10 km

ZÁVODNÍKŮ

374

PRŮMĚRNÝ ČAS

56m:42s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:40s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

237 startujících

ŽEN

137 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 275 Prášil Vítězslav M30 1 MK Seitl 00:37:37 00m:00s
2 1 Bednář Richard M30 2 Night Run team 00:39:44 02m:07s
3 46 Čáp Ondřej M40 1 SK Dobruška 00:39:50 02m:13s
4 415 Najvert Stanislav M40 2 SALAMON SVUNTO 00:39:50 02m:13s
5 100 halfar Jan M30 3 Molnlycke Health Care 00:39:54 02m:17s
6 379 Zahraj Krystian M30 4 00:40:50 03m:13s
7 14 Baginska Marketa Z30 1 Nutrend 00:40:59 03m:22s
8 21 Bauer Michal M30 5 Colliery CrossFit Ostrava 00:41:00 03m:23s
9 246 Oháňka Josef M30 6 00:41:27 03m:50s
10 143 Kahánek Martin M30 7 TJ Sokol Dobrá 00:41:39 04m:02s
11 15 Bahlo Maxmilian M30 8 JOF X-TEAM 00:41:49 04m:12s
12 215 Matejovič Daniel M30 9 00:41:59 04m:22s
13 163 Koch Jakub M30 10 00:42:05 04m:28s
14 220 Měrka Vilém M40 3 CEPro team 00:42:25 04m:48s
15 410 Scholtz Lukáš M30 11 Model Run Team Opava 00:42:46 05m:09s
16 144 Kahánek Dalibor M40 4 00:42:50 05m:13s
17 80 Frost Gary M40 5 TeamGB!!! 00:42:50 05m:13s
18 117 Hoskovec Lukáš M30 12 SDH Zruč nad Sázavou 00:42:53 05m:16s
19 42 Collen Malcolm M50 1 Team GB!!! 00:42:57 05m:20s
20 5 Švec Miroslav M50 2 Night Run Team 00:43:02 05m:25s
21 74 Flössner Matěj M30 13 00:43:04 05m:27s
22 194 landovsky zdenek M40 6 00:43:10 05m:33s
23 83 Galdia Adam M40 7 00:43:32 05m:55s
24 368 Vepřek Martin M30 14 00:43:45 06m:08s
25 9 Kuča Martin M30 15 00:43:56 06m:19s
26 256 Pavelek Ladislav M40 8 Babylobike 00:44:20 06m:43s
27 81 gajdoš jiří M50 3 maratonsky klub prostějov 00:44:29 06m:52s
28 290 Rohan Petr M40 9 00:44:33 06m:56s
29 57 Dluhoš Přemysl M30 16 00:44:43 07m:06s
30 101 Hanáček Jan M30 17 00:44:49 07m:12s
31 314 Sobek Dominik M30 18 Traja spitý roboši 00:45:02 07m:25s
32 408 Vontor Jakub M30 19 Mám kocovinu 00:45:13 07m:36s
33 258 Pavlíček Zdeněk M30 20 00:45:24 07m:47s
34 313 Sobek Martin M30 21 Mattoni Freerun Ostrava 00:45:27 07m:50s
35 160 Knob Jiří M30 22 00:46:06 08m:29s
36 403 Pergler Josef M30 23 00:46:21 08m:44s
37 283 Pytlik Pavel M40 10 00:46:35 08m:58s
38 63 Ďurica Jiří M30 24 Cyklo tým Horní Bludovice 00:46:35 08m:58s
39 182 Kryštof Matěj M30 25 00:46:52 09m:15s
40 131 Janeček Tomáš M30 26 00:47:02 09m:25s
41 25 Beránek Jakub M30 27 00:47:05 09m:28s
42 249 Ordáň Petr M50 4 Team Jeseník 00:47:06 09m:29s
43 177 Krayzel Jiří M40 11 00:47:06 09m:29s
44 61 Dršťák Vlastimil M40 12 Mattoni Freerun Havířov 00:47:11 09m:34s
45 292 Ručka Martin M30 28 BK Olbramice 00:47:14 09m:37s
46 58 Doležal Mikuláš M30 29 00:47:16 09m:39s
47 203 Luzar Ondřej M30 30 00:47:17 09m:40s
48 362 Vaculík Lukáš M30 31 GUG.cz 00:47:18 09m:41s
49 248 Ordáň Pavel M30 32 Black Water 00:47:19 09m:42s
50 352 Švondrk Aleš M40 13 00:47:21 09m:44s
51 134 Jeremias Lukáš M30 33 A12 00:47:21 09m:44s
52 244 Nowak Pavel M50 5 sam mam malo 00:47:24 09m:47s
53 44 Cupek Jiří M30 34 00:47:25 09m:48s
54 16 Balihar Jiří M40 14 Balini 00:47:30 09m:53s
55 71 Fialová Hana Z40 1 Ostrava 00:47:32 09m:55s
56 339 Šimonová Elen Z30 2 00:47:37 10m:00s
57 116 Horniaková Zita Z40 2 Sportisimo Hvězdy 00:47:46 10m:09s
58 231 Nákonečný David M30 35 00:48:01 10m:24s
59 69 Fagan Neil M30 36 Ztracena 00:48:05 10m:28s
60 367 Végh Ondrej M50 6 Újezd u Brna 00:48:12 10m:35s
61 200 Londová Zuzana Z30 3 SK Černé plíce 00:48:13 10m:36s
62 354 Teichmann Denis M30 37 00:48:24 10m:47s
63 280 Przyludzki Janusz M60 1 Biegaton 00:48:30 10m:53s
64 169 Kopáček Jan M30 38 H&L TEAM 00:48:32 10m:55s
65 227 Mlýnek Lukáš M30 39 Ostravšti cypi 00:48:34 10m:57s
66 335 Šamšula Jan M40 15 Docent 00:48:39 11m:02s
67 277 Proboszová Zuzana Z40 3 LightBIKE Havířov 00:48:42 11m:05s
68 60 Drahošan Pavel M30 40 00:48:54 11m:17s
69 30 Břemek Miroslav M30 41 DK1 SPORT TEAM 00:48:56 11m:19s
70 155 Klein Dalibor M40 16 00:49:05 11m:28s
71 149 Kavková Veronika Z30 4 00:49:15 11m:38s
72 395 Kavka Kamil M30 42 00:49:15 11m:38s
73 389 Žambochová Klára Z30 5 00:49:20 11m:43s
74 175 Kratochvíl Kryštof M30 43 00:49:23 11m:46s
75 276 Prašivka Robin M30 44 00:49:28 11m:51s
76 45 Čada Martin M30 45 00:49:32 11m:55s
77 295 Růžičková Jana Z40 4 MY TEAM 00:49:34 11m:57s
78 291 Rubeš Pavel M30 46 SK Černé Plíce 00:49:34 11m:57s
79 301 Řezníček Tomáš M30 47 00:49:34 11m:57s
80 103 Havel Vladimír M60 2 PHM Havířov 00:49:39 12m:02s
81 113 Horkel Pavel M50 7 Neregistrovan 00:49:42 12m:05s
82 264 Pernický Lubomír M30 48 00:49:46 12m:09s
83 309 Skřehot Tomáš M30 49 00:49:51 12m:14s
84 289 Režnarová Lucie Z30 6 00:49:51 12m:14s
85 4 Srb Jindřich M30 50 Night Run team 00:49:56 12m:19s
86 40 Cihlář Viktor M30 51 SKRIPKOV RUN 00:50:01 12m:24s
87 416 Kučera David M30 52 BK Ludgeřovice 00:50:03 12m:26s
88 77 Fousek Karel M30 53 00:50:05 12m:28s
89 371 Votočková Eliška Z30 7 00:50:08 12m:31s
90 121 Hromádka Filip M30 54 00:50:08 12m:31s
91 168 Kőnig René M40 17 00:50:14 12m:37s
92 247 Ondráček Petr M40 18 00:50:20 12m:43s
93 208 Majdyš Vladimír M40 19 LightBIKE Havířov 00:50:25 12m:48s
94 222 Michalina Dominik M30 55 00:50:27 12m:50s
95 94 Grau Jakub M30 56 00:50:29 12m:52s
96 36 Bystřičan Jiří M50 8 00:50:30 12m:53s
97 119 Hrabčák Miroslav M30 57 00:50:34 12m:57s
98 1224 Londa Jiří M30 58 SK Černé plíce 00:50:35 12m:58s
99 64 Dvorská Kamila Z40 5 00:50:36 12m:59s
100 127 Chovanec Roman M50 9 00:50:37 13m:00s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

517

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:29s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:29s

POČASÍ

17 °C

MUŽŮ

161 startujících

ŽEN

325 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1027 Burian Miroslav M 1 CEPro team 00:18:24 00m:00s
2 1418 Vlček Michal M 2 Los Amateros MTB 00:18:43 00m:19s
3 1433 Witzlack-Makarevich Kai M40 1 SC DHfK Leipzig/Triathlon 00:18:58 00m:34s
4 1323 Ručka Martin M23 1 BK Olbramice 00:19:04 00m:40s
5 1470 Ostrejš Michal M 3 Rozběháme Nový Jičín 00:19:17 00m:53s
6 1518 Bednář Richard M 4 00:19:26 01m:02s
7 1460 Zlámal Roman M23 2 00:20:03 01m:39s
8 1469 Purkar Richard M40 2 Nový Jičín 00:20:24 02m:00s
9 1138 Kavka Lukáš M23 3 00:20:30 02m:06s
10 1485 Kavka Michal M23 4 00:20:41 02m:17s
11 1503 Belej David M 5 SK MPFM 00:20:43 02m:19s
12 1263 Navrátil David M 6 00:20:48 02m:24s
13 1387 Švábíková Lenka Z 1 CEPpro Team 00:20:59 02m:35s
14 1130 Kahánek Filip M23 5 00:21:16 02m:52s
15 1520 Heger Michal M 7 80 U1-AG Svitavy 00:21:31 03m:07s
16 2028 Žůrek Jiří RT 1 JOF X - team 00:21:44 03m:20s
17 1256 Minarčík Roman M40 3 00:21:54 03m:30s
18 1199 Kuffa Kamil M 8 00:22:34 04m:10s
19 1504 Vyhňák Mikuláš M23 6 SDH Brušperk 00:22:34 04m:10s
20 1390 Tekelík Tomáš M23 7 00:22:35 04m:11s
21 1436 Zedek Lukáš M 9 CEPro Team 00:22:45 04m:21s
22 1052 Dzik Tomáš M23 8 00:22:54 04m:30s
23 1076 Hampl Radim M 10 Tvrdé játra 00:22:59 04m:35s
24 1412 Vepřek Martin M 11 00:23:03 04m:39s
25 1042 Drábková Veronika Z23 1 00:23:04 04m:40s
26 2005 Kamenčák Marek RT 2 00:23:04 04m:40s
27 2023 Svoboda Hynek RT 3 HY4MA 00:23:06 04m:42s
28 2022 Svoboda Martin RT 4 HY4MA 00:23:07 04m:43s
29 1304 Poláček Karel M40 4 STS Chvojkovice - Brod 00:23:10 04m:46s
30 2027 Kristl Šimon RT 5 00:23:16 04m:52s
31 1228 Macháček Tomáš M 12 SRTG Kolín 00:23:17 04m:53s
32 1204 Kupka Marek M 13 REGUS 00:23:20 04m:56s
33 1368 Sýkorová Iva Z 2 00:23:27 05m:03s
34 2010 Kišová Kateřina RT 6 00:23:38 05m:14s
35 1031 Čáp Radek M23 9 SK Dobruška 00:23:39 05m:15s
36 2029 Nehudek Mia RT 7 00:23:42 05m:18s
37 1169 Minarčík Tomáš M 14 00:23:52 05m:28s
38 1020 Bolek Vojtěch M40 5 00:23:58 05m:34s
39 1451 Vodička Patrik M23 10 00:24:01 05m:37s
40 1088 Dymáček Michal M23 11 Jedeme bomby 00:24:30 06m:06s
41 1355 Baladová Nikol Z23 2 Atletika Poruba 00:24:37 06m:13s
42 1112 Izvorský Jan M 15 SDH Metylovice 00:24:48 06m:24s
43 1220 Lesniak Lukáš M 16 Hyundai Team 00:24:50 06m:26s
44 1369 Synovec Matěj M23 12 SDH Brušperk 00:25:00 06m:36s
45 1210 Kusín Patrik M40 6 00:25:02 06m:38s
46 1113 Janočko Pavel M 17 Hyundai Team 00:25:03 06m:39s
47 1283 Palicová Lenka Z 3 00:25:04 06m:40s
48 1234 Malý Martin M40 7 Jedeme bomby 00:25:04 06m:40s
49 1203 Kupera David M 18 DSV Road 00:25:08 06m:44s
50 1431 WILLASCHKOVÁ HANA Z40 1 00:25:10 06m:46s
51 1191 Křenková Darina Z23 3 00:25:14 06m:50s
52 1348 Součková Andrea Z40 2 Součkovic 00:25:16 06m:52s
53 1253 míča tomáš M40 8 mattoni free run 00:25:16 06m:52s
54 2019 Mazáč Michal RT 8 Mazáči 00:25:24 07m:00s
55 1509 Bartoň Vít M23 13 Orel Veřovice 00:25:30 07m:06s
56 1063 Galuška Miroslav M40 9 00:25:31 07m:07s
57 1361 Suchánková Barbora Z23 4 BaJo 00:25:31 07m:07s
58 1362 Suchánková Johana Z23 5 BaJo 00:25:32 07m:08s
59 2013 Klobušická Lucie RT 9 00:25:32 07m:08s
60 1489 Žůrková Eva Z40 3 JOF X - team 00:25:33 07m:09s
61 1510 Staniek Richard M 19 00:25:41 07m:17s
62 1381 Šrámková Kristýna Z 4 00:25:41 07m:17s
63 1515 Lettrica Robin M23 14 INNOGY 00:25:43 07m:19s
64 1446 Kulíšková Zuzana Z 5 00:25:45 07m:21s
65 1014 Bílek Michal M 20 SDH Metylovice 00:25:48 07m:24s
66 2018 Mazáčová Martina RT 10 Mazáči 00:25:50 07m:26s
67 1244 Med Petr M 21 Hyundai Team 00:25:53 07m:29s
68 1174 Kozel Patrik M23 15 00:25:58 07m:34s
69 1452 Škarka Matěj M 22 ADEON 00:26:01 07m:37s
70 2026 Kristlová Blanka RT 11 00:26:10 07m:46s
71 1293 Pfuller Niclas M40 10 00:26:12 07m:48s
72 1188 Kroutil Tomáš M 23 00:26:22 07m:58s
73 1133 Kaleta Jiří M40 11 00:26:26 08m:02s
74 1146 Klečková Zuzana Z 6 00:26:27 08m:03s
75 1134 Kaletová Radka Z40 4 00:26:31 08m:07s
76 1360 Struž Jiří M 24 - 00:26:34 08m:10s
77 1383 Štefanský Pavel M40 12 Jedeme bomby 00:26:35 08m:11s
78 1367 Svoboda Petr M 25 HYUNDAI team 00:26:36 08m:12s
79 1168 Košťál Vítězslav M 26 SK Černé Plíce 00:26:37 08m:13s
80 1223 Lischka Daniel M 27 00:26:38 08m:14s
81 1048 Dupkala Jakub M 28 Kia Motors Slovakia 00:26:38 08m:14s
82 1507 Beneš Jan M 29 00:26:47 08m:23s
83 2006 Duda Ladislav RT 12 00:26:47 08m:23s
84 2007 Zahradníková Eliška RT 13 00:26:48 08m:24s
85 1404 Vaňková Viktorie Z23 6 00:26:48 08m:24s
86 1029 Cieslarová Petra Z40 5 00:26:51 08m:27s
87 1017 Blokšová Pavlína Z 7 00:26:58 08m:34s
88 1517 Hrček Lukáš M 30 00:27:04 08m:40s
89 1453 Bernát Jozef M40 13 Klokočov SR 00:27:07 08m:43s
90 1473 Badžgoňová Veronika Z 8 Staškov (SR) 00:27:07 08m:43s
91 1270 Nová Kateřina Z 9 00:27:09 08m:45s
92 1467 Laskowski Andrej M40 14 Krakow 00:27:09 08m:45s
93 1059 Fortelný David M 31 Hyundai Team 00:27:11 08m:47s
94 1260 Musial Ondřej M 32 Mice 00:27:13 08m:49s
95 1276 Nowak Robert M 33 00:27:16 08m:52s
96 1180 Krakovka Michal M 34 00:27:16 08m:52s
97 1015 Blahutová Barbora Z 10 SVVAT 00:27:17 08m:53s
98 1044 Drdová Michaela Z23 7 00:27:18 08m:54s
99 1139 Khin Tomáš M40 15 DSV Road a.s. 00:27:20 08m:56s
100 1212 Kvardová Lidka Z 11 Vrbič43 00:27:21 08m:57s

Zdroj: Sport Base