10 km

ZÁVODNÍKŮ

407

PRŮMĚRNÝ ČAS

53m:50s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:23s

POČASÍ

10.6 °C

MUŽŮ

235 startujících

ŽEN

172 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 649 Vokrouhlík Michal M30 1 00:33:29 -
2 518 Novák Filip M30 2 RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 00:35:12 1m:43s
3 536 Paleček Ondřej M30 3 RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 00:35:30 2m:1s
4 448 Kramář Michal M30 4 Univerzita Hradec Králové 00:36:36 3m:7s
5 336 Čejka Bořivoj M30 5 Triathlon Team Chrudim 00:36:59 3m:30s
6 551 POLÁČEK Aleš M30 6 DECATHLON HRADEC KRÁLOVÉ 00:37:15 3m:46s
7 298 Bednář Richard M30 7 Night run team 00:37:23 3m:54s
8 346 Dohnanský Tomáš M30 8 Decathlon Hradec Králové 00:37:43 4m:14s
9 479 Lněnička Jan M30 9 UHK 00:37:44 4m:15s
10 541 Pavlík David M30 10 Šneci v běhu 00:38:12 4m:43s
11 349 Dostál Jakub M30 11 Czech TRIMFLEX team 00:38:26 4m:57s
12 420 Kahl Václav M30 12 Draci v Hradci 00:38:55 5m:26s
13 736 Kurš Petr M30 13 00:39:19 5m:50s
14 393 Hrbek Tomáš M50 1 Athletic Foottball Academy Hradec Králové 00:39:22 5m:53s
15 640 Vejběra Jan M50 2 cyklo pokr 00:39:33 6m:4s
16 301 Švec Miroslav M50 3 Night run team 00:39:47 6m:18s
17 546 Petrů Roman M40 1 innogy 00:39:48 6m:19s
18 327 Brádle Petr M50 4 Dobrá Voda u Hořic 00:39:57 6m:27s
19 482 Madejewský Radek M30 14 00:40:18 6m:49s
20 381 Holubář Patrik M30 15 Vencl tým Ústí nad Orlicí 00:40:53 7m:24s
21 382 Holuša Radomír M30 16 00:40:59 7m:30s
22 552 Pospíšil Jaroslav M40 2 00:41:15 7m:46s
23 305 Balihar Jiří M40 3 Balini FSC 00:41:22 7m:53s
24 484 Mach Lukáš M30 17 00:41:46 8m:17s
25 512 Najman Zdenek M30 18 Planet Express 00:42:02 8m:33s
26 564 Yanas Pavel M30 19 Wadowie/Polska 00:42:04 8m:35s
27 596 Šajgalík Samuel M30 20 00:42:16 8m:47s
28 581 Smolík Matyáš M30 21 NR19S 00:42:31 9m:2s
29 678 Tomášek Adam M30 22 00:42:34 9m:5s
30 548 Podzimek Daniel M30 23 Tj Slávia 00:42:36 9m:7s
31 524 Novotný Michal M30 24 00:42:37 9m:8s
32 672 Hamral Lukáš M30 25 Atletická škola HK 00:42:38 9m:9s
33 648 Vojtisek Zdenek M40 4 Sneci v behu 00:42:58 9m:29s
34 662 Zavřelová Barbora Z30 1 Zavři Němčice 00:43:01 9m:31s
35 465 Kunart Radim M30 26 00:43:02 9m:33s
36 406 Žáková Barbora Z30 2 00:43:10 9m:40s
37 707 Šenkýř Jan M30 27 STG Pardubice 00:43:13 9m:44s
38 318 Bezoušková Jana Z30 3 KTv FaF a LF v HK 00:43:19 9m:50s
39 694 Jirout František M30 28 00:43:25 9m:56s
40 594 Šafařík Jaroslav M30 29 00:43:30 10m:1s
41 613 Štosek Marek M30 30 Stostech_Bros 00:43:31 10m:1s
42 472 Labuda Tomáš M30 31 00:43:44 10m:15s
43 399 Hubáček Pavel M50 5 00:43:47 10m:18s
44 545 Petr Jan M30 32 Jieštětice 00:43:53 10m:24s
45 481 Luňáček Patrik M30 33 00:43:55 10m:26s
46 374 Hloušek Martin M40 5 00:43:55 10m:26s
47 732 Marvan Ondřej M30 34 00:43:58 10m:28s
48 452 Krysl Michal M40 6 00:43:58 10m:29s
49 384 Horák Petr M40 7 00:44:06 10m:37s
50 729 Ptáček Honza M30 35 00:44:07 10m:38s
51 614 Štosek Martin M30 36 Stostech_Bros 00:44:10 10m:40s
52 599 Šidlovský Ľubomír M40 8 BK Stará Ľubovňa 00:44:17 10m:48s
53 435 Kohout Michael M30 37 Praha 3 - Žižkov 00:44:23 10m:54s
54 701 Vrána Petr M30 38 00:44:30 11m:0s
55 601 Šikula Viktor M30 39 Šikulíci 00:44:34 11m:5s
56 299 Bednářová Müllerová Kateřina Z30 4 Night run team 00:44:38 11m:9s
57 514 Navrátil Pavel M30 40 AC GoMango HK 00:44:45 11m:16s
58 714 Pohořaná Martina Z40 1 #GLADIATORRACETEAM 00:44:48 11m:19s
59 513 Navrátil Martin M30 41 #pohybjecestaklepsimuzdravi 00:44:50 11m:21s
60 494 Mates Petr M30 42 Matesáci 00:44:51 11m:22s
61 326 Bouček Tomáš M30 43 00:45:15 11m:46s
62 376 Hoffman Marcel M30 44 00:45:18 11m:49s
63 471 Kyzlík Milan M30 45 Podlaha (onemanshow) 00:45:18 11m:49s
64 727 Charbuský Milan M30 46 00:45:19 11m:50s
65 627 Uhlíř Martin M30 47 Pardubice 00:45:21 11m:52s
66 375 Hoffman Jiří M30 48 00:45:25 11m:56s
67 331 Bucek Tomáš M30 49 00:45:26 11m:57s
68 595 Šachová Šárka Z30 5 00:45:27 11m:58s
69 685 Pačes Radim M40 9 00:45:51 12m:22s
70 695 Tobiška Štěpán M40 10 00:45:56 12m:27s
71 544 Petr Jan M40 11 Ještětice 00:45:57 12m:28s
72 343 Dalecký Jan M30 50 NN2019 00:46:02 12m:33s
73 523 Novotný Marek M30 51 00:46:07 12m:37s
74 359 Foffová Nikola Z30 6 00:46:10 12m:41s
75 653 Voženílek Michal M30 52 00:46:20 12m:51s
76 611 Štětka Pavel M50 6 Dobětický expres 00:46:24 12m:55s
77 733 Adamů Martina Z30 7 Hitrádio Černá Hora 00:46:30 13m:1s
78 363 Gregušiaková Anna Z30 8 00:46:31 13m:2s
79 689 Jezbera Roman M40 12 00:46:42 13m:13s
80 602 Šimek Jan M30 53 FuryFit 00:46:45 13m:16s
81 388 Hošek Zbyšek M30 54 00:46:49 13m:20s
82 492 Mareš Ladislav M30 55 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 00:46:49 13m:20s
83 711 Tesař Zdeněk M40 13 SJC Jičín 00:46:57 13m:28s
84 700 Volf Tomáš M40 14 SK Hasiči Staňkov 00:47:02 13m:33s
85 442 Kostlán Martin M30 56 SRTG Most 00:47:03 13m:34s
86 580 Smola Josef M30 57 00:47:12 13m:43s
87 575 Skarke Jakub M30 58 00:47:13 13m:44s
88 589 Svoboda Jindřich M30 59 00:47:22 13m:53s
89 547 Pichluš Kláruš Z30 9 FVeZy 00:47:22 13m:53s
90 669 Žilka David M30 60 00:47:23 13m:54s
91 590 Svoboda Martin M30 61 00:47:25 13m:56s
92 470 Kutý Miroslav M30 62 Mattoni FreeRun 00:47:27 13m:58s
93 638 Vašinová Markéta Z40 2 TJ Sokol Horní Brusnice 00:47:33 14m:4s
94 698 Chaloupka František M30 63 00:47:38 14m:9s
95 312 Benešová Veronika Z30 10 00:47:39 14m:10s
96 347 Doleček Milan M40 15 00:47:46 14m:17s
97 719 Hrubý Martin M30 64 bikero.cz 00:47:48 14m:19s
98 650 Voltr Aleš M40 16 00:47:50 14m:21s
99 403 Chmelík Petr M30 65 00:47:52 14m:23s
100 461 Kuča Martin M40 17 00:47:53 14m:24s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

575

PRŮMĚRNÝ ČAS

34m:47s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:57s

POČASÍ

10.6 °C

MUŽŮ

154 startujících

ŽEN

393 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1824 Pazdera Lukáš M 1 CSG TRI Team 00:18:38 -
2 1080 Růžička Adam M23 1 Tvůj lék.cz, Novacup 00:19:27 0m:48s
3 1029 Cogan Rudolf M40+ 1 00:19:51 1m:12s
4 1792 Mocek Tomáš M40+ 2 00:19:53 1m:14s
5 1797 Müller Denis M23 2 00:21:35 2m:56s
6 1128 Singr Martin M 2 Luka nad Jihlavou 00:21:52 3m:13s
7 1875 Rypka Jiří M 3 Night Run Team 00:21:57 3m:18s
8 1646 Hruška Lukáš M23 3 00:21:59 3m:20s
9 1119 Šedivý Petr M 4 Run 4 fun 00:22:06 3m:27s
10 1652 Chlupáč Jan M 5 SSC Železný Brod 00:22:06 3m:27s
11 1210 Liška Adam M23 4 DECATHLON Hradec Králové 00:22:09 3m:30s
12 1087 Krivda Bretislav M23 5 00:22:29 3m:50s
13 1082 Zeman Martin M 6 Sokol Kralovice 00:22:49 4m:10s
14 1044 Danielka Filip M 7 Vegan Power 00:22:50 4m:11s
15 1696 Kliková Eliška Z23 1 00:22:51 4m:12s
16 1058 Hála Slávek M23 6 00:22:57 4m:18s
17 1675 Johan Marek M40+ 3 00:23:01 4m:22s
18 1098 Pekař Patrik M 8 Kamaradi 00:23:05 4m:26s
19 1995 Žampa Martin M40+ 4 Žampíci 00:23:07 4m:28s
20 1992 Zoubková Barbora Z 1 Musher Club Český ráj 00:23:33 4m:54s
21 1944 Tomšíková Leni Z 2 Run 4 Fun 00:23:37 4m:58s
22 1859 Rada Matyáš M23 7 00:23:47 5m:8s
23 1942 Tomíčková Barbora Z 3 00:23:50 5m:11s
24 1056 Guňka Igor M40+ 5 00:23:58 5m:19s
25 1702 Knutson Dominik M23 8 00:24:01 5m:23s
26 1762 Macháčková Kateřina Z23 2 BOJ Žďár nad Sázavou 00:24:26 5m:47s
27 1846 Pomorská Katarína Z 4 00:24:28 5m:49s
28 1833 Pirklová Kateřina Z40+ 1 Šneci v běhu 00:24:28 5m:50s
29 1686 Kamenický Tomáš M 9 00:24:31 5m:52s
30 1761 Macháček Jiří M40+ 6 BOJ Žďár nad Sázavou 00:24:31 5m:52s
31 1821 Pátý Milan M 10 00:24:36 5m:57s
32 1912 Syrový Filip M23 9 #GLADIATORRACETEAM 00:24:44 6m:5s
33 1674 Johan Oldrich M40+ 7 Jilemnice 00:24:51 6m:12s
34 2058 Vejběrová Eva RT 1 Nightrun 00:24:55 6m:16s
35 2059 Vejběra Marek RT 2 00:24:58 6m:19s
36 1937 Tichý Martin M40+ 8 SK Malešov 00:25:32 6m:53s
37 1081 Hartig Jan M23 10 00:25:36 6m:58s
38 1061 Hálová Sabina Z23 3 00:25:37 6m:58s
39 1966 Vaněk Vojtěch M23 11 00:25:51 7m:12s
40 1893 Souček Lukáš M23 12 TvůjLék.cz 00:25:54 7m:15s
41 1213 Ehrenberger Jan M 11 00:25:58 7m:19s
42 1718 Kouba Pavel M 12 00:26:03 7m:24s
43 1931 Štembírek Petr M23 13 00:26:08 7m:30s
44 1558 Drašar Daniel M23 14 00:26:15 7m:36s
45 1817 Oudová Theodora Z23 4 00:26:17 7m:38s
46 1771 Malinský Marek M23 15 TvůjLék.cz 00:26:18 7m:39s
47 1965 Vaňásková Markéta Z40+ 2 00:26:19 7m:40s
48 1852 Pražák Radovan M40+ 9 00:26:24 7m:45s
49 1776 Márová Eliška Z 5 Šneci v běhu 00:26:26 7m:47s
50 1091 Tošovský Marian RT 3 Night run 00:26:43 8m:5s
51 2057 Tomi Emil RT 4 00:26:44 8m:5s
52 1600 Gajdoš Tomáš M23 16 00:26:44 8m:5s
53 1107 Kopecký Lukáš M23 17 00:26:47 8m:8s
54 1000 Alexi Marek M 13 00:27:03 8m:24s
55 1961 Valášek Ladislav M40+ 10 00:27:05 8m:26s
56 1591 Foff Václav M40+ 11 Foff Team 00:27:10 8m:31s
57 1613 Hamplová Šárka Z 6 00:27:10 8m:31s
58 1585 Fiedlerová Lucie Z23 5 00:27:14 8m:35s
59 1584 Fiedler Josef M40+ 12 00:27:15 8m:36s
60 1663 Javůrek Filip M23 18 NN2019 00:27:19 8m:40s
61 1633 Horák Jan M23 19 00:27:28 8m:49s
62 1914 Szumowski Pavel M40+ 13 VODAFONE 00:27:31 8m:52s
63 1927 Šotola Adam M 14 VODAFONE 00:27:31 8m:52s
64 1692 Kavová Iva Z 7 "kočky" 00:27:37 8m:58s
65 1828 Petráčková Adéla Z 8 SVVAT 00:27:45 9m:6s
66 1573 Emingerová Kateřina Z 9 Night Run 00:27:47 9m:8s
67 1090 Jirešová Kateřina Z40+ 3 00:27:59 9m:20s
68 1835 Pišta Jan M 15 SDH Rožnov 00:28:04 9m:25s
69 1802 Němcová Zdenka Z23 6 FVeZy 00:28:06 9m:27s
70 1779 Mašindová Kateřina Z 10 00:28:06 9m:27s
71 1025 Burešová Lucie Z 11 MK Hafling Driving team 00:28:13 9m:34s
72 1075 Malinský Tibor M23 20 Tvujlek.cz 00:28:18 9m:39s
73 1037 Červenka Milan M40+ 14 00:28:24 9m:46s
74 1690 Kasjanova Šárka Z 12 00:28:27 9m:48s
75 1594 Förstl Petr M40+ 15 Hobíci Nemošice 00:28:28 9m:49s
76 1750 Lhotská Markéta Z23 7 00:28:28 9m:49s
77 1004 Antušová Ema Z23 8 00:28:33 9m:54s
78 1070 Oupic Martin M40+ 16 00:28:38 9m:59s
79 1030 Coganová Zdeňka Z 13 00:28:41 10m:2s
80 1733 Kubíková Eliška Z 14 00:28:44 10m:5s
81 1873 Rychetník Lukáš M 16 00:28:47 10m:8s
82 1015 Bitnar Jaroslav M40+ 17 00:28:51 10m:12s
83 1078 Bohuslav Franc M 17 00:28:52 10m:14s
84 1738 Kupka Daniel M23 21 Night Run Team 00:29:03 10m:24s
85 1739 Kupka Marcel M 18 NIGHT RUN Team 00:29:04 10m:25s
86 1854 Prouzová Denisa Z23 9 00:29:06 10m:27s
87 1930 Štanclová Tereza Z23 10 00:29:07 10m:28s
88 1026 Cekulová Adéla Z 15 Night Run Team 00:29:10 10m:31s
89 1640 Horynová Kateřina Z23 11 ušáci 00:29:17 10m:38s
90 378 Holas Stanislav M40+ 18 00:29:17 10m:38s
91 1981 Voříšková Renata Z40+ 4 00:29:17 10m:38s
92 1921 Šikulová Judita Z 16 Šikulíci 00:29:18 10m:39s
93 1834 Píšová Věra Z40+ 5 Hradec Králové 00:29:19 10m:40s
94 1741 Kuřinová Lenka Z 17 Bellis 00:29:24 10m:45s
95 1732 Kubcová Lenka Z 18 00:29:27 10m:48s
96 1989 Zdechovsky Tomáš M40+ 19 00:29:29 10m:50s
97 1825 Pekařová Lucie Z 19 Kamarádi 00:29:30 10m:52s
98 1816 Oudová Sandra Z40+ 6 00:29:39 11m:0s
99 1581 Felcman Martin M40+ 20 00:29:39 11m:0s
100 1996 Ždímal Pavel M 19 LP 00:29:40 11m:1s

Zdroj: Sport Base