10 km

ZÁVODNÍKŮ

312

PRŮMĚRNÝ ČAS

57m:20s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:44s

POČASÍ

20.8 °C

MUŽŮ

204 startujících

ŽEN

108 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 168 Ottenschläger Oto M30 1 Atletika Litvínov 00:35:45 -
2 208 Růžička Martin M30 2 Little Rose Team 00:39:19 3m:33s
3 48 Dvořák Stanislav M30 3 00:39:46 4m:1s
4 531 Krčmář Maxmilián M30 4 AK Bílina 00:40:03 4m:18s
5 207 Rusínová Zuzana Z30 1 Complus 00:40:38 4m:53s
6 543 Matěcha David M40 1 Teplice 00:40:38 4m:53s
7 83 Charvát Jiří M30 5 STG Most 00:40:53 5m:8s
8 553 Hellus Jiří M30 6 00:42:19 6m:33s
9 29 Bursey Peter M40 2 00:42:53 7m:7s
10 498 Vodicka Pavel M50 1 00:43:08 7m:22s
11 127 Křížová Anežka Z30 2 TJ VTŽ Chomutov 00:43:09 7m:23s
12 164 NOVÁK Kamil M30 7 00:43:16 7m:30s
13 5 Stuttpf Michal M30 8 00:43:54 8m:8s
14 503 Vorel Daniel M30 9 SRTG Most 00:43:57 8m:12s
15 171 Pajer Vojtěch M30 10 TJ Drmaly 00:44:00 8m:15s
16 70 Havlíček Zdeněk M50 2 Jirkovan on the run! 00:44:04 8m:18s
17 250 Štefl Vladimír M30 11 00:44:06 8m:21s
18 136 Kyenge Dan M30 12 Rozběháme Most 00:44:11 8m:25s
19 196 Pyskatý Jan M30 13 Transformers 42 00:44:22 8m:36s
20 103 Karhan Josef M30 14 00:44:37 8m:51s
21 25 Buckwitz Frank M30 15 Team Pinki & Brain 00:44:46 9m:1s
22 81 Huleš Josef M30 16 Pepovy příhody na instagramu 00:45:11 9m:25s
23 77 Horák Radek M40 3 RUN magazine team 00:45:11 9m:25s
24 110 Knobloch Vít M30 17 ASK ELNA Počerady 00:45:22 9m:37s
25 180 Petr Jan M30 18 Ještětice 00:45:22 9m:37s
26 215 Sapoušek Miroslav M40 4 00:45:38 9m:52s
27 47 Dřevikovský Jaroslav M40 5 00:45:42 9m:56s
28 231 Srb Jindřich M30 19 Night Run Team 00:45:54 10m:8s
29 74 Hlaváček Jirka M40 6 Šneci v Běhu 00:45:58 10m:12s
30 540 Soukup Milan M50 3 TJ Znojmo 00:46:00 10m:14s
31 32 Canini Jiří M40 7 00:46:06 10m:20s
32 56 Fílová Jana Z40 1 BK Běkodo Teplice 00:46:13 10m:27s
33 145 Maňák Luboš M30 20 Magistrát města Most 00:46:14 10m:29s
34 44 Drahý Petr M50 4 Chomutov 00:46:20 10m:35s
35 163 Novák Radek M30 21 00:46:25 10m:40s
36 534 Mattiacci Alessandro M40 8 00:46:26 10m:40s
37 23 Brynda Josef M40 9 GEOSAN GROUP RUN Kadaň 00:46:35 10m:50s
38 140 Macho Jan M30 22 00:46:37 10m:51s
39 122 Krejčík Milan M30 23 Sportisimo Hvězdy 00:46:40 10m:54s
40 509 Zbuzek Jaroslav M50 5 SPONA Teplice 00:46:52 11m:6s
41 187 Pochobradský Lukáš M30 24 00:46:55 11m:10s
42 125 Křenek Tomáš M30 25 RunBo team 00:47:09 11m:24s
43 558 Munzuranov Zdeněk M30 26 Chánov 00:47:11 11m:25s
44 96 Jiřík Daniel M40 10 00:47:13 11m:27s
45 97 Junková Kristýna Z30 3 Stinga team 00:47:15 11m:29s
46 192 procyk radek M30 27 Stinga team 00:47:19 11m:33s
47 494 Vítková Zuzana Z50 1 Rozběháme Most 00:47:25 11m:39s
48 65 Halaj Milan M40 11 00:47:34 11m:48s
49 138 Linhart Karel M60 1 00:47:50 12m:4s
50 80 Hubáček Radek M30 28 SRTG Nové Strašecí 00:47:56 12m:10s
51 24 Brzek Daniel M30 29 00:47:58 12m:13s
52 478 Trousil Jan M30 30 Predator Worktout Ústí nad Labem 00:48:09 12m:23s
53 55 Filipová Barbora Z30 4 STG Chomutov 00:48:20 12m:34s
54 162 Novák Radim M40 12 00:48:22 12m:36s
55 528 Novák Jaroslav M40 13 00:48:26 12m:41s
56 197 Radics Marek M40 14 Magistrát města Most 00:48:30 12m:45s
57 173 Pataky Marek M30 31 00:48:35 12m:50s
58 482 Uhlík Jan M30 32 00:48:36 12m:50s
59 544 Sailer Václav M30 33 00:48:54 13m:8s
60 552 Štika Martin M30 34 Štika man 00:49:00 13m:14s
61 200 Rajtmajer Vaclav M30 35 00:49:10 13m:25s
62 555 Tschakert Pavel M40 15 Bike a Skate Litoměřice 00:49:11 13m:25s
63 58 Fryč Martin M30 36 Yanfeng 00:49:12 13m:27s
64 549 Pros Vladimír M30 37 00:49:14 13m:28s
65 515 Zlata Jiří M40 16 Zlaťáci 00:49:14 13m:29s
66 35 Černoch Michal M30 38 00:49:16 13m:30s
67 218 Semelka Jakub M30 39 Běžci 00:49:19 13m:33s
68 160 Němcová Dana Z30 5 00:49:22 13m:37s
69 66 Hanousek Martin M50 6 Allianz pojišťovna 00:49:22 13m:37s
70 64 Hakl Albín M30 40 00:49:26 13m:40s
71 54 Fíla Zdeněk M40 17 00:49:26 13m:41s
72 202 Rathouský Jirka M30 41 Usk Provod 00:49:33 13m:48s
73 126 Křístková Kateřina Z30 6 00:49:50 14m:5s
74 176 Pelikán Lukáš M30 42 Dycky Most 00:50:03 14m:18s
75 11 Bamburák Lukáš M30 43 00:50:15 14m:30s
76 57 Franc Jaroslav M30 44 Jirkovan 00:50:21 14m:35s
77 26 Bujárek Pavel M50 7 00:50:42 14m:57s
78 93 Jindra Marek M30 45 00:50:46 15m:1s
79 157 Myslivec Jan M50 8 Unipetrol 00:50:53 15m:8s
80 108 klečka josef M30 46 00:51:04 15m:18s
81 71 Hecl Jiří M30 47 Sporťáci Mostecko 00:51:12 15m:26s
82 27 Bureš Robin M30 48 JSDH Cítoliby 00:51:16 15m:31s
83 183 Pich Jan M50 9 00:51:17 15m:32s
84 217 Sedlárová Michaela Z40 2 Dvoreček 00:51:18 15m:33s
85 9 Gabona Martin M30 49 00:51:21 15m:36s
86 491 Velich Michal M30 50 00:51:23 15m:37s
87 203 Rebej Lukáš M30 51 #ZaPolsko 00:51:23 15m:38s
88 85 Chroust Jan M50 10 RC Falkenštejn Krásná Lípa 00:51:24 15m:38s
89 146 Marinič Vojtěch M30 52 #ZaPolsko 00:51:28 15m:42s
90 529 Gombita Josef M60 2 MOST 00:51:33 15m:48s
91 43 Doležal Roman M30 53 Sofa Predators 00:51:41 15m:56s
92 475 Švorc Jiří M30 54 Ještětice 00:51:45 15m:59s
93 155 Mrnková Věra Z40 3 BK Louny 00:51:47 16m:2s
94 51 Egrt Marcel M50 11 K68 00:51:49 16m:3s
95 493 Vimmer Jiří M30 55 JIRKA 00:51:59 16m:13s
96 500 Vokrouhlík Tomáš M40 18 00:52:01 16m:15s
97 169 Pabišta Petr M50 12 BKJ Most 00:52:04 16m:19s
98 177 Pešta Daniel M30 56 00:52:07 16m:21s
99 249 Šroufek Jaroslav M30 57 STG Spořice 00:52:08 16m:22s
100 185 Pilz Karel M30 58 00:52:11 16m:25s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

414

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:24s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:28s

POČASÍ

20.8 °C

MUŽŮ

134 startujících

ŽEN

231 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1074 Filingr Aleš M 1 AK Most 00:17:16 -
2 1814 Sedlár Daniel M23 1 Krušnoman TT Litvínov 00:17:54 0m:38s
3 1774 Panitz Erich M 2 SRTG Most 00:18:25 1m:9s
4 1913 Civínová Adéla Z23 1 AK Bílina 00:18:37 1m:21s
5 1101 Hollick Petr M23 2 00:19:07 1m:51s
6 1910 Brejcha Bohumír M23 3 Most 00:19:57 2m:41s
7 1049 Dalibor Josef M23 4 Daliborci 00:20:07 2m:51s
8 1954 Nekolová Simona Z 1 MK Kladno 00:20:08 2m:52s
9 1000 Paparega Jan M 3 Most 00:20:08 2m:52s
10 1094 Hess Jiří M 4 Isofruit 00:20:15 2m:59s
11 1801 Pyskatý Jan M 5 Transformers 42 00:20:21 3m:4s
12 1109 Jahoda Zdeněk M40+ 1 BK BĚKODO TEPLICE 00:20:28 3m:12s
13 1031 Canini Marek M 6 00:20:28 3m:12s
14 1177 Nemetz Petr M23 5 00:20:29 3m:13s
15 1894 Mrkáček Standa M 7 00:20:41 3m:25s
16 1878 Záruba Jakub M23 6 V2 00:21:13 3m:56s
17 1899 Zeman Martin M 8 TJ Sokol Kralovice 00:21:27 4m:11s
18 1062 Peca Jakub M 9 00:21:30 4m:14s
19 1948 Ihnačinec Jakub M23 7 Krušnoman TT Litvínov 00:21:34 4m:18s
20 1961 Brůna Aleš M 10 Star Team Most 00:21:41 4m:25s
21 1791 Polián Radek M 11 United Energy, a. s. 00:21:56 4m:40s
22 1059 Drážďanská Adéla Z 2 BK Běkodo Teplice 00:22:09 4m:53s
23 1939 Urban Zdeněk M 12 SRTG MOST 00:22:22 5m:6s
24 1917 Hvozda Martin M 13 STG Chomutov 00:22:39 5m:23s
25 1952 Butalová Marcela Z23 2 Lovosice 00:22:56 5m:40s
26 1149 Longauerová Lenka Z40+ 1 Rozběhej Litvínov 00:23:04 5m:48s
27 1972 Tesař Petr M23 8 Star Team Most 00:23:11 5m:55s
28 1966 Sedlár David M23 9 Star Team Most 00:23:13 5m:57s
29 1122 Košťál Jiří M40+ 2 00:23:20 6m:4s
30 1077 Fousek Radek M40+ 3 TříkolkyTrikke 00:23:40 6m:24s
31 1860 Vachtlova Lenka Z40+ 2 00:23:43 6m:27s
32 1857 Uldrich Dominik M23 10 00:23:47 6m:31s
33 1866 Vávrů Ivana Z 3 TJ VTŽ Chomutov 00:23:53 6m:37s
34 1175 Němec David M 14 Stg Teplice 00:24:04 6m:48s
35 1811 Vlk David M23 11 00:24:08 6m:52s
36 1051 Denková Kristýna Z23 3 Běhny 00:24:13 6m:57s
37 1153 Machuta Petr M40+ 4 Magistrát města Mostu 00:24:14 6m:58s
38 1030 Burkhardtová Marie Z 4 00:24:21 7m:4s
39 1052 Denková Mirka Z40+ 3 Běhny 00:24:23 7m:7s
40 2174 Sedlák David RT 1 00:24:24 7m:7s
41 1120 Kokšálová Michaela Z23 4 SRTG Most 00:24:27 7m:11s
42 1073 Fíla Zdeněk M23 12 AK Duchcov 00:24:35 7m:18s
43 1085 Hanousková Martina Z40+ 4 00:24:37 7m:21s
44 1839 Sýkora Jakub M 15 00:24:41 7m:25s
45 1023 Brouk Petr M40+ 5 Radler Atletik 00:24:46 7m:29s
46 1106 Hrvol Marek M 16 Star team Most 00:24:51 7m:35s
47 1163 Matoušek Luboš M 17 Mattoni Free Run 00:24:54 7m:38s
48 1909 Civín Jiří M40+ 6 Most 00:24:57 7m:41s
49 1799 Přidal Petr M 18 Němčice nad Hanou 00:25:05 7m:49s
50 1786 Pikart František M40+ 7 00:25:05 7m:49s
51 1876 Zajíc Aleš M 19 Yanfeng 00:25:07 7m:51s
52 1124 Kotouč Pavel M40+ 8 00:25:11 7m:55s
53 1951 Moutvička Ondřej M 20 Hunters Most 00:25:11 7m:55s
54 1967 Pospíšil František M 21 00:25:12 7m:55s
55 1081 Grežo Martin M 22 B&G Running Team 00:25:22 8m:6s
56 1066 Emingerová Kateřina Z 5 Night Run 00:25:32 8m:16s
57 1111 Janoušková Veronika Z23 5 COBRAM TEAM 00:25:43 8m:27s
58 1006 Bártl Václav M40+ 9 Windy Hill Ranch 00:25:48 8m:32s
59 1003 Andršová Judita Z 6 STG Most 00:25:53 8m:37s
60 1867 Veselý Lukáš M23 13 00:25:58 8m:42s
61 1933 Fidler Jan M40+ 10 00:26:02 8m:46s
62 2157 Pospíšil Tomáš RT 2 00:26:04 8m:48s
63 1971 Káč Milan M 23 Star Team Most 00:26:04 8m:48s
64 1880 Zaspal Václav M23 14 OCSS 00:26:06 8m:50s
65 1962 Grumer Tomáš M 24 Star Team Most 00:26:08 8m:52s
66 1108 Chylík Jaroslav M 25 00:26:10 8m:54s
67 1902 Koler Milan M40+ 11 Běháme pro hospic 00:26:13 8m:57s
68 1084 Hanousek Miroslav M40+ 12 00:26:15 8m:59s
69 1881 Zbuzková Blanka Z 7 Unipetrol Litvínov 00:26:24 9m:8s
70 1844 Štírková Lucie Z23 6 00:26:26 9m:10s
71 1895 Kniha Tomáš M23 15 STG Spořice 00:26:33 9m:17s
72 1891 Zuzčak Jan M 26 00:26:38 9m:22s
73 1852 Trilčová Lucie Z23 7 00:26:42 9m:26s
74 1170 Mládková Ivana Z 8 00:26:46 9m:30s
75 1050 Daliborová Ivana Z40+ 5 Daliborci 00:26:53 9m:37s
76 2171 Pospíšil Václav RT 3 00:27:05 9m:49s
77 1851 Topič Jiří M 27 00:27:05 9m:49s
78 2175 Sedláková Amálie RT 4 00:27:08 9m:52s
79 1141 Kutílková Kateřina Z 9 SRTG Most 00:27:10 9m:53s
80 1959 Kökény Adam M23 16 Star Team Most 00:27:12 9m:56s
81 2130 Janda Martin RT 5 00:27:17 10m:1s
82 1007 Bartošová Lucie Z 10 STG Most 00:27:21 10m:5s
83 1145 Lenc Martin M23 17 Rozběháme Most 00:27:37 10m:20s
84 1920 Svitilova Petra Z 11 00:27:37 10m:20s
85 1775 Parasková Helena Z 12 00:27:40 10m:24s
86 1885 Zemanová Rosana Z40+ 6 00:27:44 10m:27s
87 1004 Balko Tomas M23 18 00:27:48 10m:32s
88 1152 Macho Kerstin Z 13 00:27:48 10m:32s
89 1871 Vohradská Hana Z 14 00:27:49 10m:33s
90 1882 Zelenka Marcel M23 19 Florbal Chomutov 00:27:51 10m:35s
91 1919 Kolakovský Robert M40+ 13 RockMachine-Cyklomax 00:27:51 10m:35s
92 1901 Zlatová Adéla Z40+ 7 Zlaťáci 00:27:52 10m:36s
93 1156 Malinová Adriana Z40+ 8 00:27:53 10m:37s
94 1879 Zaspal Jakub M 28 OCSS 00:27:56 10m:40s
95 1068 Faiferova Martina Z40+ 9 00:28:16 11m:0s
96 1064 Dvořáková Rosemarie Z23 8 00:28:26 11m:10s
97 1943 Reiner Radek M 29 Star Team Most 00:28:31 11m:15s
98 1096 Hlušičková Zlata Z23 9 Třebívky 00:28:34 11m:17s
99 1976 Nigrin Přemysl M40+ 14 Rozběhej Litvínov 00:28:35 11m:19s
100 1822 Sokol Martin M 30 00:28:35 11m:19s

Zdroj: Sport Base