Napadlo Vás spojit Váš závod s dovolenou? Není lepším místem, kam vyrazit, než Pálava. Přes den podáte Váš hrdinský výkon, kolem Vás krásná panorámata, vinice, prostě nádherná příroda. Večer spočinete znavenému tělu u sklenky dobrého vína.  Pálava má co nabídnout všem, ať už jste začínající „hobík“ nebo ostřílený profesionál. Proto jsme pro Vás připravili seznam závodů, které se budou konat v roce 2018 na Pálavě a nebo blízkém okolí.

Běžecké závody


Horská výzva Pálava 2018

Trailový běh srdcem Pálavy nabídne dvě trasy, short o délce 13 km a long o délce 26 km. Start i cíl je z mikulovského Amfiteátru pod Turoldem. Zajímavostí jsou také kategorie dogtrakking.

Běh na Děvín 2018

21. ročník běhu na nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů. Běžecký závod startuje v Pavlově a trasa zavede závodníky až do výšky 554 m, kde bude cíl závodu.

Mikulovský kopeček 2018

Běh pro všechny výkonnostní kategorie zavede běžce a turisty z mikulovského náměstí až na Svatý kopeček a zpět. Trasa o délce 6,3 km nabídne krásné výhledy na Mikulov a celou Pálavu.

Běhej lesy Lednice 2018

Nedaleko Pálavy se bude konat běh Lednicko-valtickým areálem. Tento závod je součástí série závodů Běhej lesy. Trasa vede přes hráz lednických rybníků, kolem chrámu Tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Na delší variantě trasy uvidí závodníci i Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a budou mít možnost proběhnout se i pod vítězným obloukem Rendez-vous.

 

Závody horských kol