Sport

ZÁVODNÍKŮ

719

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:42m:40s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

12m:30s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

58 let

POČASÍ

21 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1030 Zeman Marek SM 1 CZE 01:16:30 -
2 1029 Velička Aleš SM 2 CZE 01:18:44 2m:14s
3 1041 Najvert Stano SM 3 CZE POLAR Extreme Team B 01:21:59 5m:29s
4 2291 Sedláček Tomáš SM 4 CZE MAJ:DAY 01:26:22 9m:52s
5 2430 Tešnar Petr SM 5 CZE Dojdutoipesky.com 01:29:41 13m:11s
6 1073 Vepřek Martin SM 6 CZE 01:31:27 14m:57s
7 1042 Navařík Martin SM 7 CZE POLAR Extreme Team B 01:32:20 15m:50s
8 1039 Kasalík Radim SM 8 CZE POLAR Extreme Team B 01:32:55 16m:25s
9 1159 Hanusek Tomas SM 9 CZE SRTG Orlová 01:33:43 17m:13s
10 1074 Gottwald Jaroslav SM 10 CZE OCR runners Olomouc 01:34:16 17m:46s
11 1128 Havlásek Jan SM 11 CZE 01:34:32 18m:2s
12 1207 Minarčík Oldřich SM 12 CZE 01:34:51 18m:21s
13 2205 Hýl Michal SM 13 CZE Hlubina team 01:35:00 18m:30s
14 1461 Kulhánek Martin SM 14 CZE SRTG HAVIROV 01:35:14 18m:44s
15 1458 Kohut Marek SM 15 CZE SRTG HAVIROV 01:35:15 18m:45s
16 1069 Návrat Jan SM 16 CZE 01:35:37 19m:7s
17 1040 Kempa Jan SM 17 CZE POLAR Extreme Team B 01:35:50 19m:20s
18 1083 Smékal Vašek SM 18 CZE SK ČERNÉ PLÍCE B 01:35:52 19m:22s
19 2162 Skotnica Ondřej SM 19 CZE 01:36:01 19m:31s
20 1085 Dudáš Daniel SM 20 CZE SK ČERNÉ PLÍCE C 01:36:27 19m:57s
21 1196 Hel Michal SM 21 CZE OCR runners Olomouc 01:36:33 20m:3s
22 2161 Richtár Dušan SM 22 CZE 01:36:42 20m:12s
23 1087 Jiříček Pavel SM 23 CZE SK ČERNÉ PLÍCE C 01:37:26 20m:56s
24 1334 Kantor Petr SM 24 CZE Rocket men 01:38:05 21m:35s
25 1570 Lux Bronislav SM 25 CZE 01:39:05 22m:35s
26 2348 Chrapek Ondřej SM 26 CZE 01:40:25 23m:55s
27 1787 Koliba Jirka SM 27 CZE 01:40:51 24m:21s
28 1001 Adamcová Jana SW 1 CZE 01:40:59 24m:29s
29 1121 Mendrek Jakub SM 28 CZE FBC Ostrava - Blue 01:41:34 25m:4s
30 1084 Blažek Martin SM 29 CZE SK ČERNÉ PLÍCE C 01:42:13 25m:43s
31 1002 Bednář Richard SM 30 CZE OCR runners Olomouc 01:44:26 27m:56s
32 2199 Pětroš Vojtěch SM 31 CZE Madbulls 01:44:39 28m:9s
33 1849 GRAMEL Ondřej SM 32 CZE Adventure Nutrend team 01:44:42 28m:12s
34 1086 Jaskiewicz Petr SM 33 CZE SK ČERNÉ PLÍCE C 01:45:10 28m:40s
35 1071 Němec Jiří SM 34 CZE 01:45:51 29m:21s
36 1018 Mrákavová Bronislava SW 2 SVK 01:46:14 29m:44s
37 1017 Matysík Zbyněk SM 35 CZE 01:46:42 30m:12s
38 1010 Jurková Soňa SW 3 CZE 01:47:22 30m:52s
39 1016 Kříž Marek SM 36 CZE 01:47:46 31m:16s
40 2141 Raus Karel SM 37 CZE Troublemakers 01:47:46 31m:16s
41 1280 Surovec David SM 38 CZE 01:48:18 31m:48s
42 1082 Pavlíček Zdeněk SM 39 CZE SK ČERNÉ PLÍCE B 01:48:44 32m:14s
43 1445 Šén Ivan SM 40 CZE EKOVA 01:48:54 32m:24s
44 1440 Mello Roman SM 41 CZE EKOVA 01:48:54 32m:24s
45 1700 Kulčák Tomáš SM 42 CZE Los Jelitos Team 01:49:15 32m:45s
46 2462 Urbanec Adam SM 43 CZE HOPRDOX 01:49:16 32m:46s
47 1020 Olah Dominik SM 44 CZE 01:49:36 33m:6s
48 1763 Vykoupil Jan SM 45 CZE Fitness Svinov 01:49:55 33m:25s
49 1063 Eichner Michal SM 46 CZE 01:50:19 33m:49s
50 1120 Lípový Marek SM 47 CZE FBC Ostrava - Blue 01:50:26 33m:56s
51 2187 Adamčík Václav SM 48 CZE MADMEN 01:50:36 34m:6s
52 2483 Bradáč Martin SM 49 CZE Tě pic 01:50:48 34m:18s
53 1055 Klečka Marek SM 50 CZE FBC Ostrava - Yellow 01:51:17 34m:47s
54 1222 Polách Viktor SM 51 CZE Rumové pralinky 01:51:21 34m:51s
55 2379 Skříšovský David SM 52 CZE Aholáci 01:52:00 35m:30s
56 2412 Bureš Zbyněk SM 53 CZE Rumové pralinky 01:52:16 35m:46s
57 1793 Pařenica Přemysl SM 54 CZE 01:52:44 36m:14s
58 1436 Džubas Stanislav SM 55 CZE EKOVA 01:52:56 36m:26s
59 2486 Valentová Michaela SW 4 CZE Tě pic 01:52:59 36m:29s
60 1786 Janák Lukáš SM 56 CZE 01:53:37 37m:7s
61 1054 Chvastek Dominik SM 57 CZE FBC Ostrava - Yellow 01:54:07 37m:37s
62 2317 Jarabica Miloslav SM 58 CZE Fit Life 24 01:54:08 37m:38s
63 2431 Václavík Marek SM 59 CZE Dojdutoipesky.com 01:54:28 37m:58s
64 1056 Kubíček Tomáš SM 60 CZE FBC Ostrava - Yellow 01:54:47 38m:17s
65 1321 Adamus Filip SM 61 CZE Finish it alive! 01:55:11 38m:41s
66 2484 Górecki Pavel SM 62 CZE Tě pic 01:55:31 39m:1s
67 1908 Ščigel Marek SM 63 CZE 01:55:56 39m:26s
68 2087 Dluhoš Přemysl SM 64 CZE 01:56:06 39m:36s
69 1332 Bogocz Michael SM 65 CZE Rocket men 01:56:15 39m:45s
70 1333 Chlupatý Josef SM 66 CZE Rocket men 01:56:28 39m:58s
71 1335 Rusňák Martin SM 67 CZE Rocket men 01:56:46 40m:16s
72 1220 Hanz Jiří SM 68 CZE Rumové pralinky 01:56:50 40m:20s
73 1163 Jurák Martin SM 69 CZE SRTG Orlová 01:56:55 40m:25s
74 1816 Kantoš Vladimír SM 70 CZE Mimoni 01:57:01 40m:31s
75 1274 Kurš Jakub SM 71 CZE 01:58:46 42m:16s
76 1095 Buba Ondřej SM 72 CZE SK ČERNÉ PLÍCE E 01:59:09 42m:39s
77 2346 Houdek Martin SM 73 CZE 01:59:23 42m:53s
78 1059 Smeták Matěj SM 74 CZE FBC Ostrava - Yellow 01:59:38 43m:8s
79 1884 Vondráček Tomáš SM 75 CZE Adventure Nutrend team 01:59:39 43m:9s
80 1389 Šeděnka Richard SM 76 CZE Ostravská smetánka 01:59:51 43m:21s
81 1060 trulik petr SM 77 CZE FBC Ostrava - Yellow 02:00:01 43m:31s
82 1464 Pakuzová Andrea SW 5 CZE SRTG HAVIROV 02:00:07 43m:37s
83 1057 Kuczera Šimon SM 78 CZE FBC Ostrava - Yellow 02:00:11 43m:41s
84 1123 Šebesta Jiří SM 79 CZE FBC Ostrava - Blue 02:00:36 44m:6s
85 1115 Eichner Dominik SM 80 CZE FBC Ostrava - Blue 02:00:36 44m:6s
86 2164 Světlík Tomáš SM 81 CZE 02:01:19 44m:49s
87 1061 Zbořil Adam SM 82 CZE FBC Ostrava - Yellow 02:01:28 44m:58s
88 1053 Hrabal Filip SM 83 CZE FBC Ostrava - Yellow 02:01:29 44m:59s
89 1454 Karásek Tomáš SM 84 CZE SRTG HAVIROV 02:01:29 44m:59s
90 2382 Janíček Marek SM 85 CZE GoldenKebab 02:02:18 45m:48s
91 2383 Konštacký Jan SM 86 CZE GoldenKebab 02:02:19 45m:49s
92 1799 Stoklásek Martin SM 87 CZE 02:02:23 45m:53s
93 1175 Wilczková Veronika SW 6 CZE SRTG Orlová 02:02:44 46m:14s
94 2281 Hendrych Jakub SM 88 CZE 02:02:45 46m:15s
95 2408 Vlček Tomáš SM 89 CZE 02:03:03 46m:33s
96 1205 Kudláček Tomáš SM 90 CZE 02:03:25 46m:55s
97 1249 Stibor Petr SM 91 CZE Divoké veverky 02:03:39 47m:9s
98 1355 Muťka Jakub SM 92 CZE 02:03:45 47m:15s
99 2221 Hrivnak Ľubomír SM 93 SVK 02:03:50 47m:20s
100 1078 Rubeš Pavel SM 94 CZE SK ČERNÉ PLÍCE A 02:04:17 47m:47s

Hobby

ZÁVODNÍKŮ

807

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:55m:52s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

14m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

62 let

POČASÍ

21 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1045 Maceček Tomáš HM 1 CZE POLAR Extreme Team A 00:51:25 -
2 1043 Darmovzal Denis HM 2 CZE POLAR Extreme Team A 00:58:26 7m:1s
3 1999 Ludvík Jakub HM 3 CZE ZAMAKEJSI 00:59:03 7m:38s
4 1024 Suszka Tomáš HM 4 CZE Nýdek 00:59:09 7m:44s
5 1048 Váňa Lukáš HM 5 CZE POLAR Extreme Team A 01:02:47 11m:22s
6 1142 ŠPAK Zdenda HM 6 CZE nAPAJEDLA 01:06:56 15m:31s
7 1062 Buhlová Renáta HW 1 CZE Bohumín 01:10:34 19m:9s
8 1349 Chrobok Jiří HM 7 CZE Petrovice u Karviné 01:10:56 19m:31s
9 1375 Šmída Zdeněk HM 8 CZE Rumové pralinky 01:11:07 19m:42s
10 1068 Liška Jan HM 9 CZE Ostrava-Hrabová 01:13:01 21m:36s
11 1530 Juřica Honza HM 10 CZE Jäger team 01:13:33 22m:8s
12 1091 Skura Honza HM 11 CZE SK ČERNÉ PLÍCE D 01:13:53 22m:28s
13 1885 Zahradníková Barbora HW 2 CZE Adventure Nutrend team 01:14:16 22m:51s
14 2091 Hrazdílek Jiří HM 12 CZE Ostrava-Martinov 01:15:39 24m:14s
15 1009 Janoš Jan HM 13 CZE Bohuslavice 01:15:59 24m:34s
16 2505 Saj Tibor HM 14 CZE Tlustoprdi 01:17:44 26m:19s
17 2288 Ostrý Jan HM 15 CZE Vřesina 01:18:25 27m:0s
18 2289 Ostrý Martin HM 16 CZE Kopřivnice 01:18:26 27m:1s
19 1773 Boniatti Sebastiano HM 17 CZE POLAR Extreme Team junior 01:18:29 27m:4s
20 1256 Hitka Štefan HM 18 CZE Fajna partyja!!! 01:18:38 27m:13s
21 1904 Nekoranec Zdeněk HM 19 CZE Ostrava 01:19:15 27m:50s
22 1031 kulstejn michal HM 20 CZE Adventure Nutrend team 01:19:20 27m:55s
23 1225 Dittrich Ondřej HM 21 CZE SRTGOstrava 01:19:58 28m:33s
24 2437 Bauer Michal HM 22 CZE Ostrava 01:20:03 28m:38s
25 1257 Hitka Tomáš HM 23 CZE Fajna partyja!!! 01:20:10 28m:45s
26 2360 Solich Filip HM 24 CZE Ostrava 01:20:17 28m:52s
27 2413 Cabák Vojtěch HM 25 CZE ThunderCats 01:20:18 28m:53s
28 1971 Kvarda Roman HM 26 CZE Frýdek-Místek 01:20:20 28m:55s
29 1972 Maršálek David HM 27 CZE Frýdek-Místek 01:20:21 28m:56s
30 2407 Válek Dalibor HM 28 CZE Klimkovice 01:20:40 29m:15s
31 1858 Linhart Marek HM 29 CZE Adventure Nutrend team 01:20:54 29m:29s
32 1023 Ptáček Liboslav HM 30 CZE Krmelin 01:21:01 29m:36s
33 1601 Kučera Aleš HM 31 CZE Fit4Health 01:21:16 29m:51s
34 2363 Grande Jose HM 32 ESP 1st International School of Ostrava 01:21:27 30m:2s
35 1019 Ševčík Pavel HM 33 CZE Ostrava 01:21:30 30m:5s
36 2356 Richtárik Vieroslav HM 34 CZE Brno 01:21:35 30m:10s
37 1963 Tulinský Lubomír HM 35 CZE Dobrá 01:22:15 30m:50s
38 2362 Cooney Drew HM 36 USA 1st International School of Ostrava 01:22:26 31m:1s
39 1028 Valentová Kateřina HW 3 CZE Zábřeh 01:22:29 31m:4s
40 2279 Dráber Petr HM 37 CZE Ostrava 01:22:31 31m:6s
41 2188 Doležal Vojtěch HM 38 CZE Legie Zdeňka Pospíšila 01:22:40 31m:15s
42 1698 Kolarovský Lukáš HM 39 CZE Dairy4Fun 01:22:47 31m:22s
43 2365 Hollandeer Nitzan HM 40 CZE 1st International School of Ostrava 01:23:02 31m:37s
44 2190 Krejčí Marian HM 41 CZE Legie Zdeňka Pospíšila 01:23:18 31m:53s
45 1255 Dostál Jan HM 42 CZE Fajna partyja!!! 01:23:25 32m:0s
46 1457 Kocich Pavel HM 43 CZE SRTG HAVIROV 01:23:33 32m:8s
47 1872 Schmidt Pavel HM 44 CZE Adventure Nutrend team 01:23:47 32m:22s
48 1438 Juřica Pavel HM 45 CZE EKOVA 01:23:54 32m:29s
49 2361 Obdržálek Vladislav HM 46 CZE Legie Zdeňka Pospíšila 01:24:18 32m:53s
50 2364 Helebrant Ivo HM 47 CZE 1st International School of Ostrava 01:24:30 33m:5s
51 2192 Studník Ondřej HM 48 CZE Legie Zdeňka Pospíšila 01:24:38 33m:13s
52 1025 Škarka Radim HM 49 CZE Vizovice 01:25:20 33m:55s
53 1978 Brynda Pavel HM 50 CZE Lopaty 01:26:11 34m:46s
54 2021 Fiala Jakub HM 51 CZE Ostrava 01:26:26 35m:1s
55 1685 Honzírková Eva HW 4 CZE No fear! 01:26:27 35m:2s
56 2359 Wiaczka Jindřich HM 52 CZE Čavisov 01:26:28 35m:3s
57 1114 Volek Pavel HM 53 CZE BYSTROŇ Group a.s. 01:26:43 35m:18s
58 1107 Balvín Petr HM 54 CZE BYSTROŇ Group a.s. 01:26:43 35m:18s
59 1109 Bystroň Michal HM 55 CZE BYSTROŇ Group a.s. 01:26:44 35m:19s
59 1112 Plíhal Antonín HM 55 CZE BYSTROŇ Group a.s. 01:26:44 35m:19s
61 1108 Belko Stanislav HM 57 SVK BYSTROŇ Group a.s. 01:26:44 35m:19s
62 1892 Grebeň David HM 58 CZE Ostrava Poruba 01:26:58 35m:33s
63 1987 Baar Petr HM 59 CZE SRDCAŘI LASSA 01:27:07 35m:42s
64 1988 Ballarin Jiří HM 60 CZE SRDCAŘI LASSA 01:27:07 35m:42s
65 1697 Honeš Petr HM 61 CZE Dairy4Fun 01:27:26 36m:1s
66 1765 Pleva Vladimir HM 62 CZE Klingoni 01:27:32 36m:7s
67 1532 Krkoška Václav HM 63 CZE Jäger team 01:27:35 36m:10s
68 1051 Malinová Vladimíra HW 5 CZE Koks team 01:28:03 36m:38s
69 1050 Malina Milan HM 64 CZE Koks team 01:28:03 36m:38s
70 1049 Konkol Tomáš HM 65 CZE Koks team 01:28:03 36m:38s
71 1052 Václav Lukáš HM 66 CZE Koks team 01:28:04 36m:39s
72 1522 Běčák Martin HM 67 CZE Jäger team 01:28:09 36m:44s
73 1520 Babinec Zdeněk HM 68 CZE Jäger team 01:28:09 36m:44s
74 1664 Kubesa Matěj HM 69 CZE Krevety 01:28:22 36m:57s
75 1663 Kaštovský Matěj HM 70 CZE Krevety 01:28:24 36m:59s
76 2445 Lenomar Kamil HM 71 CZE Havířov - Město 01:28:53 37m:28s
77 1400 Karch Radek HM 72 CZE Fit4Health 01:29:03 37m:38s
78 2392 Bajgar Pavel HM 73 CZE Kujavy 01:29:15 37m:50s
79 1587 Roch Tomáš HM 74 CZE KAMM tým 01:29:16 37m:51s
80 1113 Šimák Miroslav HM 75 CZE BYSTROŇ Group a.s. 01:29:40 38m:15s
81 1919 Jurečková Nikola HW 6 CZE Záškodníci 01:29:48 38m:23s
82 1924 Skalický Marek HM 76 CZE Záškodníci 01:29:48 38m:23s
83 1913 Dofek Ondřej HM 77 CZE Záškodníci 01:29:49 38m:24s
84 1534 Svoboda Marek HM 78 CZE Jäger team 01:29:49 38m:24s
85 1528 Juřica Martin HM 79 CZE Jäger team 01:29:50 38m:25s
86 1891 Glogarová Petra HW 7 CZE Opava 01:30:25 39m:0s
87 1415 Ingr Roman HM 80 CZE Zlín 01:30:33 39m:8s
88 2196 Weczerková Eva HW 8 CZE couple-team 01:30:35 39m:10s
89 2194 Magerová Petra HW 9 CZE couple-team 01:30:35 39m:10s
90 2195 Weczerek Adam HM 81 CZE couple-team 01:30:35 39m:10s
91 2193 Adamczyk Emil HM 82 CZE couple-team 01:30:35 39m:10s
92 1766 Vokál Daniel HM 83 CZE Klingoni 01:30:54 39m:29s
93 2502 Češka Martin HM 84 CZE Tlustoprdi 01:30:55 39m:30s
94 2504 Pondělíčková Barbara HW 10 CZE Tlustoprdi 01:30:56 39m:31s
95 1732 Kylián Martin HM 85 CZE Fit4Health 01:31:01 39m:36s
96 1653 Sokol Michal HM 86 CZE ThunderCats 01:31:14 39m:49s
97 1605 Křefký Jan HM 87 CZE GOOD STUFF 01:31:20 39m:55s
98 1779 Benko Martin HM 88 CZE Hlučín 01:31:23 39m:58s
99 2080 Horňák Matej HM 89 CZE J.ELITA 01:31:25 40m:0s
100 2343 Bojanovský Stanislav HM 90 CZE Velké Meziříčí 01:31:34 40m:9s

Zdroj: On line System