Dvojice - HELL

ZÁVODNÍKŮ

86

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:19m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:56s

POČASÍ

19.4 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 250 Chrappa Richard HD 1 ETOS Slovakia 01:05:29 -
2 251 Hromada Martin HD 2 ETOS Slovakia 01:05:31 0m:2s
3 42 Simandl Ondřej HD 3 Bratřijaksepatří.cz 01:15:02 9m:33s
4 43 Simandl Radek HD 4 Bratřijaksepatří.cz 01:15:02 9m:33s
5 224 Kubiš Michael HD 5 Extra Brno 1 01:19:02 13m:33s
6 225 Kuchař Lukáš HD 6 Extra Brno 1 01:19:19 13m:50s
7 145 Havlásek Jan HD 7 01:26:08 20m:39s
8 144 Návrat Adam HD 8 01:26:13 20m:43s
9 41 Bednář Richard HD 9 Run Magazine Team 01:26:47 21m:18s
10 39 Půček Zdeněk HD 10 Slanýkostel 01:27:07 21m:37s
11 38 Třešňák Petr HD 11 Slanýkostel 01:27:08 21m:39s
12 40 Vavrečka Libor HD 12 Run Magazine Team 01:27:16 21m:46s
13 285 Drčka .. HD 13 Extra Brno 4 01:34:35 29m:6s
14 284 Hráček Martin HD 14 Extra Brno 4 01:34:36 29m:7s
15 281 Nykliček Luděk HD 15 Bratři v Triku 01:38:49 33m:19s
16 280 Nyklíček Ondřej HD 16 Bratři v Triku 01:38:51 33m:22s
17 243 Kubeček Antonín HD 17 ProBro 01:44:42 39m:13s
18 242 Kubeček Petr HD 18 ProBro 01:44:43 39m:14s
19 44 Becha Andrea HD 19 Warriors 01:47:40 42m:11s
20 45 Becha Jan HD 20 Warriors 01:47:41 42m:12s
21 246 Gorzolka Petr HD 21 Horal a Horalka 01:49:37 44m:8s
22 247 Gorzolková Kristina HD 22 Horal a Horalka 01:49:38 44m:9s
23 221 Maršálková Pavlína HD 23 01:51:14 45m:45s
24 220 Svoboda Honza HD 24 01:51:15 45m:46s
25 238 Petřík Vítězslav HD 25 RUNTWO 01:53:07 47m:37s
26 239 Hudík Zbyněk HD 26 RUNTWO 01:53:07 47m:38s
27 240 Dvořáková Veronika HD 27 EXTRA Brno 01:56:41 51m:12s
28 241 Dvořák Martin HD 28 2 from storm 01:56:41 51m:12s
29 257 Dobrovolná Lucie HD 29 LuFi 02:02:28 56m:59s
30 256 Dobrovolný Filip HD 30 LuFi 02:02:28 56m:59s
31 233 Lachowicz Michal HD 31 Just do it! 02:09:02 1h:3m:33s
32 232 Šujanová Veronika HD 32 Just do it! 02:09:05 1h:3m:36s
33 276 Ryba Jakub HD 33 Ryboši 02:09:16 1h:3m:47s
34 277 Ryba Pavel HD 34 Ryboši 02:09:16 1h:3m:47s
35 226 Kilian Daniel HD 35 Vymyslet název týmu je nejtěžší část závodu 02:10:33 1h:5m:4s
36 227 Váňa Jakub HD 36 Vymyslet název týmu je nejtěžší část závodu 02:10:35 1h:5m:6s
37 236 Forejtnik Miroslav HD 37 Švestky 02:12:39 1h:7m:10s
38 273 Vaník Přemysl HD 38 Beast 02:12:54 1h:7m:25s
39 265 Šíp Přemysl HD 39 Run2die 02:13:27 1h:7m:58s
40 7 Mikoczi Dominik HD 40 STG Svätý Jur 02:13:54 1h:8m:24s
41 272 Procházka Radim HD 41 Beast 02:14:02 1h:8m:33s
42 237 Ovesný Přemysl HD 42 Švestky 02:14:09 1h:8m:40s
43 264 Černoch Jakub HD 43 Run2die 02:14:42 1h:9m:13s
44 235 kopecká Tereza HD 44 bláhové kvítí 02:21:59 1h:16m:30s
45 234 hemzalova katerina HD 45 bláhové kvítí 02:22:04 1h:16m:35s
46 506 Aberle Jiří HD 46 #GLADIATORRACETEAM 02:25:28 1h:19m:59s
47 507 Ondřej Starý HD 47 #GLADIATORRACETEAM 02:25:37 1h:20m:8s
48 268 Heidenreichová Lucie HD 48 Koop Severní Morava 02:28:11 1h:22m:42s
49 269 Heidenreich Patrik HD 49 Koop Severní Morava 02:28:11 1h:22m:42s
50 229 Petr Kamil HD 50 bRumíci 02:29:40 1h:24m:11s
51 228 Dvořáček Petr HD 51 bRumíci 02:29:42 1h:24m:12s
52 254 Kašíková Ludmila HD 52 Avokádo 02:33:00 1h:27m:30s
53 255 Cigáň Richard HD 53 Avokádo 02:33:01 1h:27m:32s
54 219 Trubač Ivo HD 54 02:33:33 1h:28m:4s
55 270 Němcová Vendula HD 55 02:34:00 1h:28m:31s
56 218 Horníčková Jana HD 56 02:34:59 1h:29m:29s
57 258 PIVOŇKA Jaroslav HD 57 Čučoriedky 02:35:26 1h:29m:56s
58 259 Pivoňková Eva HD 58 Čučoriedky 02:35:28 1h:29m:58s
59 271 Moravec Martin HD 59 02:36:21 1h:30m:52s
60 263 Martin Matyáš HD 60 mmteam 02:37:14 1h:31m:44s
61 262 Bublík Martin HD 61 ubteam 02:37:15 1h:31m:45s
62 275 Weisbauer Filip HD 62 02:37:39 1h:32m:10s
63 274 Rauchová Kateřina HD 63 02:43:19 1h:37m:49s
64 223 Zralý Lukáš HD 64 02:48:49 1h:43m:20s
65 222 Janoščínová Alexandra HD 65 02:48:49 1h:43m:20s
66 283 Slováčková Michaela HD 66 ToMi tým 02:49:53 1h:44m:24s
67 282 Seifer Tomáš HD 67 ToMi tým 02:49:55 1h:44m:25s
68 231 Švarcová Alena HD 68 Amazonka a král 02:50:16 1h:44m:46s
69 230 Dopita Pavel HD 69 Amazonka a král 02:50:16 1h:44m:47s
70 260 Jurča Ivo HD 70 Double Trouble 02:52:24 1h:46m:55s
71 261 Pěnkava Martin HD 71 Double Trouble 02:52:24 1h:46m:55s
72 217 Špacírová Denisa HD 72 02:58:52 1h:53m:23s
73 216 Drbohlavová Šárka HD 73 02:58:55 1h:53m:26s
74 14 Steiner Jan HD 74 Turbomyši 03:03:42 1h:58m:13s
75 13 Mušálková Pavla HD 75 turbomyši 03:03:45 1h:58m:16s
76 266 Ormoš Michal HD 76 Pandy v blátě 03:10:47 2h:5m:18s
77 267 Mlýnková Veronika HD 77 Pandy v blátě 03:10:52 2h:5m:23s
78 248 Kinzl Jan HD 78 03:14:57 2h:9m:27s
79 249 Churý Mira HD 79 03:14:57 2h:9m:28s
80 253 Lehrner Sandra HD 80 mudcouple 03:17:36 2h:12m:7s
81 252 Otahal Viktor HD 81 mudcouple 03:17:37 2h:12m:8s
82 244 Baláš Martin HD 82 Čeští lvi 03:21:57 2h:16m:28s
83 245 Šťastná Veronika HD 83 Čeští lvi 03:22:01 2h:16m:31s
84 215 Thonnová Pavlína HD 84 MAMINY NA RANU 03:25:39 2h:20m:10s
85 214 Klučková Martina HD 85 MAMINY NA RANU 03:25:46 2h:20m:17s
86 6 Mikoczi Adam HD 86 STG Svätý Jur 04:12:28 3h:6m:59s

Dvojice - SKY

ZÁVODNÍKŮ

62

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:0m:33s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

20m:5s

POČASÍ

19.4 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 372 Simandl Radek SD 1 Bratřijaksepatří.cz 00:59:45 -
2 371 Simandl Ondřej SD 2 Bratřijaksepatří.cz 00:59:45 0m:0s
3 309 Pavlovec Marek SD 3 MarPa 01:08:25 8m:39s
4 310 Florián Pavel SD 4 MarPa 01:09:22 9m:36s
5 370 Bednář Richard SD 5 Run Magazine Team 01:10:04 10m:18s
6 369 Vavrečka Libor SD 6 Run Magazine Team 01:10:22 10m:36s
7 360 Vostřel Radek SD 7 HLS 01:10:24 10m:39s
8 302 Šálek Martin SD 8 01:10:26 10m:41s
9 367 Třešňák Petr SD 9 Slanýkostel 01:10:35 10m:49s
10 368 Půček Zdeněk SD 10 Slanýkostel 01:11:03 11m:18s
11 501 Dufková Alena SD 11 #GLADIATORRACETEAM 01:20:06 20m:20s
12 500 Miloš Janák SD 12 #GLADIATORRACETEAM 01:20:06 20m:20s
13 373 Becha Andrea SD 13 Warriors 01:28:16 28m:30s
14 374 Becha Jan SD 14 Warriors 01:28:18 28m:32s
15 471 Bendová Petra SD 15 Bendovi 01:38:37 38m:51s
16 470 Stanislav Benda SD 16 Bendovi 01:38:42 38m:56s
17 502 Kopecký Martin SD 17 01:39:27 39m:42s
18 503 Rychlý Ondřej SD 18 01:39:28 39m:43s
19 521 Hřebíček Šimon SD 19 Avengers Kunčina Ves 5 01:44:45 44m:59s
20 516 Zahradníčková Marie SD 20 Rybky 01:45:11 45m:26s
21 517 Zahradníčková Věra SD 21 Rybky 01:45:16 45m:31s
22 520 Vajďák Jakub SD 22 Avengers Kunčina Ves 5 01:46:23 46m:38s
23 494 Brach Pavel SD 23 Avengers Kunčina Ves 3 01:50:03 50m:18s
24 495 Vojtová Hana SD 24 Avengers Kunčina Ves 3 01:50:06 50m:20s
25 499 Vojta Jindřich SD 25 Avengers Kunčina Ves 1 01:50:32 50m:47s
26 498 Hřebíček Adam SD 26 Avengers Kunčina Ves 1 01:50:33 50m:48s
27 473 Löv Tomáš SD 27 Chilli Masters 01:52:00 52m:14s
28 472 Létalová Pavla SD 28 Chilli Masters 01:53:26 53m:40s
29 484 Míčová Lenka SD 29 URBAŇÁCI 01:53:30 53m:44s
30 485 Hudec Martin SD 30 URBAŇÁCI 01:53:32 53m:47s
31 496 Kubeček Petr SD 31 SkoroKubečkovic 01:55:08 55m:23s
32 497 Šumová Valentýna SD 32 SkoroKubečkovic 01:55:10 55m:24s
33 308 Šilberský Radek SD 33 Bez přípravy 01:58:32 58m:47s
34 307 Popierova Nikola SD 34 Bez přípravy 01:58:36 58m:51s
35 512 Kučera Miloslav SD 35 Avengers Kunčina Ves 4 01:58:49 59m:3s
36 513 Kučera Petr SD 36 Avengers Kunčina Ves 4 01:59:37 59m:51s
37 509 Havelková Eva SD 37 Avengers Kunčina Ves 2 01:59:43 59m:58s
38 508 Radoslav Jež SD 38 Avengers Kunčina Ves 2 02:01:56 1h:2m:11s
39 474 Peter Gabura SD 39 STG Svaty Jur 02:06:59 1h:7m:13s
40 475 Gaburová Katarína SD 40 STG Svaty Jur 02:07:00 1h:7m:15s
41 483 Hrda Andrea SD 41 STG Svätý Jur 02:12:11 1h:12m:26s
42 482 Gudába Jaroslav SD 42 STG Svätý Jur 02:12:14 1h:12m:28s
43 515 Jurík Marián SD 43 02:13:20 1h:13m:34s
44 514 Pelikánová Martina SD 44 02:14:36 1h:14m:51s
45 491 Prchalová Lucie SD 45 Duběnky 02:22:44 1h:22m:59s
46 490 Nosková Klára SD 46 Duběnky 02:23:10 1h:23m:25s
47 487 Skála David SD 47 Ženáči 02:26:55 1h:27m:10s
48 312 Skála David SD 48 Ženáči 02:26:57 1h:27m:12s
49 478 Veselá Viktorie SD 49 02:29:38 1h:29m:53s
50 479 Ondrůjová Iveta SD 50 02:31:55 1h:32m:10s
51 315 Hlásenská Natálie SD 51 spolutodáme 02:31:56 1h:32m:11s
52 314 Hlásenská Andrea SD 52 spolutodáme 02:32:00 1h:32m:15s
53 488 Pastrňák Pavel SD 53 02:46:47 1h:47m:1s
54 489 Julia Koshkina SD 54 02:46:58 1h:47m:12s
55 505 Žiačiková Simona SD 55 SRTG Nové Strašecí 02:49:50 1h:50m:4s
56 504 Radek Hubáček SD 56 SRTG Nové Strašecí 02:50:13 1h:50m:28s
57 436 Křenková Jana SD 57 Koop GŘ Praha 02:54:49 1h:55m:4s
58 435 Loučková Lucie SD 58 Koop GŘ Praha 02:55:10 1h:55m:25s
59 476 Škrabalová Eva SD 59 Prvňačky 03:08:39 2h:8m:54s
60 477 Pražanová Žaneta SD 60 Prvňačky 03:08:43 2h:8m:58s
61 492 Bára Popelková SD 61 Gladiator race team 03:32:54 2h:33m:8s
62 493 Koudelková Lucie SD 62 Gladiator race team 03:32:54 2h:33m:8s

Hell

ZÁVODNÍKŮ

194

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:11m:16s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:7s

POČASÍ

19.4 °C

MUŽŮ

150 startujících

ŽEN

44 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1 Dorňák Petr HM1 1 01:02:22 -
2 57 Šinkovský Roman HM2 1 #GLADIATORRACETEAM 01:05:16 2m:53s
3 26 Linka Milan HM1 2 CASIA Excalibur Race Team 01:06:07 3m:45s
4 18 Babák Josef HM1 3 01:07:52 5m:30s
5 287 Podzimek Jakub HM1 4 01:10:19 7m:56s
6 127 Maloň Tomáš HM1 5 Predator workout Brno 01:11:04 8m:41s
7 32 Vostřel Radek HM1 6 HLS Team 01:13:43 11m:21s
8 23 Ramberger Christian HM1 7 Team Celtic Warrior 01:14:29 12m:7s
9 24 Krupica Ondřej HM1 8 STG Vyškov 01:15:50 13m:28s
10 165 Vepřek Martin HM1 9 OCR runners Šumperk 01:17:07 14m:44s
11 76 Řehulka Milan HM1 10 #GLADIATORRACETEAM 01:18:35 16m:13s
12 34 Krupica Ondřej HM2 2 01:19:36 17m:14s
13 202 Krýsl Miroslav HM1 11 OREL Rtyně v Podkrkonoší 01:20:08 17m:46s
14 164 Kurial Zbyněk HM1 12 01:20:21 17m:59s
15 107 Zharov Vadym HM1 13 NOTINO 01:20:32 18m:10s
16 5 Hurskyj Alexander HM1 14 Excalibur 01:20:58 18m:36s
17 126 Chvastek David HM2 3 Jobs Contact 01:21:54 19m:32s
18 8 Štěpánek Jan HM2 4 01:22:16 19m:54s
19 157 Drinka Filip HM1 15 OCRA CZ TEAM 01:22:45 20m:23s
20 36 Soukupová Vendula HZ1 1 Gladiators 01:23:20 20m:57s
21 173 Bičík Michal HM2 5 01:23:57 21m:34s
22 35 Zelinka Martin HM1 16 EXTRA BRNO 01:24:15 21m:53s
23 2 Schuh Martin HM1 17 Union dirtrun company 01:24:19 21m:56s
24 37 Stejskalová Barbora HZ1 2 Spartan gym 01:25:00 22m:38s
25 146 Horák Jaromír HM1 18 čtyřlístek 01:25:47 23m:24s
26 190 Sába Josef HM1 19 STG Zlín 01:26:13 23m:51s
27 47 Vaněk Pavel HM1 20 01:27:29 25m:7s
28 130 Šorf Petr HM1 21 01:27:32 25m:10s
29 185 Chrappa Bronislava HZ1 3 01:28:22 26m:0s
30 20 Kantor Jan HM1 22 PAJU 01:28:30 26m:8s
31 289 Křikava Tomáš HM1 23 01:29:00 26m:38s
32 61 Čuhel Igor HM1 24 EXTRA BRNO 01:30:05 27m:43s
33 132 Nikl Michal HM1 25 01:30:14 27m:52s
34 60 Konečný Miroslav HM2 6 01:31:17 28m:54s
35 66 Rybišar Josef HM2 7 #gladiatorraceteam 01:32:01 29m:39s
36 152 Peiner Marco HM1 26 union dirtrun.company 01:33:45 31m:22s
37 9 Švanda Jakub HM1 27 01:35:13 32m:51s
38 136 Čech Daniel HM2 8 VM Cross 01:35:15 32m:53s
39 191 Kloz David HM1 28 01:35:20 32m:57s
40 33 Chwastek Vladimír HM2 9 RSáci 01:35:47 33m:25s
41 11 Bábíček Michal HM1 29 01:35:57 33m:35s
42 3 Oblůh Michal HM1 30 01:36:20 33m:58s
43 17 Škraněk Jiří HM1 31 Spartan Gym 01:37:40 35m:18s
44 140 Flossler Jaromír HM1 32 Extra Brno 01:38:10 35m:48s
45 159 Kanta Jakub HM1 33 01:38:43 36m:21s
46 31 Schüler Constantin HM1 34 Team Celtic Warrior 01:39:56 37m:34s
47 51 Závišová Růžena HZ1 4 SRTG Mor. Krumlov 01:40:52 38m:30s
48 88 Kölbl Lukas HM1 35 01:43:26 41m:4s
49 119 Šlik Jan HM2 10 SRTG Kladno 01:43:42 41m:20s
50 52 Krakovič Vojtěch HM1 36 Ubožáci 01:43:47 41m:25s
51 137 Tichy Eduard HM2 11 01:44:23 42m:1s
52 166 Nákonečný David HM1 37 OCR Runners Šumperk 01:45:25 43m:3s
53 288 Pinkas Rudolf HM2 12 Bedřichovský Bastard 01:45:30 43m:8s
54 120 Marek Lukáš HM1 38 01:45:32 43m:9s
55 131 Kudláč Luboš HM1 39 Zbýšov 01:45:38 43m:16s
56 48 Ožvoldík Tomáš HM2 13 01:45:39 43m:17s
57 118 Mach Jiří HM2 14 STG Kladno 01:45:51 43m:29s
58 27 Klaška Martin HM1 40 #GLADIATORRACETEAM 01:45:55 43m:33s
59 73 Böhm Ondřej HM2 15 01:45:56 43m:34s
60 80 Jaroš Miroslav HM1 41 PAJU 01:47:08 44m:45s
61 188 Pavelková Anna HZ1 5 CASIA Excalibur Race Team 01:47:18 44m:56s
62 141 Paluš Lukáš HM1 42 Extra Brno 01:47:49 45m:27s
63 56 Martiška Jan HM1 43 01:49:24 47m:2s
64 168 Dohnálek Jan HM1 44 01:49:39 47m:17s
65 98 Richtárik Vieroslav HM2 16 NOTINO 01:49:40 47m:18s
66 151 Trousil Jan HM1 45 #GLADIATORRACETEAM 01:49:59 47m:37s
67 204 Kubík Jan HM1 46 Bea Beast 01:50:44 48m:22s
68 162 Hudec Jindrich HM1 47 01:51:05 48m:43s
69 278 Jung Lumír HM1 48 SRTG Břeclav 01:51:38 49m:16s
70 111 Krajčová Michaela HZ1 6 NOTINO 01:51:49 49m:27s
71 21 Rajnoha Matěj HM1 49 Predator´s GYM 01:52:11 49m:48s
72 290 Třebická Zuzana HZ1 7 Wild Monkey 01:52:38 50m:16s
73 67 Marouš Jiří HM1 50 SVVAT 01:52:56 50m:34s
74 82 Uhlová Lucie HZ1 8 01:53:44 51m:22s
75 205 Blážová Maria HZ1 9 Extreme obstacle runners 01:55:22 53m:0s
76 193 Galiova Inge HZ1 10 Stg Karviná 01:55:42 53m:20s
77 154 Podborská Vendula HZ1 11 Flexfitnessolomouc 01:55:52 53m:30s
78 103 Kocmánková Veronika HZ1 12 NOTINO 01:57:45 55m:23s
79 86 Pařízek Pavel HM1 51 Workout Lomnice 01:57:51 55m:28s
80 125 Kovacik Michal HM1 52 01:57:58 55m:36s
81 121 Suta Miroslav HM1 53 01:58:54 56m:32s
82 169 Lukovská Blanka HZ1 13 AF TEAM 01:59:13 56m:51s
83 102 Plšková Pavlína HZ1 14 NOTINO 01:59:43 57m:21s
84 30 Klusek Tomáš HM1 54 01:59:45 57m:23s
85 25 Skřivánek Radim HM1 55 02:00:14 57m:51s
86 95 Sedláček Adam HM1 56 NOTINO 02:00:38 58m:16s
87 75 klaudinger Tomáš HM1 57 02:00:48 58m:26s
88 149 Petráň Radek HM1 58 02:01:20 58m:58s
89 12 Jurga Michal HM1 59 Extra Brno 02:02:23 1h:0m:1s
90 156 Šůstek Pavel HM1 60 Koop Severní Morava 02:03:04 1h:0m:42s
91 68 Zítko Petr HM1 61 Tarzan Koldín 02:03:13 1h:0m:51s
92 207 Jiří Mašta HM1 62 Su slabej na plíca 02:03:30 1h:1m:8s
93 16 Vernerová Aneta HZ1 15 Tantrum Monstra 02:03:38 1h:1m:16s
94 85 Dopitová Simona HZ1 16 Spartan Gym 02:04:40 1h:2m:18s
95 54 Hlásenský Marek HM1 63 02:05:27 1h:3m:5s
96 15 Pěčková Zdeňka HZ2 1 AF TEAM PLZEŇ 02:05:27 1h:3m:5s
97 70 bachmaier gerhard HM2 17 Rakousko 02:05:33 1h:3m:11s
98 117 leitinger thomas HM1 64 union dirtrun.company 02:07:07 1h:4m:45s
99 19 Holásek Radim HM1 65 Spartan Vyškov 02:07:18 1h:4m:56s
100 83 Antoš Karel HM1 66 02:07:20 1h:4m:58s

Sky

ZÁVODNÍKŮ

157

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:55m:51s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

19m:18s

POČASÍ

19.4 °C

MUŽŮ

95 startujících

ŽEN

62 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 522 Dorňák Petr SM1 1 00:49:00 -
2 316 Babák Josef SM1 2 00:51:36 2m:36s
3 354 Linka Milan SM1 3 CASIA Excalibur Race Team 00:52:47 3m:47s
4 303 Kasper Henriksen SM1 4 00:53:01 4m:1s
5 352 Krupica Ondřej SM1 5 STG Vyškov 01:01:39 12m:39s
6 362 Krupica Ondřej SM2 1 01:03:13 14m:13s
7 351 Ramberger Christian SM1 6 Team Celtic Warrior 01:04:46 15m:46s
8 365 Stejskalová Barbora SZ1 1 Spartan gym 01:05:03 16m:3s
9 330 Hurt Lukáš SM1 7 Predator Workout Brno 01:05:08 16m:8s
10 528 Dufek Jakub SM1 8 SDH Lysice 01:05:45 16m:45s
11 364 Soukupová Vendula SZ1 2 Gladiators 01:06:54 17m:54s
12 358 Zharov Vadym SM1 9 Warriors 01:08:23 19m:23s
13 317 Dvořáková Veronika SZ1 3 Extra Brno 01:10:53 21m:53s
14 462 Podskoč Martin SM2 2 STG Svaty Jur 01:11:55 22m:55s
15 439 Mencáková Petra SZ1 4 Koop Východní Čechy 01:14:16 25m:16s
16 402 Levý Štěpán SM1 10 01:14:34 25m:34s
17 431 Přikryl Adam SM1 11 01:15:12 26m:11s
18 348 Kantor Jan SM1 12 PAJU 01:15:31 26m:30s