Děti 12-14 let

ZÁVODNÍKŮ

90

PRŮMĚRNÝ ČAS

13m:04s

PRŮMĚRNÝ VĚK

14 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

10.2 °C

ŽEN

90 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 101 Martin Janura DS 12-14 let 1 emp 00:07:10 -
2 112 Míra Dvořák DS 12-14 let 2 emp 00:07:40 00m:30s
3 129 Tomáš Knepr DS 12-14 let 3 emp 00:08:09 00m:59s
4 186 Jonáš Bártl DS 12-14 let 4 emp 00:08:27 01m:17s
5 154 Marek Kříž DS 12-14 let 5 emp 00:08:39 01m:29s
6 140 Martin Krämling DS 12-14 let 6 emp 00:08:51 01m:41s
7 107 Filip Kříž DS 12-14 let 7 emp 00:09:00 01m:50s
8 158 Jiří Hauser DS 12-14 let 8 emp 00:09:36 02m:26s
9 132 jan strnad DS 12-14 let 9 emp 00:09:43 02m:33s
10 141 Petr Krejza DS 12-14 let 10 emp 00:09:45 02m:35s
11 130 Nataly Fischer DS 12-14 let 11 emp 00:09:54 02m:44s
12 109 Matyáš Bazoni DS 12-14 let 12 emp 00:10:00 02m:50s
13 125 MATYÁŠ MUCHKA DS 12-14 let 13 emp 00:10:01 02m:51s
14 152 Ondřej Penk DS 12-14 let 14 emp 00:10:10 03m:00s
15 148 Jan Reindl DS 12-14 let 15 emp 00:10:18 03m:08s
16 120 Šárka Kolková DS 12-14 let 16 emp 00:10:19 03m:09s
17 137 Ondřej Houf DS 12-14 let 17 emp 00:10:23 03m:13s
18 143 Jakub Jungwirth DS 12-14 let 18 emp 00:10:25 03m:15s
19 134 Filip Beneš DS 12-14 let 19 emp 00:10:27 03m:17s
20 181 Adriana Finková DS 12-14 let 20 emp 00:10:28 03m:18s
21 119 Michal Matoušek DS 12-14 let 21 emp 00:10:31 03m:21s
22 124 Jakub Staněk DS 12-14 let 22 emp 00:10:39 03m:29s
23 165 Eliška Fryková DS 12-14 let 23 emp 00:10:42 03m:32s
24 149 Ondřej Polena DS 12-14 let 24 emp 00:10:44 03m:34s
25 184 Kristýna Tomanová DS 12-14 let 25 emp 00:10:45 03m:35s
26 136 Max Soljak DS 12-14 let 26 emp 00:10:51 03m:41s
27 106 Matěj Kříž DS 12-14 let 27 emp 00:10:55 03m:45s
28 168 Tereza Bartůšková DS 12-14 let 28 emp 00:11:02 03m:52s
29 118 Hana Trnková DS 12-14 let 29 emp 00:11:04 03m:54s
30 110 Patrik Bazoni DS 12-14 let 30 emp 00:11:08 03m:58s
31 138 Karolína Kratochvílová DS 12-14 let 31 emp 00:11:09 03m:59s
32 172 Martin Zapletal DS 12-14 let 32 emp 00:11:13 04m:03s
33 139 Matěj Borolič DS 12-14 let 33 emp 00:11:15 04m:05s
34 171 Adam Bystroň DS 12-14 let 34 emp 00:11:16 04m:06s
35 153 Daniel Červený DS 12-14 let 35 emp 00:11:21 04m:11s
36 179 Jiří Ohnesorg DS 12-14 let 36 emp 00:11:30 04m:20s
37 133 Jakub Řídký DS 12-14 let 37 emp 00:11:40 04m:30s
38 173 Viktorie Hacarová DS 12-14 let 38 emp 00:11:46 04m:36s
39 169 Jiří Hercík DS 12-14 let 39 emp 00:11:55 04m:45s
40 108 Veronika Pelešková DS 12-14 let 40 emp 00:11:58 04m:48s
41 159 Filip Bílský DS 12-14 let 41 emp 00:12:09 04m:59s
42 103 Matěj Winter DS 12-14 let 42 emp 00:12:18 05m:08s
43 178 Samuel Klement DS 12-14 let 43 emp 00:12:20 05m:10s
44 126 JAN ŠTĚŘÍK DS 12-14 let 44 emp 00:12:20 05m:10s
45 161 Filip Cícha DS 12-14 let 45 emp 00:12:33 05m:23s
46 162 Šimon Bartůšek DS 12-14 let 46 emp 00:12:36 05m:26s
47 187 Matyáš Ječmen DS 12-14 let 47 emp 00:12:53 05m:43s
48 131 KAROLÍNA FLÍDROVÁ DS 12-14 let 48 emp 00:12:55 05m:45s
49 122 Luděk Budiský DS 12-14 let 49 emp 00:13:02 05m:52s
50 185 Tomáš Petrikovič DS 12-14 let 50 emp 00:13:05 05m:55s
51 156 Zuzana Horáčková DS 12-14 let 51 emp 00:13:16 06m:06s
52 157 Natálie Kafková DS 12-14 let 52 emp 00:13:16 06m:06s
53 115 TOMÁŠ PICHLÍK DS 12-14 let 53 emp 00:13:18 06m:08s
54 190 Sabina Petriková DS 12-14 let 54 emp 00:13:32 06m:22s
55 160 Matěj Vaněk DS 12-14 let 55 emp 00:13:34 06m:24s
56 176 Rostislav Havran DS 12-14 let 56 emp 00:13:36 06m:26s
57 105 Lucie Malantuková DS 12-14 let 57 emp 00:13:38 06m:28s
58 128 JAKUB LOUDA DS 12-14 let 58 emp 00:13:39 06m:29s
59 145 Adéla Kožnarová DS 12-14 let 59 emp 00:13:42 06m:32s
60 102 Martin Mikeš DS 12-14 let 60 emp 00:13:54 06m:44s
61 113 Anna Alešová DS 12-14 let 61 emp 00:13:58 06m:48s
62 114 Kamila Martínková DS 12-14 let 62 emp 00:13:59 06m:49s
63 127 Jiří Malý DS 12-14 let 63 emp 00:14:09 06m:59s
64 142 Daniel Sazima DS 12-14 let 64 emp 00:14:10 07m:00s
65 147 Eliška Lázničková DS 12-14 let 65 emp 00:14:11 07m:01s
66 121 Veronika Jonášov DS 12-14 let 66 emp 00:14:32 07m:22s
67 146 Ondřej Siegert DS 12-14 let 67 emp 00:15:13 08m:03s
68 180 Sebastian Lang DS 12-14 let 68 emp 00:15:15 08m:05s
69 150 Jachym Šmat DS 12-14 let 69 emp 00:15:15 08m:05s
70 155 Jan Kanis DS 12-14 let 70 emp 00:15:34 08m:24s
71 166 Adéla Valentová DS 12-14 let 71 emp 00:15:35 08m:25s
72 117 Jan Trnka DS 12-14 let 72 emp 00:15:52 08m:42s
73 182 Aneta Havlová DS 12-14 let 73 emp 00:15:58 08m:48s
74 183 Johana Tuháčková DS 12-14 let 74 emp 00:15:58 08m:48s
75 188 Roman Sopko DS 12-14 let 75 emp 00:16:00 08m:50s
76 170 Tereza Havranová DS 12-14 let 76 emp 00:16:11 09m:01s
77 144 Nikol Nosavcovová DS 12-14 let 77 emp 00:16:40 09m:30s
78 163 Karolína Benešová DS 12-14 let 78 emp 00:17:17 10m:07s
79 123 Jarmila Budiská DS 12-14 let 79 emp 00:20:04 12m:54s
80 116 Jana Berková DS 12-14 let 80 emp 00:20:24 13m:14s
81 164 Tomáš Bauer DS 12-14 let 81 emp 00:22:35 15m:25s
82 175 Veronika Vodičková DS 12-14 let 82 emp 00:23:37 16m:27s
83 151 Filip Janoušek DS 12-14 let 83 emp 00:26:42 19m:32s
84 189 Nicolas Balog DS 12-14 let 84 emp 00:34:18 27m:08s
32767 104 Michaela Pinkasová DS 12-14 let 32767 emp   -
32767 111 Ivana Gubranová DS 12-14 let 32767 emp   -
32767 135 Lukáš Hubený DS 12-14 let 32767 emp   -
32767 167 Martin Havel DS 12-14 let 32767 emp   -
32767 174 Lukáš Prášilík DS 12-14 let 32767 emp   -
32767 177 Johana Jirglová DS 12-14 let 32767 emp   -

Děti 8-11 let

ZÁVODNÍKŮ

81

PRŮMĚRNÝ ČAS

16m:07s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

10.2 °C

ŽEN

81 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 5 Filip Fišer DM 8-11 let 1 emp 00:07:59 -
2 32 Jan Žák DM 8-11 let 2 emp 00:08:17 00m:18s
3 47 Alexandr Rebjonok DM 8-11 let 3 emp 00:08:43 00m:44s
4 24 Štefan Stupka DM 8-11 let 4 emp 00:09:10 01m:11s
5 1 Josef Janura DM 8-11 let 5 emp 00:09:19 01m:20s
6 22 Kryštof Imrich DM 8-11 let 6 emp 00:09:41 01m:42s
7 60 Vít Bártl DM 8-11 let 7 emp 00:10:35 02m:36s
8 72 Václav Vašek DM 8-11 let 8 emp 00:10:41 02m:42s
9 74 Ondřej Pačíška DM 8-11 let 9 emp 00:11:39 03m:40s
10 9 Šarlota Hrdlickova DM 8-11 let 10 emp 00:11:40 03m:41s
11 34 Vojtěch Franek DM 8-11 let 11 emp 00:12:14 04m:15s
12 50 Ondřej Vaněk DM 8-11 let 12 emp 00:12:17 04m:18s
13 80 Mikoláš Bártl DM 8-11 let 13 emp 00:12:17 04m:18s
14 21 Adam Dufek DM 8-11 let 14 emp 00:12:22 04m:23s
15 39 Petr Holeček DM 8-11 let 15 emp 00:12:24 04m:25s
16 7 Jan Dyrc DM 8-11 let 16 emp 00:12:55 04m:56s
17 52 Beáta Hrbková DM 8-11 let 17 emp 00:13:01 05m:02s
18 53 Kryštof Beníšek DM 8-11 let 18 emp 00:13:04 05m:05s
19 46 Jaroslav Herajt DM 8-11 let 19 emp 00:13:05 05m:06s
20 63 Jáchym Ondráček DM 8-11 let 20 emp 00:13:12 05m:13s
21 3 Ondřej Kakrda DM 8-11 let 21 emp 00:13:26 05m:27s
22 4 Jindřich Hotárek DM 8-11 let 22 emp 00:13:39 05m:40s
23 48 Štěpán Böhm DM 8-11 let 23 emp 00:13:49 05m:50s
24 35 Tobiáš Rezek DM 8-11 let 24 emp 00:13:54 05m:55s
25 8 Tomáš Uxa DM 8-11 let 25 emp 00:13:54 05m:55s
26 69 Lukáš Cekov DM 8-11 let 26 emp 00:13:55 05m:56s
27 66 Jana Hadravová DM 8-11 let 27 emp 00:14:11 06m:12s
28 14 Lucie Janurová DM 8-11 let 28 emp 00:14:21 06m:22s
29 19 Jaroslav Rajchrt DM 8-11 let 29 emp 00:14:28 06m:29s
30 67 Jakub Juříček DM 8-11 let 30 emp 00:14:31 06m:32s
31 76 Jarne Baumgärtner DM 8-11 let 31 emp 00:14:36 06m:37s
32 15 Jakub Haško DM 8-11 let 32 emp 00:14:36 06m:37s
33 23 Diana Krchova DM 8-11 let 33 emp 00:14:37 06m:38s
34 16 Ondřej Muchka DM 8-11 let 34 emp 00:14:42 06m:43s
35 2 Kryštof Prouza DM 8-11 let 35 emp 00:14:56 06m:57s
36 40 Natálie Bilková DM 8-11 let 36 emp 00:15:19 07m:20s
37 51 Mates Vácha DM 8-11 let 37 emp 00:15:20 07m:21s
38 43 Nikola Svobodová DM 8-11 let 38 emp 00:15:22 07m:23s
39 59 Matěj Šipla DM 8-11 let 39 emp 00:15:27 07m:28s
40 27 Barbora Pejšová DM 8-11 let 40 emp 00:15:51 07m:52s
41 70 Šárka Veselá DM 8-11 let 41 emp 00:15:54 07m:55s
42 71 Natálie Cekovová DM 8-11 let 42 emp 00:15:54 07m:55s
43 49 Jan Míka DM 8-11 let 43 emp 00:16:16 08m:17s
44 38 Vladislav Hartman DM 8-11 let 44 emp 00:16:23 08m:24s
45 61 Samuel Říčan DM 8-11 let 45 emp 00:16:33 08m:34s
46 62 Marek Jonáš DM 8-11 let 46 emp 00:16:44 08m:45s
47 25 Barbora Šimonková DM 8-11 let 47 emp 00:16:51 08m:52s
48 56 Tomáš Filip DM 8-11 let 48 emp 00:17:04 09m:05s
49 17 Gabriela Vernerová DM 8-11 let 49 emp 00:17:06 09m:07s
50 73 Adam Šiman DM 8-11 let 50 emp 00:17:19 09m:20s
51 75 Julie Tourková DM 8-11 let 51 emp 00:17:27 09m:28s
52 58 Tereza Valentová DM 8-11 let 52 emp 00:17:27 09m:28s
53 28 František Düringer DM 8-11 let 53 emp 00:17:47 09m:48s
54 37 Šimon Šarman DM 8-11 let 54 emp 00:18:25 10m:26s
55 30 Filip Zolotár DM 8-11 let 55 emp 00:18:45 10m:46s
56 64 Kristián Sysel DM 8-11 let 56 emp 00:18:46 10m:47s
57 42 Veronika Bartoš DM 8-11 let 57 emp 00:18:53 10m:54s
58 65 Jiří Hadrava DM 8-11 let 58 emp 00:19:25 11m:26s
59 10 Zuzana Kolková DM 8-11 let 59 emp 00:19:37 11m:38s
60 26 Matěj Kaisler DM 8-11 let 60 emp 00:19:46 11m:47s
61 41 Karel Bartoš DM 8-11 let 61 emp 00:19:59 12m:00s
62 81 Eliáš Bártl DM 8-11 let 62 emp 00:20:16 12m:17s
63 68 Josef Holoubek DM 8-11 let 63 emp 00:20:18 12m:19s
64 12 Tereza Paduchová DM 8-11 let 64 emp 00:20:32 12m:33s
65 11 Hana Kolková DM 8-11 let 65 emp 00:20:32 12m:33s
66 77 Kateřina Drbalová DM 8-11 let 66 emp 00:20:34 12m:35s
67 78 Josef Pavlata DM 8-11 let 67 emp 00:20:36 12m:37s
68 18 Jindřich Kafka DM 8-11 let 68 emp 00:21:02 13m:03s
69 45 Ondřej Kadoun DM 8-11 let 69 emp 00:21:49 13m:50s
70 33 Patrik Vážný DM 8-11 let 70 emp 00:22:14 14m:15s
71 54 Václav Dudl DM 8-11 let 71 emp 00:22:18 14m:19s
72 57 Petr Valenta DM 8-11 let 72 emp 00:22:19 14m:20s
73 55 Markéta Grusová DM 8-11 let 73 emp 00:22:25 14m:26s
74 6 Jan Mühlfeit DM 8-11 let 74 emp 00:22:59 15m:00s
75 79 Jakub Hendl DM 8-11 let 75 emp 00:23:00 15m:01s
76 44 Ondřej Moučka DM 8-11 let 76 emp 00:24:43 16m:44s
77 36 Tadeáš Velemínský DM 8-11 let 77 emp 00:28:09 20m:10s
32767 13 Marie Šámalová DM 8-11 let 32767 emp   -
32767 20 Matyáš Beran DM 8-11 let 32767 emp   -
32767 29 Petr Roštejnský DM 8-11 let 32767 emp   -
32767 31 Matěj Žák DM 8-11 let 32767 emp   -

Rodinné Týmy

ZÁVODNÍKŮ

54

PRŮMĚRNÝ ČAS

28m:21s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

POČASÍ

10.2 °C

ŽEN

54 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1209 Véčka Rodinné Týmy 1 emp 00:12:20 -
2 1210 BoroTým Rodinné Týmy 2 emp 00:14:29 02m:09s
3 1203 Brabčáci Rodinné Týmy 3 emp 00:15:12 02m:52s
4 1200 HotyLusy Rodinné Týmy 4 emp 00:16:00 03m:40s
5 1208 LOS CARLOS Rodinné Týmy 5 emp 00:18:25 06m:05s
6 1250 OCR rodinka Rodinné Týmy 6 emp 00:19:24 07m:04s
7 1204 Endleráci Rodinné Týmy 7 emp 00:20:02 07m:42s
8 1218 Infinity Rodinné Týmy 8 emp 00:20:26 08m:06s
9 1225 Frimriteam Rodinné Týmy 9 emp 00:20:41 08m:21s
10 1217 Včelí medvídci Rodinné Týmy 10 emp 00:20:43 08m:23s
11 1206 Mama ultras Rodinné Týmy 11 emp 00:20:47 08m:27s
12 1236 fedorkové Rodinné Týmy 12 emp 00:21:29 09m:09s
13 1242 STG RK Rodinné Týmy 13 emp 00:23:29 11m:09s
14 1235 červeňáci Rodinné Týmy 14 emp 00:23:43 11m:23s
15 1212 IAODG RED Rodinné Týmy 15 emp 00:24:00 11m:40s
16 1233 Želvy na útěku Rodinné Týmy 16 emp 00:24:13 11m:53s
17 1221 Divoké veverky Rodinné Týmy 17 emp 00:25:02 12m:42s
18 1211 IAODG YELLOW Rodinné Týmy 18 emp 00:25:12 12m:52s
19 1227 FK Baník Sokolov 2 Rodinné Týmy 19 emp 00:25:13 12m:53s
20 1253 Kotěhůlky Rodinné Týmy 20 emp 00:25:30 13m:10s
21 1220 Fufíci Rodinné Týmy 21 emp 00:25:48 13m:28s
22 1249 Televizáci Rodinné Týmy 22 emp 00:26:13 13m:53s
23 1241 čardašovský demoni Rodinné Týmy 23 emp 00:27:07 14m:47s
24 1201 Bavarian Forest Family 1 Rodinné Týmy 24 emp 00:28:43 16m:23s
25 1240 Házlovský expres Rodinné Týmy 25 emp 00:28:54 16m:34s
26 1247 Kačáci Rodinné Týmy 26 emp 00:29:21 17m:01s
27 1216 Mufovi Rodinné Týmy 27 emp 00:30:21 18m:01s
28 1224 Kamiveter Rodinné Týmy 28 emp 00:30:28 18m:08s
29 1205 Kvasňovi Rodinné Týmy 29 emp 00:30:28 18m:08s
30 1252 Kravičky Rodinné Týmy 30 emp 00:30:35 18m:15s
31 1244 Big Pink Must Rodinné Týmy 31 emp 00:31:13 18m:53s
32 1230 ČEBOKO Rodinné Týmy 32 emp 00:31:19 18m:59s
33 1215 Bavarian Forest Family 2 Rodinné Týmy 33 emp 00:31:22 19m:02s
34 1214 Bavarian Forest Family 3 Rodinné Týmy 34 emp 00:31:36 19m:16s
35 1223 SRTG Děčín Family 1 Rodinné Týmy 35 emp 00:32:28 20m:08s
36 1237 Mazlíci Rodinné Týmy 36 emp 00:32:37 20m:17s
37 1228 FK Baník Sokolov 1 Rodinné Týmy 37 emp 00:33:17 20m:57s
38 1219 Pohodáři Rodinné Týmy 38 emp 00:34:57 22m:37s
39 1229 Ovečky s dudlíkama Rodinné Týmy 39 emp 00:34:57 22m:37s
40 1248 Už tam budem? Rodinné Týmy 40 emp 00:35:03 22m:43s
41 1226 FK Baník Sokolov 3 Rodinné Týmy 41 emp 00:35:23 23m:03s
42 1222 SRTG Děčín Family 2 Rodinné Týmy 42 emp 00:36:23 24m:03s
43 1251 Poláčkova 1828 Rodinné Týmy 43 emp 00:37:04 24m:44s
44 1234 Krušovický gang Rodinné Týmy 44 emp 00:37:27 25m:07s
45 1245 Orlí křídlo Rodinné Týmy 45 emp 00:40:32 28m:12s
46 1243 IAODG WHITE Rodinné Týmy 46 emp 00:42:07 29m:47s
47 1213 IAODG BLUE Rodinné Týmy 47 emp 00:42:14 29m:54s
48 1232 Kruťáci Rodinné Týmy 48 emp 00:42:20 30m:00s
49 1238 Přiběhnem a uběhnem Rodinné Týmy 49 emp 00:43:16 30m:56s
32767 1202 Amazonky Rodinné Týmy 32767 emp   -
32767 1207 Draci Rodinné Týmy 32767 emp   -
32767 1231 Blailáci Rodinné Týmy 32767 emp   -
32767 1239 Profa Rodinné Týmy 32767 emp   -
32767 1246 Kravičky Rodinné Týmy 32767 emp   -

Dorost

ZÁVODNÍKŮ

64

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:02s

PRŮMĚRNÝ VĚK

17 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

POČASÍ

10.2 °C

MUŽŮ

38 startujících

ŽEN

26 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 40m:11s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 309 Barbora Stupková Holky 15-17 let 1 emp 00:20:02 -
2 204 Josef Dyrc Kluci 15-17 let 1 emp 00:20:09 00m:07s
3 317 Tamara Ludvíková Holky 15-17 let 2 emp 00:20:36 00m:34s
4 208 Jan Arnold Kluci 15-17 let 2 emp 00:21:58 01m:56s
5 202 Daniel Czibula Kluci 15-17 let 3 emp 00:23:22 03m:20s
6 316 Kateřina Šebestová Holky 15-17 let 3 emp 00:23:57 03m:55s
7 207 Martin Peleška Kluci 15-17 let 4 emp 00:24:22 04m:20s
8 220 Daniel Lehner Kluci 15-17 let 5 emp 00:24:22 04m:20s
9 306 Tereza Vovsová Holky 15-17 let 4 emp 00:25:36 05m:34s
10 236 Filip Zapletal Kluci 15-17 let 6 emp 00:25:56 05m:54s
11 223 Kryštof Kovardinský Kluci 15-17 let 7 emp 00:26:09 06m:07s
12 227 Petr Houdek Kluci 15-17 let 8 emp 00:27:10 07m:08s
13 233 Ondřej Temňák Kluci 15-17 let 9 emp 00:27:13 07m:11s
14 218 Jakub Svoboda Kluci 15-17 let 10 emp 00:27:15 07m:13s
15 305 Veronika Dohnalová Holky 15-17 let 5 emp 00:27:18 07m:16s
16 214 MATYÁŠ FLÍDR Kluci 15-17 let 11 emp 00:27:36 07m:34s
17 201 Rudolf Griessl Kluci 15-17 let 12 emp 00:27:37 07m:35s
18 226 Vítek Kavka Kluci 15-17 let 13 emp 00:28:01 07m:59s
19 311 Anna Valková Holky 15-17 let 6 emp 00:28:16 08m:14s
20 231 Jaroslav Sýkora Kluci 15-17 let 14 emp 00:28:17 08m:15s
21 235 Jiří Třesohlavý Kluci 15-17 let 15 emp 00:28:21 08m:19s
22 210 Daniel Balog Kluci 15-17 let 16 emp 00:28:23 08m:21s
23 310 Terezie Šimonková Holky 15-17 let 7 emp 00:28:30 08m:28s
24 224 Matěj Kunc Kluci 15-17 let 17 emp 00:29:00 08m:58s
25 206 Mirko Šikola Kluci 15-17 let 18 emp 00:29:09 09m:07s
26 232 robin Prokop Kluci 15-17 let 19 emp 00:29:58 09m:56s
27 222 Jakub Ledvinka Kluci 15-17 let 20 emp 00:30:12 10m:10s
28 221 Matěj Ledvinka Kluci 15-17 let 21 emp 00:30:25 10m:23s
29 313 Eliška Prokopičová Holky 15-17 let 8 emp 00:30:48 10m:46s
30 237 Jan Žižka Kluci 15-17 let 22 emp 00:31:28 11m:26s
31 234 Vladislav Pohanka Kluci 15-17 let 23 emp 00:31:38 11m:36s
32 314 Marie Všetulová Holky 15-17 let 9 emp 00:32:02 12m:00s
33 216 Max Gajdoš Kluci 15-17 let 24 emp 00:32:26 12m:24s
34 217 Tomáš Kalenda Kluci 15-17 let 25 emp 00:33:34 13m:32s
35 229 Petr Tršo Kluci 15-17 let 26 emp 00:33:38 13m:36s
36 326 Eliška Staňková Holky 15-17 let 10 emp 00:34:14 14m:12s
37 325 Markéta Parthová Holky 15-17 let 11 emp 00:34:55 14m:53s
38 302 Veronika Martínková Holky 15-17 let 12 emp 00:35:35 15m:33s
39 301 Klára Kurutzová Holky 15-17 let 13 emp 00:35:35 15m:33s
40 304 Eliška Hrádková Holky 15-17 let 14 emp 00:36:45 16m:43s
41 303 Anetka Hrádková Holky 15-17 let 15 emp 00:37:00 16m:58s
42 320 Kateřina Filipová Holky 15-17 let 16 emp 00:40:24 20m:22s
43 307 Tereza Sýkorová Holky 15-17 let 17 emp 00:40:25 20m:23s
44 308 Adela Krchova Holky 15-17 let 18 emp 00:40:26 20m:24s
45 225 Tomáš Benc Kluci 15-17 let 27 emp 00:40:36 20m:34s
46 238 Jiří Koubek Kluci 15-17 let 28 emp 00:40:46 20m:44s
47 228 Filip Helebrant Kluci 15-17 let 29 emp 00:40:53 20m:51s
48 321 Lucie Alexandra Zicklerová Holky 15-17 let 19 emp 00:42:24 22m:22s
49 219 Matěj Francl Kluci 15-17 let 30 emp 00:42:50 22m:48s
50 322 Lucie Vodáková Holky 15-17 let 20 emp 00:44:16 24m:14s
51 324 Klára Vodičková Holky 15-17 let 21 emp 00:44:17 24m:15s
52 323 Klára Polednová Holky 15-17 let 22 emp 00:44:17 24m:15s
53 319 Kateřina Báchorová Holky 15-17 let 23 emp 00:44:59 24m:57s
54 318 Denisa Rodaková Holky 15-17 let 24 emp 00:45:00 24m:58s
32767 209 Maťej Pluhař Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 212 Marek Jati Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 211 Ondřej Mařan Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 203 Adam Kakrda Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 205 Jaroslav Drahokoupil Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 213 Lukáš Jandák Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 215 Štěpán Pazderka Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 230 Hugo Krotil Kluci 15-17 let 32767 emp   -
32767 312 Jana Husáková Holky 15-17 let 32767 emp   -
32767 315 Tereza Jahnová Holky 15-17 let 32767 emp   -

Muži

ZÁVODNÍKŮ

219

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:13m:33s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

40 let

POČASÍ

10.2 °C

MUŽŮ

219 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 501 Martin Štíbal Muži 1 emp 00:44:20 -
2 502 Josef Babák Muži 2 emp 00:45:52 01m:32s
3 709 Zdeněk Braum Muži 3 emp 00:47:00 02m:40s
4 503 Jiří Folvarčík Muži 4 emp 00:47:32 03m:12s
5 513 Lukáš Richter Muži 5 emp 00:48:26 04m:06s
6 518 Marek Chovančík Muži 6 emp 00:49:17 04m:57s
7 506 Milan Oriabinec Muži 7 emp 00:49:44 05m:24s
8 607 Zdeněk Půček Muži 8 emp 00:50:36 06m:16s
9 515 Martin Sikora Muži 9 emp 00:50:50 06m:30s
10 507 Michal Salaba Muži 10 emp 00:50:52 06m:32s
11 572 Tomas Hanzlik Muži 11 emp 00:51:29 07m:09s
12 586 Ivo Všetula Muži 12 emp 00:51:46 07m:26s
13 516 Jakub Kiprov Muži 13 emp 00:51:57 07m:37s
14 706 Václav Malý Muži 14 emp 00:52:08 07m:48s
15 683 Vojtěch Helcl Muži 15 emp 00:52:14 07m:54s
16 622 Kecina Tomáš Muži 16 emp 00:52:20 08m:00s
17 618 Lukáš Tamajka Muži 17 emp 00:52:25 08m:05s
18 553 Otomar Hytha Muži 18 emp 00:52:28 08m:08s
19 514 Daniel Horváth Muži 19 emp 00:53:01 08m:41s
20 609 Jan Zmítko Muži 20 emp 00:53:15 08m:55s
21 583 Jiří Štajer Muži 21 emp 00:53:29 09m:09s
22 584 Václav šimáček Muži 22 emp 00:53:33 09m:13s
23 530 Lukáš Pergner Muži 23 emp 00:53:57 09m:37s
24 627 Ota Horák Muži 24 emp 00:53:58 09m:38s
25 719 Jan Louda Muži 25 emp 00:54:08 09m:48s
26 505 Jiří Cimler Muži 26 emp 00:54:16 09m:56s
27 512 Lukáš Křibík Muži 27 emp 00:54:22 10m:02s
28 557 Jakub Szewieczek Muži 28 emp 00:54:27 10m:07s
29 574 Jiri Pilny Muži 29 emp 00:54:54 10m:34s
30 510 Petr Weinhöfer Muži 30 emp 00:55:21 11m:01s
31 571 Tomáš Fajtl Muži 31 emp 00:55:41 11m:21s
32 570 Jan Juklíček Muži 32 emp 00:55:47 11m:27s
33 522 Jan Zdrha Muži 33 emp 00:55:48 11m:28s
34 548 Lukáš Frkala Muži 34 emp 00:55:57 11m:37s
35 533 Petr Hurdich Muži 35 emp 00:56:01 11m:41s
36 559 Matěj Michalíček Muži 36 emp 00:56:34 12m:14s
37 604 Tomáš Klapuch Muži 37 emp 00:56:51 12m:31s
38 654 Roman Zikmund Muži 38 emp 00:58:01 13m:41s
39 634 Lukáš Hrách Muži 39 emp 00:58:18 13m:58s
40 626 Jan Míka Muži 40 emp 00:58:58 14m:38s
41 595 Petr Broďáni Muži 41 emp 00:59:10 14m:50s
42 580 Lukáš Kopecký Muži 42 emp 00:59:31 15m:11s
43 605 Tomáš Podpěra Muži 43 emp 01:00:07 15m:47s
44 619 David Helger Muži 44 emp 01:00:10 15m:50s
45 549 Petr Wagner Muži 45 emp 01:00:29 16m:09s
46 628 David Kratochvíl Muži 46 emp 01:00:38 16m:18s
47 665 Radek Novotný Muži 47 emp 01:00:43 16m:23s
48 695 Daniel Padevět Muži 48 emp 01:00:54 16m:34s
49 694 Patrik Rada Muži 49 emp 01:00:54 16m:34s
50 561 Michal Smejkal Muži 50 emp 01:00:56 16m:36s
51 652 Juraj Čačko Muži 51 emp 01:00:57 16m:37s
52 696 Dominik Šťovíček Muži 52 emp 01:01:01 16m:41s
53 569 Michal Dráb Muži 53 emp 01:01:02 16m:42s
54 550 Petr Gold Muži 54 emp 01:01:07 16m:47s
55 670 Pavel Faigl Muži 55 emp 01:01:29 17m:09s
56 577 Karel Hykš Muži 56 emp 01:01:33 17m:13s
57 576 Radek Halecký Muži 57 emp 01:01:33 17m:13s
58 575 Václav Skopový Muži 58 emp 01:01:53 17m:33s
59 713 Robert Popelka Muži 59 emp 01:02:10 17m:50s
60 678 Tomáš Krejčí Muži 60 emp 01:02:15 17m:55s
61 691 Martin Hrůza Muži 61 emp 01:02:28 18m:08s
62 555 Martin Uxa Muži 62 emp 01:02:28 18m:08s
63 511 Tomáš Jirků Muži 63 emp 01:02:42 18m:22s
64 640 Tomáš Hloupý Muži 64 emp 01:03:04 18m:44s
65 682 Honza Tkáč Muži 65 emp 01:03:34 19m:14s
66 523 Petr Lehečka Muži 66 emp 01:03:39 19m:19s
67 608 Martin Arnstein Muži 67 emp 01:03:40 19m:20s
68 617 Jan Oppolzer Muži 68 emp 01:04:03 19m:43s
69 668 Ondřej Blail Muži 69 emp 01:04:07 19m:47s
70 589 Martin Beran Muži 70 emp 01:04:18 19m:58s
71 508 Jiří Singer Muži 71 emp 01:04:19 19m:59s
72 692 Vlastimil Helebrant Muži 72 emp 01:04:21 20m:01s
73 621 David Karel Muži 73 emp 01:05:00 20m:40s
74 638 Ondřej Krejčíř Muži 74 emp 01:05:21 21m:01s
75 712 Pavel Makoň Muži 75 emp 01:05:50 21m:30s
76 519 Dan Dvořák Muži 76 emp 01:05:53 21m:33s
77 693 Tomáš Vaněk Muži 77 emp 01:05:57 21m:37s
78 547 Marek Havlik Muži 78 emp 01:06:00 21m:40s
79 562 David Lukes Muži 79 emp 01:06:31 22m:11s
80 532 Ada Pergner Muži 80 emp 01:06:42 22m:22s
81 666 Filip Kotrnoch Muži 81 emp 01:07:02 22m:42s
82 558 jaroslav hejl Muži 82 emp 01:07:14 22m:54s
83 642 Stanislav Hreha Muži 83 emp 01:07:27 23m:07s
84 582 Martin Krcho Muži 84 emp 01:07:47 23m:27s
85 632 Martin Brixi Muži 85 emp 01:08:01 23m:41s
86 528 Tomáš Drahokoupil Muži 86 emp 01:08:18 23m:58s
87 529 Vít Kysilka Muži 87 emp 01:08:18 23m:58s
88 685 Lars Nicol Muži 88 emp 01:08:28 24m:08s
89 625 Jan Pichl Muži 89 emp 01:08:29 24m:09s
90 579 Jan Bábala Muži 90 emp 01:08:52 24m:32s
91 671 Josef Řasa Muži 91 emp 01:09:09 24m:49s
92 554 Zdeněk Široký Muži 92 emp 01:09:18 24m:58s
93 620 Jakub Major Muži 93 emp 01:09:35 25m:15s
94 527 Petr Švadlák Muži 94 emp 01:09:52 25m:32s
95 534 Lars Kürschner Muži 95 emp 01:10:10 25m:50s
96 602 Pavel Čermák Muži 96 emp 01:10:11 25m:51s
97 541 Lukáš Procházka Muži 97 emp 01:10:33 26m:13s
98 509 Jan Žižka Muži 98 emp 01:11:12 26m:52s
99 663 Tomáš Žejdl Muži 99 emp 01:11:16 26m:56s
100 593 Tomáš Demčák Muži 100 emp 01:11:32 27m:12s

Týmy

ZÁVODNÍKŮ

114

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:34m:38s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

POČASÍ

10.2 °C

ŽEN

114 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1001 Gladiators Týmy 1 emp 00:57:18 -
2 1000 SVVAT Týmy 2 emp 00:59:58 02m:40s
3 1003 Bootcamp Team II Týmy 3 emp 01:01:19 04m:01s
4 1033 LDB team Týmy 4 emp 01:01:30 04m:12s
5 1052 #Gladiatorraceteam Týmy 5 emp 01:03:31 06m:13s
6 1004 Tvoje bába Týmy 6 emp 01:04:33 07m:15s
7 1006 SRTG Děčín 1 Týmy 7 emp 01:06:05 08m:47s
8 1034 BootcampTeam I. Týmy 8 emp 01:09:23 12m:05s
9 1002 Fitness Ural Týmy 9 emp 01:10:40 13m:22s
10 1044 Vačice a Vačičanda Týmy 10 emp 01:12:10 14m:52s
11 1038 NOSTRESS Týmy 11 emp 01:12:11 14m:53s
12 1007 Black panthers Týmy 12 emp 01:13:20 16m:02s
13 1024 Pocemkamdeš Týmy 13 emp 01:15:00 17m:42s
14 1048 pAŠáci Týmy 14 emp 01:15:12 17m:54s
15 1027 Gladiators 007 Týmy 15 emp 01:16:17 18m:59s
16 1021 TopForma Týmy 16 emp 01:16:27 19m:09s
17 1030 Heřmanický express Týmy 17 emp 01:16:50 19m:32s
18 1020 BOOTCAMP Team - přípravka Týmy 18 emp 01:16:52 19m:34s
19 1043 MP Cheb Týmy 19 emp 01:16:53 19m:35s
20 1113 Birelláci Týmy 20 emp 01:17:42 20m:24s
21 1063 Bahňákotvurci SVVAT Týmy 21 emp 01:18:56 21m:38s
22 1008 My to zvládneme !!! Týmy 22 emp 01:19:41 22m:23s
23 1049 Piri piri Týmy 23 emp 01:19:59 22m:41s
24 1036 Der Schlammischgrupe nummer zwei Týmy 24 emp 01:20:20 23m:02s
25 1047 SK Kardašova Řečice Týmy 25 emp 01:20:25 23m:07s
26 1035 BootcapTeam Pohodáři Týmy 26 emp 01:22:24 25m:06s
27 1025 Letošní vítězný tým Týmy 27 emp 01:23:22 26m:04s
28 1029 Alpáči Týmy 28 emp 01:23:24 26m:06s
29 1042 (J)Elita z Ostrova Týmy 29 emp 01:24:08 26m:50s
30 1112 Proplout Týmy 30 emp 01:24:20 27m:02s
31 1023 Žraločí mňamka Týmy 31 emp 01:24:30 27m:12s
32 1083 Poprvé Týmy 32 emp 01:24:47 27m:29s
33 1022 Třa-so-řiťky Týmy 33 emp 01:25:18 28m:00s
34 1014 B - Tendoňáci Týmy 34 emp 01:25:35 28m:17s
35 1077 HPH-URAL Fitness Týmy 35 emp 01:26:17 28m:59s
36 1090 SRTG Děčín 3 Týmy 36 emp 01:26:31 29m:13s
37 1009 Fantastická trojka Týmy 37 emp 01:26:38 29m:20s
38 1065 Dycky Most Týmy 38 emp 01:27:10 29m:52s
39 1017 Kruhový trénink Cheb Týmy 39 emp 01:27:58 30m:40s
40 1060 CRC1 Týmy 40 emp 01:28:01 30m:43s
41 1011 Marent Praha Týmy 41 emp 01:28:04 30m:46s
42 1005 Funteam Týmy 42 emp 01:28:27 31m:09s
43 1039 Knullare Týmy 43 emp 01:28:33 31m:15s
44 1092 Krleš Týmy 44 emp 01:29:30 32m:12s
45 1015 Selojdi Týmy 45 emp 01:30:05 32m:47s
46 1067 Plašani Týmy 46 emp 01:30:13 32m:55s
47 1040 Nezabrousiš Týmy 47 emp 01:30:23 33m:05s
48 1086 Bahnozvraceči Týmy 48 emp 01:30:43 33m:25s
49 1016 Cvočči Sokolov Týmy 49 emp 01:30:45 33m:27s
50 1084 OOP Cheb Týmy 50 emp 01:30:47 33m:29s
51 1026 Kruhový trénink Cheb II Týmy 51 emp 01:30:50 33m:32s
52 1037 Gladiators Kralupy Týmy 52 emp 01:30:55 33m:37s
53 1019 Ty, já a Kája Týmy 53 emp 01:30:55 33m:37s
54 1108 PRIMÁCI Týmy 54 emp 01:31:09 33m:51s
55 1106 Legendy z kruháče Týmy 55 emp 01:31:09 33m:51s
56 1051 Suicide squad Týmy 56 emp 01:31:23 34m:05s
57 1046 My tři Týmy 57 emp 01:31:33 34m:15s
58 1058 Rozteklý másla Týmy 58 emp 01:31:48 34m:30s
59 1057 Trosky Týmy 59 emp 01:32:57 35m:39s
60 1041 ORANDŽÁDY Týmy 60 emp 01:33:52 36m:34s
61 1032 Orca Týmy 61 emp 01:33:53 36m:35s
62 1097 MJ! Týmy 62 emp 01:33:57 36m:39s
63 1091 Mülleráci Týmy 63 emp 01:36:35 39m:17s
64 1064 Žufánci Týmy 64 emp 01:36:38 39m:20s
65 1010 Dva a půl chlapa Týmy 65 emp 01:37:15 39m:57s
66 1054 Krásky a zvíře Týmy 66 emp 01:37:17 39m:59s
67 1109 Hakuna matata Týmy 67 emp 01:38:19 41m:01s
68 1081 HLAVNĚ SE Z TOHO NEPOSRAT Týmy 68 emp 01:38:26 41m:08s
69 1056 Tryskomyši Týmy 69 emp 01:38:51 41m:33s
70 1028 Trojka v bahně se ženou Týmy 70 emp 01:39:27 42m:09s
71 1088 Pupčíci Týmy 71 emp 01:39:33 42m:15s
72 1073 Bavarian Forest Fighters 3 Týmy 72 emp 01:39:38 42m:20s
73 1068 Gladiator 1.2.3 Týmy 73 emp 01:39:40 42m:22s
74 1098 Bahenní lenochodi Týmy 74 emp 01:39:54 42m:36s
75 1103 JBM Týmy 75 emp 01:40:06 42m:48s
76 1055 Hobitci Týmy 76 emp 01:41:33 44m:15s
77 1070 škodovácí Týmy 77 emp 01:43:37 46m:19s
78 1111 Cojávím Týmy 78 emp 01:43:51 46m:33s
79 1095 Supíci s Burákem Týmy 79 emp 01:44:11 46m:53s
80 1045 Pohodáři Týmy 80 emp 01:44:35 47m:17s
81 1100 Želváci Týmy 81 emp 01:44:45 47m:27s
82 1093 Golemové Týmy 82 emp 01:48:59 51m:41s
83 1074 Bavarian Forest Fighters 5 Týmy 83 emp 01:51:23 54m:05s
84 1018 Strg Děčín 2 Týmy 84 emp 01:51:24 54m:06s
85 1087 Starý páky Týmy 85 emp 01:51:35 54m:17s
86 1013 A - Tendoňáci Týmy 86 emp 01:52:04 54m:46s
87 1094 Bludišťáci Týmy 87 emp 01:53:48 56m:30s
88 1101 SKC Týmy 88 emp 01:54:41 57m:23s
89 1062 Bavarian Forest Fighters 4 Týmy 89 emp 01:54:47 57m:29s
90 1066 Lurvy Týmy 90 emp 01:55:06 57m:48s
91 1104 OLD STARS Týmy 91 emp 01:56:21 59m:03s
92 1085 Kiwáci Týmy 92 emp 01:56:28 59m:10s
93 1075 Náhodní kolemjdoucí Týmy 93 emp 01:57:34 1h:00m:16s
94 1110 ... Týmy 94 emp 01:59:04 1h:01m:46s
95 1078 Šli jsme náhodou kolem Týmy 95 emp 01:59:09 1h:01m:51s
96 1072 Bavarian Forest Fighters 2 Týmy 96 emp 01:59:35 1h:02m:17s
97 1071 Z bláta do louže Týmy 97 emp 02:02:23 1h:05m:05s
98 1061 Lomničáci Týmy 98 emp 02:02:39 1h:05m:21s
99 1031 Ural fitness Týmy 99 emp 02:06:17 1h:08m:59s
100 1089 Prisťahovalci Týmy 100 emp 02:08:02 1h:10m:44s

Ženy

ZÁVODNÍKŮ

65

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:30m:44s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

30 let

POČASÍ

10.2 °C

ŽEN

65 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 402 Kateřina Štíbalová Ženy 1 emp 00:58:24 -
2 401 Lenča Hnízdilová Ženy 2 emp 00:58:59 00m:35s
3 404 Daniela Hájková Ženy 3 emp 01:00:16 01m:52s
4 464 Petra Vajnerová Ženy 4 emp 01:04:17 05m:53s
5 430 Hana Bláhová Ženy 5 emp 01:06:32 08m:08s
6 413 Hanka Burianová Ženy 6 emp 01:06:56 08m:32s
7 416 Miroslava Vocetková Ženy 7 emp 01:07:04 08m:40s
8 449 Kateřina Brožová Ženy 8 emp 01:07:09 08m:45s
9 415 Aneta Vernerová Ženy 9 emp 01:08:44 10m:20s
10 463 Marie Kšírová Ženy 10 emp 01:09:56 11m:32s
11 429 Monika Novotná Ženy 11 emp 01:11:11 12m:47s
12 403 Veronika Hurajová Ženy 12 emp 01:12:38 14m:14s
13 447 Jana Blailová Ženy 13 emp 01:13:16 14m:52s
14 423 Lenka Kuklová Ženy 14 emp 01:13:53 15m:29s
15 407 Lenka Palmová Ženy 15 emp 01:14:46 16m:22s
16 410 Barbora Faitlová Ženy 16 emp 01:15:23 16m:59s
17 435 Pájinka Pitrová Ženy 17 emp 01:15:45 17m:21s
18 405 Monika Okluská Ženy 18 emp 01:15:47 17m:23s
19 434 Štěpánka Dvořáková Ženy 19 emp 01:17:04 18m:40s
20 414 Soňa Štětinová Ženy 20 emp 01:17:51 19m:27s
21 428 Aneta Prášilová Ženy 21 emp 01:18:04 19m:40s
22 466 Kateřina Burešová Ženy 22 emp 01:18:58 20m:34s
23 412 Zuzana Vitochová Ženy 23 emp 01:19:24 21m:00s
24 458 Petra Najbrtová Ženy 24 emp 01:20:06 21m:42s
25 457 Jana Stránská Ženy 25 emp 01:20:07 21m:43s
26 424 Lucie Arbinger Ženy 26 emp 01:20:47 22m:23s
27 406 Tina Walter Ženy 27 emp 01:25:29 27m:05s
28 443 Helena Štěpankova Ženy 28 emp 01:25:38 27m:14s
29 432 Anette Rziebova Ženy 29 emp 01:28:51 30m:27s
30 431 Lucie Rziebova Ženy 30 emp 01:28:51 30m:27s
31 437 Petra Bušková Ženy 31 emp 01:28:56 30m:32s
32 427 Erika Matysová Ženy 32 emp 01:31:04 32m:40s
33 465 Daniela Šnajdrová Ženy 33 emp 01:31:41 33m:17s
34 426 Ivana Mullerová Ženy 34 emp 01:32:16 33m:52s
35 425 KVĚTOSLAVA BICENCOVÁ Ženy 35 emp 01:32:32 34m:08s
36 409 Andrea Mrvková Ženy 36 emp 01:36:04 37m:40s
37 408 Šárka Kristiánová Ženy 37 emp 01:36:04 37m:40s
38 446 Martina Hampejsová Ženy 38 emp 01:37:52 39m:28s
39 436 Stánička Mandzáková Ženy 39 emp 01:38:49 40m:25s
40 451 Lucie Chládková Ženy 40 emp 01:41:18 42m:54s
41 452 Klára Hegerová Ženy 41 emp 01:41:18 42m:54s
42 444 Bronislava Hánělová Ženy 42 emp 01:42:25 44m:01s
43 422 Marie Kosová Ženy 43 emp 01:42:26 44m:02s
44 420 Kateřina Krbálková Ženy 44 emp 01:42:26 44m:02s
45 439 Petra Horáková Ženy 45 emp 01:44:10 45m:46s
46 419 Jana Janečková Ženy 46 emp 01:47:02 48m:38s
47 421 Katerina Kaislerova Ženy 47 emp 01:47:31 49m:07s
48 448 Lenka Svobodová Ženy 48 emp 01:47:32 49m:08s
49 462 Eva Lesová Ženy 49 emp 01:54:51 56m:27s
50 454 Veronika Orlová Ženy 50 emp 01:55:36 57m:12s
51 453 Dana Kastnerová Ženy 51 emp 01:55:36 57m:12s
52 455 Jana Jindrová Ženy 52 emp 01:58:28 1h:00m:04s
53 441 Marianna Fernandez Ženy 53 emp 02:01:37 1h:03m:13s
54 440 Gabriela Valušová Ženy 54 emp 02:03:23 1h:04m:59s
55 417 Jana Kohoutová Ženy 55 emp 02:17:34 1h:19m:10s
56 460 Petra Adamcová Ženy 56 emp 02:40:59 1h:42m:35s
57 461 Klára Adamcová Ženy 57 emp 02:40:59 1h:42m:35s
32767 411 Lenka Ptáčková Ženy 32767 emp   -
32767 418 Dana Beregi Ženy 32767 emp   -
32767 433 Kristýna Halířová Ženy 32767 emp   -
32767 438 Kristyna Jachnicka Ženy 32767 emp   -
32767 442 Veronika Fernandez Ženy 32767 emp   -
32767 445 Marta Sovová Ženy 32767 emp   -
32767 456 Dana Strnadová Ženy 32767 emp   -
32767 459 Vendula Mazáčová Ženy 32767 emp   -

Zdroj: On line System