Hell

ZÁVODNÍKŮ

83

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:0m:57s

POČASÍ

18.2 °C

MUŽŮ

70 startujících

ŽEN

13 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2 Hrdina Pavel HM1 1 Sweep OCR team 01:04:03 -
2 78 vinicky petr HM1 2 01:10:55 6m:52s
3 20 Suszka Tomáš HM1 3 Burik Team Element 01:11:14 7m:10s
4 101 Červeňák Radim HM1 4 Samuraj Domažlice 01:14:58 10m:55s
5 19 Karel Štěpán HM1 5 01:15:48 11m:45s
6 30 Linka Milan HM1 6 CASIA Excalibur Race Team 01:16:34 12m:31s
7 82 Hanyk Lukáš HM1 7 SDH Kostelec nad Orlicí 01:16:44 12m:41s
8 55 Labuda Tomáš HM1 8 01:18:49 14m:46s
9 79 Beneš Petr HM2 1 Kvíčala Team 01:19:37 15m:33s
10 52 Tyl Lukáš HM1 9 01:21:02 16m:59s
11 36 Fišer Rostislav HM2 2 Spartan Gym 01:21:35 17m:32s
12 34 Beran Lukáš HM1 10 Spartan Gym 01:22:35 18m:31s
13 22 Lacina Josef HM2 3 Gladiators 01:25:00 20m:57s
14 15 Řezníček Jan HM2 4 Junák Č.Kostelec 01:27:26 23m:22s
15 47 Diblík Jan HM1 11 MARNÉ PRINCEZNY 01:32:04 28m:0s
16 62 Prášil Jiří HM1 12 VOSA 01:33:07 29m:4s
17 88 Löffler Erik HM1 13 Spartan gym 01:37:18 33m:15s
18 74 Drinka Filip HM1 14 OCRA CZ TEAM 01:38:55 34m:52s
19 33 Škraněk Jiří HM1 15 01:39:38 35m:35s
20 16 Butorová Lenka HZ1 1 01:40:25 36m:22s
21 44 Bílek Jiří HM1 16 OCRA CZ TEAM 01:40:26 36m:22s
22 25 Hašek Rostislav HM1 17 01:40:26 36m:22s
23 23 Stejskalová Barbora HZ1 2 Spartan gym 01:40:35 36m:31s
24 11 Soukupová Vendula HZ1 3 Gladiators 01:40:55 36m:51s
25 77 Mašek Petr HM2 5 OCRA CZ TEAM 01:41:20 37m:16s
26 45 Vaníček Petr HM1 18 KečinaV 01:42:03 38m:0s
27 6 Ventura Jan HM1 19 Šneci 01:42:20 38m:16s
28 21 Brokeš Martin HM2 6 01:42:24 38m:21s
29 65 Šafránek Michal HM1 20 SRTG Kolín 01:44:44 40m:41s
30 24 Třešňák Petr HM1 21 SlanýKobylky 01:45:05 41m:1s
31 87 Kodydek Tomáš HM2 7 STG- Rychnov nad Kněžnou 01:45:30 41m:27s
32 85 Janda Martin HM2 8 01:45:38 41m:34s
33 35 Bajer Lukáš HM1 22 SRTG-RNK 01:46:30 42m:26s
34 41 Jaroš Josef HM1 23 Sport Club Vrchlabí 01:47:03 43m:0s
35 14 Chwastek Vladimír HM2 9 RSáci 01:47:28 43m:25s
36 48 Klikoš Jiří HM1 24 A-tým 01:50:17 46m:14s
37 80 Vlček Tomáš HM1 25 Vinné sklepy Lechovice, spol. s r.o. 01:50:50 46m:47s
38 59 Petr Vojtech HM1 26 Plhovský pes 01:51:31 47m:27s
39 13 Klaška Martin HM1 27 #GLADIATORRACETEAM 01:51:33 47m:29s
40 31 Šafránek Michal HM1 28 TRX bez hranic Prostějov 01:51:37 47m:33s
41 53 Mach Jiří HM2 10 STG Kladno 01:53:45 49m:42s
42 58 Bubeník Marcel HM1 29 01:53:47 49m:44s
43 84 Marčík Vlastimil HM2 11 01:54:05 50m:2s
44 75 Trousil Honza HM1 30 #GLADIATORRACETEAM 01:54:54 50m:50s
45 50 Šlik Jan HM2 12 SRTG Kladno 01:55:15 51m:12s
46 83 Pavelková Anna HZ1 4 01:55:45 51m:41s
47 92 Ryba Michal HM1 31 #GLADIATORRACETEAM 01:57:46 53m:43s
48 12 Štěpán Jan HM1 32 02:00:16 56m:12s
49 38 Svoboda David HM1 33 HC Devro 02:00:27 56m:23s
50 37 Štembera Petr HM1 34 02:01:28 57m:24s
51 9 Rajnoha Matěj HM1 35 Predator´s GYM 02:03:51 59m:48s
52 60 Kunštár Pavel HM1 36 02:06:59 1h:2m:56s
53 61 Čech Daniel HM2 13 VM Cross 02:07:12 1h:3m:9s
54 40 Lukeš Vladimír HM2 14 Pytlíci OCR team 02:07:26 1h:3m:23s
55 51 Kyrych Michaela HZ1 5 STG Kladno 02:10:12 1h:6m:9s
56 73 Nyklíček Ondřej HM2 15 Úpice team 02:11:27 1h:7m:24s
57 72 Miloš David HM2 16 Úpice team 02:11:39 1h:7m:35s
58 46 Dopitová Simona HZ1 6 02:12:22 1h:8m:19s
59 70 Nyklíček Luděk HM2 17 Úpice Team 02:12:25 1h:8m:21s
60 63 Půža Jan HM2 18 SRTG KOLÍN 02:12:46 1h:8m:43s
61 71 Kostovský Roman HM1 37 Úpice team 02:15:42 1h:11m:38s
62 39 Hnízdová Klára HZ1 7 02:18:31 1h:14m:28s
63 5 Sedláčková Jana HZ1 8 Šneci 02:23:54 1h:19m:51s
64 66 Antlová Anna HZ1 9 #GLADIATORRACETEAM 02:24:32 1h:20m:29s
65 57 Pavlišta Vojtěch HM1 38 02:24:58 1h:20m:55s
66 81 Máslo Jiří HM1 39 02:25:08 1h:21m:5s
67 56 Pavlišta Petr HM1 40 02:27:32 1h:23m:29s
68 89 Ladma Martin HM1 41 02:29:53 1h:25m:50s
69 86 Hejnyš Ondřej HM1 42 02:32:08 1h:28m:4s
70 32 Fiala Martin HM1 43 02:32:47 1h:28m:44s
71 49 Štemberová Věra HZ1 10 jElita 02:33:35 1h:29m:32s
72 43 Raitrová Vendula HZ1 11 02:46:08 1h:42m:4s
73 29 Jilemnická Kateřina HZ1 12 Brutální Princezny 02:47:00 1h:42m:57s
74 102 Forbelský Jakub HM1 44 02:47:14 1h:43m:11s
75 67 Frint Jiří HM1 45 02:48:35 1h:44m:31s
76 28 Chromý David HM1 46 Extra Brno 02:49:26 1h:45m:22s
77 1 Höfer Vojan HM1 47 Wild Snails 03:00:37 1h:56m:34s
78 76 Večerníková Barbora HZ1 13 Wild Snails 03:00:41 1h:56m:38s
79 17 Červenka Martin HM1 48 03:01:22 1h:57m:19s
80 64 Krutil michal HM1 49 03:06:19 2h:2m:16s
81 68 Michalego Aleš HM2 19 03:17:21 2h:13m:18s
82 18 vokurka vlastislav HM1 50 #GLADIATORRACETEAM 03:22:52 2h:18m:49s
83 10 Ouředník Vít HM1 51 03:43:04 2h:39m:1s

Sky

ZÁVODNÍKŮ

76

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:25m:48s

POČASÍ

18.2 °C

MUŽŮ

51 startujících

ŽEN

25 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 319 Stupka Patrik SM1 1 AC Česká Lípa 00:41:33 -
2 402 Suszka Tomáš SM1 2 Burik Team Element 00:41:46 0m:12s
3 401 Karel Štěpán SM1 3 00:43:25 1m:52s
4 462 Svoboda Vít SM1 4 Challenger 00:50:04 8m:30s
5 398 Tyl Lukáš SM1 5 Extra 00:53:03 11m:29s
6 397 Řezníček Jan SM2 1 Junák Č.Kostelec 00:53:41 12m:7s
7 404 Lacina Josef SM2 2 Gladiators 00:54:19 12m:45s
8 326 Bílek Jiří SM1 6 OCRA CZ TEAM 00:56:08 14m:34s
9 336 Šeda Radek SM2 3 OCRA CZ TEAM 00:56:10 14m:36s
10 356 Kopřiva Pavel SM1 7 OCRA CZ TEAM 00:56:11 14m:37s
11 355 Větrovský Jakub SM1 8 OCRA CZ TEAM 00:56:16 14m:42s
12 393 Soukupová Vendula SZ1 1 Gladiators 00:59:27 17m:53s
13 310 Valášek Jan SM1 9 01:00:23 18m:49s
14 446 Marvan Ondřej SM1 10 Kasperovci 01:00:32 18m:58s
15 324 Račko Václav SM1 11 01:01:01 19m:27s
16 405 Stejskalová Barbora SZ1 2 Spartan gym 01:02:54 21m:20s
17 406 Třešňák Petr SM1 12 SlanýKobylky 01:03:14 21m:40s
18 318 Pokorná Kateřina SZ1 3 Predator Workout Brno 01:04:28 22m:54s
19 322 Butorová Lenka. SZ1 4 Extra 01:05:26 23m:52s
20 459 Lenomar Kamil SM1 13 01:06:35 25m:1s
21 320 Hurt Lukáš SM1 14 Predator Workout Brno 01:07:56 26m:22s
22 403 Brokeš Martin SM2 4 01:08:25 26m:51s
23 395 Klaška Martin SM1 15 #GLADIATORRACETEAM 01:08:42 27m:8s
24 396 Chwastek Vladimír SM2 5 RSáci 01:08:48 27m:14s
25 439 Müller Petr SM1 16 Kasperovci 01:09:04 27m:30s
26 424 Chocholouš Tomáš SM1 17 01:10:01 28m:27s
27 428 Hoza Jakob SM1 18 Auto Trutnov 01:12:45 31m:11s
28 316 Mazura Andrej SM1 19 01:13:14 31m:40s
29 458 Vrbenský Vít SM1 20 OCR EvenFaster DUO 01:13:22 31m:48s
30 303 Mavrin Václav SM1 21 01:14:18 32m:44s
31 313 Tremmel Jiří SM2 6 #Gladiatorraceteam 01:14:41 33m:7s
32 391 Rajnoha Matěj SM1 22 Predator´s GYM 01:15:51 34m:17s
33 333 Zemánek Denis SM1 23 01:17:19 35m:45s
34 426 Hladik Tomas SM1 24 Predátor workout brno 01:18:38 37m:4s
35 437 Ždárský Rudolf SM2 7 Kasperovci 01:19:20 37m:46s
36 335 Ledvinová Lucie SZ1 5 Sunny Gang Plzeň 01:20:29 38m:55s
37 438 Králík Petr SM1 25 Kasperovci 01:21:39 40m:5s
38 461 Kollar Jan SM1 26 01:21:58 40m:24s
39 389 Mánek Jaroslav SM1 27 jElita 01:22:23 40m:49s
40 332 Sotona Petr SM2 8 01:23:17 41m:43s
41 422 Jindrová Radka SZ1 6 01:23:24 41m:50s
42 327 Větrovský Jiří SM2 9 Vrchlabáci 01:26:47 45m:13s
43 427 Havlas Lukáš SM1 28 Kasperovci 01:28:08 46m:34s
44 425 Horčičková Iveta SZ1 7 SRTG Kolín 01:28:20 46m:46s
45 440 Čížek Martin SM2 10 Kasperovci 01:28:28 46m:54s
46 457 Bouška Martin SM2 11 #GLADIATORRACETEAM 01:31:51 50m:17s
47 418 Hartigová Tereza SZ1 8 01:32:18 50m:44s
48 415 Klement Tomáš SM1 29 01:34:31 52m:57s
49 434 Lázňovská Markéta SZ1 9 01:35:42 54m:8s
50 390 Knap Jaroslav SM1 30 jElita 01:36:10 54m:36s
51 323 Uhrik Ondřej SM1 31 #GLADIATORRACETEAM 01:36:37 55m:3s
52 325 Kučera Petr SM2 12 01:37:31 55m:57s
53 317 Slavkovský Milan SM2 13 Dum spiro spero 01:42:41 1h:1m:7s
54 399 Červenka Martin SM1 32 01:43:14 1h:1m:40s
55 408 Chromý David SM1 33 Extra Brno 01:43:27 1h:1m:53s
56 311 Andělová Monika SZ2 1 OLYMPIA SPARTAN training 01:43:54 1h:2m:20s
57 432 Sitterová Daniela SZ1 10 01:45:32 1h:3m:58s
58 419 Nosková Ludmila SZ2 2 01:47:42 1h:6m:8s
59 417 Pakostová Šárka SZ1 11 01:48:05 1h:6m:31s
60 416 Brabcová Štěpánka SZ1 12 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 01:51:39 1h:10m:5s
61 334 Kábeleová Alžběta SZ1 13 01:52:10 1h:10m:36s
62 436 Timčenková Natálie SZ1 14 Umpalumpové 01:53:47 1h:12m:13s
63 330 Jirousková Pavla SZ1 15 #GLADIATORRACETEAM 01:54:07 1h:12m:33s
64 329 Hudrlíková Vendula SZ1 16 01:56:17 1h:14m:43s
65 435 Holeša Štěpán SM1 34 01:56:28 1h:14m:55s
66 328 Hrodková Lenka SZ1 17 01:56:49 1h:15m:15s
67 433 Holeša Dominik SM1 35 01:57:26 1h:15m:53s
68 315 Majchráková Radka SZ1 18 01:58:17 1h:16m:43s
69 314 Tremmel Jakub SM1 36 01:59:50 1h:18m:17s
70 420 Došková Barbora SZ1 19 02:00:44 1h:19m:10s
71 312 Paldusová Veronika SZ1 20 OCR Loosers 02:00:47 1h:19m:13s
72 331 Lipovská Markéta SZ1 21 #GLADIATORRACETEAM 02:02:47 1h:21m:13s
73 413 čiamporová vendulka SZ1 22 fitness club slovany 02:05:00 1h:23m:26s
74 400 vokurka vlastislav SM1 37 #GLADIATORRACETEAM 02:08:46 1h:27m:12s
75 430 Jilemnická Kateřina SZ1 23 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 02:14:22 1h:32m:48s
76 409 Matějíček Robert SM1 38 02:28:36 1h:47m:2s

Zdroj: Sport Base