Čtyřčlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

144

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:58m:37s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

50 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

98 startujících

ŽEN

46 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 14m:58s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 665 Trunda Marek Muži 1 CZE SRTG Olomouc 01:25:14 -
2 667 Greguš Marian Muži 2 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 0m:0s
3 666 Zelený Jakub Muži 3 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 0m:0s
4 664 David Tomáš Muži 4 CZE SRTG Olomouc 01:25:15 0m:0s
5 738 Kudlička Zdeněk Muži 5 CZE Mladí Krasavci 01:27:00 1m:45s
6 736 Horáček Michal Muži 6 CZE Mladí Krasavci 01:27:06 1m:51s
7 737 Kouřil Josel Muži 7 CZE Mladí Krasavci 01:27:08 1m:53s
8 739 Padalík Jakub Muži 8 CZE Mladí Krasavci 01:27:15 2m:0s
9 747 Pleban Jakub Muži 9 CZE Staří vlci 01:37:10 11m:55s
10 744 Tkadlec Václav Muži 10 CZE Staří vlci 01:37:11 11m:56s
11 746 Unger Jiří Muži 11 CZE Staří vlci 01:37:12 11m:57s
12 745 Gragovský Martin Muži 12 CZE Staří vlci 01:37:13 11m:58s
13 648 Balon Radek Muži 13 CZE OCR Runners Olomouc 01:37:42 12m:27s
14 649 Gottwald Jaroslav Muži 14 CZE OCR Runners Olomouc 01:38:05 12m:50s
15 651 Flögel Tomáš Muži 15 CZE OCR Runners Olomouc 01:38:23 13m:8s
16 608 Michálková Ivona Ženy 1 CZE Mi&dra 01:40:13 14m:58s
17 609 Michálek Jiří Muži 16 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:0s
18 610 Ondráčková Michaela Ženy 2 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:0s
19 611 Ondracek David Muži 17 CZE Mi&dra 01:40:15 15m:0s
20 734 Jančík Filip Muži 18 CZE Já & spol. 01:40:34 15m:19s
21 733 Dopitová Lenka Ženy 3 CZE Já & spol. 01:40:35 15m:20s
22 735 Zítka Čestmír Muži 19 emp Já & spol. 01:40:35 15m:20s
23 732 Jančíková Eva Ženy 4 CZE Já & spol. 01:40:35 15m:20s
24 650 Kovařík Tomáš Muži 20 CZE OCR Runners Olomouc 01:40:46 15m:31s
25 730 Láník Michal Muži 21 CZE 3MK team 01:41:20 16m:6s
26 728 Láník Michal Muži 22 CZE 3MK team 01:41:21 16m:7s
27 731 Láník Martin Muži 23 CZE 3MK team 01:41:22 16m:7s
28 729 Láníková Kateřina Ženy 5 CZE 3MK team 01:41:23 16m:8s
29 696 Dreiseitl Pavel Muži 24 CZE AUTODREI 01:41:50 16m:35s
30 697 Nitková Lucie Ženy 6 CZE AUTODREI 01:41:50 16m:35s
31 698 Líva Martin Muži 25 CZE AUTODREI 01:41:51 16m:36s
32 699 Porubský Marek Muži 26 CZE AUTODREI 01:41:51 16m:36s
33 616 Bürgl Tomáš Muži 27 CZE ArmyPol 01:42:02 16m:47s
34 617 Farkavec Martin Muži 28 CZE ArmyPol 01:42:02 16m:48s
35 619 Hechtová Andrea Ženy 7 CZE ArmyPol 01:42:03 16m:48s
36 618 Baťková Daniela Ženy 8 CZE ArmyPol 01:42:03 16m:48s
37 703 Hlavinková Veronika Ženy 9 CZE Teoretici 01:42:33 17m:19s
38 701 Pluhař Michal Muži 29 CZE Teoretici 01:42:34 17m:19s
39 700 Šarnik Tomáš Muži 30 CZE Teoretici 01:42:34 17m:19s
40 702 Pluhařová Marie Ženy 10 CZE Teoretici 01:42:35 17m:20s
41 690 Kubálek Šimon Muži 31 CZE Vidláci 01:45:14 20m:0s
42 689 Knápek Dušan Muži 32 CZE Vidláci 01:45:15 20m:0s
43 688 Dolák Jan Rudolf Muži 33 CZE Vidláci 01:45:15 20m:0s
44 691 Bartošek Filip Muži 34 CZE Vidláci 01:45:16 20m:1s
45 721 Hostaša Michal Muži 35 CZE Duckbeat 01:50:13 24m:59s
46 722 Langerová Alena Ženy 11 CZE Duckbeat 01:50:16 25m:1s
47 720 Pittner Antonín Muži 36 CZE Duckbeat 01:50:18 25m:3s
48 723 Švec Petr Muži 37 CZE Duckbeat 01:50:19 25m:4s
49 673 Vaculčík Tomáš Muži 38 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:23s
50 675 Šrámková Andrea Ženy 12 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:23s
51 672 Benešová Dominika Ženy 13 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:23s
52 674 Pálka Bronislav Muži 39 CZE 5StarsCFZ 01:51:38 26m:23s
53 646 Slezáček Martin Muži 40 CZE TroubleGang 01:53:09 27m:54s
54 644 Vychodil Petr Muži 41 CZE TroubleGang 01:53:10 27m:55s
55 647 Táborský Karel Muži 42 CZE TroubleGang 01:53:10 27m:55s
56 645 Táborský Aleš Muži 43 CZE TroubleGang 01:53:11 27m:56s
57 640 Chmela Lukáš Muži 44 CZE Team Plešovec 01:53:18 28m:4s
58 641 Minksová Marie Ženy 14 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:4s
59 642 Mlčoch Stanislav Muži 45 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:4s
60 643 Rossmann Jan Muži 46 CZE Team Plešovec 01:53:19 28m:4s
61 614 Zapletalík Tomáš Muži 47 CZE ENVISHOKRY 01:55:40 30m:25s
62 613 Křoupal Ondřej Muži 48 CZE ENVISHOKRY 01:55:41 30m:26s
63 615 Špaček Filip Muži 49 CZE ENVISHOKRY 01:55:49 30m:34s
64 612 Antl Pavel Muži 50 CZE ENVISHOKRY 01:55:59 30m:44s
65 622 Večeřa Pavel Muži 51 CZE Bez kofeinu 01:56:11 30m:56s
66 621 Zbořil Jan Muži 52 CZE Bez kofeinu 01:56:18 31m:3s
67 620 Juliš Vojtěch Muži 53 CZE Bez kofeinu 01:56:36 31m:21s
68 623 Machovský Alexandr Muži 54 CZE Bez kofeinu 01:56:36 31m:21s
69 654 Rojka Martin Muži 55 CZE VSJ 01:57:18 32m:3s
70 655 Dolák Tomáš Muži 56 CZE VSJ 01:57:20 32m:6s
71 653 Šťastný Michal Muži 57 CZE VSJ 01:57:29 32m:14s
72 652 Znojil Matek Muži 58 CZE VSJ 01:57:29 32m:14s
73 663 Riliak Dominik Muži 59 CZE Paleťáci 01:57:36 32m:22s
74 662 Zach Jakub Muži 60 CZE Paleťáci 01:57:38 32m:23s
75 660 Kusák Miroslav Muži 61 CZE Paleťáci 01:57:38 32m:23s
76 661 Caletka Jiří Muži 62 CZE Paleťáci 01:57:39 32m:24s
77 727 Slaninová Veronika Ženy 15 CZE Nadupaný veverky 01:59:08 33m:53s
78 724 Grufíková Petra Ženy 16 CZE Nadupaný veverky 01:59:08 33m:53s
79 726 Kopecká Lenka Ženy 17 CZE Nadupaný veverky 01:59:09 33m:54s
80 725 Porčová Natálie Ženy 18 CZE Nadupaný veverky 01:59:10 33m:55s
81 637 Moural Michal Muži 63 CZE Mimoni 02:00:37 35m:22s
82 639 Plško Martin Muži 64 CZE Mimoni 02:00:37 35m:22s
83 638 Krčmová Lenka Ženy 19 CZE Mimoni 02:00:39 35m:24s
84 636 Mouralová Jana Ženy 20 CZE Mimoni 02:00:39 35m:24s
85 711 Tomášková Eva Ženy 21 CZE Dej mi čas 02:01:14 35m:59s
86 710 Svašková Magda Ženy 22 CZE Dej mi čas 02:01:14 35m:59s
87 708 Vrána Pavel Muži 65 CZE Dej mi čas 02:01:14 35m:59s
88 709 Petřek Roman Muži 66 CZE Dej mi čas 02:01:15 36m:0s
89 656 Přibyl Roman Muži 67 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:38s
90 658 Kohoutová Markéta Ženy 23 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:38s
91 659 Urbánek Ivo Muži 68 CZE Odpadlíci 02:03:53 38m:39s
92 657 Holý Jakub Muži 69 CZE Odpadlíci 02:03:54 38m:39s
93 741 Vincenecová Petra Ženy 24 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:15s
94 740 Bortlová Jana Ženy 25 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:15s
95 742 Kaňoková Tereza Ženy 26 CZE Jack Daniel's team 02:04:30 39m:15s
96 743 Bortl Milan Muži 70 CZE Jack Daniel's team 02:04:31 39m:16s
97 707 Dvořák Roman Muži 71 CZE klub brutálních běžců 02:05:52 40m:37s
98 706 Zapletal Tomáš Muži 72 CZE klub brutálních běžců 02:05:52 40m:37s
99 705 Mikulík Lukáš Muži 73 CZE klub brutálních běžců 02:05:53 40m:38s
100 704 Odstrčilová Tereza Ženy 27 CZE klub brutálních běžců 02:05:54 40m:39s

Dvoučlenné týmy

ZÁVODNÍKŮ

331

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:53m:1s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

57 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

198 startujících

ŽEN

133 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:49s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 390 Hráček Martin Muži 1 CZE Moraváci 01:14:23 -
2 391 Malý Václav Muži 2 CZE Moraváci 01:14:23 0m:0s
3 278 Babinec Zdeněk Muži 3 CZE Dravci z Vlčárny 01:15:57 1m:34s
4 279 Krkoška Lumír Muži 4 CZE Dravci z Vlčárny 01:16:06 1m:42s
5 575 Stejskal Václav Muži 5 CZE Záchranáři 01:16:35 2m:12s
6 574 Krasula Stanislav Muži 6 CZE Záchranáři 01:16:41 2m:18s
7 521 Gréč Ján Muži 7 CZE Divoké veverky 01:16:42 2m:18s
8 520 Gréč Matyáš Muži 8 CZE Divoké veverky 01:16:42 2m:19s
9 405 Bárta Adam Muži 9 CZE běžci 01:17:57 3m:34s
10 404 Matuška Jaroslav Muži 10 CZE běžci 01:17:57 3m:34s
11 409 Nagy Ondřej Muži 11 CZE ZDAREC 01:18:47 4m:24s
12 408 Skřiček Jakub Muži 12 CZE ZDAREC 01:18:48 4m:24s
13 270 Gorzolková Michalská Kristina Ženy 1 CZE Gorzolkovi 01:21:13 6m:49s
14 271 Gorzolka Petr Muži 13 CZE Gorzolkovi 01:21:13 6m:49s
15 456 Kučeřík Dušan Muži 14 CZE Doplazime_se 01:22:47 8m:24s
16 457 Pokluda David Muži 15 CZE Doplazime_se 01:22:47 8m:24s
17 573 Žďárský Petr Muži 16 CZE Svídniký extrém team 01:23:15 8m:52s
18 572 Stebel Martin Muži 17 CZE Svídniký extrém team 01:23:15 8m:52s
19 460 Rudolf Jaroslav Muži 18 CZE Šneci v běhu 01:24:00 9m:37s
20 461 Rudolf Martin Muži 19 CZE Šneci v běhu 01:24:04 9m:41s
21 490 Mitana Petr Muži 20 CZE Boomer's 01:25:16 10m:53s
22 341 Sofka Petr Muži 21 CZE Sofátor 01:25:16 10m:53s
23 491 Kočnar Jakub Muži 22 CZE Boomer's 01:25:16 10m:53s
24 340 Šmídová Kateřina Ženy 2 CZE Sofátor 01:25:16 10m:53s
25 560 Ruffer Jan Muži 23 CZE T+H SRTG Olomouc 01:26:47 12m:24s
26 561 Míšková Tereza Ženy 3 CZE T+H SRTG Olomouc 01:26:47 12m:24s
27 454 Bábek Radovan Muži 24 CZE STG Prostějov 01:27:18 12m:55s
28 455 Vláčilová Petra Ženy 4 CZE STG Prostějov 01:27:19 12m:55s
29 518 Doupovec Michal Muži 25 CZE STG Havířov 01:27:29 13m:6s
30 519 Hoffmann Adam Muži 26 CZE STG Havířov 01:27:29 13m:6s
31 441 Oliva Petr Muži 27 CZE RTRDGRG 01:27:47 13m:24s
32 440 Pop Robin Muži 28 CZE RTRDGRG 01:27:47 13m:24s
33 450 Smržová Andrea Ženy 5 CZE AnLu terminátoři 01:29:08 14m:44s
34 451 Martinů Lukáš Muži 29 CZE AnLu terminátoři 01:29:08 14m:45s
35 272 Kalabusová Zuzana Ženy 6 CZE Smart&hard 01:29:14 14m:51s
36 273 Vrbová Pavlína Ženy 7 CZE Smart&hard 01:29:15 14m:51s
37 582 Všinský Martin Muži 30 CZE E.F.R & Meteor Brno 01:30:17 15m:54s
38 583 Vránová Markéta Ženy 8 CZE E.F.R & Meteor Brno 01:30:17 15m:54s
39 535 Vařecha Ondřej Muži 31 CZE Borůvkový koláč 01:30:39 16m:16s
40 534 Šístek Michal Muži 32 CZE Borůvkový koláč 01:30:39 16m:16s
41 417 Ostrý Michal Muži 33 CZE Sol Invictus 01:30:56 16m:33s
42 416 krajcar jakub Muži 34 CZE Sol Invictus 01:31:00 16m:37s
43 364 Hrubý Libor Muži 35 CZE LiTer 01:31:12 16m:49s
44 365 Filgasová Tereza Ženy 9 CZE LiTer 01:31:13 16m:49s
45 550 Mazourková Bronislava Ženy 10 CZE Prcek a srdcař 01:31:17 16m:54s
46 551 Odstrčil Jan Muži 36 CZE Prcek a srdcař 01:31:18 16m:54s
47 554 Šlapetová Eva Ženy 11 CZE Peka21 01:31:47 17m:24s
48 555 Kantor Pavel Muži 37 CZE Peka21 01:31:48 17m:25s
49 584 Kalusová Sabina Ženy 12 CZE H.E.A.T.Heroes team 01:32:00 17m:36s
50 585 Ondracek Hynek Muži 38 CZE H.E.A.T.Heroes team 01:32:00 17m:37s
51 411 Flössler Jaromír Muži 39 CZE ExtraBrno - Jarda a Jarda 01:32:20 17m:57s
52 410 Pivoňka Jaroslav Muži 40 CZE ExtraBrno - Jarda a Jarda 01:32:20 17m:57s
53 350 Gerža Michal Muži 41 CZE Tygr a drak 01:32:55 18m:32s
54 378 Zaoralová Markéta Ženy 13 CZE Wolves 01:32:59 18m:35s
54 379 Zaoral Josef Muži 42 CZE Wolves 01:32:59 18m:35s
56 351 Sehnal Honza Muži 43 CZE Tygr a drak 01:33:03 18m:39s
57 581 Růžičková Dana Ženy 14 CZE E.F.R & Brněnský Duchny 01:33:23 18m:59s
58 580 Trusina Petr Muži 44 CZE E.F.R & Brněnský Duchny 01:33:23 19m:0s
59 464 MIKA ZDENĚK Muži 45 CZE Forsage 01:33:27 19m:4s
60 465 Oliva Robert Muži 46 CZE Forsage 01:33:30 19m:6s
61 497 Rozsypal Petr Muži 47 CZE Kochlíci 01:33:44 19m:21s
62 496 Soušek Martin Muži 48 CZE Kochlíci 01:33:44 19m:21s
63 359 Fojtík Adam Muži 49 CZE KOPRteam 01:33:50 19m:27s
64 358 Fojtík Jan Muži 50 CZE KOPRteam 01:33:51 19m:27s
65 570 Sedláček Tomáš Muži 51 CZE Vagoši 01:33:51 19m:28s
66 571 Goldemund Lukáš Muži 52 CZE Vagoši 01:33:56 19m:33s
67 356 Kachlíř Lubomír Muži 53 CZE Two on the track 01:34:13 19m:50s
68 357 Kachlířová Petra Ženy 15 CZE Two on the track 01:34:13 19m:50s
69 381 Veselský Tomáš Muži 54 CZE Jantaři 01:34:23 20m:0s
70 380 Brabec Ondřej Muži 55 CZE Jantaři 01:34:27 20m:4s
71 321 Libigrová Barbora Ženy 16 CZE Kráska a zvíře 01:34:44 20m:21s
72 320 Lipa Daniel Muži 56 CZE Kráska a zvíře 01:34:53 20m:30s
73 527 Pinos Dominik Muži 57 CZE BRADRS 01:35:08 20m:44s
74 526 Diviš Patrik Muži 58 CZE BRADRS 01:35:10 20m:47s
75 479 Němeec Ondřej Muži 59 CZE MMON 01:35:51 21m:28s
76 478 Miklánek Martin Muži 60 CZE MMON 01:35:51 21m:28s
77 466 Václavek Martin Muži 61 CZE STG Vyškov - princezna běhna 01:36:21 21m:58s
78 467 Rezková Kristýna Ženy 17 CZE STG Vyškov - princezna běhna 01:36:22 21m:58s
79 533 Ivanová Ivana Ženy 18 SVK Spartans Zvolen 01:36:37 22m:13s
80 532 Valenta Daniel Muži 62 SVK Spartans Zvolen 01:36:37 22m:13s
81 437 Kolomazník Jan Muži 63 CZE Sinep 01:36:47 22m:24s
82 436 Veselý Jan Muži 64 CZE Sinep 01:36:48 22m:24s
83 328 Vysloužilová Marie Ženy 19 CZE Morenitas 01:36:50 22m:27s
84 329 Trojek Tomáš Muži 65 CZE Morenitas 01:36:51 22m:28s
85 370 Slezák Václav Muži 66 CZE Varani 01:37:51 23m:28s
86 371 Kociánová Radka Ženy 20 CZE Varani 01:37:51 23m:28s
87 305 Komínková Michaela Ženy 21 CZE 77 01:38:07 23m:44s
88 304 Frenzel Zbyněk Muži 67 CZE 77 01:38:07 23m:44s
89 402 Vala Jan Muži 68 CZE SG-1 01:38:09 23m:46s
90 403 Gánovský Ondřej Muži 69 CZE SG-1 01:38:09 23m:46s
91 277 Zahradníčková Marie Ženy 22 CZE Rybky 01:38:33 24m:10s
92 459 Bacskádiová Marika Ženy 23 CZE Půjčovna netopýrů 01:38:34 24m:10s
93 276 Zahradníčková Věra Ženy 24 CZE Rybky 01:38:34 24m:10s
94 458 Marek Kuba Muži 70 CZE Půjčovna netopýrů 01:38:34 24m:10s
95 401 Píštěk Jan Muži 71 CZE the others 01:38:57 24m:34s
96 400 Slepánek Michal Muži 72 CZE the others 01:38:57 24m:34s
97 474 Gumulák Martin Muži 73 CZE Běhny 01:38:58 24m:35s
98 475 Čmielová Kateřina Ženy 25 CZE Běhny 01:38:58 24m:35s
99 487 Karaban Andrej Muži 74 CZE Leštičky 01:39:28 25m:5s
100 486 David Vít Muži 75 CZE Leštičky 01:39:28 25m:5s

Jednotlivci

ZÁVODNÍKŮ

254

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:40m:28s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

200 startujících

ŽEN

54 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 20m:29s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 14 Vrba Ivo Muži do 39 let 1 CZE 01:00:20 -
2 13 Velička Aleš Muži 40-49 let 1 CZE 01:00:45 0m:24s
3 4 Petržela Ondřej Muži do 39 let 2 CZE 01:04:34 4m:13s
4 92 Maloň Tomáš Muži do 39 let 3 CZE 01:04:43 4m:23s
5 65 Přikryl Marek Muži do 39 let 4 CZE 01:08:45 8m:24s
6 998 Kubiš Michael Muži do 39 let 5 CZE 01:08:48 8m:28s
7 84 Tláskal Jan Muži do 39 let 6 CZE 01:09:46 9m:25s
8 7 Škrabal Petr Muži 40-49 let 2 CZE 01:10:05 9m:44s
9 77 Hanák Jiří Muži do 39 let 7 CZE 01:11:38 11m:18s
10 224 Zharov Vadym Muži do 39 let 8 UKR 01:11:55 11m:35s
11 46 Drčka Jiří Muži do 39 let 9 CZE 01:12:19 11m:59s
12 105 Přikryl Adam Muži do 39 let 10 CZE 01:12:34 12m:14s
13 213 Fabian Martin Muži do 39 let 11 SVK 01:12:58 12m:37s
14 229 Hauerland Tomáš Muži do 39 let 12 CZE 01:14:38 14m:17s
15 48 Carbol Ladislav Muži do 39 let 13 CZE 01:14:47 14m:26s
16 237 Poledňák Michal Muži do 39 let 14 CZE 01:15:13 14m:53s
17 198 Života Ondřej Muži do 39 let 15 CZE 01:15:14 14m:53s
18 218 Šimeček Petr Šimon Muži 40-49 let 3 CZE 01:15:15 14m:54s
19 182 Čechmánek Tomáš Muži do 39 let 16 CZE 01:15:26 15m:5s
20 39 Pouč Petr Muži do 39 let 17 CZE 01:15:28 15m:7s
21 238 Štěpán Radek Muži do 39 let 18 CZE 01:15:28 15m:7s
22 18 Vaněk Pavel Muži do 39 let 19 CZE 01:15:31 15m:10s
23 56 Zdráhal Lubomír Muži do 39 let 20 CZE 01:15:50 15m:30s
24 21 Kohout Jiří Muži 40-49 let 4 CZE 01:15:52 15m:31s
25 78 Hampejs Tomáš Muži do 39 let 21 CZE 01:16:13 15m:52s
26 54 Přikryl Michal Muži do 39 let 22 CZE 01:16:19 15m:58s
27 82 Ježek Jakub Muži do 39 let 23 CZE 01:16:35 16m:14s
28 16 Zavadil Marek Muži 40-49 let 5 CZE 01:17:19 16m:58s
29 47 Minařík Svatopluk Muži do 39 let 24 CZE 01:17:20 16m:59s
30 27 Novosad Pavel Muži do 39 let 25 CZE 01:18:23 18m:3s
31 8 Pařenica Přemysl Muži do 39 let 26 CZE 01:18:51 18m:30s
32 23 Petr Jaroslav Muži 50-59 let 1 CZE 01:19:06 18m:45s
33 235 Tököly Tomáš Muži do 39 let 27 CZE 01:19:20 19m:0s
34 37 Buksa Martin Muži do 39 let 28 CZE 01:19:43 19m:22s
35 129 Bobál Roman Muži do 39 let 29 CZE 01:20:28 20m:7s
36 60 Krakovič Vojtěch Muži do 39 let 30 CZE 01:20:38 20m:17s
37 64 Čech Daniel Muži 40-49 let 6 CZE 01:20:43 20m:22s
38 81 Dvořáková Veronika Ženy do 39 let 1 CZE 01:20:49 20m:29s
39 2 Richtárik Vieroslav Muži 40-49 let 7 CZE 01:20:56 20m:36s
40 62 Studený Pavel Muži do 39 let 31 CZE 01:21:14 20m:53s
41 249 Mlčoch Martin Muži do 39 let 32 CZE 01:21:20 21m:0s
42 149 Urban Petr Muži do 39 let 33 CZE 01:21:35 21m:14s
43 137 konštacky pavel Muži 40-49 let 8 CZE 01:21:40 21m:20s
44 131 Duda Ladislav Muži do 39 let 34 CZE 01:21:44 21m:23s
45 171 Lenomar Kamil Muži do 39 let 35 CZE 01:21:50 21m:29s
46 50 Kollert Stanislav Muži do 39 let 36 CZE 01:22:05 21m:44s
47 20 Čadeni Kryštof Muži do 39 let 37 CZE 01:22:54 22m:33s
48 997 Zeman Eduard Muži 40-49 let 9 CZE 01:22:59 22m:38s
49 91 Vláčil Zdeněk Muži do 39 let 38 CZE 01:22:59 22m:38s
50 132 Krupica Tomáš Muži do 39 let 39 CZE 01:23:02 22m:41s
51 217 Konečný Ondřej Muži do 39 let 40 CZE 01:23:47 23m:26s
52 179 Šindlerová Dita Ženy do 39 let 2 CZE 01:24:10 23m:49s
53 175 Siwek Wiktor Muži do 39 let 41 CZE 01:24:14 23m:53s
54 184 bakalik tomas Muži do 39 let 42 CZE 01:24:17 23m:57s
55 136 Vojáček Matyáš Muži do 39 let 43 CZE 01:24:22 24m:1s
56 52 Šimo Radoslav Muži 40-49 let 10 SVK 01:24:24 24m:3s
57 183 Česák Ondřej Muži do 39 let 44 CZE 01:24:55 24m:34s
58 208 Kočař Daniel Muži do 39 let 45 CZE 01:25:22 25m:2s
59 38 Vychodil David Muži do 39 let 46 CZE 01:25:25 25m:5s
60 5 Látal Jan Muži do 39 let 47 CZE 01:25:51 25m:31s
61 72 Mrázek Adam Muži do 39 let 48 CZE 01:25:56 25m:35s
62 115 Navratil Josef Muži 40-49 let 11 CZE 01:26:00 25m:39s
63 230 Antel Michal Muži do 39 let 49 CZE 01:26:00 25m:40s
64 999 Smutný Milan Muži 40-49 let 12 CZE 01:26:05 25m:45s
65 133 Gallas Jan Muži do 39 let 50 CZE 01:26:13 25m:52s
66 248 Oliva Filip Muži do 39 let 51 CZE 01:26:39 26m:18s
67 116 Hribik Michal Muži do 39 let 52 CZE 01:26:45 26m:24s
68 247 Fráňa Roman Muži do 39 let 53 CZE 01:26:54 26m:33s
69 125 Raškova Eva Ženy 40-49 let 1 CZE 01:27:14 26m:53s
70 127 Holčík Ľubomír Muži do 39 let 54 SVK 01:27:33 27m:13s
71 122 šusliková beáta Ženy do 39 let 3 CZE 01:27:54 27m:34s
72 98 Konečná Marie Ženy 40-49 let 2 CZE 01:27:57 27m:36s
73 223 Becha Andrea Ženy do 39 let 4 CZE 01:28:10 27m:49s
74 74 Zmeškal Tomáš Muži 40-49 let 13 CZE 01:28:23 28m:2s
75 188 Maťo Jakub Muži do 39 let 55 CZE 01:28:24 28m:3s
76 124 Matyáš Jan Muži do 39 let 56 CZE 01:28:29 28m:8s
77 118 Chromeková Helena Ženy do 39 let 5 CZE 01:28:34 28m:13s
78 153 Janda Michal Muži do 39 let 57 CZE 01:28:36 28m:16s
79 201 Hitka Štefan Muži 50-59 let 2 CZE 01:28:47 28m:26s
80 86 Šuda Šimon Muži do 39 let 58 SVK 01:29:00 28m:40s
81 154 Veselý Petr Muži 40-49 let 14 CZE 01:29:20 29m:0s
82 108 Důjka Martin Muži do 39 let 59 CZE 01:29:28 29m:7s
83 199 Adamík Michal Muži do 39 let 60 CZE 01:29:29 29m:9s
84 239 Vítek Radim Muži do 39 let 61 emp 01:29:56 29m:36s
85 102 Šmotek Ondřej Muži do 39 let 62 CZE 01:30:11 29m:50s
86 66 Švadlák Petr Muži 40-49 let 15 CZE 01:30:21 30m:1s
87 28 Gabrhel Jaroslav Muži do 39 let 63 CZE 01:30:34 30m:14s
88 242 Čermák Petr Muži do 39 let 64 CZE 01:30:35 30m:15s
89 169 Wertheimer Tomáš Muži do 39 let 65 CZE 01:30:35 30m:15s
90 191 Šíp Jaroslav Muži do 39 let 66 CZE 01:30:42 30m:22s
91 12 Tchir Marián Muži do 39 let 67 CZE 01:31:04 30m:44s
92 185 Piper Roman Muži do 39 let 68 CZE 01:31:06 30m:45s
93 139 Pařízek Pavel Muži do 39 let 69 CZE 01:31:17 30m:56s
94 103 Rabel Lukáš Muži do 39 let 70 CZE 01:31:18 30m:57s
95 106 Siegl Josef Muži 40-49 let 16 CZE 01:31:26 31m:5s
96 57 Lauschová Kristýna Ženy do 39 let 6 CZE 01:31:30 31m:9s
97 176 Sitta Václav Muži do 39 let 71 CZE 01:31:31 31m:11s
98 128 Dopita Petr Muži do 39 let 72 CZE 01:31:34 31m:13s
99 87 Ginter Marek Muži do 39 let 73 CZE 01:31:52 31m:31s
100 203 Kopp Karel Muži do 39 let 74 CZE 01:32:01 31m:40s

JUNIOR

ZÁVODNÍKŮ

16

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:15m:1s

PRŮMĚRNÝ VĚK

17.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

19 let

POČASÍ

26.6 °C

MUŽŮ

6 startujících

ŽEN

10 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 255 Weiser Zbyněk Hoši 1 CZE Těžší než se zdá 01:33:53 -
2 254 Zoula Čestmír Hoši 2 CZE Těžší než se zdá 01:33:53 0m:0s
3 250 Machalová Lucie Dívky 1 CZE Arrows 01:34:01 0m:8s
4 251 Kratochvil Marek Hoši 3 CZE Arrows 01:34:01 0m:8s
5 252 Prokopová Natálie Dívky 2 CZE Dlouhovlásky 01:57:06 23m:13s
6 253 Lucie Orlová Dívky 3 CZE Dlouhovlásky 01:57:06 23m:13s
7 603 Koudelková Eliška Dívky 4 CZE Turbošneci 02:14:23 40m:30s
8 601 Zlámalová Šárka Dívky 5 CZE Turbošneci 02:14:23 40m:30s
9 600 Aulická Kateřina Dívky 6 CZE Turbošneci 02:14:23 40m:30s
10 602 Housková Natálie Dívky 7 CZE Turbošneci 02:14:24 40m:30s
11 256 Krupica Vojtěch Hoši 4 CZE Vokr 02:15:06 41m:13s
12 257 Bartlová Tereza Dívky 8 CZE Vokr 02:15:06 41m:13s
13 596 Mikova Natalie Dívky 9 CZE Zdravotníci 03:05:37 1h:31m:44s
14 597 Ryšánková Lucie Dívky 10 CZE Zdravotníci 03:05:37 1h:31m:44s
15 599 Přehnálek Štěpán Hoši 5 CZE Zdravotníci 03:05:38 1h:31m:45s
16 598 Hudeček Ondřej Hoši 6 CZE Zdravotníci 03:05:39 1h:31m:46s

Zdroj: On line System