4 km

ZÁVODNÍKŮ

191

PRŮMĚRNÝ ČAS

23m:10s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:47s

POČASÍ

-1.2 °C

MUŽŮ

89 startujících

ŽEN

97 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2264 Burian Miroslav M 1 CEPro Team 00:13:53 -
2 2279 Flajžík Peter M 2 Schaeffler Skalica 00:14:34 0m:41s
3 2473 Uher Kristián MJ 1 SKP Bratislava 00:14:41 0m:47s
4 2382 Smutná Jana Z 1 WilliJemSe 00:15:38 1m:45s
5 2379 Singr Martin M 3 SKP Nymburk 00:15:41 1m:48s
6 2407 Urbánková Alfery Hana Z 2 AC Moravská Slavia Brno 00:15:47 1m:53s
7 2482 Hájek Jiří M 4 00:15:54 2m:0s
8 2475 Staňková Kateřina Z 3 AC Moravská Slana Brno 00:16:02 2m:8s
9 2403 Švábíková Lenka Z 4 CEPro Team BJEŽ racing team 00:16:15 2m:21s
10 2420 Zedek Lukáš M 5 CEPro Team 00:16:16 2m:22s
11 2267 Coufalová Jana MJZ 1 OCRA CZ TEAM 00:16:25 2m:31s
12 2474 Mrázek Petr M 6 SK hasiči Brno 00:16:26 2m:33s
13 2455 Petrů Roman M 7 innogy 00:16:42 2m:49s
14 2265 Butorová Lenka Z 5 NN2019 00:17:05 3m:11s
15 2347 Novák Lukáš M 8 00:17:07 3m:13s
16 2599 Kožušník Eda M 9 Prostě Běž! 00:17:09 3m:15s
17 2273 Dvorník Dalibor M 10 00:17:11 3m:17s
18 2392 Svoboda Patrik M 11 Sanasport runners 00:17:17 3m:23s
19 2339 Mervart Tomáš M 12 00:17:27 3m:33s
20 2391 Surman Zdeněk M 13 00:17:35 3m:41s
21 2343 Mitura Vladimír Jakub M 14 00:17:40 3m:47s
22 2341 Miková Veronika Z 6 Mika training 00:17:43 3m:49s
23 2458 Nedorostek Tomáš M 15 Willijemse 00:17:58 4m:4s
24 2399 Štefulík Milan M 16 00:18:02 4m:9s
25 2350 Olšovský Vítězslav M 17 Báječné ženy v běhu / SABZO 00:18:05 4m:11s
26 2365 Prosserová Kateřina Z 7 00:18:09 4m:16s
27 2303 Janečka Ondřej M 18 00:18:11 4m:17s
28 2288 Hlaváč Libor M 19 00:18:18 4m:24s
29 2374 Sečkár Alois M 20 TJ Sokol Praha-Krč 00:18:19 4m:25s
30 2417 Zahradnikova Jana Z 8 Bernohy 00:18:20 4m:26s
31 2286 Hanousková Martina Z 9 00:18:35 4m:41s
32 2285 Hanousek Miroslav M 21 00:18:36 4m:42s
33 2316 Krejčí Jaroslav M 22 00:18:49 4m:55s
34 2414 Vladíková Eliška Z 10 BKB team 00:18:56 5m:2s
35 2340 Michálek Martin M 23 WilliJemSe 00:18:58 5m:4s
36 2256 Bohatá Tereza Z 11 00:19:05 5m:11s
37 2467 Horniak Ivo M 24 00:19:08 5m:14s
38 2268 Čáslavská Denisa Z 12 00:19:13 5m:19s
39 2464 Aigner Mario M 25 00:19:13 5m:19s
40 2383 Smutný Petr M 26 WilliJemSe 00:19:22 5m:28s
41 2275 Fiala Ľubomír M 27 Brezová pod Bradlom 00:19:27 5m:34s
42 2394 Šamberger Martin MJ 2 Gerlov 00:19:32 5m:38s
43 2270 Divácký Vavřinec M 28 Letim palicu 00:19:43 5m:49s
44 2415 Vlachová Eliška Z 13 00:19:47 5m:53s
45 2305 Januš Martin M 29 00:19:48 5m:54s
46 2266 Cekulová Adéla Z 14 Night Run Team 00:20:00 6m:6s
47 2283 Halouzka Kamil M 30 00:20:00 6m:6s
48 2301 Jandzík Dominik MJ 3 00:20:14 6m:20s
49 2366 Přepechal Robin M 31 00:20:15 6m:21s
50 2276 Fialka Dušan M 32 00:20:15 6m:22s
51 2335 Marouš Jiří M 33 00:20:32 6m:38s
52 2413 Vetráková Zuzana Z 15 00:20:40 6m:46s
53 2375 Sekmiler Libor M 34 00:20:45 6m:51s
54 2477 Vošterová Regina Z 16 00:20:45 6m:51s
55 2290 Holáň Radim M 35 00:20:48 6m:54s
56 2274 Dytrychova Darie Z 17 00:20:54 7m:0s
57 2354 Perný Josef M 36 00:21:00 7m:6s
58 2466 Doleželová Kateřina Z 18 Černá Hora 00:21:03 7m:9s
59 2386 Spáčil Pavel M 37 00:21:04 7m:10s
60 2480 Dadák Tomáš M 38 00:21:10 7m:16s
61 2306 Jelínková Lucie Z 19 00:21:12 7m:18s
62 2406 Tronečková Lenka Z 20 00:21:15 7m:21s
63 2295 Hrbková Hana MJZ 2 Letim palicu 00:21:17 7m:23s
64 2465 Řehořová Marcela Z 21 Černá Hora 00:21:24 7m:31s
65 2476 Nosková Zuzka Z 22 Priatelia behu ležérneho 00:21:26 7m:32s
66 2370 Ravčuková Markéta Z 23 Dreamteam 00:21:29 7m:35s
67 2342 Mikuška Tomáš M 39 00:21:29 7m:35s
68 2296 Hrůša Lukáš M 40 00:21:32 7m:38s
69 2393 Symerský Lukáš M 41 00:21:35 7m:41s
70 2313 Kolčák Rastislav M 42 00:21:38 7m:44s
71 2471 Nekola Filip M 43 00:21:44 7m:50s
72 2469 Klimasová Kateřina Z 24 00:21:48 7m:54s
73 2284 Hanačíková Bohumila Z 25 00:21:55 8m:1s
74 2263 Bříštělová Lucie MJZ 3 00:21:57 8m:4s
75 2452 Kupka Marcel M 44 00:21:59 8m:6s
76 2451 Kupková Lenka Z 26 00:21:59 8m:6s
77 2388 Stránská Michaela MJZ 4 00:22:00 8m:6s
78 2410 Vaňousová Tereza MJZ 5 00:22:04 8m:10s
79 2419 Závodný Peter M 45 Brezová pod Bradlom 00:22:10 8m:17s
80 2454 Řmotová Jana Z 27 00:22:11 8m:17s
81 2397 Škodová Petra Z 28 Škodovky 00:22:12 8m:18s
82 2396 Škoda Roman M 46 Škodovky 00:22:12 8m:18s
83 2271 Dočkalová Terezka MJZ 6 00:22:29 8m:35s
84 2317 Krejčí Daniela Z 29 00:22:38 8m:44s
85 2302 Jandzíková Veronika Z 30 00:22:39 8m:46s
86 2351 Ondrejková Zuzana Z 31 00:22:41 8m:47s
87 2330 Lehocká Natálie MJZ 7 00:22:42 8m:48s
88 2299 Ivanová Veronika Z 32 00:22:43 8m:49s
89 2400 Štěpánková Lucie Z 33 00:22:46 8m:53s
90 2252 Bejdová Romana MJZ 8 00:22:48 8m:54s
91 2456 Dumplík Petr M 47 00:23:04 9m:10s
92 2294 Hořínková Renata Z 34 00:23:05 9m:12s
93 2304 Janková Zuzana Z 35 00:23:08 9m:14s
94 2472 Kučerová Eliška MJZ 9 00:23:15 9m:21s
95 2385 Sotolářová Jitka Z 36 00:23:24 9m:30s
96 2307 Kilianová Kristýna Z 37 Farebná zvieratka 00:23:29 9m:36s
97 2356 Plášková Hana Z 38 00:23:34 9m:40s
98 2282 Grabovský Jakub M 48 00:23:36 9m:42s
99 2312 Kokoliová Eva Z 39 00:23:36 9m:42s
100 2325 Kříž Martin M 49 00:23:40 9m:46s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

244

PRŮMĚRNÝ ČAS

43m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:26s

POČASÍ

-1.2 °C

MUŽŮ

144 startujících

ŽEN

100 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 397 Hrabovský Zdeněk M30 1 00:28:08 -
2 370 Dufek Jan M40 1 Fitness Freedom RT Hustopeče 00:28:19 0m:11s
3 406 Hvolka Petr M40 2 Kilpi Racing Team 00:29:15 1m:6s
4 514 Říha Jaroslav M30 2 Orel Kuřim 00:29:46 1m:37s
5 265 Burian Miroslav M30 3 CEPro Team 00:30:15 2m:6s
6 340 Bejček Patrik M30 4 BKB 00:30:46 2m:38s
7 363 Daneš Martin M30 5 Rozběháme Břeclav 00:31:05 2m:57s
8 243 Petrů Roman M40 3 innogy 00:32:05 3m:56s
9 410 Chmčuk Miroslav M40 4 Samorost 00:32:11 4m:3s
10 441 Kohnová Lenka Z30 1 BehejBrno.com/Salming 00:32:13 4m:5s
11 542 Švec Miroslav M50 1 Night run team 00:32:18 4m:9s
12 245 Kubias David M40 5 00:32:33 4m:25s
13 541 Švábenský Jan M30 6 Team Jeseníky 00:32:48 4m:39s
14 574 Zubo Daniel M50 2 Jogging klub Dubnica n/V 00:32:59 4m:50s
15 411 Chrást Lukáš M30 7 00:33:20 5m:12s
16 248 Šafář Radel M30 8 Rozběháme Letovice 00:33:44 5m:35s
17 427 Kansky Bretislav M30 9 BKB team 00:33:49 5m:40s
18 420 Jeremias Lukáš M30 10 A12 00:34:04 5m:56s
19 357 Církva Tomáš M40 6 00:34:06 5m:57s
20 388 Hejda Lukáš M30 11 00:34:07 5m:58s
21 467 Kyprý Jan M40 7 Winners Nový Šaldorf 00:34:09 6m:0s
22 383 Gruna David M30 12 00:34:16 6m:7s
23 473 Lorenc Marek M30 13 00:34:16 6m:7s
24 331 Balihar Jiří M40 8 Balini FSC 00:34:21 6m:12s
25 494 Pavlik Radek M30 14 00:34:45 6m:36s
26 395 Hron Tomáš M40 9 BKB team 00:34:54 6m:45s
27 266 Švábíková Lenka Z30 2 CEPro Team BJEŽ racing team 00:34:57 6m:49s
28 384 Hájek Jiří M30 15 00:35:11 7m:2s
29 361 Červenka Jiří M30 16 Repre Skupinka Františka Kubínka 00:35:13 7m:5s
30 472 Lexmaul Petr M30 17 RUN Magazine team 00:35:15 7m:6s
31 425 Kadlecova Jana Z40 1 AK HODONÍN 00:35:19 7m:10s
32 358 Copple Shaun M40 10 MBC 00:35:21 7m:12s
33 246 Tomeček Jaroslav M40 11 Běhejbrno.com 00:35:28 7m:19s
34 356 Celý David M30 18 Pink Duck 00:35:42 7m:33s
35 257 Sedlář Ondřej M30 19 00:35:52 7m:43s
36 394 Horniaková Zita Z40 2 Studio 3R Brno 00:35:57 7m:48s
37 577 Zošák Matúš M30 20 00:36:08 7m:59s
38 488 Nádeníčková Michaela Z40 3 SK TROPS Brno 00:36:09 8m:0s
39 484 Michalovic Vítězslav M40 12 Run magazine team 00:36:11 8m:2s
40 252 Vaněk Michal M30 21 00:36:25 8m:16s
41 428 Kantor Jan M30 22 Pizza La Vita 00:36:30 8m:21s
42 244 Vévoda Ondřej M30 23 Vevoda Team 00:36:43 8m:34s
43 405 Hvězda Petr M30 24 GYM BOYS 00:36:48 8m:40s
44 545 Theimerová Kristýna Z30 3 UNSTOPPABLE Kyjov 00:37:09 9m:1s
45 446 Koumar František M30 25 00:37:11 9m:2s
46 376 Eisinger Petr M30 26 00:37:11 9m:3s
47 352 Bulín Jakub M30 27 Rabbits Znojmo 00:37:18 9m:9s
48 380 Foltýn František M30 28 00:37:36 9m:27s
49 464 Kuchar Ľubomír M50 3 Trenčin inline 00:37:38 9m:29s
50 490 Novotná Lucie Z40 4 00:37:41 9m:33s
51 379 Fišer Michal M30 29 00:37:44 9m:35s
52 535 Škaroupka Bohumil M40 13 00:37:44 9m:36s
53 421 Ježková Jitka Z30 4 Winners 00:37:55 9m:47s
54 335 Bařina Jiří M30 30 VF Sport Team Černá Hora 00:37:59 9m:50s
55 463 Kudlička Radek M30 31 STG Vyškov 00:38:01 9m:52s
56 480 Melišík Zdeněk M30 32 00:38:01 9m:53s
57 438 Kloudová Oldřiška Z40 5 00:38:02 9m:53s
58 483 Měřínská Zuzana Z30 5 00:38:04 9m:55s
59 564 Vysoudil Zbyněk M30 33 00:38:06 9m:57s
60 533 Šikula František M30 34 BKB team 00:38:18 10m:9s
61 520 Slovák Patrik M40 14 00:38:21 10m:13s
62 255 Lupečka Oldřich M30 35 Depardieu Run team 00:38:21 10m:13s
63 452 Krejzlík Pavel M50 4 SRTG Run Kyjov 00:38:23 10m:14s
64 360 Černoušek Jan M30 36 BKB team 00:38:28 10m:19s
65 247 Blažková Jitka Z30 6 00:38:35 10m:26s
66 369 Drobný Jakub M30 37 00:38:41 10m:32s
67 242 Pavlov Jozef M40 15 BA 00:38:53 10m:44s
68 253 Mayers David M40 16 00:39:02 10m:54s
69 527 Suková Zdeňka Z30 7 00:39:04 10m:55s
70 443 Koloničná Petra Z30 8 fKlidu sport team 00:39:06 10m:58s
71 390 Hlaváč Libor M30 38 00:39:16 11m:7s
72 491 Oprštěný Miroslav M30 39 00:39:17 11m:8s
73 546 Toman Pavel M40 17 BKB team 00:39:18 11m:9s
74 332 Baliharová Hana Z50 1 Balini FSC 00:39:19 11m:10s
75 485 Michelfeit Dominik M30 40 00:39:25 11m:16s
76 539 Štefulík Milan M40 18 00:39:39 11m:30s
77 343 Bičan Adam M30 41 00:39:40 11m:31s
78 558 Végh Ondrej M50 5 Újezd u Brna 00:39:44 11m:35s
79 429 Karásek Jan M30 42 00:39:52 11m:44s
80 387 Hanousek Jiří M30 43 Road running Podorlicko 00:40:00 11m:52s
81 529 Svitok Miroslav M30 44 00:40:03 11m:54s
82 359 Černá Monika Z30 9 00:40:05 11m:56s
83 422 Juránek František M50 6 00:40:06 11m:57s
84 424 Kaderka Erich M30 45 00:40:13 12m:4s
85 555 Vala Václav M30 46 Rabbits Znojmo 00:40:15 12m:6s
86 513 Řičánek Jiří M30 47 00:40:19 12m:11s
87 470 Lána Radim M30 48 00:40:22 12m:13s
88 549 Trnková Iva Z30 10 Penny Market s.r.o. 00:40:35 12m:26s
89 567 Wíttek Richard M40 19 Rájec-Jestřebí 00:40:45 12m:36s
90 417 Jaroš Miroslav M30 49 00:40:48 12m:39s
91 512 Řezáč Vojtech M30 50 00:40:50 12m:41s
92 486 Mikeš Petr M30 51 00:40:56 12m:47s
93 407 Chaloupková Kateřina Z40 6 RSFK 00:41:06 12m:57s
94 261 Stolár Michal M30 52 00:41:11 13m:2s
95 259 Kolář Miroslav M40 20 Brno 00:41:24 13m:15s
96 478 Maryšlerová Monika Z40 7 RSFK 00:41:24 13m:15s
97 241 Svobodník Adam M40 21 00:41:26 13m:17s
98 504 Pukluš Pavol M30 53 00:41:35 13m:27s
99 346 Bodeckova Tereza Z30 11 00:41:38 13m:29s
100 532 Šamberger Karel M60 1 Gerlov 00:41:54 13m:45s

Zdroj: Sport Base