500 m

ZÁVODNÍKŮ

184

PRŮMĚRNÝ ČAS

02m:48s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:36s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

24.8 °C

MUŽŮ

84 startujících

ŽEN

100 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:06s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 283 Kysela Václav Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:24 -
2 102 Gistr Jan Předžáci Hoši 2 CZE 00:01:24 -
3 217 Grec Josef Předžáci Hoši 3 CZE 00:01:28 00m:04s
4 363 Tůma Jakub Předžáci Hoši 4 CZE 00:01:28 00m:04s
5 236 Špačková Sára Benjamínci Dívky 1 CZE 00:01:30 00m:06s
6 244 Víchová Amelie Předžáci Dívky 1 CZE 00:01:31 00m:07s
7 337 šípek ondřej Předžáci Hoši 5 CZE 00:01:36 00m:12s
8 258 Malý Matyáš Předžáci Hoši 6 CZE 00:01:36 00m:12s
9 313 Fojtík Jonáš Předžáci Hoši 7 CZE 00:01:37 00m:13s
10 210 Křupka Adam Předžáci Hoši 8 CZE 00:01:37 00m:13s
11 109 Zelinka Vitek Benjamínci Hoši 1 CZE 00:01:39 00m:15s
12 199 Rebmann Cornelia Předžáci Dívky 2 CZE 00:01:39 00m:15s
13 129 Dupalová Emílie Předžáci Dívky 3 CZE 00:01:39 00m:15s
14 275 Daňková Linda Předžáci Dívky 4 CZE 00:01:41 00m:17s
15 251 Šrom Dominik Předžáci Hoši 9 CZE 00:01:41 00m:17s
16 134 Chadim Tadeáš Předžáci Hoši 10 CZE 00:01:43 00m:19s
17 351 Ochmann Matyáš Benjamínci Hoši 2 CZE 00:01:44 00m:20s
18 195 Schmidt Dominik Předžáci Hoši 11 CZE 00:01:46 00m:22s
19 126 Koudelík Ondřej Předžáci Hoši 12 CZE 00:01:47 00m:23s
20 222 Gureň Matěj Benjamínci Hoši 3 CZE 00:01:47 00m:23s
21 230 Rais Šimon Předžáci Hoši 13 CZE 00:01:47 00m:23s
22 182 Schmidt Daniel Benjamínci Hoši 4 CZE 00:01:47 00m:23s
23 346 Kalčíková Gabriela Předžáci Dívky 5 CZE 00:01:47 00m:23s
24 326 Doležal Mikuláš Předžáci Hoši 14 CZE 00:01:48 00m:24s
25 259 Malá Viktorie Benjamínci Dívky 2 CZE 00:01:48 00m:24s
26 226 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 3 CZE 00:01:48 00m:24s
27 315 Krpcová Natálie Předžáci Dívky 6 CZE 00:01:49 00m:25s
28 338 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 15 CZE 00:01:49 00m:25s
29 156 Střeštík Robin Benjamínci Hoši 5 CZE 00:01:50 00m:26s
30 310 Králíčková Leontýna Předžáci Dívky 7 CZE 00:01:50 00m:26s
31 124 Cieslarová Marie Předžáci Dívky 8 CZE 00:01:51 00m:27s
32 276 Montag Matyáš Benjamínci Hoši 6 CZE 00:01:51 00m:27s
33 282 Švecová Eliška Benjamínci Dívky 4 CZE 00:01:51 00m:27s
34 350 Dluhá Naty Předžáci Dívky 9 CZE 00:01:52 00m:28s
35 166 Kuba Štěpán Benjamínci Hoši 7 CZE 00:01:54 00m:30s
36 229 Raisová Adéla Benjamínci Dívky 5 CZE 00:01:55 00m:31s
37 149 Tomaščík Matej Benjamínci Hoši 8 SVK 00:01:55 00m:31s
38 205 Čejka Adam Benjamínci Hoši 9 CZE 00:01:55 00m:31s
39 138 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 10 CZE 00:01:55 00m:31s
40 256 Schránilová Aneta Benjamínci Dívky 6 CZE 00:01:57 00m:33s
41 248 Tomanec Lukáš Předžáci Hoši 16 CZE 00:01:58 00m:34s
42 261 Školařová Ivča Předžáci Dívky 11 CZE 00:01:58 00m:34s
43 336 Voznica Brunno Předžáci Hoši 17 CZE 00:01:58 00m:34s
44 186 Ivančevič Nikolina Předžáci Dívky 12 CZE 00:01:58 00m:34s
45 271 Bystroň Dominik Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:00 00m:36s
46 206 Čejková Zuzana Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:00 00m:36s
47 110 Zelinkova Sofie Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:02 00m:38s
48 317 Uhlíř Jakub Benjamínci Hoši 10 CZE 00:02:02 00m:38s
49 141 Kotasová Sofie Benjamínci Dívky 7 CZE 00:02:03 00m:39s
50 286 Beneš Vojtěch Benjamínci Hoši 11 CZE 00:02:06 00m:42s
51 298 Košťál Michal Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:06 00m:42s
52 291 Víchová Elen Benjamínci Dívky 8 CZE 00:02:07 00m:43s
53 152 Polášek Jiří Benjamínci Hoši 12 CZE 00:02:08 00m:44s
54 108 Zelinková Stelinka Benjamínci Dívky 9 CZE 00:02:08 00m:44s
55 131 Tůmová Alžběta Předžáci Dívky 15 CZE 00:02:09 00m:45s
56 228 Rais Miroslav Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:10 00m:46s
57 227 Knápková Lucie Předžáci Dívky 16 CZE 00:02:10 00m:46s
58 144 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 17 CZE 00:02:11 00m:47s
59 212 Cholastová Karla Benjamínci Dívky 10 CZE 00:02:12 00m:48s
60 274 Kosina Matej Benjamínci Hoši 13 CZE 00:02:12 00m:48s
61 266 Stierand Václav Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:13 00m:49s
62 160 Geryk Štěpán Předžáci Hoši 22 CZE 00:02:13 00m:49s
63 281 Vrublová Barbora Předžáci Dívky 18 CZE 00:02:14 00m:50s
64 365 Bučo Oliver Předžáci Hoši 23 CZE 00:02:14 00m:50s
65 331 Svačina Denis Benjamínci Hoši 14 CZE 00:02:15 00m:51s
66 158 Smejkalová Sára Předžáci Dívky 19 CZE 00:02:15 00m:51s
67 123 Cieslarová Lucie Benjamínci Dívky 11 CZE 00:02:15 00m:51s
68 302 Vondřejc Tadeáš Benjamínci Hoši 15 CZE 00:02:17 00m:53s
69 118 Krayzlová Nela Benjamínci Dívky 12 CZE 00:02:17 00m:53s
70 232 Trnková Adéla Benjamínci Dívky 13 CZE 00:02:18 00m:54s
71 143 Smatryčenka Adam Benjamínci Hoši 16 CZE 00:02:19 00m:55s
72 305 Pszczolková Elena Benjamínci Dívky 14 CZE 00:02:19 00m:55s
73 185 Vecka Jonáš Benjamínci Hoši 17 CZE 00:02:21 00m:57s
74 174 Zlámalová Jitka Benjamínci Dívky 15 CZE 00:02:22 00m:58s
75 280 Vrublová Kateřina Benjamínci Dívky 16 CZE 00:02:24 01m:00s
76 225 Hrabíková Timea Benjamínci Dívky 17 CZE 00:02:25 01m:01s
77 318 Kopeček Dominik Benjamínci Hoši 18 CZE 00:02:27 01m:03s
78 142 Veselková Ethel Benjamínci Dívky 18 CZE 00:02:28 01m:04s
79 208 Březnová Anna Benjamínci Dívky 19 CZE 00:02:30 01m:06s
80 360 Kůrová Nela Benjamínci Dívky 20 CZE 00:02:31 01m:07s
81 297 Košťálová Barbora Benjamínci Dívky 21 CZE 00:02:35 01m:11s
82 120 Kratochvílová Zuzana Benjamínci Dívky 22 CZE 00:02:36 01m:12s
83 316 Uhlíř Adam Benjamínci Hoši 19 CZE 00:02:37 01m:13s
84 292 Topič Keira Benjamínci Dívky 23 CZE 00:02:37 01m:13s
85 243 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 20 CZE 00:02:39 01m:15s
86 265 Stierandova Valerie Mona Benjamínci Dívky 24 CZE 00:02:40 01m:16s
87 255 Keprtová Adéla Benjamínci Dívky 25 CZE 00:02:42 01m:18s
88 327 Doležalová Agáta Benjamínci Dívky 26 CZE 00:02:43 01m:19s
89 340 Mandellova Matylda Patricia Benjamínci Dívky 27 CZE 00:02:44 01m:20s
90 334 Cehlárová Amálie Benjamínci Dívky 28 CZE 00:02:46 01m:22s
91 300 Matůšů Jan Benjamínci Hoši 21 CZE 00:02:47 01m:23s
92 306 Kotlanová Eliška Benjamínci Dívky 29 CZE 00:02:47 01m:23s
93 189 Lazorová Paulína Benjamínci Dívky 30 SVK 00:02:48 01m:24s
94 324 Kunc Jaromír Benjamínci Hoši 22 CZE 00:02:48 01m:24s
95 165 Kubová Johana Benjamínci Dívky 31 CZE 00:02:49 01m:25s
96 192 Seidlová Elena Benjamínci Dívky 32 CZE 00:02:50 01m:26s
97 162 Rozšafný Jan Benjamínci Hoši 23 CZE 00:02:51 01m:27s
98 112 Friček Sebastian Benjamínci Hoši 24 CZE 00:02:52 01m:28s
99 295 Chlebounová Terezka Benjamínci Dívky 33 CZE 00:02:53 01m:29s
100 240 Slepicová Tereza Benjamínci Dívky 34 CZE 00:02:56 01m:32s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

81

PRŮMĚRNÝ ČAS

04m:52s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

12.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

04m:52s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

24.8 °C

MUŽŮ

44 startujících

ŽEN

37 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:25s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 362 Tůma Tomáš Mladší žáci 1 CZE 00:03:34 -
2 233 Gnida Filip Starší žáci 1 CZE 00:03:38 00m:04s
3 173 Jarolím Filip Mladší žáci 2 CZE 00:03:44 00m:10s
4 354 Nakládal Josef Mladší žáci 3 CZE 00:03:56 00m:22s
5 117 Krayzel Adam Starší žáci 2 CZE 00:03:58 00m:24s
6 356 Danihel David Starší žáci 3 CZE 00:03:58 00m:24s
7 308 Tomanová Stela Mladší žákyně 1 CZE 00:03:59 00m:25s
8 184 Mazáč Michal Nejmladší žáci 1 CZE 00:03:59 00m:25s
9 330 Kutty Frederik Mladší žáci 4 CZE 00:04:01 00m:27s
10 130 Dupalová Leontýna Starší žákyně 1 CZE 00:04:03 00m:29s
11 352 Brodová Kateřina Starší žákyně 2 CZE 00:04:14 00m:40s
12 127 Koudelík Adam Mladší žáci 5 CZE 00:04:15 00m:41s
13 168 Šikl Bartoloměj Mladší žáci 6 CZE 00:04:18 00m:44s
14 314 Fojtík Matyáš Nejmladší žáci 2 CZE 00:04:20 00m:46s
15 147 Chadimová Natálie Mladší žákyně 2 CZE 00:04:20 00m:46s
16 170 Šikl Benjamin Nejmladší žáci 3 CZE 00:04:20 00m:46s
17 288 Braczková Eliška Mladší žákyně 3 CZE 00:04:21 00m:47s
18 169 Šikl Marian Nejmladší žáci 4 CZE 00:04:21 00m:47s
19 191 Holuša Prokop Mladší žáci 7 CZE 00:04:23 00m:49s
20 155 Malikova Magdalena Starší žákyně 3 SVK 00:04:23 00m:49s
21 114 Hořická Karolina Starší žákyně 4 CZE 00:04:25 00m:51s
22 322 Grgula Šimon Mladší žáci 8 SVK 00:04:26 00m:52s
23 163 Špok Stanislav Nejmladší žáci 5 CZE 00:04:31 00m:57s
24 115 Hořický Martin Nejmladší žáci 6 CZE 00:04:34 01m:00s
25 257 Stierand Vojtěch Starší žáci 4 CZE 00:04:37 01m:03s
26 355 Nakládalová Iva Nejmladší žákyně 1 CZE 00:04:38 01m:04s
27 190 Holuša Štěpán Nejmladší žáci 7 CZE 00:04:40 01m:06s
28 312 Fojtíková Karin Nejmladší žákyně 2 CZE 00:04:40 01m:06s
29 309 Grgula Tibor Nejmladší žáci 8 SVK 00:04:40 01m:06s
30 237 Špačková Mia Nejmladší žákyně 3 CZE 00:04:40 01m:06s
31 101 Hořická Kristýna Mladší žákyně 4 CZE 00:04:41 01m:07s
32 150 Valenta Robert Mladší žáci 9 CZE 00:04:48 01m:14s
33 284 Kysela Jan Mladší žáci 10 CZE 00:04:49 01m:15s
34 287 Braczek Šimon Nejmladší žáci 9 CZE 00:04:52 01m:18s
35 249 Kovářová Nika Mladší žákyně 5 CZE 00:04:53 01m:19s
36 181 Špačková Charlotte Starší žákyně 5 CZE 00:04:54 01m:20s
37 349 Kuželová Anna Mladší žákyně 6 CZE 00:04:54 01m:20s
38 278 Šando Filip Mladší žáci 11 CZE 00:04:57 01m:23s
39 207 Ošmera Marko Mladší žáci 12 CZE 00:04:59 01m:25s
40 254 Blaženka Eduard Mladší žáci 13 CZE 00:05:01 01m:27s
41 172 Zetochová Veronika Starší žákyně 6 CZE 00:05:06 01m:32s
42 187 Ivančevič Danilo Mladší žáci 14 CZE 00:05:09 01m:35s
43 125 Puliková Natalie Starší žákyně 7 CZE 00:05:13 01m:39s
44 341 Hrabec Václav Nejmladší žáci 10 CZE 00:05:15 01m:41s
45 116 Sivík Kristián Nejmladší žáci 11 CZE 00:05:16 01m:42s
46 333 Kalčíková Kateřina Nejmladší žákyně 4 CZE 00:05:18 01m:44s
47 342 Janeček Michael Nejmladší žáci 12 CZE 00:05:21 01m:47s
48 171 Zetochová Markéta Mladší žákyně 7 CZE 00:05:33 01m:59s
49 211 Křupka Matyáš Nejmladší žáci 13 CZE 00:05:42 02m:08s
50 159 Geryková Jana Nejmladší žákyně 5 CZE 00:05:47 02m:13s
51 250 Šrom Denis Nejmladší žáci 14 CZE 00:05:59 02m:25s
52 348 Kuželová Danuše Nejmladší žákyně 6 CZE 00:06:00 02m:26s
53 161 Svozilíková Natálie Mladší žákyně 8 CZE 00:06:07 02m:33s
54 180 Caklová Aneta Mladší žákyně 9 CZE 00:06:08 02m:34s
55 270 Bystroňová Kristýnka Nejmladší žákyně 7 CZE 00:06:37 03m:03s
56 247 Režňáková Eliška Mladší žákyně 10 CZE 00:06:42 03m:08s
57 347 Chemčuková Lucie Nejmladší žákyně 8 CZE 00:06:50 03m:16s
58 311 Kostovski Jane Nejmladší žáci 15 CZE 00:07:45 04m:11s
32767 107 Kramolliš Petr Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 111 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 132 Kuběnová Julie Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 135 Sladká Karolína Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 139 Ježková Kateřina Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 140 Ježková Barbora Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 145 Kubínek Václav Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 202 Pospíšil Michal Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 203 Danisz Matyáš Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 204 Tomčala Ondřej Starší žáci 32767 CZE   -
32767 209 Šefčíková Veronika Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 213 Houdek Adam Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 220 Havrankova Linda Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 223 Bartik Sebastian Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 231 Krňávková Anna Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 235 Štelbacký David Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 238 Stará Eliška Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 241 Páníková Eliška Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 245 Sklenářová Markéta Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 253 Dvořáčková Kamila Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 260 Klika Tadeáš Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 339 Tunker Ronald Starší žáci 32767 CZE   -
32767 344 Špačková Mia Nejmladší žákyně 32767 CZE   -

11km

ZÁVODNÍKŮ

862

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:18m:26s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

07m:07s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

24.8 °C

MUŽŮ

371 startujících

ŽEN

491 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 08m:47s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10016 Semerád Martin Muži 19-39 let 1 CZE 00:40:31 -
2 10013 Teska Ondřej Muži 19-39 let 2 CZE LČR 00:45:12 04m:41s
3 10015 Kocián Aleš Muži 19-39 let 3 CZE Štefko Running Team 00:45:48 05m:17s
4 10001 Kuna Alois Muži 19-39 let 4 CZE 00:46:35 06m:04s
5 10002 Fiala Andrej Muži 19-39 let 5 CZE 00:48:32 08m:01s
6 10004 Čáň Daniel Muži 19-39 let 6 CZE 00:48:36 08m:05s
7 10003 Burda Tomáš Muži 19-39 let 7 CZE Kudrnáči 00:48:53 08m:22s
8 11053 Krajíček Jozef Muži 40-49 let 1 SVK 00:49:03 08m:32s
9 12464 Štiglerová Sylvie Ženy 19-39 let 1 CZE 00:49:18 08m:47s
10 11044 Zeman Marek Muži 19-39 let 8 CZE 00:49:22 08m:51s
11 10014 Vikartovská Lucie Ženy 19-39 let 2 CZE 00:49:32 09m:01s
12 10007 Lubrich Marek Muži 40-49 let 2 CZE 00:49:38 09m:07s
13 10005 Švestka Lukáš Muži 19-39 let 9 CZE 00:49:56 09m:25s
14 12374 Haník Zdeněk Muži 19-39 let 10 CZE 00:50:54 10m:23s
15 11314 Hradil Rudolf Muži 19-39 let 11 CZE 00:51:17 10m:46s
16 12494 Bílek Petr Muži 19-39 let 12 CZE 00:51:28 10m:57s
17 10008 Kopáček Pavel Muži 19-39 let 13 CZE 00:52:36 12m:05s
18 11138 Marinič Jiří Muži 40-49 let 3 CZE 00:53:00 12m:29s
19 11184 Korytář Radim Muži 40-49 let 4 CZE 00:53:12 12m:41s
20 12020 Ďuriač Peter Muži 19-39 let 14 SVK 00:53:13 12m:42s
21 11094 Indra Daniel Muži do 18 let 1 CZE 00:53:26 12m:55s
22 11130 Brzobohatý Tomáš Muži do 18 let 2 CZE 00:53:40 13m:09s
23 12457 Macháčová Jana Ženy 19-39 let 3 CZE 00:53:43 13m:12s
24 11232 Pršala Pavel Muži 40-49 let 5 CZE 00:53:44 13m:13s
25 11033 Fohler Martin Muži 19-39 let 15 CZE 00:54:04 13m:33s
26 10011 Tesař Milan Muži 40-49 let 6 CZE 00:54:09 13m:38s
27 12359 Šando Adam Muži do 18 let 3 CZE 00:54:30 13m:59s
28 11202 Chemčuk Miroslav Muži 40-49 let 7 CZE 00:54:37 14m:06s
29 11145 Majkusova Marketa Ženy 19-39 let 4 CZE Mařáci 00:54:41 14m:10s
30 11249 Murárik Radim Muži 19-39 let 16 CZE 00:55:00 14m:29s
31 12198 Vlček Martin Muži 19-39 let 17 CZE 00:55:11 14m:40s
32 11157 Šrámek Jiří Muži 19-39 let 18 CZE 00:55:25 14m:54s
33 11091 Indra Marek Muži 40-49 let 8 CZE 00:55:38 15m:07s
34 12369 Procházka Roman Muži 19-39 let 19 CZE 00:55:54 15m:23s
35 12452 Fajstavr Marek Muži 19-39 let 20 CZE 00:55:58 15m:27s
36 12480 Kouklík David Muži 19-39 let 21 emp 00:56:07 15m:36s
37 11343 Richter Luděk Muži 19-39 let 22 CZE 00:56:16 15m:45s
38 11347 Vendolský Libor Muži 40-49 let 9 CZE 00:56:25 15m:54s
39 11356 Luňáčková Michaela Ženy 19-39 let 5 CZE 00:56:37 16m:06s
40 11121 Kovář Jiří Muži 19-39 let 23 CZE 00:56:38 16m:07s
41 11147 Kuťková Katarína Ženy 19-39 let 6 CZE adidas Runners Prague 1 00:56:42 16m:11s
42 11068 Janůrková Barbora Ženy 19-39 let 7 CZE 00:56:44 16m:13s
43 11129 Besperát Tomáš Muži 19-39 let 24 CZE 00:56:55 16m:24s
44 11337 Najman Nikola Muži 19-39 let 25 CZE 00:57:03 16m:32s
45 11193 Milička Radek Muži 19-39 let 26 CZE 00:57:10 16m:39s
46 12367 Víchová Eva Ženy 19-39 let 8 CZE 00:57:16 16m:45s
47 11384 Vícha Jan Muži 40-49 let 10 CZE 00:57:16 16m:45s
48 11101 Kuběna Radim Muži 40-49 let 11 CZE 00:57:18 16m:47s
49 11014 Krčálová Blanka Ženy 19-39 let 9 CZE 00:57:21 16m:50s
50 11090 Štipčák Petr Muži 19-39 let 27 CZE 00:57:28 16m:57s
51 11118 Štěch Jakub Muži 19-39 let 28 CZE 00:57:36 17m:05s
52 11289 Mrkvica Martin Muži 19-39 let 29 CZE 00:57:45 17m:14s
53 11102 Malý Martin Muži 19-39 let 30 CZE 00:57:47 17m:16s
54 11364 Procházková Markéta Ženy 19-39 let 10 CZE 00:57:59 17m:28s
55 11150 Svitková Elena Ženy 40-49 let 1 SVK 00:58:03 17m:32s
56 11159 Čermák Petr Muži 40-49 let 12 CZE 00:58:17 17m:46s
57 11133 Schmidt Denis Muži 19-39 let 31 CZE 00:58:18 17m:47s
58 11294 Jurová Barbora Ženy 19-39 let 11 CZE 00:58:21 17m:50s
59 11095 Slámová Lucie Ženy 19-39 let 12 CZE 00:58:31 18m:00s
60 11131 Brzobohatý Michal Muži 40-49 let 13 CZE 00:58:34 18m:03s
61 12179 Panna Daniel Muži 40-49 let 14 CZE 00:58:38 18m:07s
62 11062 Vaiglová Daniela Ženy 40-49 let 2 CZE 00:59:12 18m:41s
63 11185 Cveček Martin Muži 40-49 let 15 CZE 00:59:17 18m:46s
64 11059 Žídek Radek Muži 19-39 let 32 CZE 00:59:22 18m:51s
65 11189 Kalafutová Lucie Ženy 19-39 let 13 CZE Ribanna a Vinnetou 00:59:24 18m:53s