ZÁVODNÍKŮ

223

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:5m:25s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:5s

POČASÍ

5.5 °C

MUŽŮ

145 startujících

ŽEN

78 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 24 Novák Lukáš M1 1 00:30:11 -
2 19 Šinkovský Roman M2 1 #GLADIATORRACETEAM 00:32:53 2m:41s
3 295 Kadrmas Marek M1 2 00:33:42 3m:31s
4 31 Růžek Pavel M1 3 Gladiators 00:34:23 4m:12s
5 32 Růžek Vojtěch M1 4 Gladiators 00:35:27 5m:15s
6 118 Štíbal Martin M1 5 MK Kladno 00:35:37 5m:25s
7 221 Vepřek Martin M1 6 00:35:46 5m:34s
8 22 Linka Milan M1 7 CASIA Excalibur Race Team 00:36:00 5m:48s
9 113 Drinka Daniel M1 8 Křižák Team 00:36:24 6m:12s
10 5 Hanyk Lukáš M1 9 SDH Kostelec nad Orlicí 00:36:34 6m:23s
11 27 Mazura Ondřej M1 10 00:36:37 6m:26s
12 99 Tyl Lukáš M1 11 00:37:28 7m:16s
13 57 Řehoř Zdeněk M2 2 SRTG Strupčice 00:37:30 7m:18s
14 170 Babák Josef M1 12 Tantrum Monstra 00:39:14 9m:2s
15 153 Třešňák Petr M1 13 SlanýKobylky 00:39:16 9m:5s
16 119 Černý Lukáš M1 14 Slanykobylky 00:39:37 9m:26s
17 228 Drinka Filip M1 15 OCRA CZ TEAM 00:39:53 9m:41s
18 59 Pilek Jakub M1 16 SRTG Strupčice 00:40:17 10m:5s
19 116 Šašková Zuzana Z1 1 00:40:20 10m:8s
20 4 Coufalová Jana Z1 2 OCRA CZ TEAM 00:40:26 10m:14s
21 8 Babušková Stanislava Z2 1 00:40:42 10m:30s
22 307 Löffler Erik M1 17 00:41:22 11m:11s
23 16 Richter Lukáš M1 18  Psinek 00:41:34 11m:22s
24 67 Valta Jakub M1 19 STG Strupčice 00:41:51 11m:40s
25 219 Kováčik Branislav M1 20 Fénix Plzeň 00:42:02 11m:51s
26 145 Soukupová Vendula Z1 3 Gladiators 00:42:16 12m:4s
27 218 Jeřábková Petra Z1 4 Fénix Plzeň 00:42:39 12m:27s
28 179 Říha Zdeněk M1 21 #GLADIATORRACETEAM 00:42:48 12m:36s
29 267 Vopasek Miroslav M1 22 00:43:07 12m:56s
30 217 Štraub David M1 23 Fénix Plzeň 00:43:18 13m:6s
31 43 Grigorov David M1 24 SRTG Čelákovice 00:44:13 14m:2s
32 20 Lacina Josef M2 3 Gladiator´s 00:44:20 14m:8s
33 289 Šajner Josef M2 4 00:44:51 14m:39s
34 77 Stejskalová Barbora Z1 5 00:45:02 14m:50s
35 225 Šeda Radek M2 5 OCRA CZ TEAM 00:45:11 14m:59s
36 224 Murda Dominik M1 25 Barbarian extreme team 00:45:31 15m:19s
37 96 Vrlík Petr M1 26 00:45:32 15m:21s
38 197 Pakandl Zbyněk M1 27 STG Mělník 00:46:25 16m:13s
39 40 Podhora Ondřej M1 28 SRTG Čelákovice 00:46:49 16m:37s
40 173 Jurník Lukáš M1 29 00:46:56 16m:44s
41 70 Tocháčková Tereza Z1 6 00:47:25 17m:13s
42 188 Kantor Jan M1 30 Pizza La Vita 00:47:29 17m:17s
43 124 Repiský Tomáš M1 31 MůjGym 00:47:31 17m:20s
44 207 Fejtová Zuzana Z1 7 00:47:53 17m:42s
45 15 Surý Josef M1 32 Barbarian extreme team 00:47:53 17m:42s
46 142 Pospíšil Milan M1 33 00:47:54 17m:42s
47 46 Medžibrický Jozef M2 6 SRTG Čelákovice 00:48:01 17m:50s
48 71 Darebny Filip M1 34 SKP Maják  00:48:22 18m:10s
49 76 Pavelková Anna Z1 8 CASIA Excalibur Race Team 00:48:31 18m:20s
50 220 Thomayer Jan M1 35 Fénix Plzeň 00:48:37 18m:25s
51 185 Černý Martin M1 36 TANTRUM MONSTRA 00:48:39 18m:27s
52 296 Nový Jaroslav M1 37 00:48:43 18m:31s
53 143 Pleyer Ladislav M1 38 OCRA CZ Team 00:48:50 18m:39s
54 35 Behenský Jan M1 39 OCRA CZ TEAM 00:48:53 18m:42s
55 3 Bílek Jiří M1 40 OCRA CZ TEAM 00:49:15 19m:3s
56 34 Klimek Jan M1 41 RSáci 00:49:37 19m:25s
57 58 Sládek Vladimír M1 42 SRTG Strupčice 00:49:54 19m:42s
58 109 Korytova Kateřina Z2 2 Gladiátorrace team 00:50:01 19m:49s
59 222 Kabourek Jiří M1 43 Barbarian extreme team 00:51:00 20m:48s
60 107 Zelinka Richard M1 44 00:51:10 20m:58s
61 36 Stejskal Tomáš M1 45 00:52:00 21m:48s
62 140 Jelínek Jaromír M2 7 00:52:06 21m:54s
63 83 Valentová Markéta Z2 3 Velosport Valenta Scott team 00:52:20 22m:9s
64 132 Chwastek Vladimír M2 8 RSáci 00:52:22 22m:10s
65 148 Šolta Marcel M2 9 SRTG Strupčice 00:52:55 22m:43s
66 111 Mraček Lukáš M1 46 RSáci 00:53:30 23m:18s
67 306 Lomnická Tereza Z1 9 00:53:43 23m:31s
68 39 Pfeffer Jan M1 47 SRTG Čelákovice 00:53:51 23m:40s
69 195 Ryba Michal M1 48 #GLADIATORRACETEAM 00:54:14 24m:2s
70 136 Dvořák Antonín M1 49 00:54:25 24m:13s
71 281 Šlik Jan M2 10 SRTG Kladno 00:55:01 24m:50s
72 101 Janoušek Roman M1 50 00:55:03 24m:51s
73 199 Pauknek Lukáš M1 51 TG Running team 00:55:16 25m:4s
74 159 Oravec Rostislav M1 52 Behero Progress team 00:55:17 25m:6s
75 223 Vaňous Štěpán M1 53 Barbarian extreme team 00:55:18 25m:7s
76 183 Kiprov Jakub M1 54 00:55:44 25m:33s
77 156 Korbelová Barbora Z1 10 00:56:07 25m:55s
78 172 De Seth M1 55 TG Running Team 00:56:18 26m:6s
79 33 Kůstka Josef M2 11 00:57:14 27m:2s
80 191 Flégr Štěpán M1 56 MůjGym 00:57:50 27m:38s
81 138 Roll Michal M1 57 00:58:11 27m:59s
82 282 Mach Jiří M2 12 SRTG Kladno 00:58:22 28m:10s
83 174 Kuropatnicka Zuzana Z1 11 00:58:39 28m:27s
84 38 Fabián Jan M1 58 SRTG Čelákovice 00:58:56 28m:44s
85 127 Svoboda Martin M1 59 MůjGym 00:59:03 28m:51s
86 54 Budková Jana Z1 12 SRTG Čelákovice 00:59:05 28m:54s
87 121 Štíbalová Kateřina Z1 13 MK Kladno 00:59:14 29m:2s
88 37 Ondráček Hynek M2 13 00:59:16 29m:5s
89 110 Holásek Radim M1 60 00:59:31 29m:19s
90 128 Hánělová Žaneta Z1 14 00:59:43 29m:32s
91 303 Hořovský Jan M2 14 00:59:49 29m:37s
92 198 Zahrádková Věra Z2 4 01:00:40 30m:28s
93 28 Mareš Pavel M1 61 01:00:43 30m:31s
94 95 Janoušek Tomáš M1 62 SDH Mšec 01:00:44 30m:32s
95 171 Wagner Petr M1 63 #GLADIATORACETEAM# 01:01:06 30m:55s
96 117 Onderková Monika Z1 15 SRTG Plzeň 01:01:07 30m:56s
97 23 Švadlák Petr M2 15 Svídnický Extrém Team 01:01:12 31m:0s
98 42 Marian Lukáš M1 64 SRTG Čelákovice 01:01:19 31m:7s
99 169 Mihulova Tana Z1 16 Gladiators 01:01:20 31m:8s
100 53 Maláčová Monika Z1 17 SRTG Čelákovice 01:01:22 31m:10s

Zdroj: Sport Base