500 m

ZÁVODNÍKŮ

190

PRŮMĚRNÝ ČAS

03m:58s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

7.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

07m:56s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

POČASÍ

13.8 °C

MUŽŮ

103 startujících

ŽEN

87 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:12s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 355 Gregor Šimon Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:59 -
2 121 Kysela Václav Předžáci Hoši 2 CZE 00:02:04 00m:05s
3 287 Pohanka Dan Předžáci Hoši 3 CZE 00:02:07 00m:08s
4 244 Grec Josef Předžáci Hoši 4 CZE 00:02:09 00m:10s
5 335 Zdechovský Jakub Předžáci Hoši 5 CZE 00:02:09 00m:10s
6 365 Víchová Amelie Předžáci Dívky 1 CZE 00:02:11 00m:12s
7 353 Kozlová Julie Předžáci Dívky 2 CZE 00:02:15 00m:16s
8 188 Špačková Sára Benjamínci Dívky 1 CZE 00:02:15 00m:16s
9 329 Sedláková Barbora Předžáci Dívky 3 CZE 00:02:16 00m:17s
10 241 Horák Štěpán Předžáci Hoši 6 CZE 00:02:16 00m:17s
11 245 Fojtík Jonáš Předžáci Hoši 7 CZE 00:02:17 00m:18s
12 108 Kadleček Kryštof Předžáci Hoši 8 CZE 00:02:18 00m:19s
13 337 Kalášek Mikuláš Předžáci Hoši 9 CZE 00:02:20 00m:21s
14 168 Talíková Veronika Předžáci Dívky 4 CZE 00:02:21 00m:22s
15 221 Veselá Dominika Předžáci Dívky 5 CZE 00:02:21 00m:22s
16 143 Zápotocký Jaromír Předžáci Hoši 10 CZE 00:02:23 00m:24s
17 224 Vávra Dominik Předžáci Hoši 11 CZE 00:02:23 00m:24s
18 145 Melichar Tomas Předžáci Hoši 12 CZE 00:02:25 00m:26s
19 285 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 13 CZE 00:02:25 00m:26s
20 283 Koláčedk Lukáš Předžáci Hoši 14 CZE 00:02:27 00m:28s
21 369 Hladina Vojta Benjamínci Hoši 1 CZE 00:02:30 00m:31s
22 242 Grund Adam Předžáci Hoši 15 CZE 00:02:31 00m:32s
23 155 Hubner Lukáš Předžáci Hoši 16 CZE 00:02:31 00m:32s
24 207 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 2 CZE 00:02:32 00m:33s
25 192 Havrankova Zuzana Předžáci Dívky 6 CZE 00:02:34 00m:35s
26 199 Pospíchal Michael Předžáci Hoši 17 CZE 00:02:34 00m:35s
27 279 Cacek Jonáš Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:34 00m:35s
28 127 Plešinger Matyáš Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:34 00m:35s
29 309 Slonek Jindřich Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:35 00m:36s
30 361 Šuldesová Eliška Předžáci Dívky 7 CZE 00:02:36 00m:37s
31 374 O´farrell Marek Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:38 00m:39s
32 202 Čadová Laura Předžáci Dívky 8 CZE 00:02:38 00m:39s
33 294 Halouzková Kateřina Předžáci Dívky 9 CZE 00:02:38 00m:39s
34 261 Rebmann Cornelia Předžáci Dívky 10 CZE 00:02:38 00m:39s
35 166 Donát Nikolas Předžáci Hoši 22 CZE 00:02:40 00m:41s
36 345 Neděla Daniel Předžáci Hoši 23 CZE 00:02:40 00m:41s
37 392 Hartl Jan Předžáci Hoši 24 CZE 00:02:41 00m:42s
38 214 Pešl Lukáš Benjamínci Hoši 2 CZE 00:02:42 00m:43s
39 291 Doležal Mikuláš Předžáci Hoši 25 CZE 00:02:44 00m:45s
40 293 Žežulka Michael Předžáci Hoši 26 CZE 00:02:44 00m:45s
41 308 Hrnčířová Venuše Předžáci Dívky 11 CZE 00:02:44 00m:45s
42 194 Čejka Adam Benjamínci Hoši 3 CZE 00:02:45 00m:46s
43 212 Rais Šimon Předžáci Hoši 27 CZE 00:02:47 00m:48s
44 130 Vošmera Josef Předžáci Hoši 28 CZE 00:02:47 00m:48s
45 364 Víchová Elen Benjamínci Dívky 3 CZE 00:02:47 00m:48s
46 125 Beneš Vojtěch Benjamínci Hoši 4 CZE 00:02:50 00m:51s
47 265 Ondra Jan Benjamínci Hoši 5 CZE 00:02:51 00m:52s
48 389 Lossmann Josef Předžáci Hoši 29 CZE 00:02:52 00m:53s
49 351 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 12 CZE 00:02:53 00m:54s
50 195 Čejková Zuzana Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:53 00m:54s
51 311 Tvrdá Tessa Benjamínci Dívky 4 CZE 00:02:54 00m:55s
52 276 Beran Filip Předžáci Hoši 30 CZE 00:02:56 00m:57s
53 200 Červený Lukáš Předžáci Hoši 31 CZE 00:02:56 00m:57s
54 173 Brumla Tomáš Benjamínci Hoši 6 CZE 00:02:58 00m:59s
55 326 Dudková Ema Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:58 00m:59s
56 394 Štastná Nela Benjamínci Dívky 5 CZE 00:03:00 01m:01s
57 323 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 15 CZE 00:03:00 01m:01s
58 182 Školařová Ivča Předžáci Dívky 16 CZE 00:03:01 01m:02s
59 123 Hlaváčová Aneta Předžáci Dívky 17 CZE 00:03:02 01m:03s
60 362 Šuldes Radim Benjamínci Hoši 7 CZE 00:03:02 01m:03s
61 397 Krobová Anastázie Benjamínci Dívky 6 CZE 00:03:02 01m:03s
62 185 Rosa Isabela Benjamínci Dívky 7 CZE 00:03:02 01m:03s
63 236 Štěpánek Marek Benjamínci Hoši 8 CZE 00:03:05 01m:06s
64 356 Pfalzer Daniel Benjamínci Hoši 9 CZE 00:03:05 01m:06s
65 272 Dorschner David Předžáci Hoši 32 CZE 00:03:06 01m:07s
66 197 Hartman Ondřej Benjamínci Hoši 10 CZE 00:03:06 01m:07s
67 102 Vecka Jonáš Benjamínci Hoši 11 CZE 00:03:07 01m:08s
68 307 Fryšavská Ema Benjamínci Dívky 8 CZE 00:03:09 01m:10s
69 359 Jurgová Emma Předžáci Dívky 18 CZE 00:03:09 01m:10s
70 228 Jackel Vilém Předžáci Hoši 33 CZE 00:03:10 01m:11s
71 179 Blažková Julie Benjamínci Dívky 9 CZE 00:03:10 01m:11s
72 371 Johanidesová Mia Benjamínci Dívky 10 CZE 00:03:10 01m:11s
73 247 Pospíšilová Anna Předžáci Dívky 19 CZE 00:03:10 01m:11s
74 109 Kadleček Max Benjamínci Hoši 12 CZE 00:03:12 01m:13s
75 191 Čadová Ela Benjamínci Dívky 11 CZE 00:03:13 01m:14s
76 181 Kaláb Jan Předžáci Hoši 34 CZE 00:03:13 01m:14s
77 209 Čierníková Emilka Benjamínci Dívky 12 CZE 00:03:13 01m:14s
78 140 Janda Kryštof Benjamínci Hoši 13 CZE 00:03:16 01m:17s
79 316 Geryk Štěpán Předžáci Hoši 35 CZE 00:03:17 01m:18s
80 290 Šubrtová Karolína Benjamínci Dívky 13 CZE 00:03:17 01m:18s
81 219 Trnková Adéla Benjamínci Dívky 14 CZE 00:03:18 01m:19s
82 167 Talíková Helena Benjamínci Dívky 15 CZE 00:03:20 01m:21s
83 135 Baránková Karina Benjamínci Dívky 16 CZE 00:03:20 01m:21s
84 288 Migdau Janek Benjamínci Hoši 14 CZE 00:03:21 01m:22s
85 306 Fryšavská Aneta Předžáci Dívky 20 CZE 00:03:22 01m:23s
86 149 Kyzlinková Sára Benjamínci Dívky 17 CZE 00:03:22 01m:23s
87 343 Kopeček Dominik Benjamínci Hoši 15 CZE 00:03:25 01m:26s
88 161 Smejkalová Sára Předžáci Dívky 21 CZE 00:03:27 01m:28s
89 138 Špičáková Veronika Benjamínci Dívky 18 CZE 00:03:28 01m:29s
90 103 Brouček Filip Benjamínci Hoši 16 CZE 00:03:29 01m:30s
91 132 Kočí Václav Benjamínci Hoši 17 CZE 00:03:33 01m:34s
92 111 Zádrapa Filip Benjamínci Hoši 18 CZE 00:03:33 01m:34s
93 395 Felsingerová Tina Benjamínci Dívky 19 CZE 00:03:34 01m:35s
94 302 Machaňová Alžběta Předžáci Dívky 22 CZE 00:03:34 01m:35s
95 134 Moučka Toník Předžáci Hoši 36 CZE 00:03:37 01m:38s
96 289 Kozel Vilém Benjamínci Hoši 19 CZE 00:03:38 01m:39s
97 162 Levčíková Šárka Benjamínci Dívky 20 CZE 00:03:38 01m:39s
98 171 Kapinusová Sofie Benjamínci Dívky 21 CZE 00:03:39 01m:40s
99 165 Svojanovsky Alexander Benjamínci Hoši 20 CZE 00:03:39 01m:40s
100 223 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 21 CZE 00:03:42 01m:43s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

107

PRŮMĚRNÝ ČAS

05m:03s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:03s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

13.8 °C

MUŽŮ

54 startujících

ŽEN

53 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:08s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 377 Kašpar Ondřej Starší žáci 1 CZE 00:03:48 -
2 120 Slonková Amálie Starší žákyně 1 CZE 00:03:56 00m:08s
3 274 Zeman Bruno Starší žáci 2 CZE 00:03:56 00m:08s
4 232 Tomanová Stela Mladší žákyně 1 CZE 00:04:03 00m:15s
5 342 Dvoriak Alexander Mladší žáci 1 CZE 00:04:03 00m:15s
6 286 Pohanka Tomáš Nejmladší žáci 1 CZE 00:04:07 00m:19s
7 398 Kutty Frederik Mladší žáci 2 CZE 00:04:07 00m:19s
8 159 Lehká Lucie Mladší žákyně 2 CZE 00:04:11 00m:23s
9 328 Vrtek Jan Mladší žáci 3 CZE 00:04:13 00m:25s
10 157 Dorňáková Viktorie Mladší žákyně 3 CZE 00:04:13 00m:25s
11 213 Pešl Matěj Nejmladší žáci 2 CZE 00:04:14 00m:26s
12 150 Vyklický Daniel Nejmladší žáci 3 CZE 00:04:22 00m:34s
13 117 Patras Marek Nejmladší žáci 4 CZE 00:04:25 00m:37s
14 256 Fojtík Matyáš Nejmladší žáci 5 CZE 00:04:28 00m:40s
15 189 Špačková Mia Nejmladší žákyně 1 CZE 00:04:29 00m:41s
16 237 Štěpánková Elle Starší žákyně 2 CZE 00:04:33 00m:45s
17 378 Karbulka Matěj Mladší žáci 4 CZE 00:04:33 00m:45s
18 367 Hájková Dita Mladší žákyně 4 CZE 00:04:34 00m:46s
19 334 Zdechovská Eliška Nejmladší žákyně 2 CZE 00:04:35 00m:47s
20 357 Bodlak Mire Mladší žáci 5 CZE 00:04:36 00m:48s
21 246 Vozobulová Ellen Nejmladší žákyně 3 CZE 00:04:38 00m:50s
22 178 Holuša Prokop Mladší žáci 6 CZE 00:04:38 00m:50s
23 376 Kašpar Filip Starší žáci 3 CZE 00:04:39 00m:51s
24 235 Vávra Robin Nejmladší žáci 6 CZE 00:04:40 00m:52s
25 368 Hladina Vítek Nejmladší žáci 7 CZE 00:04:41 00m:53s
26 301 Vymazal Erik Nejmladší žáci 8 CZE 00:04:41 00m:53s
27 270 Smetana Vojtěch Mladší žáci 7 CZE 00:04:45 00m:57s
28 141 Procházková Terezka Mladší žákyně 5 CZE 00:04:45 00m:57s
29 375 Kašparová Zuzana Mladší žákyně 6 CZE 00:04:46 00m:58s
30 114 Novotná Věra Starší žákyně 3 CZE 00:04:47 00m:59s
31 297 Špačková Charlotte Starší žákyně 4 CZE 00:04:47 00m:59s
32 271 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 9 CZE 00:04:48 01m:00s
33 252 Menger David Nejmladší žáci 10 CZE 00:04:49 01m:01s
34 124 Plašilová Lucie Nejmladší žákyně 4 CZE 00:04:49 01m:01s
35 115 Korner Jan Nejmladší žáci 11 CZE 00:04:50 01m:02s
36 231 Tomanová Maja Nejmladší žákyně 5 CZE 00:04:51 01m:03s
37 259 Zítka Jan Starší žáci 4 CZE 00:04:54 01m:06s
38 330 Sedlák Jiří Mladší žáci 8 CZE 00:04:56 01m:08s
39 251 Menger Pavel Mladší žáci 9 CZE 00:04:56 01m:08s
40 136 Baránek Maxim Mladší žáci 10 CZE 00:04:57 01m:09s
41 296 Smrčková Nela Mladší žákyně 7 CZE 00:04:57 01m:09s
42 300 Vymazalová Ema Nejmladší žákyně 6 CZE 00:04:58 01m:10s
43 387 Rezková Mariana Nejmladší žákyně 7 CZE 00:05:02 01m:14s
44 262 Štanclová Anna Mladší žákyně 8 CZE 00:05:03 01m:15s
45 391 Bonczar Bruno Nejmladší žáci 12 CZE 00:05:04 01m:16s
46 333 Mrázová Vanessa Mladší žákyně 9 CZE 00:05:04 01m:16s
47 273 Zemanová Gréta Mladší žákyně 10 CZE 00:05:05 01m:17s
48 122 Kysela Jan Mladší žáci 11 CZE 00:05:06 01m:18s
49 332 Studenský Ondřej Nejmladší žáci 13 CZE 00:05:06 01m:18s
50 156 Hubnerová Tereza Nejmladší žákyně 8 CZE 00:05:07 01m:19s
51 370 Kulíšková Denisa Nejmladší žákyně 9 CZE 00:05:07 01m:19s
52 172 Brumla Adam Nejmladší žáci 14 CZE 00:05:09 01m:21s
53 160 Koukolová Adéla Mladší žákyně 11 CZE 00:05:09 01m:21s
54 113 Novotná Lucie Starší žákyně 5 CZE 00:05:10 01m:22s
55 133 Moučka Jeník Nejmladší žáci 15 CZE 00:05:10 01m:22s
56 230 Blaženka Eduard Mladší žáci 12 CZE 00:05:13 01m:25s
57 393 Trkan Marek Nejmladší žáci 16 CZE 00:05:15 01m:27s
58 249 Ondra Vít Nejmladší žáci 17 CZE 00:05:16 01m:28s
59 180 Blažková Amálie Nejmladší žákyně 10 CZE 00:05:17 01m:29s
60 313 Švábenská Nela Mladší žákyně 12 CZE 00:05:17 01m:29s
61 250 Ondrová Amálie Mladší žákyně 13 CZE 00:05:17 01m:29s
62 260 Ošmera Marko Mladší žáci 13 CZE 00:05:21 01m:33s
63 366 Hájková Adéla Starší žákyně 6 CZE 00:05:22 01m:34s
64 325 Dudek Šimon Nejmladší žáci 18 CZE 00:05:22 01m:34s
65 226 Veselý Vojtěch Mladší žáci 14 CZE 00:05:22 01m:34s
66 184 Havrankova Linda Nejmladší žákyně 11 CZE 00:05:23 01m:35s
67 284 Lecková Klaudie Nejmladší žákyně 12 CZE 00:05:23 01m:35s
68 352 Pav Matous Mladší žáci 15 CZE 00:05:25 01m:37s
69 282 Koláčková Beata Nejmladší žákyně 13 CZE 00:05:27 01m:39s
70 152 Doutnáčová Tereza Mladší žákyně 14 CZE 00:05:27 01m:39s
71 183 Vyšehradská Tereza Nejmladší žákyně 14 CZE 00:05:28 01m:40s
72 169 Talíková Hana Nejmladší žákyně 15 CZE 00:05:33 01m:45s
73 193 Houdek Adam Nejmladší žáci 19 CZE 00:05:35 01m:47s
74 348 Donátová Ellen Maria Nejmladší žákyně 16 CZE 00:05:37 01m:49s
75 381 Kroutil Vítek Nejmladší žáci 20 CZE 00:05:37 01m:49s
76 144 Čereba Ondřej Starší žáci 5 CZE 00:05:38 01m:50s
77 229 Jackel Maxmilián Nejmladší žáci 21 CZE 00:05:38 01m:50s
78 139 Janda Filip Nejmladší žáci 22 CZE 00:05:38 01m:50s
79 360 Jurgová Julie Nejmladší žákyně 17 CZE 00:05:39 01m:51s
80 151 Lehký Adam Starší žáci 6 CZE 00:05:41 01m:53s
81 380 Kroutil Matěj Starší žáci 7 CZE 00:05:46 01m:58s
82 336 Kafka Matěj Nejmladší žáci 23 CZE 00:05:49 02m:01s
83 201 Červený Jan Nejmladší žáci 24 CZE 00:05:50 02m:02s
84 331 Studenský Jonáš Mladší žáci 16 CZE 00:05:56 02m:08s
85 153 Musilová Kristýna Nejmladší žákyně 18 CZE 00:05:57 02m:09s
86 346 Nedělová Valentýna Nejmladší žákyně 19 CZE 00:06:00 02m:12s
87 280 Cacková Eliška Nejmladší žákyně 20 CZE 00:06:01 02m:13s
88 386 Skalická Natálka Mladší žákyně 15 CZE 00:06:02 02m:14s
89 315 Geryková Jana Nejmladší žákyně 21 CZE 00:06:07 02m:19s
90 175 Režňáková Eliška Mladší žákyně 16 CZE 00:06:11 02m:23s
91 396 Lin Jerry Nejmladší žáci 25 CZE 00:06:22 02m:34s
92 298 Wiedersheimová Terezie Nejmladší žákyně 22 CZE 00:06:31 02m:43s
32767 158 Fliegerová Adéla Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 177 Holuša Štěpán Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 186 Singer Daniel Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 187 Singerová Zuzana Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 190 Stará Eliška Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 225 Veselá Alenka Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 227 Cingroš Filip Starší žáci 32767 CZE   -
32767 239 Kajzarova Barča Nejmladší žákyně 32767 CZE   -

12km

ZÁVODNÍKŮ

816

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:20m:43s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:43s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

67 let

POČASÍ

13.8 °C

MUŽŮ

408 startujících

ŽEN

408 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 12m:17s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10014 Šacl Jiří Muži 19-39 let 1 CZE Natural Jihlava 00:45:23 -
2 11082 Toman František Muži 19-39 let 2 CZE 00:47:59 02m:36s
3 10013 Kučera Daniel Muži 19-39 let 3 CZE 00:48:17 02m:54s
4 10007 Teska Ondřej Muži 19-39 let 4 CZE 00:48:31 03m:08s
5 10012 Pohanka Martin Muži 40-49 let 1 CZE 00:49:12 03m:49s
6 11354 Pozdenkov Michael Muži 19-39 let 5 CZE 00:49:53 04m:30s
7 11179 Kuna Alois Muži 19-39 let 6 CZE 00:51:14 05m:51s
8 10008 Kočíb Jan Muži 40-49 let 2 CZE Štefko Running Team 00:51:26 06m:03s
9 11264 Bielik Jan Muži 19-39 let 7 CZE 00:52:29 07m:06s
10 10011 Fiala Dan Muži 19-39 let 8 CZE 00:53:50 08m:27s
11 10010 Fiala Andrej Muži 19-39 let 9 CZE 00:53:53 08m:30s
12 10005 Klíma Lukáš Muži 19-39 let 10 CZE 00:54:02 08m:39s
13 10009 Burda Tomáš Muži 19-39 let 11 CZE 00:54:19 08m:56s
14 11310 Telecký Josef Muži 19-39 let 12 CZE 00:54:53 09m:30s
15 11186 Liška Jakub Muži 19-39 let 13 CZE 00:54:58 09m:35s
16 11277 Vítek Jiří Muži 19-39 let 14 CZE 00:55:55 10m:32s
17 10006 Toman Igor Muži 40-49 let 3 CZE 00:56:22 10m:59s
18 11258 Kaláb David Muži 19-39 let 15 CZE 00:56:23 11m:00s
19 11073 Dominik Petr Muži 40-49 let 4 CZE 00:56:25 11m:02s
20 11261 Kolář Petr Muži 19-39 let 16 CZE 00:56:52 11m:29s
21 11273 Semrád Ladislav Muži 50-59 let 1 CZE 00:57:13 11m:50s
22 11089 Havel Adam Muži 19-39 let 17 CZE 00:57:21 11m:58s
23 11198 Vala Jiří Muži 19-39 let 18 CZE 00:57:27 12m:04s
24 11172 Pršala Pavel Muži 40-49 let 5 CZE 00:57:37 12m:14s
25 11004 Haken Viktor Muži 19-39 let 19 CZE 00:57:39 12m:16s
26 10002 Tesař Milan Muži 40-49 let 6 CZE Čert a Káča 00:57:40 12m:17s
27 11216 Pechová Helena Ženy 19-39 let 1 CZE TJ Nové Město na Moravě 00:57:40 12m:17s
28 11268 Pánek Tomáš Muži 19-39 let 20 CZE 00:57:56 12m:33s
29 11230 Mrázek Tomáš Muži 19-39 let 21 CZE 00:58:10 12m:47s
30 11368 Burger Michal Muži 19-39 let 22 CZE 00:58:11 12m:48s
31 11250 Růžička Adam Muži 19-39 let 23 CZE 00:58:12 12m:49s
32 11117 Kolář Tomáš Muži 19-39 let 24 CZE 00:58:17 12m:54s
33 11124 Jiroušek Marcel Muži 50-59 let 2 CZE 00:59:19 13m:56s
34 11003 Luňáčková Michaela Ženy 19-39 let 2 CZE 00:59:32 14m:09s
35 12035 Jícha Lukáš Muži 19-39 let 25 CZE 00:59:38 14m:15s
36 11139 Kubiasová Kateřina Ženy 40-49 let 1 CZE 00:59:43 14m:20s
37 11043 Švanda Jakub Muži 19-39 let 26 CZE 00:59:54 14m:31s
38 11287 Běloušková Kristina Ženy 19-39 let 3 CZE 01:00:04 14m:41s
39 12182 Jelínek Tomáš Muži 19-39 let 27 CZE 01:00:07 14m:44s
40 11159 Havelka Jan Muži 19-39 let 28 CZE 01:00:09 14m:46s
41 11307 Gorner Tomáš Muži 19-39 let 29 SVK 01:00:21 14m:58s
42 11347 Moravec Marek Muži 19-39 let 30 CZE 01:00:33 15m:10s
43 12012 Opletal Petr Muži 19-39 let 31 CZE 01:00:39 15m:16s
44 11291 Pospíšil Jakub Muži 19-39 let 32 CZE 01:00:47 15m:24s
45 11160 Mészáros Jan Muži 19-39 let 33 CZE 01:00:53 15m:30s
46 12081 Hatala Daniel Muži 19-39 let 34 CZE 01:00:54 15m:31s