m:11s
83 1270 Pohořalá Martina MZ2 4 #GLADIATORRACETEAM 01:52:38 41m:17s
84 1214 Novotný Petr MM 51 Shybuj.cz 01:52:39 41m:18s
85 1134 Klaška Martin MM 52 #GLADIATORRACETEAM 01:52:40 41m:19s
86 1220 Rozsypal Tomáš MM2 18 #GLADIATORRACETEAM 01:52:50 41m:29s
87 1351 Kudláč Luboš MM 53 Zbýšov 01:54:03 42m:42s
88 1406 Pajer Jan MM 54 #GLADIATORRACETEAM 01:54:49 43m:28s
89 1272 Ševela Petr MM2 19 01:54:51 43m:30s
90 1217 Kuropatnická Zuzana MZ 5 01:54:57 43m:36s
91 1404 Leníček Petr MM 55 01:54:57 43m:36s
92 1168 Trousil Jan MM 56 #GLADIATORRACETEAM 01:55:01 43m:40s
93 1212 Kozák Milan MM 57 01:55:12 43m:51s
94 1092 Jelínek Jaromír MM2 20 01:55:28 44m:7s
95 1398 Přibyl Josef MM 58 Extreme obstacle runners 01:55:35 44m:14s
96 1328 Ryba Michal MM 59 #GLADIATORRACETEAM 01:55:38 44m:17s
97 1084 Klikoš Jiří MM 60 A-team 01:56:01 44m:40s
98 1312 Štembera Petr MM 61 01:56:07 44m:46s
99 1361 Rosenberg Pavel MM 62 Old Apes 01:56:39 45m:18s
100 1243 Cöger Jiří MM 63 01:57:02 45m:41s

7km+

ZÁVODNÍKŮ

162

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:28m:5s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

12m:35s

POČASÍ

8.8 °C

MUŽŮ

101 startujících

ŽEN

51 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 510 Kubiš Michael M 1 00:47:42 -
2 632 Helcl Vojtěch M2 1 #GLADIATORRACETEAM 00:49:50 2m:8s
3 581 Mikyska Václav M2 2 00:50:08 2m:25s
4 700 Chvastek David M2 3 Jobs Contact 00:50:40 2m:57s
5 580 Kedršt Daniel Turek Martin Hůrková Kristýna Šafránek Michal T 1 SRTG Kolín 00:54:37 6m:54s
6 672 Veselá Petra Z 1 00:55:15 7m:32s
7 667 Bukáček Martin M 2 00:55:32 7m:49s
8 565 Scheithauer Marek M2 4 00:56:54 9m:11s
9 576 Hurt Lukáš M 3 Predator Workout Brno 00:57:38 9m:55s
10 709 Šeda Radek M 4 OCRA CZ Team 00:57:57 10m:14s
11 557 Felkl Martin JM 1 00:58:20 10m:38s
12 575 Pokorná Kateřina Z 2 Predator Workout Brno 00:58:31 10m:48s
13 608 Marek Martin M2 5 Herbalife Nutrition 00:58:35 10m:53s
14 701 Čížek Jan M 5 FUBO 00:58:36 10m:54s
15 554 Franc Jan M 6 00:59:20 11m:37s
16 654 Slavík Michal M 7 CrossFit HK 01:00:34 12m:51s
17 665 Korytova Kateřina Z2 1 #GLADIATORRACETEAM 01:03:21 15m:39s
18 653 Kabrhel Jan M2 6 Šneci Litomyšl 01:03:39 15m:57s
19 564 Frank Jiří M 8 01:04:35 16m:52s
20 555 Podivinskÿ Tomáš M 9 01:05:17 17m:34s
21 1106 Kubasová Leona JZ 1 TJ Maratonstav Úpice 01:06:36 18m:53s
22 687 Musil Aleš M 10 01:06:57 19m:14s
23 649 Panclova sandra Z 3 01:07:55 20m:12s
24 696 Vojtíšek Jiří M 11 01:09:05 21m:22s
25 624 Bohm Tomáš JM 2 KAPEBAJA TEAM 01:10:05 22m:23s
26 623 Bohm Jaroslav M2 7 KAPEBAJA TEAM 01:10:20 22m:37s
27 640 Peštová Monika Z 4 01:10:23 22m:41s
28 668 Hisem Miroslav M 12 #GLADIATORRACETEAM 01:10:45 23m:3s
29 601 Kinská Kateřina Z 5 LionsTeamOCR 01:10:49 23m:6s
30 592 Rozsíval Marek M 13 01:10:58 23m:16s
31 694 Cukr Tomáš M 14 01:11:53 24m:10s
32 708 Štemberová Věra Z 6 01:12:08 24m:25s
33 659 Belfi Michal M 15 01:12:34 24m:51s
34 561 Nauš Robert M2 8 01:12:45 25m:3s
35 577 Martiška Jan M 16 01:13:05 25m:22s
36 652 Kolářová Pavla Z2 2 SK Vlaška 01:13:32 25m:49s
37 605 Pavlík Michal M2 9 #GLADIATORRACETEAM 01:13:45 26m:2s
38 705 Mišáková Kristýna Z 7 01:13:46 26m:4s
39 702 Skula Emil M 17 01:13:47 26m:4s
40 613 švec luboš M 18 01:14:07 26m:25s
41 657 Šádek Ondřej M 19 01:14:16 26m:34s
42 562 Stalmacherová Michaela Z 8 01:14:23 26m:40s
43 660 Mareš Josef M 20 01:14:33 26m:50s
44 695 Tomiška Radek M2 10 To dáš! 01:14:46 27m:4s
45 717 Čermák Petr M 21 BAO 01:14:48 27m:5s
46 558 Felkl Matěj JM 3 01:14:50 27m:7s
47 663 Voříšek Luděk M 22 Skorpion 01:14:54 27m:11s
48 620 Kotík Tomáš M2 11 Skorogladiátoři 01:15:12 27m:29s
49 606 Marková Denisa Z 9 Herbalife Nutrition 01:16:05 28m:22s
50 685 Bohuslavová Petra Z 10 01:16:18 28m:36s
51 617 Hetfleiš Jan M 23 01:16:35 28m:52s
52 707 Andrejkulič Patrik M 24 01:18:02 30m:19s
53 710 Procházka Jaromír M2 12 01:18:29 30m:46s
54 686 Moupic Jan Vachalová Šárka MIX 1 My2 01:18:56 31m:13s
55 611 Forbelský Lukáš M 25 01:18:56 31m:13s
56 644 Janča Martin M2 13 SRTG PRAHA 01:19:23 31m:40s
57 618 Picek Ladislav M2 14 Skorogladiátoři 01:19:25 31m:42s
58 642 Šindler Libor M 26 01:20:01 32m:19s
59 563 Bogdan Lubomír M 27 Běháme pro radost Pardubice 01:20:29 32m:47s
60 641 Mikeš Pavel M 28 01:20:30 32m:47s
61 639 Samseli Veronika Z 11 KOmety 01:20:47 33m:4s
62 574 Perthenová ml. Kateřina JZ 2 01:20:50 33m:8s
63 645 Jakubovitsová Andrea Z2 3 FUBO 01:20:54 33m:11s
64 631 ROMAN David M 29 #GLADIATORRACETEAM 01:20:56 33m:13s
65 699 Dušek Miroslav M 30 Četníci 01:21:05 33m:23s
66 573 Pokorná Michaela JZ 3 01:21:40 33m:57s
67 607 Zemánek Jaromír M2 15 Herbalife Nutrition 01:21:47 34m:5s
68 656 Teplý Jan M 31 01:22:04 34m:21s
69 661 Švecová Veronika Z 12 01:22:06 34m:23s
70 619 Dlask Tomáš M2 16 Skorogladiátoři 01:22:13 34m:31s
71 501 Šímová Andrea Z 13 01:22:41 34m:58s
72 621 Bitter Pavel M 32 #GLADIATORRACETEAM 01:22:54 35m:11s
73 643 Švarcová Simona Vícha Lukáš MIX 2 TrustUniverse 01:23:45 36m:2s
74 638 Zedník Lukáš M 33 01:23:57 36m:14s
75 646 Kracík Petr M2 17 01:24:37 36m:54s
76 635 Jachan David M 34 01:24:42 36m:59s
77 703 Svačinová Veronika JZ 4 #GLADIATORRACETEAM 01:24:46 37m:3s
78 586 Hubinger Tomáš M 35 SRTG České Budějovice 01:24:47 37m:4s
79 634 Hlouš Jiří M2 18 01:24:59 37m:16s
80 585 Zavadilová Hana Z 14 SRTG České Budějovice 01:25:01 37m:18s
81 572 Krpatová Martina Z 15 Prvňáci 01:25:05 37m:22s
82 636 Muller Vojtěch M 36 01:25:09 37m:27s
83 648 Tůmová Alena Z 16 01:25:10 37m:27s
84 690 Dvořák Tomáš M2 19 Maraton Klub Kladno 01:25:17 37m:34s
85 633 Frolo Libor M 37 01:25:39 37m:57s
86 568 Hlásenský Marek M 38 01:25:46 38m:3s
87 552 Bergerová Tereza Z 17 #GLADIATORRACETEAM 01:26:00 38m:17s
88 676 Klobáska Lukáš Gottfriedová Nikola MIX 3 Těmoni 01:26:03 38m:20s
89 714 Tuma Zdeněk M 39 01:27:07 39m:25s
90 595 Bartl Lukáš Klauda Martin Kříž Roman Hamoud Karel T 2 Lvi drží úhel 01:27:57 40m:14s
91 689 Urban Ondra M 40 01:28:09 40m:26s
92 590 Hospodková Anna JZ 5 SDH Letňany 01:28:24 40m:41s
93 718 Petruželová Nikola Bárta Vojtěch MIX 4 01:29:11 41m:29s
94 713 Foltýnová Markéta Z 18 GLADIATOR race team 01:29:16 41m:33s
95 704 Ekartová Tereza JZ 6 #GLADIATORRACETEAM 01:29:23 41m:40s
96 706 Honzů Jiří M 41 01:30:20 42m:38s
97 609 Kolaříková Monika Z 19 Herbalife Nutrition 01:32:26 44m:44s
98 597 Halas Miroslav M 42 Dieffenbacher 01:32:32 44m:49s
99 681 Šrutova Lucie Z 20 01:32:47 45m:4s
100 715 Tvrdý Vojtěch M 43 Dieffenbacher 01:32:55 45m:12s

Zdroj: Sport Base