Čtyřčlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

144

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:58m:37s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:10s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

50 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

98 startujících

ŽEN

46 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 14m:58s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 665 Trunda Marek Muži 1 CZE SRTG Olomouc 01:25:14 00m:00s
2 667 Greguš Marian Muži 2 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 00m:01s
3 666 Zelený Jakub Muži 3 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 00m:01s
4 664 David Tomáš Muži 4 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 00m:01s
5 738 Kudlička Zdeněk Muži 5 CZE Mladí Krasavci 01:27:00 01m:46s
6 736 Horáček Michal Muži 6 CZE Mladí Krasavci 01:27:06 01m:52s
7 737 Kouřil Josel Muži 7 CZE Mladí Krasavci 01:27:08 01m:54s
8 739 Padalík Jakub Muži 8 CZE Mladí Krasavci 01:27:15 02m:01s
9 747 Pleban Jakub Muži 9 CZE Staří vlci 01:37:10 11m:56s
10 744 Tkadlec Václav Muži 10 CZE Staří vlci 01:37:11 11m:57s
11 746 Unger Jiří Muži 11 CZE Staří vlci 01:37:12 11m:58s
12 745 Gragovský Martin Muži 12 CZE Staří vlci 01:37:13 11m:59s
13 648 Balon Radek Muži 13 CZE OCR Runners Olomouc 01:37:42 12m:28s
14 649 Gottwald Jaroslav Muži 14 CZE OCR Runners Olomouc 01:38:05 12m:51s
15 651 Flögel Tomáš Muži 15 CZE OCR Runners Olomouc 01:38:23 13m:09s
16 608 Michálková Ivona Ženy 1 CZE Mi&dra 01:40:13 14m:59s
17 609 Michálek Jiří Muži 16 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:01s
18 610 Ondráčková Michaela Ženy 2 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:01s
19 611 Ondracek David Muži 17 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:01s
20 734 Jančík Filip Muži 18 CZE Já & spol. 01:40:34 15m:20s
21 733 Dopitová Lenka Ženy 3 CZE Já & spol. 01:40:35 15m:21s
22 735 Zítka Čestmír Muži 19 emp Já & spol. 01:40:35 15m:21s
23 732 Jančíková Eva Ženy 4 CZE Já & spol. 01:40:35 15m:21s
24 650 Kovařík Tomáš Muži 20 CZE OCR Runners Olomouc 01:40:46 15m:32s
25 730 Láník Michal Muži 21 CZE 3MK team 01:41:20 16m:06s
26 728 Láník Michal Muži 22 CZE 3MK team 01:41:21 16m:07s
27 731 Láník Martin Muži 23 CZE 3MK team 01:41:22 16m:08s
28 729 Láníková Kateřina Ženy 5 CZE 3MK team 01:41:23 16m:09s
29 696 Dreiseitl Pavel Muži 24 CZE AUTODREI 01:41:50 16m:36s
30 697 Nitková Lucie Ženy 6 CZE AUTODREI 01:41:50 16m:36s
31 698 Líva Martin Muži 25 CZE AUTODREI 01:41:51 16m:37s
32 699 Porubský Marek Muži 26 CZE AUTODREI 01:41:51 16m:37s
33 616 Bürgl Tomáš Muži 27 CZE ArmyPol 01:42:02 16m:48s
34 617 Farkavec Martin Muži 28 CZE ArmyPol 01:42:02 16m:48s
35 619 Hechtová Andrea Ženy 7 CZE ArmyPol 01:42:03 16m:49s
36 618 Baťková Daniela Ženy 8 CZE ArmyPol 01:42:03 16m:49s
37 703 Hlavinková Veronika Ženy 9 CZE Teoretici 01:42:33 17m:19s
38 701 Pluhař Michal Muži 29 CZE Teoretici 01:42:34 17m:20s
39 700 Šarnik Tomáš Muži 30 CZE Teoretici 01:42:34 17m:20s
40 702 Pluhařová Marie Ženy 10 CZE Teoretici 01:42:35 17m:21s
41 690 Kubálek Šimon Muži 31 CZE Vidláci 01:45:14 20m:00s
42 689 Knápek Dušan Muži 32 CZE Vidláci 01:45:15 20m:01s
43 688 Dolák Jan Rudolf Muži 33 CZE Vidláci 01:45:15 20m:01s
44 691 Bartošek Filip Muži 34 CZE Vidláci 01:45:16 20m:02s
45 721 Hostaša Michal Muži 35 CZE Duckbeat 01:50:13 24m:59s
46 722 Langerová Alena Ženy 11 CZE Duckbeat 01:50:16 25m:02s
47 720 Pittner Antonín Muži 36 CZE Duckbeat 01:50:18 25m:04s
48 723 Švec Petr Muži 37 CZE Duckbeat 01:50:19 25m:05s
49 673 Vaculčík Tomáš Muži 38 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:24s
50 675 Šrámková Andrea Ženy 12 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:24s
51 672 Benešová Dominika Ženy 13 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:24s
52 674 Pálka Bronislav Muži 39 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:24s
53 646 Slezáček Martin Muži 40 CZE TroubleGang 01:53:09 27m:55s
54 644 Vychodil Petr Muži 41 CZE TroubleGang 01:53:10 27m:56s
55 647 Táborský Karel Muži 42 CZE TroubleGang 01:53:10 27m:56s
56 645 Táborský Aleš Muži 43 CZE TroubleGang 01:53:11 27m:57s
57 640 Chmela Lukáš Muži 44 CZE Team Plešovec 01:53:18 28m:04s
58 641 Minksová Marie Ženy 14 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:05s
59 642 Mlčoch Stanislav Muži 45 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:05s
60 643 Rossmann Jan Muži 46 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:05s
61 614 Zapletalík Tomáš Muži 47 CZE ENVISHOKRY 01:55:40 30m:26s
62 613 Křoupal Ondřej Muži 48 CZE ENVISHOKRY 01:55:41 30m:27s
63 615 Špaček Filip Muži 49 CZE ENVISHOKRY 01:55:49 30m:35s
64 612 Antl Pavel Muži 50 CZE ENVISHOKRY 01:55:59 30m:45s
65 622 Večeřa Pavel Muži 51 CZE Bez kofeinu 01:56:11 30m:57s
66 621 Zbořil Jan Muži 52 CZE Bez kofeinu 01:56:18 31m:04s
67 620 Juliš Vojtěch Muži 53 CZE Bez kofeinu 01:56:36 31m:22s
68 623 Machovský Alexandr Muži 54 CZE Bez kofeinu 01:56:36 31m:22s
69 654 Rojka Martin Muži 55 CZE VSJ 01:57:18 32m:04s
70 655 Dolák Tomáš Muži 56 CZE VSJ 01:57:20 32m:06s
71 653 Šťastný Michal Muži 57 CZE VSJ 01:57:29 32m:15s
72 652 Znojil Matek Muži 58 CZE VSJ 01:57:29 32m:15s
73 663 Riliak Dominik Muži 59 CZE Paleťáci 01:57:36 32m:22s
74 662 Zach Jakub Muži 60 CZE Paleťáci 01:57:38 32m:24s
75 660 Kusák Miroslav Muži 61 CZE Paleťáci 01:57:38 32m:24s
76 661 Caletka Jiří Muži 62 CZE Paleťáci 01:57:39 32m:25s
77 727 Slaninová Veronika Ženy 15 CZE Nadupaný veverky 01:59:08 33m:54s
78 724 Grufíková Petra Ženy 16 CZE Nadupaný veverky 01:59:08 33m:54s
79 726 Kopecká Lenka Ženy 17 CZE Nadupaný veverky 01:59:09 33m:55s
80 725 Porčová Natálie Ženy 18 CZE Nadupaný veverky 01:59:10 33m:56s
81 637 Moural Michal Muži 63 CZE Mimoni 02:00:37 35m:23s
82 639 Plško Martin Muži 64 CZE Mimoni 02:00:37 35m:23s
83 638 Krčmová Lenka Ženy 19 CZE Mimoni 02:00:39 35m:25s
84 636 Mouralová Jana Ženy 20 CZE Mimoni 02:00:39 35m:25s
85 711 Tomášková Eva Ženy 21 CZE Dej mi čas 02:01:14 36m:00s
86 710 Svašková Magda Ženy 22 CZE Dej mi čas 02:01:14 36m:00s
87 708 Vrána Pavel Muži 65 CZE Dej mi čas 02:01:14 36m:00s
88 709 Petřek Roman Muži 66 CZE Dej mi čas 02:01:15 36m:01s
89 656 Přibyl Roman Muži 67 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:39s
90 658 Kohoutová Markéta Ženy 23 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:39s
91 659 Urbánek Ivo Muži 68 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:39s
92 657 Holý Jakub Muži 69 CZE Odpadlíci 02:03:54 38m:40s
93 741 Vincenecová Petra Ženy 24 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:16s
94 740 Bortlová Jana Ženy 25 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:16s
95 742 Kaňoková Tereza Ženy 26 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:16s
96 743 Bortl Milan Muži 70 CZE Jack Daniel's team 02:04:31 39m:17s
97 707 Dvořák Roman Muži 71 CZE klub brutálních běžců 02:05:52 40m:38s
98 706 Zapletal Tomáš Muži 72 CZE klub brutálních běžců 02:05:52 40m:38s
99 705 Mikulík Lukáš Muži 73 CZE klub brutálních běžců 02:05:53 40m:39s
100 704 Odstrčilová Tereza Ženy 27 CZE klub brutálních běžců 02:05:54 40m:40s

Dvoučlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

331

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:53m:01s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

12m:33s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

57 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

198 startujících

ŽEN

133 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 06m:49s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 390 Hráček Martin Muži 1 CZE Moraváci 01:14:23 00m:00s
2 391 Malý Václav Muži 2 CZE Moraváci 01:14:23 00m:00s
3 278 Babinec Zdeněk Muži 3 CZE Dravci z Vlčárny 01:15:57 01m:34s
4 279 Krkoška Lumír Muži 4 CZE Dravci z Vlčárny 01:16:06 01m:43s
5 575 Stejskal Václav Muži 5 CZE Záchranáři 01:16:35 02m:12s
6 574 Krasula Stanislav Muži 6 CZE Záchranáři 01:16:41 02m:18s
7 521 Gréč Ján Muži 7 CZE Divoké veverky 01:16:42 02m:19s
8 520 Gréč Matyáš Muži 8 CZE Divoké veverky 01:16:42 02m:19s
9 405 Bárta Adam Muži 9 CZE běžci 01:17:57 03m:34s
10 404 Matuška Jaroslav Muži 10 CZE běžci 01:17:57 03m:34s
11 409 Nagy Ondřej Muži 11 CZE ZDAREC 01:18:47 04m:24s
12 408 Skřiček Jakub Muži 12 CZE ZDAREC 01:18:48 04m:25s
13 270 Gorzolková Michalská Kristina Ženy 1 CZE Gorzolkovi 01:21:13 06m:50s
14 271 Gorzolka Petr Muži 13 CZE Gorzolkovi 01:21:13 06m:50s
15 456 Kučeřík Dušan Muži 14 CZE Doplazime_se 01:22:47 08m:24s
16 457 Pokluda David Muži 15 CZE Doplazime_se 01:22:47 08m:24s
17 573 Žďárský Petr Muži 16 CZE Svídniký extrém team 01:23:15 08m:52s
18 572 Stebel Martin Muži 17 CZE Svídniký extrém team 01:23:15 08m:52s
19 460 Rudolf Jaroslav Muži 18 CZE Šneci v běhu 01:24:00 09m:37s
20 461 Rudolf Martin Muži 19 CZE Šneci v běhu 01:24:04 09m:41s
21 490 Mitana Petr Muži 20 CZE Boomer's 01:25:16 10m:53s
22 341 Sofka Petr Muži 21 CZE Sofátor 01:25:16 10m:53s
23 491 Kočnar Jakub Muži 22 CZE Boomer's 01:25:16 10m:53s
24 340 Šmídová Kateřina Ženy 2 CZE Sofátor 01:25:16 10m:53s
25 560 Ruffer Jan Muži 23 CZE T+H SRTG Olomouc 01:26:47 12m:24s
26 561 Míšková Tereza Ženy 3 CZE T+H SRTG Olomouc 01:26:47 12m:24s
27 454 Bábek Radovan Muži 24 CZE STG Prostějov 01:27:18 12m:55s
28 455 Vláčilová Petra Ženy 4 CZE STG Prostějov 01:27:19 12m:56s
29 518 Doupovec Michal Muži 25 CZE STG Havířov 01:27:29 13m:06s
30 519 Hoffmann Adam Muži 26 CZE STG Havířov 01:27:29 13m:06s
31 441 Oliva Petr Muži 27 CZE RTRDGRG 01:27:47 13m:24s
32 440 Pop Robin Muži 28 CZE RTRDGRG 01:27:47 13m:24s
33 450 Smržová Andrea Ženy 5 CZE AnLu terminátoři 01:29:08 14m:45s
34 451 Martinů Lukáš Muži 29 CZE AnLu terminátoři 01:29:08 14m:45s
35 272 Kalabusová Zuzana Ženy 6 CZE Smart&hard 01:29:14 14m:51s
36 273 Vrbová Pavlína Ženy 7 CZE Smart&hard 01:29:15 14m:52s
37 582 Všinský Martin Muži 30 CZE E.F.R & Meteor Brno 01:30:17 15m:54s
38 583 Vránová Markéta Ženy 8 CZE E.F.R & Meteor Brno 01:30:17 15m:54s
39 535 Vařecha Ondřej Muži 31 CZE Borůvkový koláč 01:30:39 16m:16s
40 534 Šístek Michal Muži 32 CZE Borůvkový koláč 01:30:39 16m:16s
41 417 Ostrý Michal Muži 33 CZE Sol Invictus 01:30:56 16m:33s
42 416 krajcar jakub Muži 34 CZE Sol Invictus 01:31:00 16m:37s
43 364 Hrubý Libor Muži 35 CZE LiTer 01:31:12 16m:49s
44 365 Filgasová Tereza Ženy 9 CZE LiTer 01:31:13 16m:50s
45 550 Mazourková Bronislava Ženy 10 CZE Prcek a srdcař 01:31:17 16m:54s
46 551 Odstrčil Jan Muži 36 CZE Prcek a srdcař 01:31:18 16m:55s
47 554 Šlapetová Eva Ženy 11 CZE Peka21 01:31:47 17m:24s
48 555 Kantor Pavel Muži 37 CZE Peka21 01:31:48 17m:25s
49 584 Kalusová Sabina Ženy 12 CZE H.E.A.T.Heroes team 01:32:00 17m:37s
50 585 Ondracek Hynek Muži 38 CZE H.E.A.T.Heroes team 01:32:00 17m:37s
51 411 Flössler Jaromír Muži 39 CZE ExtraBrno - Jarda a Jarda 01:32:20 17m:57s
52 410 Pivoňka Jaroslav Muži 40 CZE ExtraBrno - Jarda a Jarda 01:32:20 17m:57s
53 350 Gerža Michal Muži 41 CZE Tygr a drak 01:32:55 18m:32s
54 378 Zaoralová Markéta Ženy 13 CZE Wolves 01:32:59 18m:36s
54 379 Zaoral Josef Muži 42 CZE Wolves 01:32:59 18m:36s
56 351 Sehnal Honza Muži 43 CZE Tygr a drak 01:33:03 18m:40s
57 581 Růžičková Dana Ženy 14 CZE E.F.R & Brněnský Duchny 01:33:23 19m:00s
58 580 Trusina Petr Muži 44 CZE E.F.R & Brněnský Duchny 01:33:23 19m:00s
59 464 MIKA ZDENĚK Muži 45 CZE Forsage 01:33:27 19m:04s
60 465 Oliva Robert Muži 46 CZE Forsage 01:33:30 19m:07s
61 497 Rozsypal Petr Muži 47 CZE Kochlíci 01:33:44 19m:21s
62 496 Soušek Martin Muži 48 CZE Kochlíci 01:33:44 19m:21s
63 359 Fojtík Adam Muži 49 CZE KOPRteam 01:33:50 19m:27s
64 358 Fojtík Jan Muži 50 CZE KOPRteam 01:33:51 19m:28s
65 570 Sedláček Tomáš Muži 51 CZE Vagoši 01:33:51 19m:28s
66 571 Goldemund Lukáš Muži 52 CZE Vagoši 01:33:56 19m:33s
67 356 Kachlíř Lubomír Muži 53 CZE Two on the track 01:34:13 19m:50s
68 357 Kachlířová Petra Ženy 15 CZE Two on the track 01:34:13 19m:50s
69 381 Veselský Tomáš Muži 54 CZE Jantaři 01:34:23 20m:00s
70 380 Brabec Ondřej Muži 55 CZE Jantaři 01:34:27 20m:04s
71 321 Libigrová Barbora Ženy 16 CZE Kráska a zvíře 01:34:44 20m:21s
72 320 Lipa Daniel Muži 56 CZE Kráska a zvíře 01:34:53 20m:30s
73 527 Pinos Dominik Muži 57 CZE BRADRS 01:35:08 20m:45s
74 526 Diviš Patrik Muži 58 CZE BRADRS 01:35:10 20m:47s
75 479 Němeec Ondřej Muži 59 CZE MMON 01:35:51 21m:28s
76 478 Miklánek Martin Muži 60 CZE MMON 01:35:51 21m:28s
77 466 Václavek Martin Muži 61 CZE STG Vyškov - princezna běhna 01:36:21 21m:58s
78 467 Rezková Kristýna Ženy 17 CZE STG Vyškov - princezna běhna 01:36:22 21m:59s
79 533 Ivanová Ivana Ženy 18 SVK Spartans Zvolen 01:36:37 22m:14s
80 532 Valenta Daniel Muži 62 SVK Spartans Zvolen 01:36:37 22m:14s
81 437 Kolomazník Jan Muži 63 CZE Sinep 01:36:47 22m:24s
82 436 Veselý Jan Muži 64 CZE Sinep 01:36:48 22m:25s
83 328 Vysloužilová Marie Ženy 19 CZE Morenitas 01:36:50 22m:27s
84 329 Trojek Tomáš Muži 65 CZE Morenitas 01:36:51 22m:28s
85 370 Slezák Václav Muži 66 CZE Varani 01:37:51 23m:28s
86 371 Kociánová Radka Ženy 20 CZE Varani 01:37:51 23m:28s
87 305 Komínková Michaela Ženy 21 CZE 77 01:38:07 23m:44s
88 304 Frenzel Zbyněk Muži 67 CZE 77 01:38:07 23m:44s
89 402 Vala Jan Muži 68 CZE SG-1 01:38:09 23m:46s
90 403 Gánovský Ondřej Muži 69 CZE SG-1 01:38:09 23m:46s
91 277 Zahradníčková Marie Ženy 22 CZE Rybky 01:38:33 24m:10s
92 459 Bacskádiová Marika Ženy 23 CZE Půjčovna netopýrů 01:38:34 24m:11s
93 276 Zahradníčková Věra Ženy 24 CZE Rybky 01:38:34 24m:11s
94 458 Marek Kuba Muži 70 CZE Půjčovna netopýrů 01:38:34 24m:11s
95 401 Píštěk Jan Muži 71 CZE the others 01:38:57 24m:34s
96 400 Slepánek Michal Muži 72 CZE the others 01:38:57 24m:34s
97 474 Gumulák Martin Muži 73 CZE Běhny 01:38:58 24m:35s
98 475 Čmielová Kateřina Ženy 25 CZE Běhny 01:38:58 24m:35s
99 487 Karaban Andrej Muži 74 CZE Leštičky 01:39:28 25m:05s
100 486 David Vít Muži 75 CZE Leštičky 01:39:28 25m:05s

Jednotlivci

ZÁVODNÍKŮ

254

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:40m:28s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

11m:09s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

200 startujících

ŽEN

54 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 20m:29s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 14 Vrba Ivo Muži do 39 let 1 CZE 01:00:20 00m:00s
2 13 Velička Aleš Muži 40-49 let 1 CZE 01:00:45 00m:25s
3 4 Petržela Ondřej Muži do 39 let 2 CZE 01:04:34 04m:14s
4 92 Maloň Tomáš Muži do 39 let 3 CZE 01:04:43 04m:23s
5 65 Přikryl Marek Muži do 39 let 4 CZE 01:08:45 08m:25s
6 998 Kubiš Michael Muži do 39 let 5 CZE 01:08:48 08m:28s
7 84 Tláskal Jan Muži do 39 let 6 CZE 01:09:46 09m:26s
8 7 Škrabal Petr Muži 40-49 let 2 CZE 01:10:05 09m:45s
9 77 Hanák Jiří Muži do 39 let 7 CZE 01:11:38 11m:18s
10 224 Zharov Vadym Muži do 39 let 8 UKR 01:11:55 11m:35s
11 46 Drčka Jiří Muži do 39 let 9 CZE 01:12:19 11m:59s
12 105 Přikryl Adam Muži do 39 let 10 CZE 01:12:34 12m:14s
13 213 Fabian Martin Muži do 39 let 11 SVK 01:12:58 12m:38s
14 229 Hauerland Tomáš Muži do 39 let 12 CZE 01:14:38 14m:18s
15 48 Carbol Ladislav Muži do 39 let 13 CZE 01:14:47 14m:27s
16 237 Poledňák Michal Muži do 39 let 14 CZE 01:15:13 14m:53s
17 198 Života Ondřej Muži do 39 let 15 CZE 01:15:14 14m:54s
18 218 Šimeček Petr Šimon Muži 40-49 let 3 CZE 01:15:15 14m:55s
19 182 Čechmánek Tomáš Muži do 39 let 16 CZE 01:15:26 15m:06s
20 39 Pouč Petr Muži do 39 let 17 CZE 01:15:28 15m:08s
21 238 Štěpán Radek Muži do 39 let 18 CZE 01:15:28 15m:08s
22 18 Vaněk Pavel Muži do 39 let 19 CZE 01:15:31 15m:11s
23 56 Zdráhal Lubomír Muži do 39 let 20 CZE 01:15:50 15m:30s
24 21 Kohout Jiří Muži 40-49 let 4 CZE 01:15:52 15m:32s
25 78 Hampejs Tomáš Muži do 39 let 21 CZE 01:16:13 15m:53s
26 54 Přikryl Michal Muži do 39 let 22 CZE 01:16:19 15m:59s
27 82 Ježek Jakub Muži do 39 let 23 CZE 01:16:35 16m:15s
28 16 Zavadil Marek Muži 40-49 let 5 CZE 01:17:19 16m:59s
29 47 Minařík Svatopluk Muži do 39 let 24 CZE 01:17:20 17m:00s
30 27 Novosad Pavel Muži do 39 let 25 CZE 01:18:23 18m:03s
31 8 Pařenica Přemysl Muži do 39 let 26 CZE 01:18:51 18m:31s
32 23 Petr Jaroslav Muži 50-59 let 1 CZE 01:19:06 18m:46s
33 235 Tököly Tomáš Muži do 39 let 27 CZE 01:19:20 19m:00s
34 37 Buksa Martin Muži do 39 let 28 CZE 01:19:43 19m:23s
35 129 Bobál Roman Muži do 39 let 29 CZE 01:20:28 20m:08s
36 60 Krakovič Vojtěch Muži do 39 let 30 CZE 01:20:38 20m:18s
37 64 Čech Daniel Muži 40-49 let 6 CZE 01:20:43 20m:23s
38 81 Dvořáková Veronika Ženy do 39 let 1 CZE 01:20:49 20m:29s
39 2 Richtárik Vieroslav Muži 40-49 let 7 CZE 01:20:56 20m:36s
40 62 Studený Pavel Muži do 39 let 31 CZE 01:21:14 20m:54s
41 249 Mlčoch Martin Muži do 39 let 32 CZE 01:21:20 21m:00s
42 149 Urban Petr Muži do 39 let 33 CZE 01:21:35 21m:15s
43 137 konštacky pavel Muži 40-49 let 8 CZE 01:21:40 21m:20s
44 131 Duda Ladislav Muži do 39 let 34 CZE 01:21:44 21m:24s
45 171 Lenomar Kamil Muži do 39 let 35 CZE 01:21:50 21m:30s