10 km

ZÁVODNÍKŮ

255

PRŮMĚRNÝ ČAS

52m:27s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:14s

POČASÍ

2.7 °C

MUŽŮ

157 startujících

ŽEN

98 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 67 Gaura Adam M30 1 00:34:45 -
2 59 Filip Daniel M30 2 CK CONTINENTAL Frenštát p. R. / MK Seitl Ostrava 00:34:51 0m:6s
3 281 Kočíb Jan M40 1 Štefko Running Team 00:34:57 0m:11s
4 268 Zahraj Krystian M30 3 Mattoni freerun F-M a RMT 00:35:01 0m:16s
5 204 Prasil Vita M30 4 Velka Polom 00:35:18 0m:33s
6 297 Gawlas Dominik M30 5 CIESZYN 00:35:37 0m:52s
7 93 Hvolka Petr M40 2 Kilpi Racing Team 00:35:42 0m:57s
8 48 Doležal Mikuláš M30 6 00:36:21 1m:35s
9 38 Čáp Ondřej M40 3 SK Dobruška 00:36:39 1m:53s
10 1 Bednář Richard M30 7 Night run team 00:37:33 2m:48s
11 221 Scholtz Lukáš M30 8 Model Run Team Opava 00:37:57 3m:11s
12 145 Březina Radomír M50 1 BK Ludgeřovice 00:39:41 4m:56s
13 176 Němeček Robert M30 9 Moravští šašci 00:39:45 5m:0s
14 288 Kolebač Pavel M40 4 Colliery Crossfit 00:39:57 5m:12s
15 123 Kmeť Stanislav M30 10 00:40:20 5m:35s
16 6 Švec Miroslav M50 2 Night run team 00:40:22 5m:37s
17 214 Rohan Petr M40 5 00:40:47 6m:2s
18 223 Sikora Tomáš M30 11 00:40:55 6m:10s
19 261 Vondráček Tomáš M30 12 X-TRAIL ORLOVÁ 00:41:17 6m:32s
20 143 Kuča Martin M30 13 innogy 00:41:43 6m:58s
21 76 Hanáček Jan M40 6 00:42:04 7m:19s
22 153 Lukáš Matěj M30 14 00:42:14 7m:29s
23 69 Gorný Petr M40 7 00:42:18 7m:33s
24 165 Melich David M30 15 Moravští šašci 00:42:28 7m:43s
25 216 Rozmahel Radek M40 8 BK Ludgeřovice 00:42:28 7m:43s
26 168 Mitura Vladimír Jakub M30 16 innogy 00:42:32 7m:46s
27 154 Luzar Ondřej M30 17 Colliery made 00:42:38 7m:53s
28 225 Skácelík Adam M30 18 00:42:39 7m:54s
29 243 Štýbar Luděk M50 3 Mattoni Freerun 00:42:40 7m:55s
30 209 Prus Roman M30 19 SSK Vítkovice 00:42:48 8m:3s
31 248 Tomeček Petr M40 9 AMO 00:43:02 8m:17s
32 282 Smejkal Petr M60 1 X-Trail Orlová 00:43:12 8m:27s
33 53 Dršťák Vlastimil M40 10 Team LightBIKE 00:43:17 8m:32s
34 130 Kopáček Jan M30 20 H&L TEAM 00:43:19 8m:34s
35 21 Bíbrlík David M40 11 BK Ludgeřovice 00:43:27 8m:42s
36 19 Beránek Jakub M30 21 J-Elita Ostrava 00:43:32 8m:46s
37 284 Basel Miroslav M50 4 Kralupy n. Vltavou 00:43:38 8m:52s
38 226 Skrehot Tomas M30 22 00:43:41 8m:56s
39 224 Siwek Wiktor M30 23 00:43:43 8m:58s
40 258 Vodrážka Martin M50 5 Běžci Most 00:43:50 9m:5s
41 293 Kryl Martin M30 24 00:43:58 9m:13s
42 290 Rybor Marek M30 25 Normální chlapi 00:44:09 9m:24s
43 186 Ordáň Pavel M30 26 Black Water 00:44:18 9m:33s
44 247 Tochowicz Bartosz M50 6 Olza Cieszyn 00:44:29 9m:44s
45 181 Olejníčková Lucie Z40 1 Mattoni FreeRun Olešná 00:44:39 9m:54s
46 234 Sýkora Jan M30 27 00:44:47 10m:2s
47 278 Novotný Ivan M50 7 00:44:51 10m:6s
48 251 Varga Akos M40 12 Avon 00:44:52 10m:7s
49 79 Herashchenko Nadya Z30 1 00:45:11 10m:26s
50 57 Rubeš Pavel M30 28 SK Černé plíce 00:45:12 10m:27s
51 184 Ondráček Petr M40 13 00:45:28 10m:43s
52 291 Bielan Lukáš M30 29 Normální chlapi 00:45:32 10m:46s
53 170 Murárik Radim M30 30 00:45:32 10m:47s
54 187 Pačes Radim M40 14 00:45:33 10m:48s
55 52 Drahošan Pavel M30 31 Slezská Ostrava 00:45:39 10m:54s
56 285 Seitz Lukas M30 32 00:45:40 10m:55s
57 58 Fanta Marek M40 15 Vendavo 00:45:41 10m:56s
58 280 Antoníček Petr M40 16 00:45:43 10m:58s
59 173 Navrátil Martin M30 33 #pohybjecestaklepsimuzdravi 00:46:12 11m:27s
60 82 Holášková Tereza Z30 2 AMO 00:46:12 11m:27s
61 217 Rucká Kateřina Z30 3 00:46:15 11m:30s
62 66 Gašpár Juraj M30 34 00:46:18 11m:33s
63 13 Balnar Jiří M50 8 00:46:20 11m:35s
64 108 Jonáš Mojmír M40 17 00:46:27 11m:42s
65 277 Vlček Martin M30 35 00:46:30 11m:45s
66 73 Guniš Ondřej M30 36 Český běžecký klub 00:47:11 12m:26s
67 182 Olšovský Vítězslav M30 37 Báječné ženy v běhu / SABZO 00:47:18 12m:33s
68 97 Imrich Martin M30 38 00:47:21 12m:36s
69 140 Krayzel Jiří M40 18 00:47:24 12m:38s
70 254 Veselý Petr M30 39 00:47:24 12m:39s
71 83 Holub Milan M30 40 00:47:34 12m:49s
72 99 Jančová Martina Z30 4 00:47:35 12m:49s
73 34 Bystřičan Jiří M50 9 BKL 00:47:45 12m:59s
74 63 Folwarczný David M30 41 00:47:48 13m:2s
75 156 Maciejewski Piotr M30 42 00:47:51 13m:6s
76 62 Fojtů Josef M30 43 KAPEBAJA 00:47:53 13m:8s
77 104 Jeřábek Zdenek M30 44 00:47:53 13m:8s
78 126 Kohut Tomáš M40 19 "MY" 00:47:55 13m:10s
79 84 Holubčíková Kristýna Z30 5 00:47:55 13m:10s
80 135 KOZUBEK Lukáš M40 20 00:47:58 13m:13s
81 241 Štork Marek M30 45 00:48:02 13m:17s
82 100 Janíková Iveta Z30 6 00:48:08 13m:23s
83 65 Galiová Inge Z30 7 00:48:20 13m:35s
84 121 Klenčíková Zuzana Z30 8 Cyklo tým Horní Bludovice 00:48:22 13m:37s
85 64 Foniok Milan M30 46 00:48:24 13m:39s
86 141 Krpel Roman M30 47 IDC Boys 00:48:51 14m:6s
87 37 Cupek Jiří M30 48 00:49:02 14m:17s
88 139 Kravalová Petra Z30 9 00:49:03 14m:18s
89 212 Raszka Janusz M50 10 JGTEAM 00:49:10 14m:25s
90 47 Dluhoš Martin M30 49 00:49:10 14m:25s
91 205 Prašivka Robin M40 21 00:49:16 14m:31s
92 94 Hýl Martin M30 50 00:49:17 14m:32s
93 157 Machálek David M40 22 SK Černé plíce 00:49:20 14m:35s
94 112 Kalců Karin Z30 10 00:49:28 14m:43s
95 75 Halfar Jan M30 51 Molnlycke Health Care 00:49:28 14m:43s
96 189 Palička Robin M30 52 00:49:49 15m:4s
97 202 Polach Ales M30 53 00:49:51 15m:5s
98 119 Kirschner David M40 23 Jedeme bomby 00:49:53 15m:8s
99 198 Plaček Josef M30 54 00:49:55 15m:10s
100 80 Hižnaj Marek M30 55 Jedeme bomby 00:49:55 15m:10s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

532

PRŮMĚRNÝ ČAS

30m:28s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:5s

POČASÍ

2.7 °C

MUŽŮ

192 startujících

ŽEN

307 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1319 Němeček Robert M 1 Moravští šašci 00:17:28 -
2 1102 Gaura Michał M23 1 00:17:38 0m:9s
3 1492 Vašinová Petra Z 1 Nutrend Team 00:17:46 0m:17s
4 1519 Witzlack-Makarevich Kai M40+ 1 SC DHfK Leipzig/Triathlon 00:18:04 0m:36s
5 1505 Vlček Michal M 2 VITALO Future Cycling 00:18:15 0m:47s
6 1376 Prus Roman M 3 SSK Vítkovice 00:18:26 0m:57s
7 1293 Melich David M23 2 Moravští šašci 00:19:00 1m:32s
8 1283 Martásek Jakub M23 3 SSK Vítkovice 00:19:09 1m:40s
9 1543 Pergler Josef M 4 BUVOLI 00:19:25 1m:57s
10 1536 Vysloužil Miloslav M 5 MK Prostějov 00:19:33 2m:5s
11 1020 Belej David M 6 Crossbikecz 00:19:40 2m:11s
12 1467 Tarana Jan Adam M23 4 Mattoni Freerun Frýdek Místek 00:19:40 2m:11s
13 1277 Rasocha David M 7 00:20:05 2m:36s
14 1209 Konderla Josef M 8 Bežecká skupina v Českém Těšíně 00:20:13 2m:44s
15 1538 Hrbáč Tomáš M23 5 00:20:25 2m:57s
16 1524 Zedek Lukáš M 9 CEPro Team 00:20:30 3m:2s
17 2032 Žůrek Jiří RT 1 JOF X-team Ostrava 00:20:34 3m:6s
18 1221 Kotek Martin M 10 Rybjan 00:20:43 3m:14s
19 1272 Luzar Ondřej M 11 Colliery made 00:20:46 3m:18s
20 2029 Svoboda Hynek RT 2 00:20:52 3m:24s
21 2028 Svoboda Martin RT 3 4MANI 00:21:02 3m:34s
22 1233 Krivda Bretislav M23 6 00:21:20 3m:52s
23 2008 Hampl Radim RT 4 Tygříci 00:21:25 3m:56s
24 1252 Kufa Daniel M 12 Hyundai Team 00:21:27 3m:58s
25 2019 Mazáč Michal RT 5 00:21:27 3m:59s
26 1378 Přikryl Tomas M40+ 2 Hyundai team 00:21:30 4m:2s
27 1091 Fialová Hana Z40+ 1 00:21:42 4m:13s
28 2033 Žůrek Mia RT 6 00:21:46 4m:18s
29 1394 Rovňaník Jana Z 2 00:21:48 4m:20s
30 1605 Staněk Jiří M40+ 3 00:21:58 4m:30s
31 2003 Kamenčák Marek RT 7 00:22:05 4m:37s
32 1473 TOMEČKA LIBOR M40+ 4 NUTREND 00:22:08 4m:40s
33 1224 Kovalchuk Kyrylo M 13 Hyundai Team 00:22:08 4m:40s
34 2035 Poláček Tomáš RT 8 00:22:11 4m:43s
35 1332 Oprštěný Miroslav M 14 00:22:15 4m:46s
36 2034 Vlček Jan RT 9 LK Baník Ostrava 00:22:19 4m:50s
37 1267 Lesniak Lukáš M 15 Hyundai team 00:22:26 4m:57s
38 1022 Bernát Jozef M40+ 5 Klokočov 00:22:29 5m:0s
39 1474 Tomečková Šárka Z 3 NUTREND 00:22:33 5m:4s
40 1067 Čimbora Vladimír M40+ 6 00:22:41 5m:12s
41 1239 Křístek Petr M 16 innogy 00:22:45 5m:16s
42 1194 Klems Ladislav M 17 Hyundai Team 00:22:51 5m:22s
43 1488 Vápeník Ladislav M 18 00:22:55 5m:26s
44 1010 Baladová Nikol Z23 1 Atletika Poruba 00:22:56 5m:27s
45 1142 Hruzík Lukáš M 19 00:22:57 5m:29s
46 1146 Chobot Jaroslav M 20 00:23:01 5m:33s
47 1416 Smetana Lukáš M 21 Colliery CrossFit 00:23:02 5m:34s
48 1152 Chudárek Lukáš M 22 Hyundai Team 00:23:03 5m:35s
49 1435 Struž Jiří M 23 00:23:11 5m:42s
50 1238 Křenek Jaromír M40+ 7 :-) ENDORFINY :-) 00:23:12 5m:43s
51 1193 Klement Jan M 24 Hyundai Team 00:23:19 5m:50s
52 1197 Klobušická Lucie Z23 2 00:23:20 5m:51s
53 1080 Drlíková Michaela Z 4 Běháme s úsměvem 00:23:21 5m:52s
54 1039 Kondasová Ivana Z40+ 2 MK Seitl Ostrava 00:23:22 5m:53s
55 1135 Hořínek Janis M 25 Hyundai Team 00:23:31 6m:3s
56 1158 Janočko Pavel M 26 Hyundai Team 00:23:33 6m:4s
57 1383 Rac Michal M 27 Hyundai team 00:23:41 6m:12s
58 1287 Mateřánková Gabriela Z40+ 3 00:23:41 6m:12s
59 1503 Vitoch Tomáš M 28 Hyundai Team 00:23:45 6m:17s
60 2014 Kroutil Tomáš RT 10 00:23:46 6m:17s
61 1063 Čáp Petr M23 7 00:24:00 6m:32s
62 1549 Chovanec Roman M40+ 8 00:24:06 6m:37s
63 1451 Škarka Václav M 29 00:24:06 6m:38s
64 1185 Kavka Jan M 30 innogy 00:24:06 6m:38s
65 1112 Habernalová Jana Z 5 Surikaty 00:24:07 6m:38s
66 1424 Součková Andrea Z40+ 4 00:24:08 6m:39s
67 1114 Hajčman Karel M 31 Hyundai Team 00:24:12 6m:43s
68 1453 Šmída Pavel M40+ 9 Hyundai Team 00:24:14 6m:45s
69 1329 Oborná Kimberley Z 6 Hyundai Team 00:24:15 6m:46s
70 1341 Pastorová Markéta Z 7 Hyundai Team 00:24:17 6m:49s
71 1090 Emingerová Kateřina Z 8 Night Run 00:24:22 6m:53s
72 1348 Pavlorek Ondřej M 32 Hyundai Team 00:24:24 6m:55s
73 1437 Svoboda Petr M 33 Hyundai team 00:24:25 6m:56s
74 1103 Gawlas Tomáš M 34 Hyundai Team 00:24:27 6m:58s
75 1354 Piekarski Marek M 35 Hyundai Team 00:24:31 7m:2s
76 2018 Mazáčová Martina RT 11 00:24:31 7m:3s
77 1198 Klus Václav M 36 Hyundai Team 00:24:37 7m:9s
78 1212 Kopáčková Lucie Z 9 H&L TEAM 00:24:39 7m:11s
79 2009 Hamplová Kateřina RT 12 00:24:41 7m:13s
80 1450 Škarka Matěj M 37 Adeon 00:24:43 7m:14s
81 1064 Čapka Adam M 38 Hyundai team 00:24:45 7m:17s
82 1308 Moješčík Daniel M 39 Hyundai Team 00:24:48 7m:20s
83 1375 Prchalová Gabriela Z 10 BK Ludgeřovice 00:24:49 7m:21s
84 1291 Mazura Jakub M 40 Hyundai Team 00:24:49 7m:21s
85 1248 Kubíková Eliška Z 11 00:24:52 7m:24s
86 1275 Lýsek Patrik M 41 Hyundai team 00:24:53 7m:24s
87 1602 Vltavská Zuzana Z 12 SK Černé plíce 00:24:53 7m:25s
88 1107 Glogarova Petra Z 13 SVVAT 00:24:57 7m:29s
89 2013 Kovář Aďas RT 13 00:25:00 7m:31s
90 1327 Novotný Miroslav M 42 00:25:01 7m:33s
91 1165 Ježková Veronika Z 14 00:25:03 7m:34s
92 1402 Schejbal Jakub M 43 Hyundai Team 00:25:03 7m:35s
93 1176 Kaletová Radka Z40+ 5 00:25:09 7m:40s
94 1249 kubina roman M 44 Hyundai Team 00:25:12 7m:44s
95 1255 Kulovaná Xenie Z40+ 6 00:25:18 7m:49s
96 1082 Duda Jan M 45 Hyundai Team 00:25:19 7m:50s
97 1079 Drdová Michaela Z 15 00:25:19 7m:51s
98 1367 Polách Miroslav M40+ 10 Hyundai Team 00:25:22 7m:53s
99 1396 Blokšová Pavlína Z 16 Mattoni Free Run 00:25:22 7m:54s
100 1183 Kastnerova Dana Z 17 00:25:23 7m:54s

Zdroj: Sport Base