500 m

ZÁVODNÍKŮ

109

PRŮMĚRNÝ ČAS

02m:08s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

MUŽŮ

50 startujících

ŽEN

59 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:06s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 122 Kysela Václav Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:17 -
2 202 Grec Josef Předžáci Hoši 2 CZE 00:01:23 00m:06s
3 220 Špačková Sára Benjamínci Dívky 1 CZE 00:01:23 00m:06s
4 199 Rebmann Cornelia Předžáci Dívky 1 CZE 00:01:23 00m:06s
5 106 Kotroušová Eliška Předžáci Dívky 2 CZE 00:01:26 00m:09s
6 270 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 3 CZE 00:01:27 00m:10s
7 109 Gistr Jan Předžáci Hoši 4 CZE 00:01:27 00m:10s
8 258 Kubizňák Šimon Předžáci Hoši 5 CZE 00:01:27 00m:10s
9 276 Sokol Nicolas Dominik Benjamínci Hoši 1 CZE 00:01:29 00m:12s
10 235 Kováříková Ema Předžáci Dívky 3 CZE 00:01:31 00m:14s
11 168 Chládková Alena Předžáci Dívky 4 CZE 00:01:31 00m:14s
12 240 Dušková Sabina Benjamínci Dívky 2 CZE 00:01:32 00m:15s
13 178 Mrázová Adéla Předžáci Dívky 5 CZE 00:01:35 00m:18s
14 254 Slunečko Tristan Předžáci Hoši 6 CZE 00:01:37 00m:20s
15 111 Žežulka Michael Předžáci Hoši 7 CZE 00:01:37 00m:20s
16 171 Rais Šimon Předžáci Hoši 8 CZE 00:01:37 00m:20s
17 183 Bohm Richard Benjamínci Hoši 2 CZE 00:01:38 00m:21s
18 174 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 3 CZE 00:01:39 00m:22s
19 182 Bohmová Klára Předžáci Dívky 6 CZE 00:01:39 00m:22s
20 219 Střeštík Robin Benjamínci Hoši 3 CZE 00:01:40 00m:23s
21 136 Chudobová Eva Předžáci Dívky 7 CZE 00:01:43 00m:26s
22 266 Lišková Terezie Předžáci Dívky 8 CZE 00:01:43 00m:26s
23 289 Chamrádová Leontýna Benjamínci Dívky 4 CZE 00:01:43 00m:26s
24 154 Kolářová Klára Předžáci Dívky 9 CZE 00:01:44 00m:27s
25 244 Macháček Jan Předžáci Hoši 9 CZE 00:01:44 00m:27s
26 151 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 10 CZE 00:01:46 00m:29s
27 160 Čejka Adam Benjamínci Hoši 4 CZE 00:01:46 00m:29s
28 231 Kučerová Teodorka Předžáci Dívky 11 CZE 00:01:48 00m:31s
29 105 Školařová Ivča Předžáci Dívky 12 CZE 00:01:49 00m:32s
30 145 Schejbalová Eva Předžáci Dívky 13 CZE 00:01:49 00m:32s
31 214 Šrámková Kateřina Předžáci Dívky 14 CZE 00:01:50 00m:33s
32 127 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 15 CZE 00:01:50 00m:33s
33 159 Čejková Zuzana Předžáci Dívky 16 CZE 00:01:50 00m:33s
34 284 Doležal Mikuláš Předžáci Hoši 10 CZE 00:01:50 00m:33s
35 277 Musil Radek Benjamínci Hoši 5 CZE 00:01:51 00m:34s
36 123 Kos Tomáš Benjamínci Hoši 6 CZE 00:01:51 00m:34s
37 138 Kolář Matěj Benjamínci Hoši 7 CZE 00:01:51 00m:34s
38 262 Štuksová Zuzana Benjamínci Dívky 5 CZE 00:01:52 00m:35s
39 229 Fiala Lukáš Předžáci Hoši 11 CZE 00:01:52 00m:35s
40 140 Košťál Michal Předžáci Hoši 12 CZE 00:01:53 00m:36s
41 278 Žitná Andrea Benjamínci Dívky 6 CZE 00:01:54 00m:37s
42 172 Raisová Adéla Benjamínci Dívky 7 CZE 00:01:54 00m:37s
43 251 Rynešová Elena Předžáci Dívky 17 CZE 00:01:55 00m:38s
44 249 Lenkviková Vanesa Předžáci Dívky 18 CZE 00:01:55 00m:38s
45 155 Hasman Josef Benjamínci Hoši 8 CZE 00:01:56 00m:39s
46 139 Kolář Jakub Benjamínci Hoši 9 CZE 00:01:56 00m:39s
47 158 Krejzlová Karolína Předžáci Dívky 19 CZE 00:01:56 00m:39s
48 165 Kubíčková Kristýna Předžáci Dívky 20 CZE 00:01:57 00m:40s
49 101 Dorschner David Předžáci Hoši 13 CZE 00:01:58 00m:41s
50 265 Lišková Marie Benjamínci Dívky 8 CZE 00:01:59 00m:42s
51 233 Chrobáková Justýna Benjamínci Dívky 9 CZE 00:02:00 00m:43s
52 224 Šternová Amélie Benjamínci Dívky 10 CZE 00:02:02 00m:45s
53 157 Nezdara Albert Benjamínci Hoši 10 CZE 00:02:03 00m:46s
54 238 Valuš Michael Benjamínci Hoši 11 CZE 00:02:12 00m:55s
55 181 Trnková Adéla Benjamínci Dívky 11 CZE 00:02:12 00m:55s
56 237 Pospíšil Oliver Benjamínci Hoši 12 CZE 00:02:12 00m:55s
57 252 Hubený Roman Benjamínci Hoši 13 CZE 00:02:13 00m:56s
58 156 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 14 CZE 00:02:13 00m:56s
59 256 Štýs Pavel Benjamínci Hoši 15 CZE 00:02:14 00m:57s
60 166 Kubíčková Vendula Benjamínci Dívky 12 CZE 00:02:16 00m:59s
61 173 Rais Miroslav Předžáci Hoši 14 CZE 00:02:17 01m:00s
62 129 Košťálová Barbora Benjamínci Dívky 13 CZE 00:02:18 01m:01s
63 285 Rotnágl Antonín Benjamínci Hoši 16 CZE 00:02:18 01m:01s
64 218 Semeráková Eliška Benjamínci Dívky 14 CZE 00:02:19 01m:02s
65 137 Zímová Markéta Benjamínci Dívky 15 CZE 00:02:19 01m:02s
66 175 Hrabíková Timea Benjamínci Dívky 16 CZE 00:02:19 01m:02s
67 147 Pavlík Viktor Benjamínci Hoši 17 CZE 00:02:21 01m:04s
68 148 Rottová Laura Benjamínci Dívky 17 CZE 00:02:23 01m:06s
69 188 Vrabec Jan Benjamínci Hoši 18 CZE 00:02:26 01m:09s
70 152 Krejzl Josef Benjamínci Hoši 19 CZE 00:02:27 01m:10s
71 179 Mrázová Ema Benjamínci Dívky 18 CZE 00:02:29 01m:12s
72 113 Pátek Kryštof Benjamínci Hoši 20 CZE 00:02:36 01m:19s
73 203 Grec Johana Benjamínci Dívky 19 CZE 00:02:36 01m:19s
74 241 Štich Nikolas Benjamínci Hoši 21 CZE 00:02:37 01m:20s
75 142 Dorschnerova Ema Benjamínci Dívky 20 CZE 00:02:39 01m:22s
76 287 Maternová Laura Benjamínci Dívky 21 CZE 00:03:01 01m:44s
77 189 Dočekalová Rozálie Benjamínci Dívky 22 CZE 00:03:05 01m:48s
78 117 Staněk Štěpán Benjamínci Hoši 22 CZE 00:03:21 02m:04s
79 205 Widžová Jana Benjamínci Dívky 23 CZE 00:03:25 02m:08s
80 208 Widžová Eliška Benjamínci Dívky 24 CZE 00:03:26 02m:09s
81 288 Hasman Karel Benjamínci Hoši 23 CZE 00:03:29 02m:12s
82 146 Schejbalová Zuzana Benjamínci Dívky 25 CZE 00:03:33 02m:16s
83 176 Hrabíková Zoe Benjamínci Dívky 26 CZE 00:03:50 02m:33s
84 225 Škrlant Adam Benjamínci Hoši 24 CZE 00:04:22 03m:05s
85 226 Škrlantová Klárka Benjamínci Dívky 27 CZE 00:04:34 03m:17s
86 201 Tloušť Baltazar Anakin Benjamínci Hoši 25 CZE 00:04:40 03m:23s
32767 118 Plešinger Matyáš Předžáci Hoši 32767 CZE   -
32767 119 Plešinger Alex Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 124 Lešek Matěj Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 128 Ondra Martin Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 133 Klimenko Sophia Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 134 Peteříková Emma Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 153 Vlček Tomáš Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 164 Rudolf Rupert Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 184 Pavlicova Nina Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 185 Víchová Amelie Předžáci Dívky 32767 CZE   -
32767 186 Víchová Elen Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 187 Tauber František Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 190 Gughová Charlotte Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 192 Steklý Oliver Předžáci Hoši 32767 CZE   -

1 km

ZÁVODNÍKŮ

80

PRŮMĚRNÝ ČAS

03m:08s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

19.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

03m:08s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

MUŽŮ

41 startujících

ŽEN

39 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:07s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 217 Beck Lukáš Nejmladší žáci 1 CZE 00:02:29 -
2 221 Plevný Albert Mladší žáci 1 CZE 00:02:35 00m:06s
3 269 Hejlová Viktorie Mladší žákyně 1 CZE 00:02:36 00m:07s
4 110 Vitoul Tobiáš Mladší žáci 2 CZE 00:02:36 00m:07s
5 246 Šikl Bartoloměj Mladší žáci 3 CZE 00:02:40 00m:11s
6 115 Vráblík Šimon Nejmladší žáci 2 CZE 00:02:40 00m:11s
7 282 Brešnajdrová Lucie Starší žákyně 1 CZE 00:02:41 00m:12s
8 126 Vráblíková Veronika Starší žákyně 2 CZE 00:02:42 00m:13s
9 242 Šaffek Jakub Starší žáci 1 CZE 00:02:42 00m:13s
10 180 Šalátová Amálie Starší žákyně 3 CZE 00:02:43 00m:14s
11 200 Brůžová Kateřina Nejmladší žákyně 1 CZE 00:02:43 00m:14s
12 261 Beran Ondra Mladší žáci 4 CZE 00:02:44 00m:15s
13 274 Reischig Filip Nejmladší žáci 3 CZE 00:02:44 00m:15s
14 102 Patras Marek Nejmladší žáci 4 CZE 00:02:45 00m:16s
15 263 Štuksa Václav Mladší žáci 5 CZE 00:02:45 00m:16s
16 177 Štětková Alžběta Starší žákyně 4 CZE 00:02:49 00m:20s
17 279 Špačková Mia Nejmladší žákyně 2 CZE 00:02:50 00m:21s
18 272 Kafka Filip Mladší žáci 6 CZE 00:02:51 00m:22s
19 141 Strnadová Laura Mladší žákyně 2 CZE 00:02:54 00m:25s
20 193 Šando Filip Mladší žáci 7 CZE 00:02:54 00m:25s
21 247 Šikl Marian Nejmladší žáci 5 CZE 00:02:55 00m:26s
22 259 Helísek Dan Mladší žáci 8 CZE 00:02:55 00m:26s
23 250 Ryneš Matyáš Mladší žáci 9 CZE 00:02:56 00m:27s
24 248 Šikl Benjamin Nejmladší žáci 6 CZE 00:02:58 00m:29s
25 268 Smetana Vojtěch Mladší žáci 10 CZE 00:02:59 00m:30s
26 204 Kudláčková Zuzana Starší žákyně 5 CZE 00:02:59 00m:30s
27 286 Dubový Martin Mladší žáci 11 CZE 00:03:02 00m:33s
28 273 Reischig Matěj Starší žáci 2 CZE 00:03:02 00m:33s
29 267 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 7 CZE 00:03:04 00m:35s
30 121 Kysela Jan Mladší žáci 12 CZE 00:03:04 00m:35s
31 161 Menger David Nejmladší žáci 8 CZE 00:03:04 00m:35s
32 132 Čížek David Nejmladší žáci 9 CZE 00:03:04 00m:35s
33 120 Stockelmayerová Lucie Mladší žákyně 3 CZE 00:03:07 00m:38s
34 236 Žákovcová Petra Nejmladší žákyně 3 CZE 00:03:07 00m:38s
35 162 Menger Pavel Mladší žáci 13 CZE 00:03:09 00m:40s
36 131 Glozarová Laura Mladší žákyně 4 CZE 00:03:09 00m:40s
37 163 Říhová Anna Mladší žákyně 5 CZE 00:03:10 00m:41s
38 230 Fiala Patrik Mladší žáci 14 CZE 00:03:10 00m:41s
39 130 Duková Anna Nejmladší žákyně 4 CZE 00:03:10 00m:41s
40 239 Žákovcová Barbora Mladší žákyně 6 CZE 00:03:11 00m:42s
41 216 Šrámek Matěj Nejmladší žáci 10 CZE 00:03:11 00m:42s
42 283 Smolová Karolína Mladší žákyně 7 CZE 00:03:14 00m:45s
43 149 Ježková Barbora Mladší žákyně 8 CZE 00:03:18 00m:49s
44 257 Kubizňáková Ester Nejmladší žákyně 5 CZE 00:03:18 00m:49s
45 211 Šimůnková Eliška Mladší žákyně 9 CZE 00:03:19 00m:50s
46 260 Kodaj Jiří Mladší žáci 15 CZE 00:03:21 00m:52s
47 103 Bártl Filip Mladší žáci 16 CZE 00:03:23 00m:54s
48 112 Čejková Anika Starší žákyně 6 CZE 00:03:24 00m:55s
49 169 Chládková Klára Nejmladší žákyně 6 CZE 00:03:24 00m:55s
50 290 Chamrádová Malvína Mladší žákyně 10 emp 00:03:26 00m:57s
51 107 Sladká Karolína Nejmladší žákyně 7 CZE 00:03:31 01m:02s
52 255 Kafka Matěj Nejmladší žáci 11 CZE 00:03:32 01m:03s
53 253 Hubená Jana Nejmladší žákyně 8 CZE 00:03:41 01m:12s
54 232 Chrobáková Johana Mladší žákyně 11 CZE 00:03:41 01m:12s
55 191 Steklá Sára Nejmladší žákyně 9 CZE 00:03:42 01m:13s
56 212 Šimůnková Karolína Nejmladší žákyně 10 CZE 00:03:45 01m:16s
57 209 Kajzarova Barča Nejmladší žákyně 11 CZE 00:03:48 01m:19s
58 223 Dušková Dominika Nejmladší žákyně 12 CZE 00:03:51 01m:22s
59 280 Löffler Dominik Nejmladší žáci 12 CZE 00:03:52 01m:23s
60 281 Drozdová Barbora Nejmladší žákyně 13 CZE 00:03:54 01m:25s
61 213 Šimůnková Dominika Nejmladší žákyně 14 CZE 00:04:01 01m:32s
62 125 Blaženka Eduard Mladší žáci 17 CZE 00:04:03 01m:34s
32767 104 Vavroušek Michal Starší žáci 32767 CZE   -
32767 108 Zrovka Katarina Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 114 Jiřina Ondřej Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 116 Potočková Eva Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 135 Peteříková Eliška Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 143 Pisárik Matyáš Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 144 Adamec Pavel Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 150 Ježková Kateřina Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 167 Pereira Mia Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 170 Červená Anna Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 195 Budín David Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 196 Budín Jakub Starší žáci 32767 CZE   -
32767 197 Cingroš Filip Starší žáci 32767 CZE   -
32767 198 Kubínek Václav Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 227 Šípek Ondřej Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 234 Slapničková Anna Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 243 Štýs Petr Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 271 Lecková Klaudie Nejmladší žákyně 32767 CZE   -

11km

ZÁVODNÍKŮ

607

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:06m:05s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:00s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

75 let

MUŽŮ

285 startujících

ŽEN

322 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 04m:15s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10003 Toman František Muži 19-39 let 1 CZE 00:40:15 -
2 10017 Teska Ondřej Muži 19-39 let 2 CZE 00:40:47 00m:32s
3 10001 Kuna Alois Muži 19-39 let 3 CZE 00:42:23 02m:08s
4 10019 Fiala Dan Muži 19-39 let 4 CZE 00:43:03 02m:48s
5 10008 Klíma Lukáš Muži 19-39 let 5 CZE 00:43:03 02m:48s
6 10030 Fiala Andrej Muži 19-39 let 6 CZE 00:43:04 02m:49s
7 10011 Tall Pavel Muži 50-59 let 1 CZE 00:43:13 02m:58s
8 10006 Steklý Radek Muži 40-49 let 1 CZE 00:43:28 03m:13s
9 11039 Fábera Luboš Muži 19-39 let 7 CZE 00:44:15 04m:00s
10 10021 Králík Petr Muži 19-39 let 8 CZE 00:44:17 04m:02s
11 11223 Vinduška Pavel Muži 19-39 let 9 CZE 00:44:26 04m:11s
12 11042 Kuffnerová Nela Ženy 19-39 let 1 CZE 00:44:30 04m:15s
13 11091 Brzobohatý Tomáš Muži do 18 let 1 CZE 00:45:22 05m:07s
14 11299 Hejda Jan Muži 19-39 let 10 CZE 00:45:40 05m:25s
15 10022 Bretšnajdr Jiří Muži 40-49 let 2 CZE 00:46:26 06m:11s
16 11258 Lachout Martin Muži 40-49 let 3 CZE 00:46:40 06m:25s
17 11226 Revák Libor Muži 19-39 let 11 CZE 00:46:42 06m:27s
18 11114 Canini Marek Muži 19-39 let 12 CZE 00:47:29 07m:14s
19 11135 Pršala Pavel Muži 40-49 let 4 CZE 00:47:39 07m:24s
20 11102 Schwalbe Ulrike Ženy 40-49 let 1 GER 00:47:48 07m:33s
21 10013 Tesař Milan Muži 40-49 let 5 CZE 00:48:03 07m:48s
22 10016 Holeček Lukáš Muži do 18 let 2 CZE 00:48:12 07m:57s
23 11167 Procházka Roman Muži 19-39 let 13 CZE 00:48:42 08m:27s
24 11125 Kubiasová Kateřina Ženy 40-49 let 2 CZE 00:48:45 08m:30s
25 11084 Teplík Jan Muži 19-39 let 14 CZE 00:49:17 09m:02s
26 11006 Mikuta Michal Muži 40-49 let 6 CZE 00:49:38 09m:23s
27 11051 Klíma Jaroslav Muži 19-39 let 15 CZE 00:49:38 09m:23s
28 11259 Luňáčková Michaela Ženy 19-39 let 2 CZE 00:49:40 09m:25s
29 11046 Hanyš Pavel Muži 19-39 let 16 CZE 00:49:54 09m:39s
30 10012 Frýba Vladimír Muži 40-49 let 7 CZE 00:49:57 09m:42s
31 12079 Flíček Pavel Muži 19-39 let 17 CZE 00:49:58 09m:43s
32 11249 Kovář Jiří Muži 19-39 let 18 CZE 00:50:35 10m:20s
33 11133 Klima Petr Muži 19-39 let 19 CZE 00:50:48 10m:33s
34 11106 Kreml Michal Muži 19-39 let 20 CZE 00:50:57 10m:42s
35 11215 Tarantík Josef Muži 50-59 let 2 CZE 00:50:58 10m:43s
36 11048 Štipčák Petr Muži 19-39 let 21 CZE 00:50:59 10m:44s
37 10015 Smetana Marek Muži 40-49 let 8 CZE 00:51:04 10m:49s
38 11276 Valoušek Richard Muži 19-39 let 22 CZE 00:51:10 10m:55s
39 11092 Brzobohatý Michal Muži 40-49 let 9 CZE 00:51:15 11m:00s
40 10007 Čermák Petr Muži 40-49 let 10 CZE 00:51:26 11m:11s
41 11113 Murárik Radim Muži 19-39 let 23 CZE 00:51:39 11m:24s
42 11034 Krýsl Michal Muži 19-39 let 24 CZE 00:51:46 11m:31s
43 11004 Kupka Libor Muži 19-39 let 25 CZE 00:51:57 11m:42s
44 11115 Canini Jiří Muži 40-49 let 11 CZE 00:52:00 11m:45s
45 11245 Kaliba Tomáš Muži 19-39 let 26 CZE 00:52:00 11m:45s
46 11067 Muhlbacher Jaroslav Muži 19-39 let 27 CZE 00:52:02 11m:47s
47 12299 Kubizňák Daniel Muži 40-49 let 12 CZE 00:52:25 12m:10s
48 10020 Brázdil Pavel Muži 50-59 let 3 CZE 00:52:32 12m:17s
49 11141 Ptáček Vladimír Muži 40-49 let 13 CZE Fóglové v běhu 00:52:33 12m:18s
50 11026 Kapr Tomáš Muži 19-39 let 28 CZE 00:52:43 12m:28s
51 11103 Klepáček Rudolf Muži 19-39 let 29 CZE 00:52:48 12m:33s
52 10014 Císař Jan Muži 19-39 let 30 CZE 00:52:52 12m:37s
53 11090 Jirovská Tereza Ženy 19-39 let 3 CZE 00:53:03 12m:48s
54 11015 Král Václav Muži 19-39 let 31 CZE 00:53:05 12m:50s
55 11166 Najman Nikola Muži 19-39 let 32 CZE 00:53:08 12m:53s
56 12155 Mráz Tomáš Muži 19-39 let 33 CZE 00:53:08 12m:53s
57 11081 Němec Ladislav Muži 19-39 let 34 CZE 00:53:09 12m:54s
58 11021 Vlas Jiří Muži 19-39 let 35 CZE 00:53:14 12m:59s
59 12137 Peteřík Dušan Muži 40-49 let 14 CZE 00:53:23 13m:08s
60 11087 Burešová Alexandra Ženy 40-49 let 3 CZE 00:53:30 13m:15s
61 11063 Skopalík Jaromír Muži 50-59 let 4 CZE 00:53:36 13m:21s
62 11260 Steiger Marek Muži 19-39 let 36 CZE 00:53:37 13m:22s
63 11171 Kalčík Petr Muži 19-39 let 37 CZE 00:53:47 13m:32s
64 11137 Císařová Dana Ženy 40-49 let 4 CZE 00:53:54 13m:39s
65 11013 Chládek Tomáš Muži do 18 let 3 CZE 00:53:58 13m:43s
66 12296 Landsman Petr Muži 19-39 let 38 CZE 00:54:01 13m:46s
67 11183 Fialová Barbora Ženy 19-39 let 4 CZE 00:54:01 13m:46s
68 11291 Škach Pavel Muži 19-39 let 39 CZE 00:54:14 13m:59s
69 11220 Valenta Jan Muži 40-49 let 15 CZE 00:54:22 14m:07s
70 10002 Kuzmiak Michal Muži 19-39 let 40 CZE 00:54:25 14m:10s
71 11118 Hanousková Martina Ženy 40-49 let 5 CZE 00:54:27 14m:12s
72 11246 Jagoš Ladislav Muži 50-59 let 5 CZE 00:54:31 14m:16s
73 11196 Kubíček Vojtěch Muži 40-49 let 16 CZE 00:54:40 14m:25s
74 12149 Chvátal David Muži 19-39 let 41 CZE 00:54:48 14m:33s
75 11229 Kovačovič Matej Muži 19-39 let 42 SVK 00:54:49 14m:34s
76 11111 Novák Jiří Muži 50-59 let 6 CZE 00:55:00 14m:45s
77 11154 Řiháková Matylda Ženy 19-39 let 5 CZE 00:55:02 14m:47s
78 11163 Zajíček Jiří Muži 19-39 let 43 CZE 00:55:14 14m:59s
79 11062 Kafka Jaroslav Muži 40-49 let 17 CZE 00:55:18 15m:03s
80 11277 Pavlica Marek Muži 19-39 let 44 CZE 00:55:19 15m:04s
81 11136 Chládek Jaroslav Muži 40-49 let 18 CZE 00:55:21 15m:06s
82 11211 Filipová Barbora Ženy 19-39 let 6 CZE 00:55:32 15m:17s
83 11190 Rebmann Daniela Ženy 40-49 let 6 CZE 00:55:33 15m:18s
84 11142 Čejka Zdeněk Muži 19-39 let 45 CZE 00:55:35 15m:20s
85 11186 Novák Vladislav Muži 19-39 let 46 CZE 00:55:44 15m:29s
86 11217 Šuraba Jan Muži 19-39 let 47 CZE 00:55:55 15m:40s
87 11161 Kabeleová Petra Ženy 40-49 let 7 CZE 00:55:59 15m:44s
88 12229 Blovský Viktor Muži 19-39 let 48 CZE 00:56:02 15m:47s
89 11257 Dvořák Ondřej Muži 19-39 let 49 CZE 00:56:03 15m:48s
90 11294 Heřmánek Jaroslav Muži 19-39 let 50 CZE 00:56:14 15m:59s
91 11128 Kroupar Pavel Muži 19-39 let 51 CZE 00:56:23 16m:08s
92 11095 Blaženka Aleš Muži 40-49 let 19 CZE 00:56:25 16m:10s
93 11144 Skalová Lucie Ženy 19-39 let 7 CZE 00:56:25 16m:10s
94 11158 Grec Pavel Muži 19-39 let 52 CZE 00:56:26 16m:11s
95 11061 Mrkvica Miroslav Muži 40-49 let 20 SVK 00:56:35 16m:20s
96 12176 Podskalský Rudolf Muži 19-39 let 53 CZE 00:56:51 16m:36s
97 12195 Novotný Jan Muži 40-49 let 21 CZE 00:56:51 16m:36s
98 12053 Schejbal Václav Muži 19-39 let 54 CZE 00:56:56 16m:41s
99 10010 Synek Jiří Muži 40-49 let 22 CZE 00:56:56 16m:41s
100 11130 Zahálková Jindra Ženy 50-59 let 1 CZE 00:56:59 16m:44s

23 km

ZÁVODNÍKŮ

325

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:10m:34s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:40s

PRŮMĚRNÝ VĚK

39 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

67 let

MUŽŮ

229 startujících

ŽEN

96 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 21m:51s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 21110 Pechek Petr Muži 19-39 let 1 CZE 01:22:41 -
2 20002 Frauenberg Hynek Muži 19-39 let 2 CZE 01:30:50 08m:09s
3 20003 Hrdina Tomáš Muži 40-49 let 1 CZE #fKlidu Vlastíku 01:32:05 09m:24s
4 20005 Pavlů Ondřej Muži 19-39 let 3 CZE 01:32:53 10m:12s
5 21013 Novák Jakub Muži 19-39 let 4 CZE 01:33:06 10m:25s
6 21187 Krupička Martin Muži 19-39 let 5 CZE 01:34:26 11m:45s
7 21102 Nový Míra Muži 40-49 let 2 CZE 01:37:36 14m:55s
8 20001 Rais Miroslav Muži 40-49 let 3 CZE 01:37:51 15m:10s
9 21068 Bonsch Vaclav Muži 19-39 let 6 CZE 01:40:11 17m:30s
10 21050 Langer Jan Muži 19-39 let 7 CZE 01:40:39 17m:58s
11 21137 Veselý Petr Muži 40-49 let 4 CZE 01:40:50 18m:09s
12 21139 Škrlant Martin Muži 40-49 let 5 CZE 01:41:25 18m:44s
13 21051 Kos Martin Muži 19-39 let 8 CZE 01:41:42 19m:01s
14 21128 Šimral Vít Muži 19-39 let 9 CZE Alpaka 01:42:03 19m:22s
15 20004 Švácha Petr Muži 19-39 let 10 CZE 01:42:38 19m:57s
16 21037 Majer Jan Muži 40-49 let 6 CZE 01:42:46 20m:05s
17 21107 Havel Adam Muži 19-39 let 11 CZE 01:43:05 20m:24s
18 21150 Jelínek Martin Muži 40-49 let 7 CZE 01:44:00 21m:19s
19 21206 Henriksen Kim Muži 19-39 let 12 DAN 01:44:06 21m:25s
20 21198 Palubjak Robert Muži 19-39 let 13 SVK 01:44:23 21m:42s
21 21003 Mottlová Klára Ženy 40-49 let 1 CZE 01:44:32 21m:51s
22 21143 Trnka Pavel Muži 40-49 let 8 CZE 01:44:35 21m:54s