500 m

ZÁVODNÍKŮ

147

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:10s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:20s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

MUŽŮ

80 startujících

ŽEN

67 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 108 Nademlejnský Pavel Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:38 -
2 248 Kysela Václav Předžáci Hoši 2 CZE 00:01:38 -
3 284 Malý Lukáš Předžáci Hoši 3 CZE 00:01:44 0m:6s
4 200 Erbenová Klára Předžáci Dívky 1 CZE 00:01:44 0m:6s
5 195 Víchová Amelie Předžáci Dívky 2 CZE 00:01:46 0m:8s
6 221 Janele Adam Předžáci Hoši 4 CZE 00:01:49 0m:11s
7 289 Gotthardová Ela Předžáci Dívky 3 CZE 00:01:49 0m:11s
8 317 Švarcová Adéla Předžáci Dívky 4 CZE 00:01:49 0m:11s
9 189 Grec Josef Předžáci Hoši 5 CZE 00:01:51 0m:13s
10 303 Tobrman Jan Předžáci Hoši 6 CZE 00:01:55 0m:17s
11 198 Svoboda Matyáš Předžáci Hoši 7 CZE 00:01:57 0m:19s
12 111 Mrázová Adéla Předžáci Dívky 5 CZE 00:01:57 0m:19s
13 211 Dlouhý Ondřej Předžáci Hoši 8 CZE 00:01:58 0m:20s
14 295 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 9 CZE 00:02:01 0m:23s
15 133 Havelková Tereza Předžáci Dívky 6 CZE 00:02:01 0m:23s
16 260 Šemberová Johanka Předžáci Dívky 7 CZE 00:02:04 0m:26s
17 178 Diartová Ellinka Předžáci Dívky 8 CZE 00:02:04 0m:26s
18 274 Šitra Štěpán Benjamínci Hoši 1 CZE 00:02:04 0m:26s
19 244 Plešinger Matyáš Předžáci Hoši 10 CZE 00:02:04 0m:26s
20 145 Mottl Adam Benjamínci Hoši 2 CZE 00:02:05 0m:27s
21 126 Housková Terezka Benjamínci Dívky 1 CZE 00:02:06 0m:28s
22 206 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 2 CZE 00:02:06 0m:28s
23 139 Kubec Jan Benjamínci Hoši 3 CZE 00:02:07 0m:29s
24 201 Rais Šimon Předžáci Hoši 11 CZE 00:02:07 0m:29s
25 220 Janelová Lenka Předžáci Dívky 9 CZE 00:02:08 0m:30s
26 231 Pavlišová Karolína Předžáci Dívky 10 CZE 00:02:09 0m:31s
27 149 Žežulka Michael Předžáci Hoši 12 CZE 00:02:10 0m:32s
28 298 Gotthardova Tina Benjamínci Dívky 3 CZE 00:02:10 0m:32s
29 101 Šrámek Toník Předžáci Hoši 13 CZE 00:02:12 0m:34s
30 213 Galanský Jan Předžáci Hoši 14 CZE 00:02:15 0m:37s
31 152 Matějková Lucie Benjamínci Dívky 4 CZE 00:02:15 0m:37s
32 176 Fiala Vojtěch Předžáci Hoši 15 CZE 00:02:15 0m:37s
33 271 Zierl Ondřej Předžáci Hoši 16 CZE 00:02:17 0m:39s
34 314 Doležal Mikuláš Předžáci Hoši 17 CZE 00:02:17 0m:39s
35 246 Beneš Vojtěch Benjamínci Hoši 4 CZE 00:02:18 0m:40s
36 102 Němečková Aneta Benjamínci Dívky 5 CZE 00:02:18 0m:40s
37 238 Vráblík Vojtěch Benjamínci Hoši 5 CZE 00:02:19 0m:41s
38 306 Melichárek Matěj Benjamínci Hoši 6 CZE 00:02:20 0m:42s
39 196 Víchová Elen Benjamínci Dívky 6 CZE 00:02:22 0m:44s
40 132 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 11 CZE 00:02:23 0m:45s
41 278 Fiala Lukáš Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:23 0m:45s
42 212 Dlouhý Daniel Benjamínci Hoši 7 CZE 00:02:23 0m:45s
43 288 Macháček Jan Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:25 0m:47s
44 281 Košťál Michal Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:25 0m:47s
45 322 Kotlář Hynek Benjamínci Hoši 8 CZE 00:02:26 0m:48s
46 124 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 12 CZE 00:02:30 0m:52s
47 228 Školařová Ivča Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:30 0m:52s
48 318 Svatoš Štěpán Benjamínci Hoši 9 CZE 00:02:31 0m:53s
49 173 Vecka Jonáš Benjamínci Hoši 10 CZE 00:02:31 0m:53s
50 283 Bluma David Benjamínci Hoši 11 CZE 00:02:32 0m:54s
51 169 Pavelková Iva Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:32 0m:54s
52 291 Boušová Rodasí Předžáci Dívky 15 CZE 00:02:34 0m:56s
53 202 Raisová Adéla Benjamínci Dívky 7 CZE 00:02:34 0m:56s
54 210 Trnková Adéla Benjamínci Dívky 8 CZE 00:02:38 1m:0s
55 275 Herejková Vanesa Benjamínci Dívky 9 CZE 00:02:40 1m:2s
56 185 Herman Tomáš Benjamínci Hoši 12 CZE 00:02:41 1m:3s
57 164 Marušová Tereza Předžáci Dívky 16 CZE 00:02:44 1m:6s
58 136 Rolenc Hugo Benjamínci Hoši 13 CZE 00:02:48 1m:10s
59 203 Rais Miroslav Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:49 1m:11s
60 148 Horká Sofie Benjamínci Dívky 10 CZE 00:02:50 1m:12s
61 259 Šemberová Barunka Benjamínci Dívky 11 CZE 00:02:50 1m:12s
62 171 Myška Filip Benjamínci Hoši 14 CZE 00:02:51 1m:13s
63 207 Hrabíková Timea Benjamínci Dívky 12 CZE 00:02:53 1m:15s
64 117 Vokurková Barbora Benjamínci Dívky 13 CZE 00:02:53 1m:15s
65 125 Šanda David Benjamínci Hoši 15 CZE 00:02:56 1m:18s
66 263 Koubík Lukáš Benjamínci Hoši 16 CZE 00:02:57 1m:19s
67 134 Kleinová Klára Benjamínci Dívky 14 CZE 00:02:59 1m:21s
68 181 Svoboda Jan Benjamínci Hoši 17 CZE 00:03:05 1m:27s
69 170 Pavelková Klára Benjamínci Dívky 15 CZE 00:03:05 1m:27s
70 235 Tycová Lucie Benjamínci Dívky 16 CZE 00:03:05 1m:27s
71 253 Malá Ema Benjamínci Dívky 17 CZE 00:03:07 1m:29s
72 167 Čančurová Kateřina Benjamínci Dívky 18 CZE 00:03:09 1m:31s
73 236 Tycová Julie Benjamínci Dívky 19 CZE 00:03:13 1m:35s
74 180 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 18 CZE 00:03:14 1m:36s
75 308 Janků Jakub Benjamínci Hoši 19 CZE 00:03:14 1m:36s
76 130 Tichá Marie Benjamínci Dívky 20 CZE 00:03:14 1m:36s
77 165 Marušová Eliška Benjamínci Dívky 21 CZE 00:03:17 1m:39s
78 285 Novotná Zuzana Benjamínci Dívky 22 CZE 00:03:17 1m:39s
79 299 Fiala František Benjamínci Hoši 20 CZE 00:03:20 1m:42s
80 257 Špachman Matěj Benjamínci Hoši 21 CZE 00:03:20 1m:42s
81 270 Okrouhlík Lukáš Benjamínci Hoši 22 CZE 00:03:20 1m:42s
82 223 Čvančarová Viktorie Předžáci Dívky 17 CZE 00:03:20 1m:42s
83 160 Vladyková Nikol Benjamínci Dívky 23 CZE 00:03:24 1m:46s
84 156 Neupauerová Ella Benjamínci Dívky 24 CZE 00:03:24 1m:46s
85 162 Svobodova Nina Benjamínci Dívky 25 CZE 00:03:24 1m:46s
86 112 Mrázová Ema Benjamínci Dívky 26 CZE 00:03:25 1m:47s
87 280 Košťálová Barbora Benjamínci Dívky 27 CZE 00:03:26 1m:48s
88 175 Štich Nikolas Benjamínci Hoši 23 CZE 00:03:30 1m:52s
89 273 Šitra Adam Benjamínci Hoši 24 CZE 00:03:31 1m:53s
90 177 Kotlanová Eliška Benjamínci Dívky 28 CZE 00:03:32 1m:54s
91 301 Kunc Jaromír Benjamínci Hoši 25 CZE 00:03:34 1m:56s
92 184 Polgár Dominik Benjamínci Hoši 26 CZE 00:03:36 1m:58s
93 312 Metelec Matyáš Benjamínci Hoši 27 CZE 00:03:38 2m:0s
94 127 Houska Tomášek Benjamínci Hoši 28 CZE 00:03:47 2m:9s
95 224 Čvančara Filip Benjamínci Hoši 29 CZE 00:03:54 2m:16s
96 222 Pátek Kryštof Benjamínci Hoši 30 CZE 00:03:57 2m:19s
97 172 Myška Ondřej Benjamínci Hoši 31 CZE 00:04:07 2m:29s
98 316 Bendová Eliška Benjamínci Dívky 29 CZE 00:04:12 2m:34s
99 174 Vecková Johana Benjamínci Dívky 30 CZE 00:04:14 2m:36s
100 109 Novák Jakub Benjamínci Hoši 32 CZE 00:04:18 2m:40s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

75

PRŮMĚRNÝ ČAS

2m:37s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

22.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

2m:37s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

MUŽŮ

42 startujících

ŽEN

33 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 277 Špiroch Jiří Starší žáci 1 CZE 00:01:55 -
2 294 Škarban Jan Starší žáci 2 CZE 00:01:58 0m:3s
3 309 Bielinová Andrea Mladší žákyně 1 CZE 00:02:04 0m:9s
4 161 Hejlová Viktorie Mladší žákyně 2 CZE 00:02:10 0m:15s
5 120 Hoblík Jakub Nejmladší žáci 1 CZE 00:02:10 0m:15s
6 239 Vráblík Šimon Nejmladší žáci 2 CZE 00:02:10 0m:15s
7 256 Vráblíková Veronika Starší žákyně 1 CZE 00:02:11 0m:16s
8 290 Gotthard Stepan Nejmladší žáci 3 CZE 00:02:11 0m:16s
9 233 Huml Jan Starší žáci 3 CZE 00:02:14 0m:19s
10 151 Plevný Albert Mladší žáci 1 CZE 00:02:14 0m:19s
11 310 Bretšnajdrová Lucie Starší žákyně 2 CZE 00:02:14 0m:19s
12 150 Šalátová Amálie Starší žákyně 3 CZE 00:02:16 0m:21s
13 107 Nademlejnská Šárka Mladší žákyně 3 CZE 00:02:16 0m:21s
14 158 Němec Daniel Starší žáci 4 CZE 00:02:16 0m:21s
15 194 Kubíček Vojtěch Nejmladší žáci 4 CZE 00:02:17 0m:22s
16 209 Štětková Alžběta Starší žákyně 4 CZE 00:02:17 0m:22s
17 232 Humlová Eliška Mladší žákyně 4 CZE 00:02:19 0m:24s
18 262 Kutty Frederik Mladší žáci 2 CZE 00:02:20 0m:25s
19 192 Havel Filip Starší žáci 5 CZE 00:02:23 0m:28s
20 159 Němcová Lucie Mladší žákyně 5 CZE 00:02:23 0m:28s
21 276 Špiroch Ondřej Mladší žáci 3 CZE 00:02:24 0m:29s
22 110 Veselková Josefína Milada Mladší žákyně 6 CZE 00:02:25 0m:30s
23 272 Pezlar Patrik Nejmladší žáci 5 CZE 00:02:28 0m:33s
24 302 Daňhelka Jakub Nejmladší žáci 6 CZE 00:02:28 0m:33s
25 216 Plašilová Lucie Nejmladší žákyně 1 CZE 00:02:30 0m:35s
26 265 Robek Václav Mladší žáci 4 CZE 00:02:34 0m:39s
27 218 Šando Filip Mladší žáci 5 CZE 00:02:35 0m:40s
28 311 Dlouhý Adam Mladší žáci 6 CZE 00:02:35 0m:40s
29 153 Škoda Jakub Starší žáci 6 CZE 00:02:36 0m:41s
30 264 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 7 CZE 00:02:36 0m:41s
31 300 Součková Natálie Nejmladší žákyně 2 CZE 00:02:38 0m:43s
32 297 Kos Jáchym Mladší žáci 7 CZE 00:02:39 0m:44s
33 234 Huml Filip Nejmladší žáci 8 CZE 00:02:39 0m:44s
34 261 Vitoul Tobiáš Mladší žáci 8 CZE 00:02:41 0m:46s
35 199 Říhová Anna Mladší žákyně 7 CZE 00:02:42 0m:47s
36 128 Ježková Dominika Nejmladší žákyně 3 CZE 00:02:42 0m:47s
37 115 Vokurka Samuel Nejmladší žáci 9 CZE 00:02:43 0m:48s
38 113 Menger David Nejmladší žáci 10 CZE 00:02:43 0m:48s
39 146 Žákovcová Barbora Mladší žákyně 8 CZE 00:02:43 0m:48s
40 287 Ekartová Tereza Starší žákyně 5 CZE 00:02:43 0m:48s
41 313 Stockelmayerová Lucie Mladší žákyně 9 CZE 00:02:44 0m:49s
42 147 Žákovcová Petra Nejmladší žákyně 4 CZE 00:02:45 0m:50s
43 267 Rao Shimon Mladší žáci 9 CZE 00:02:47 0m:52s
44 247 Kysela Jan Mladší žáci 10 CZE 00:02:47 0m:52s
45 116 Vokurková Lucie Nejmladší žákyně 5 CZE 00:02:48 0m:53s
46 279 Fiala Patrik Mladší žáci 11 CZE 00:02:49 0m:54s
47 186 Štanclová Anna Mladší žákyně 10 CZE 00:02:49 0m:54s
48 118 Caklová Aneta Mladší žákyně 11 CZE 00:02:50 0m:55s
49 292 Bouše Nitai Nejmladší žáci 11 CZE 00:02:50 0m:55s
50 182 Ježková Barbora Mladší žákyně 12 CZE 00:02:51 0m:56s
51 183 Ježková Kateřina Mladší žákyně 13 CZE 00:02:53 0m:58s
52 114 Menger Pavel Mladší žáci 12 CZE 00:02:55 1m:0s
53 166 Čančurová Eva Nejmladší žákyně 6 CZE 00:03:02 1m:7s
54 304 Tobrmanová Barbora Nejmladší žákyně 7 CZE 00:03:02 1m:7s
55 255 Blaženka Eduard Mladší žáci 13 CZE 00:03:05 1m:10s
56 296 Kafka Matěj Nejmladší žáci 12 CZE 00:03:05 1m:10s
57 229 Sladká Karolína Nejmladší žákyně 8 CZE 00:03:09 1m:14s
58 293 Škarbanová Karolína Nejmladší žákyně 9 CZE 00:03:10 1m:15s
59 157 Ondrušek Rostislav Mladší žáci 14 CZE 00:03:14 1m:19s
60 230 Pavliš Marek Nejmladší žáci 13 CZE 00:03:29 1m:34s
61 305 Šebová Anna Mladší žákyně 14 CZE 00:05:05 3m:10s
32767 104 Dostálová Anna Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 105 Dostálová Kateřina Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 122 Valoušková Hana Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 123 Kubínek Václav Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 193 Cingroš Filip Starší žáci 32767 CZE   -
32767 214 Šenolt Vojtěch Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 219 Kysela Šimon Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 225 Patras Marek Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 227 Vavroušek Michal Starší žáci 32767 CZE   -
32767 237 Jiřina Ondřej Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 241 Kajzarova Barča Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 242 Potočková Eva Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 250 Šponar Antonín Starší žáci 32767 CZE   -
32767 251 Šponar Rostislav Mladší žáci 32767 CZE   -

12km

ZÁVODNÍKŮ

950

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:18m:43s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:33s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

68 let

MUŽŮ

450 startujících

ŽEN

500 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 4m:51s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10006 Teska Ondřej Muži 19-39 let 1 CZE 00:43:51 -
2 10008 Toman František Muži 19-39 let 2 CZE 00:44:19 0m:28s
3 10015 Bielik Jan Muži 19-39 let 3 CZE 00:47:58 4m:7s
4 10016 Králík Petr Muži 19-39 let 4 CZE 00:48:04 4m:13s
5 10011 Tall Pavel Muži 50-59 let 1 CZE 00:48:14 4m:23s
6 10013 Liška Jakub Muži 19-39 let 5 CZE 00:48:38 4m:47s
7 10019 Kuffnerová Nela Ženy 19-39 let 1 CZE 00:48:42 4m:51s
8 10007 Langer Jan Muži 19-39 let 6 CZE Mileage with smileage 00:49:00 5m:9s
9 10001 Kuna Alois Muži 19-39 let 7 CZE 00:49:39 5m:48s
10 11134 Kolář Petr Muži 19-39 let 8 CZE 00:49:46 5m:55s
11 10009 Klíma Lukáš Muži 19-39 let 9 CZE 00:49:48 5m:57s
12 10004 Burda Tomáš Muži 19-39 let 10 CZE Kudrnáči 00:49:51 6m:0s
13 10003 Vinduška Pavel Muži 19-39 let 11 CZE 00:50:07 6m:16s
14 10017 Havránková Daniela Ženy 19-39 let 2 CZE 00:50:12 6m:21s
15 11023 Prais Marcel Muži 19-39 let 12 CZE 00:50:17 6m:26s
16 11389 Matěcha Miroslav Muži 19-39 let 13 CZE 00:51:01 7m:10s
17 11250 Neděla Štěpán Muži do 18 let 1 CZE 00:51:08 7m:17s
18 10018 Fiala Andrej Muži 19-39 let 14 CZE 00:51:30 7m:39s
19 11308 Rosenbaumová Eliška Ženy 19-39 let 3 CZE 00:51:37 7m:46s
20 11082 Maleček David Muži 19-39 let 15 CZE 00:52:14 8m:23s
21 11007 Pešl Petr Muži 19-39 let 16 CZE 00:52:22 8m:31s
22 11319 Holub Martin Muži 40-49 let 1 CZE 00:52:39 8m:48s
23 12499 Vojteková Michaela Ženy 19-39 let 4 CZE 00:52:58 9m:7s
24 11201 Pršala Pavel Muži 40-49 let 2 CZE 00:53:11 9m:20s
25 10012 Tesař Milan Muži 40-49 let 3 CZE 00:53:16 9m:25s
26 10005 Bretšnajdr Jiří Muži 40-49 let 4 CZE 00:53:17 9m:26s
27 11040 Fidler Martin Muži 19-39 let 17 CZE 00:53:31 9m:40s
28 11263 Haník Zdeněk Muži 19-39 let 18 CZE 00:53:46 9m:55s
29 11294 Vala Jiří Muži 19-39 let 19 CZE 00:53:51 10m:0s
30 11304 Plaček Michal Muži 19-39 let 20 CZE 00:53:54 10m:3s
31 11173 Kubiasová Kateřina Ženy 40-49 let 1 CZE 00:53:55 10m:4s
32 11258 Kiliján Tomáš Muži 19-39 let 21 CZE 00:53:57 10m:6s
33 11070 Pekařová Jana Ženy do 18 let 1 CZE 00:54:15 10m:24s
34 11251 Sára Petr Muži 40-49 let 5 CZE 00:54:16 10m:25s
35 11071 Ravizza Filippo Muži do 18 let 2 CZE Tandem máma syn 00:54:28 10m:37s
36 11267 Svicka Tomas Muži 19-39 let 22 CZE 00:55:07 11m:16s
37 11003 Kvasnička Daniel Muži 19-39 let 23 CZE 00:55:12 11m:21s
38 11021 Bulan Jan Muži 19-39 let 24 CZE 00:55:25 11m:34s
39 20011 Krupička Martin Muži 19-39 let 25 CZE 00:55:27 11m:36s
40 12526 Klíma Jaroslav Muži 19-39 let 26 CZE 00:55:49 11m:58s
41 11368 Hanyš Pavel Muži 19-39 let 27 CZE 00:55:53 12m:2s
42 11052 Maxa Milan Muži 19-39 let 28 CZE 00:56:07 12m:16s
43 11151 Kovář Jiří Muži 19-39 let 29 CZE 00:56:08 12m:17s
44 11080 Levý Martin Muži 19-39 let 30 CZE 00:56:09 12m:18s
45 11364 Honzak Petr Muži 40-49 let 6 CZE 00:56:20 12m:29s
46 11048 Vališová Martina Ženy 19-39 let 5 CZE 00:56:24 12m:33s
47 11087 Kreml Michal Muži 19-39 let 31 CZE 00:56:48 12m:57s
48 11197 Frýba Vladimír Muži 40-49 let 7 CZE 00:56:48 12m:57s
49 11260 Luňáčková Michaela Ženy 19-39 let 6 CZE 00:56:51 13m:0s
50 11206 Smetana Marek Muži 40-49 let 8 CZE 00:57:04 13m:13s
51 11355 Hryzlik Martin Muži 19-39 let 32 CZE 00:57:06 13m:15s
52 10020 Svoboda Robert Muži 40-49 let 9 CZE 00:57:06 13m:15s
53 11300 Macurová Zuzana Ženy 19-39 let 7 CZE 00:57:07 13m:16s
54 11317 Fišera Erik Muži 19-39 let 33 SVK 00:57:10 13m:19s
55 11315 Sipták Andrej Muži 19-39 let 34 SVK 00:57:11 13m:20s
56 11324 Králová Veronika Ženy 40-49 let 2 CZE Kings 00:57:13 13m:22s
57 11347 Zaremba Jan Muži 19-39 let 35 CZE 00:57:35 13m:44s
58 11335 Seiler Lukáš Muži 19-39 let 36 CZE 00:57:49 13m:58s
59 11281 Procházka Roman Muži 19-39 let 37 CZE 00:57:58 14m:7s
60 11292 Najman Nikola Muži 19-39 let 38 CZE 00:58:01 14m:10s
61 11400 Havel Adam Muži 19-39 let 39 CZE 00:58:15 14m:24s
62 11085 Krýsl Michal Muži 19-39 let 40 CZE 00:58:17 14m:26s
63 11152 Besperát Tomáš Muži 19-39 let 41 CZE 00:58:26 14m:35s
64 11032 Valek Karel Muži 19-39 let 42 CZE 00:58:36 14m:45s
65 11154 Singr Martin Muži 19-39 let 43 CZE 00:58:45 14m:54s
66 11265 Kuťková Katarína Ženy 19-39 let 8 CZE adidas Runners Prague 00:58:50 14m:59s
67 11381 Liška Samuel Muži 19-39 let 44 SVK 00:59:08 15m:17s
68 11329 Šafránek Petr Muži 40-49 let 10 CZE 00:59:10 15m:19s
69 11392 Brouček Ondřej Muži 19-39 let 45 CZE 00:59:17 15m:26s
70 11217 Murárik Radim Muži 19-39 let 46 CZE 00:59:17 15m:26s
71 11283 Víchová Eva Ženy 19-39 let 9 CZE 00:59:28 15m:37s
72 11243 Šando Adam Muži do 18 let 3 CZE 00:59:32 15m:41s
73 11349 Procházková Markéta Ženy 19-39 let 10 CZE 00:59:43 15m:52s
74 12437 Nováček Jakub Muži 19-39 let 47 CZE 00:59:43 15m:52s
75 12521 Hubert Pavel Muži do 18 let 4 CZE 00:59:44 15m:53s
76 11367 Mráz Tomáš Muži 19-39 let 48 CZE 00:59:46 15m:55s
77 11149 Šando Ondřej Muži 19-39 let 49 CZE 00:59:51 16m:0s
78 11348 Kuda Lubomír Muži 40-49 let 11 CZE 00:59:53 16m:2s
79 11033 Tišerová Gabriela Ženy 19-39 let 11 CZE Hlavně nepřepálit start 01:00:11 16m:20s
80 11249 Mrkvica Martin Muži 19-39 let 50 CZE 01:00:14 16m:23s
81 11370 Hrubý Richard Muži 19-39 let 51 CZE 01:00:17 16m:26s
82 10002 Brzobohatý Tomáš Muži do 18 let 5 CZE 01:00:24 16m:33s
83 11342 Doležal Petr Muži 19-39 let 52 CZE 01:00:27 16m:36s
84 11366 Martinová Iva Ženy 19-39 let 12 CZE Rozběháme Prahu 01:00:28 16m:37s
85 11306 Lachmanová Anna Ženy 19-39 let 13 CZE 01:00:35 16m:44s
86 11065 Záruba Marek Muži 19-39 let 53 CZE 01:00:47